Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

βγαζει μαλλια και με ποιον τροπο το κανει αυτο?? εγω που βαζω δηλαδη λιγο πιο κατω απο τα ματια αλοη καθε μερα γτ εχει κοκινησει απο το fungoral θα βγαλω μαλλια και εκει? ελεος.. καλη η αλοη αλλα δεν το πιστευω αυτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

genesis

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

dimitris1991 είπε:
βγαζει μαλλια και με ποιον τροπο το κανει αυτο?? εγω που βαζω δηλαδη λιγο πιο κατω απο τα ματια αλοη καθε μερα γτ εχει κοκινησει απο το fungoral θα βγαλω μαλλια και εκει? ελεος.. καλη η αλοη αλλα δεν το πιστευω αυτο

φανταζεσαι όμως μετα απο ενα χρόνο να βγάλεις συμμετρικες βλεφαριδες?????????χααχχαχαχαχαχαχαχα
 

show_palmettos

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

ηρεμησε μητσο...δε θα βγαλεις σε εκεινο το σημειο μαλλια....η αλοη ειναι καταπραυντικη
για να βγαλεις μαλλια παρε saw_palmetto που αναστελλει την παραγωγη ανδρικων ορμόνων οι οποιες ριχνουν τα μαλλια της κεφαλης στους ανθρωπους που πασχουν απο ανδρογενετικη αλωπεκια

http://www.douni.gr/?section=ingredients&icategory=9&id=28
 

genesis

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

show_palmettos είπε:
ηρεμησε μητσο...δε θα βγαλεις σε εκεινο το σημειο μαλλια....η αλοη ειναι καταπραυντικη
για να βγαλεις μαλλια παρε saw_palmetto που αναστελλει την παραγωγη ανδρικων ορμόνων οι οποιες ριχνουν τα μαλλια της κεφαλης στους ανθρωπους που πασχουν απο ανδρογενετικη αλωπεκια

http://www.douni.gr/?section=ingredients&icategory=9&id=28

να ξαναθυμισω εγω εδω οτι το saw plametto προκαλλει προβληματα στον προστατη...
 
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

Mαλλιας είπε:
Μπα λαδωνει τα μαλλια και βγαζει και πιτυριδα.Δεν μου αρεσει.

Ούτε λαδώνει τα μαλλιά ούτε προκαλεί πιτυρίδα..μάλλον αυτά τα 2 θα στα προκάλεσε η λοσιόν που χρησιμοποιείς!
 

xk

Active Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

genesis είπε:
νομιζω οτι τα Gel της aloe pura είναι μακραν τα καλυτερα..δεν εχω δοκιμασει αλλο για να σου πω την αληθεια αλλα έχω κολλήσει με το συγκεκριμενο. είναι απο πολυ καλη εταιρια και τα τζελ της αποροφφουνται πολυ γρηγορα και ειναι πολυ αποτελεσματικα. το καλοκαιρι καηκα μια μερα στο στηθος και το εβαλα και το επινε αμεσα!!! και την αλη μερα ημουν περδικι!!! ξερω γω τι να πω? ας μας πει αποψη καποιος που να εχει δοκιμασει πολλα... (και ειναι και 99.9%)

+1 κι αποδω...εχω δοκιμασει αλλα 2-3 αλλης εταιρειας αλλα της aloe pura ειναι τα καλύτερα...τα αλλα ηταν 95%-98% και ηταν καπως νερουλά και δεν ειχαν καλη αισθηση στο κεφαλι.Συντομα θα παρω και το σαμπουαν να το χρησιμοποιω αντι του neutr.. T/gel.

προσωπικά δεν εχω ερεθισμους στο κεφαλι,απλα ειδα τεραστια διαφορα στην ποιοτητα της τριχας αν μιση ωρα πριν λουστω βαλω αλοε βερα στο μαλλί...μετα το λούσιμο γινονται πιο πυκνά και απαλά που ξεχναω ωρες ωρες οτι εχω αραίωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakos

Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

admin, κόψτον το μαλλιά (όπως έλεγε και ο Γιαννόπουλος) να ησυχάσουμε... Από μαμακία σε μαμακία είναι...

Μαλλιά μη γυρίσεις και πεις ότι φιμώνουμε στόματα γιατί δεν το αξίζεις...

Αν θες να πεις κάτι σοβαρό και να βοηθήσεις με το τρόπο σου τη κοινότητα, κάντο... Ειδάλλως αι στο καλό....
 

Undead

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

α κ κατι ακομα... δν μ κανει πολυ αφρο, και τωρα π το χρησιμοποιησα 1η φορα σχεδον το μισω το τελιωσα.... Μηπως να λουζομουν μια φορα με ενα του κ@λου πχ χεντ εντ σολντερς κ μετα καπακι αυτο ;;;
 

dimp

Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

το πρασινο σαπουνι κανει για τα μαλλια?
εαν γνωριζει κανεις το ΑΒΕΑ
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

και Παπουτσάνης(με το καραβάκι) έχω κάνει :D
άσ'τα,μύθοι είναι και ματζούνια-άσε που το μαλλί ήταν πάρα πολύ άτονο... :down
 

msc

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

Δλδ το σαμπουαν αυτο της aloe pura με την αλοη θα με βοηθησει με την σμυγ δερματιτιδα? η δεν αξιζει να το δοκιμασω?
 

-stamatis-

New Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

Παιδια τελικα εσεις που εχετε χρησιμοποιησει τα προιοντα αυτα τι εχετε να πειτε?
Εγω σκεφτομαι να αγορασω και το τζελ και το σαμπουαν της aloe pura (optima) απο ενα φαρμακειο στη γειτονια μου . Νομιζω οτι πρεπει να ειναι μια χαρα αυτα . Επισης εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο το χρησιμοποιουσαν και μετα απο μεταμοσχευση μαλλιων (τζελ) , καθως και στο προσωπο επειδη ειχε ξηραθει απο την συνεχη εφαρμογη παγου στο προσωπο μετα απο μεταμοσχευση προσωπου ( αυτο γινεται για να μην πρηζεσαι πολυ).
Λοιπον..ευχαριστημενοι απο το σαμπουαν αυτο?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Εξαιρετικο σαμπουαν aloe vera!!!

st είπε:
Παιδια τελικα εσεις που εχετε χρησιμοποιησει τα προιοντα αυτα τι εχετε να πειτε?
Εγω σκεφτομαι να αγορασω και το τζελ και το σαμπουαν της aloe pura (optima) απο ενα φαρμακειο στη γειτονια μου . Νομιζω οτι πρεπει να ειναι μια χαρα αυτα . Επισης εχω την εντυπωση οτι το συγκεκριμενο το χρησιμοποιουσαν και μετα απο μεταμοσχευση μαλλιων (τζελ) , καθως και στο προσωπο επειδη ειχε ξηραθει απο την συνεχη εφαρμογη παγου στο προσωπο μετα απο μεταμοσχευση προσωπου ( αυτο γινεται για να μην πρηζεσαι πολυ).
Λοιπον..ευχαριστημενοι απο το σαμπουαν αυτο?

και εγω σκεφτομαι να αγορασω και τα 2.....αληθεια εχει αυτα τα 2 το φαρμακειο της γειτονιας σου ή απλα το υποθετεις?????
 
Μπλουζα