Εκτιμηση, γνωμη, καθοδηγηση

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
αντί να ταλαιπωρείσαι με ενέσεις, εξαγωγές, εισαγωγές κλπ δύο φορές και να βάλεις μόνο 3000
πήγαινε βάλε 3500-4000 με μία φορά.
εμείς που έχουμε κάνει ξέρουμε τι ζόρι είναι και μην ακούς ότι δεν έχει δυσκολία.
δεν είναι παιχνιδάκι φίλε...

Ρε συ φίλε Strato τι προσπαθείς να κάνεις? Να πας τον ten ten εκεί που έκανες εσύ?
Εγω που έχω ταμπέλα στο φόρουμ δεν κάνω έτσι εσένα πιο θα είναι το κέρδος σου από την στιγμή που η HDC είναι από τις αξιόπιστες κλινικές και προσπαθείς να τον αποπροσανατολισεις.
Γιατί θες να διασπείρεις τον φοβο? Εγω έκανα μια strip πιο βάρια επέμβαση με τομή 27 εκατοστά και μια fue πέρσι 2 ήμερων στην HDC και τα είδα παιχνιδάκι εκτός το αρχικό ανχγος φυσικά όταν μπαίνουμε στην διαδικασία χειρουργείου που είναι λογικό για όλους μας.
Δεν σε καταλαβαίνω ειλικρινά....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
έχει διαφορά στο κόστος για τον ασθενή αν ο ίδιος αριθμός grafts τοποθετηθεί σε 1 ή 2 συνεδρίες?

Η τιμή είναι 1,60 το μόσχευμα με Δρ.Βρυωνιδου και 2,10 με Δρ.Μαρα,δεν μιλάμε με συνεδρίες άλλα ανά grafts.
 

Stratos

Well-Known Member
Ρε συ φίλε Strato τι προσπαθείς να κάνεις? Να πας τον ten ten εκεί που έκανες εσύ?
Εγω που έχω ταμπέλα στο φόρουμ δεν κάνω έτσι εσένα πιο θα είναι το κέρδος σου από την στιγμή που η HDC είναι από τις αξιόπιστες κλινικές και προσπαθείς να τον αποπροσανατολισεις.
Γιατί θες να διασπείρεις τον φοβο? Εγω έκανα μια strip πιο βάρια επέμβαση με τομή 27 εκατοστά και μια fue πέρσι 2 ήμερων στην HDC και τα είδα παιχνιδάκι εκτός το αρχικό ανχγος φυσικά όταν μπαίνουμε στην διαδικασία χειρουργείου που είναι λογικό για όλους μας.
Δεν σε καταλαβαίνω ειλικρινά....
Δεν ηξερα οτι απαγορεύεται να πουμε τη γνωμη μας. Δεν του ειπα να παει πουθενά, δεν εχω κανενα συμφέρον οπου και να παει. Επειδη εχω κανει μμ και μου φανηκε ζορικη υποθεση του ειπα να αποφύγει αν μπορει διπλη ταλαιπωρία. Αν στη κλινικη σας ειναι μια ευχάριστη και ανετη διαδικασία τοτε μαλλον εγω επεσα σε χασαπη. Αν ενοχλειστε απο σχολια που δεν σπρωχνουν και δεν χαιδευουν τις τακτικες σας τοτε να τα μαζεψουμε και να φευγουμε να σας αφησουμε να κανετε τη δουλεια σας ανενόχλητοι μα δοξα το Θεό και εμεις δουλειές εχουμε. Καληνύχτα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μην μιλάς στο πληθυντικό Στράτο δεν μιλάς με κατευθηνομενο άτομο που του βάζει η κλινική λόγια για να σου απαντήσει μιλάς με έμενα που σου μιλάω σαν απλό μέλος και ασθενής επίσης.
Δεν του είπες όνομα που να πάει άλλα δεν είμαι και χαζός όλοι μας διαβάζουμε χρόνια το φόρουμ και ξέρουμε που γέρνει ο καθένας μας και εγώ και εσύ και πολλοί άλλοι.
Αλλά να φοβίζεις τους άλλους και καλά με τις δυο συνεδρίες και με ταλαιπωρία και πόνους και πόσο κοστίζουν ενώ κάθε μέρα φωνάζω και ανεβάζω τις τιμές τις κλινικής τότε κάτι άλλο προσπαθείς να κάνεις.
 

Stratos

Well-Known Member
Πες μου τι προσπαθω να κανω γιατι ειλικρινα δεν ξερω τι εννοεις. Το οτι ειπα τη γνωμη μου να κανει μια συνεδρια σημαινει οτι τον σπρωχνω εκει που εκανα εγω; Μονο εκει που πηγα εγω βαζουν σε μια συνεδρια 3500 grafts?
 

tenten1908

Member
Πες μου τι προσπαθω να κανω γιατι ειλικρινα δεν ξερω τι εννοεις. Το οτι ειπα τη γνωμη μου να κανει μια συνεδρια σημαινει οτι τον σπρωχνω εκει που εκανα εγω; Μονο εκει που πηγα εγω βαζουν σε μια συνεδρια 3500 grafts?
Καλημέρα. Που την έκανες αγαπητε εσυ?
 

tenten1908

Member
Μην μιλάς στο πληθυντικό Στράτο δεν μιλάς με κατευθηνομενο άτομο που του βάζει η κλινική λόγια για να σου απαντήσει μιλάς με έμενα που σου μιλάω σαν απλό μέλος και ασθενής επίσης.
Δεν του είπες όνομα που να πάει άλλα δεν είμαι και χαζός όλοι μας διαβάζουμε χρόνια το φόρουμ και ξέρουμε που γέρνει ο καθένας μας και εγώ και εσύ και πολλοί άλλοι.
Αλλά να φοβίζεις τους άλλους και καλά με τις δυο συνεδρίες και με ταλαιπωρία και πόνους και πόσο κοστίζουν ενώ κάθε μέρα φωνάζω και ανεβάζω τις τιμές τις κλινικής τότε κάτι άλλο προσπαθείς να κάνεις.
John νο προμπλεμ. Για να ειμαι ειλικρινης εχω καταληξει στους last 3 και είναι όλοι εξωτερικο. Η HDC ειναι μια απο αυτες αλλα θέλω να ξεκαθαρίσω καποια τελευταια πραματακια. Επισης ο χρόνος ειναι σημαντικό πράμα για μένα διοτι 1 βδομαδα να λειπω απο δουλεια και οικογενεια με 2 μικρα παιδια μου δημιουργει τεράστιο προβλημα. (Θα το βολέψω καπως που θα παει)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
John νο προμπλεμ. Για να ειμαι ειλικρινης εχω καταληξει στους last 3 και είναι όλοι εξωτερικο. Η HDC ειναι μια απο αυτες αλλα θέλω να ξεκαθαρίσω καποια τελευταια πραματακια. Επισης ο χρόνος ειναι σημαντικό πράμα για μένα διοτι 1 βδομαδα να λειπω απο δουλεια και οικογενεια με 2 μικρα παιδια μου δημιουργει τεράστιο προβλημα. (Θα το βολέψω καπως που θα παει)

Φυσικά και θα επιλέξεις εκεί που βολεύει εσένα και η τελική επιλογή είναι δίκη σου δεν προσπαθώ να πείσω εσένα φίλε για κάτι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Strato ξέρεις πόσα άτομα έχουμε απορρίψει μέσα από το φόρουμ τα οποία ανάλαβαν άλλες κλινικές?
Ακόμη και κατάλληλος υποψήφιος να είναι για μεταμόσχευση ελέγχω συμπεριφορές και δεν τους βάζουμε μέσα γιατί ξέρω ότι και Super αποτέλεσμα να πάρει θα υπάρχει πρόβλημα. Ναι,υπάρχουν και αυτά τα άτομα.

Αν νομίζεις ότι καίγομαι να κερδίσω έναν πελάτη και εξαρτάται η ζωή μου από την κλινική είσαι πολύ γελασμένος και αυτό μπορούν να το αποδείξουν τα όσα άτομα με γνώρισαν προσωπικά και έχουν πάει σε άλλες κλινικές και συνεχίζουν να είναι φίλοι μου να κάνουμε παρέα και να τα λέμε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Επίσης θυμήσου και τα σχόλια μου στην μμ σου για να δεις ότι ακόμη και σαν συνεργάτης τις κλινικής δεν είμαι κομπλεξικός στο να γράφω και σε άλλα νήματα παιδιών που προχώρησαν άλλου για μμ.
 
  • Like
Reactions: spi

tenten1908

Member
Επίσης θυμήσου και τα σχόλια μου στην μμ σου για να δεις ότι ακόμη και σαν συνεργάτης τις κλινικής δεν είμαι κομπλεξικός στο να γράφω και σε άλλα νήματα παιδιών που προχώρησαν άλλου για μμ.
@John_John1 @Stratos παρακαλώ τελος. Λυστε το σε προσωπικη επικοινωνια. Χαλαμε το νήμα ;)

Ευχαριστώ για τη κατανόηση
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Θα θεωρηθει διαφήμιση και καποιοι θα στεναχωρηθουν....

Κανείς δεν θα στεναχωρηθεί, αλίμονο να μην απαντάμε σε τέτοιες ερωτήσεις. Επιλήψιμο δεν είναι να λες που έκανες επέμβαση, αυτό είναι αυτονόητο και επιτρεπτό, αλλά το να ποστάρεις προσωπικές εμπειρίες και να τις περιγράφεις σαν θέσφατο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ένα τελευταίο και κλείνω.
Πριν ξεκινήσω να εκπροσωπώ την κλινική δυο πράγματα που με τόνισε ο ιδιοκτήτης τις ήταν:
1.Να μην δει ίχνος φανατισμού από έμενα προς την κλινική.
2.Να μην έρχομαι σε αντιπαράθεση με τα μελή του φόρουμ.

Διότι το μπαναρισμα πρώτα θα το φάω από την κλινική και μετά από τον Cvial.

Ακόμη και με αυτόν τον μικρο διάλογο που έχουμε μόνο εις βάρος μου είναι και δεν βγαίνω από τίποτα κερδισμένος.
 
  • Like
Reactions: spi

vlafo

Well-Known Member
Γιάννη
Γιατί δεν ανεβάζει η κλινική πλέον αποτελέσματα?
Έχει καιρό να ανεβάσει καινούργια.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιάννη
Γιατί δεν ανεβάζει η κλινική πλέον αποτελέσματα?
Έχει καιρό να ανεβάσει καινούργια.

Εγω τα ανεβάζω τα αποτελέσματα από έμενα εξαρτάται.
Αυτές τις ήμερες δουλεύω καθημερινά χωρίς ρεπό στην άλλη δουλειά που έχω και έχω περιοριστεί λίγο από χρόνο και έχω να ασχοληθώ με δουλείες σπιτιού (μόνος μένω) κήπο κτλ.
Μπορεί να είμαι online όλη μέρα άλλα έχω το laptop ανοιχτό ολημερις,οληβραδις
Θα γίνει όμως.
 
Μπλουζα