Δωρεαν προσωπικες συναντησεις με εκπροσωπο της h*c 25-27 φεβρουαριου στην αθηνα

Flosk

Well-Known Member
Παιδια οπως γραφει και ο τιτλος ερχεται ο Φιο*ρης για συναντησεις 25-27 Φεβρουαριου στην Αθηνα. Θα δει εναν φιλο μου που ενδιαφερεται για μμ αυτες τις ημερομηνιες και με παρακαλεσε ο ιδιος ο Φιο*ρης να ενημερωσω το forum μας αν μπορω. Καλημερα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gkast

Active Member
Παιδια οπως γραφει και ο τιτλος ερχεται ο Φιο*ρης για συναντησεις 25-27 Φεβρουαριου στην Αθηνα. Θα δει εναν φιλο μου που ενδιαφερεται για μμ αυτες τις ημερομηνιες και με παρακαλεσε ο ιδιος ο Φιο*ρης να ενημερωσω το forum μας αν μπορω. Καλημερα!
Flosk έχουν περάσει δύο χρόνια απο την τελευταία μεταμόσχευσή σου τα πράγματα παραμένουν σταθερά κάνεις κάποια αγωγή με φινα ...για κάνε κανα update 2015.....
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Δεν κουνάει φύλλο απο Ελλάδα για μμ, μας τα πήραν όλα και τώρα με τον τσίριζα θα κλαίμε. Δεν βλέπω γενικά νέες μεταμοσχεύεις τελευταία απο καμία κλινική.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε παιδια μεταμοσχευσεις μπορει να γινονται αλλα να μην τις παρουσιαζουν πολλοι.
Τι ειναι ολοι σαν και εμας τους Large τυπους?
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Εννοείτε γίνονται μεταμοσχέυσεις, απλά και το φόρουμ εδώ με τις όσες παρουσιάσεις γίνονται, αποτελει έναν δείκτη, μια ένδειξη της τάσης. Πέρσι τέτοιο καιρό είχαμε καταιγισμό παρουσιάσεων απο πολλές κλινικές και Ελλάδα κτλ, εδώ και καιρό παρατηρώ μεγάλη στασιμότητα.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Με τον τσίριζα και με μια έξοδο απο το ευρώ θα αγοράσουμε το μαλλί με τομάτες απο το αμπέλι, με την δραχμούλα σαν νόμισμα, η επίσκεψη σε κλινική του εξωτερικού θα γινει σαν ταξίδι στο διάστημα.
 

gkast

Active Member
Με τον τσίριζα και με μια έξοδο απο το ευρώ θα αγοράσουμε το μαλλί με τομάτες απο το αμπέλι, με την δραχμούλα σαν νόμισμα, η επίσκεψη σε κλινική του εξωτερικού θα γινει σαν ταξίδι στο διάστημα.
Dance πουλα κανα πλακάκι και άσε τα πολιτικά εδω μέσα.......καζαμία δεν θέλουμε
 

poseidonas77

Well-Known Member
ε ναι βρε παιδια εδω δε ξερουμε τι μας ξημερωνει την μμ θα σκεφτουμε???
και να πω οτι εισαι 99% σιγουρος οτι θα πετυχει οκ να κανεις αιματηρες οικονομιες
να βρεις ενα τροπο να μαζεψεις τα λεφτα να πας...αλλα αμα σκεφτεσαι οτι θα δωσεις μια ολοκληρη περιουσια και να εχεις και ενα σεβαστο ποσοστο αποτυχιας στο μυαλο σου πως να παρεις τετοια αποφαση??
@dance...ασε τα πολιτικα και πες μας κανα τιπ να μην μας βγαλει παρενεργειες η φινα:D
διοτι για μμ δεν το βλεπω και μας βλεπω να καταληγουμε στη παγιδα της...:mad:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
οι συζητησεις περι πολιτικης απαγορευονται απο τους κανονες του φορουμ για τους παραπανω λογους
 

Bouklas

Well-Known Member
Πιστεύω δεν έχει να κάνει με την κρίση, μια χαρά γινόντουσαν μεταμοσχεύσεις όλα αυτά τα χρονια με μνημόνια, ανεργία και μειώσεις μισθών. Και αυτό γιατί έχει μεγάλη διαφορα να αγοράσεις ένα υλικό αγαθό από το να κανεις δώρο στον ευατό σου κάτι τέτοιο, κάτι που θα σου προσφέρει ψυχική ηρεμία. Γιατί αυτό που έχουμε κυρίως είναι ψυχολογικό.
Εγώ βλέπω ότι το forum είναι πεσμένο, λίγα μηνύματα και μέλη με εμπειρία και χρονια εδώ μέσα έχουν φύγει ή γραφουν πολύ αραιά. Πιθανών και κάποιες αποτυχημένες μεταμοσχεύσεις να έπαιξαν ρολο στην συγκεκριμένη κατηγορια.

Και τέλος, για να μην πω όλοι, σχεδόν όλοι μπαίνουμε internet και για το κάθε τι που μας ενδιαφέρει κάνουμε google ακόμα και για τα πιο ασήμαντα. Μια μεταμόσχευση δεν είναι απλό πράγμα, κυρίως γιατί είναι μια εγχείριση και μετά γιατί ξοδεύεις μια μικρή περιουσια. Για κάτι τόσο σημαντικό λοιπόν σίγουρα κάποιοι από αυτούς θα εμφανιστούν και στο δικό μας forum. Οποτε εγώ δεν βλέπω ότι το πρόβλημα είναι κυρίως οικονομικό.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φανατικούς συριζαίους βλέπω αλλά ας μην επεκταθώ. Πρώτον γιατί δεν με απασχολούν τα πολιτικά ιδιαίτερα ούτε υποστηρίζω κανένα, κρίνω απο τα φαινόμενα, δεύτερον γιατί στηρίζω και πιστεύω στην κυβέρνηση αυτή και στο τι προσπαθεί να κάνει παρότι δεν την ψήφισα, τρίτον διότι τέτοιες συζητήσεις απαγορεύονται εδώ και πολύ σωστά. Επίσης φίλε μου καλέ δεν ειμαι πωλητής πλακιδίων για να σε διορθώσω, στο κομμάτι του μάρκετινγκ και των εισαγωγών ασχολούμαι του κλάδου αυτού. Μακάρι πάντως να μην κλάψουμε.

Dance πουλα κανα πλακάκι και άσε τα πολιτικά εδω μέσα.......καζαμία δεν θέλουμε
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίνα δεν θα σε κρατήσει για πάντα, μια μέρα θα την κάνεις την μμ. Όσο για την φίνα και παρενέργειες, άλλοι παίρνουν συμπληρώματα κτλ κτλ, εγώ παίρνω 1 χρόνο τώρα 1/3 χωρίς παρενέργεια, προφανώς είμαι τυχερός (για την ώρα) όλα αυτα τα χρόνια, την σηκώνει ο οργανισμός μου. Πολλοι μου λένε πως ίσως παίζει ο ρόλο ο σωματότυπος μου και η διατροφή μου, έπαιζα μπάσκετ απο το 1991 και απο το 2001 φανατικά γυμναστήριο, ειναι γερό κορμί, 1.90 - 102 κιλά μυώδης. Άλλα πάλι ξέρω και άτομα κοντά και αδύνατα πολύ που δεν τα πιάνει ούτε η ντούτα, οπότε μαλλον ειναι θέμα οργανισμού και αντοχώς. Φυσικά το να μην καπνίζεις, η καλή διατροφή και το γυμναστήριο, και κυρίως η ψυχολογία, να μην νοιωθεις πως παίρνεις χάπι, να μην σε επηρεάζουν ψυχολογικά, όλα αυτά, ειναι μεγάλα πλεονεκτήματα.

ε ναι βρε παιδια εδω δε ξερουμε τι μας ξημερωνει την μμ θα σκεφτουμε???
και να πω οτι εισαι 99% σιγουρος οτι θα πετυχει οκ να κανεις αιματηρες οικονομιες
να βρεις ενα τροπο να μαζεψεις τα λεφτα να πας...αλλα αμα σκεφτεσαι οτι θα δωσεις μια ολοκληρη περιουσια και να εχεις και ενα σεβαστο ποσοστο αποτυχιας στο μυαλο σου πως να παρεις τετοια αποφαση??
@dance...ασε τα πολιτικα και πες μας κανα τιπ να μην μας βγαλει παρενεργειες η φινα:D
διοτι για μμ δεν το βλεπω και μας βλεπω να καταληγουμε στη παγιδα της...:mad:
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε παιδια μια ερωτηση..εσεις που πηγατε κυπρο για μμ ποσα περιπου χρηματα χρειαστηκατε
εκει για να περασετε μια εβδομαδα???ενοω προσωπικα εξοδα,,,,φαγητο καναν καφε κτλπ...
θενξ
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Αεροπλάνο - ξενοδοχείο - μετακινήσεις απο και προς το αεροδρόμιο και απο το ξενοδοχείο προς την κλινική και ανάποδα στα πληρώνει όλα η κλινική. Φυσικά θα ειναι κάποιος κουτός αν πιστεύει πως του τα κάνω δώρο, ενσωματωμένα στην τιμή ειναι. Τώρα, όταν θα πας εκεί, σκας πχ Δευτέρα βράδυ, οτι φάς εκεί. Τρίτη - Τετάρτη αν κάνεις πχ μια επέμβαση 2000-3500 μοσχέυμα τις έχεις φάει, οπότε δεν βγαίνεις βόλτες Τρίτη - Τετάρτη γιατί εισαι νταούλι. Τρως πρωινό ξενοδοχείο ειναι πληρωμένο, σε ταίζουν στην κλινική, οτι φάς μόνο το βράδυ στο ξενοδοχείο ή αν βρεις που ειναι σπάνιο. Πέμπτη μεσημέρι πουλάρεις, οτι φάς το μεσημέρι. Αρα μιλάμε για 3 βραδινά και 1 μεσημεριανό εσύ και αν υπάρχει και συνοδός. Δεν ειναι ιδιαίτερα ακριβό το φαι Κύπρο και οι μερίδες μεγάλες. Και φυσικά παίζει με το τι θα φάς. Αν τώρα πας βόλτες, κάνεις ψώνια ή αγοράσεις δώρα στα duty free, τότε αυτό δεν το λες επιβεβλημένο κόστος. Σε γενικές γραμμές για την διαμονή εκεί μιας και πλήρωσα και τις γυναίκας μου εννοείτε το φαί (το εισιτήριο της το πλήρωσε ο γιατρός που συνήθως δεν το κάνουν για τον συνοδό) ζήτημα να χάλασα 100 ευρώ και πολλά λέω. Μην περιμένεις να πας βόλτες και καφέδες πάντως.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Εννοείτε γίνονται μεταμοσχέυσεις, απλά και το φόρουμ εδώ με τις όσες παρουσιάσεις γίνονται, αποτελει έναν δείκτη, μια ένδειξη της τάσης. Πέρσι τέτοιο καιρό είχαμε καταιγισμό παρουσιάσεων απο πολλές κλινικές και Ελλάδα κτλ, εδώ και καιρό παρατηρώ μεγάλη στασιμότητα.
Η αληθεια ειναι φιλε dance οι περισσοτεροι δεν εχουν-εχουμε δουλεια πλεον κ λεφτα ουτε για τα βασικα αγαθα.....την μεταμοσχευση θα κοιταξουμε.Μεταμοσχευση κανουν πλεον μονο οσοι εχουν καβατζα ακομα στην ακρη γιατι κ δουλεια να εχεις παλι δεν μπορεις να μπεις σε αυτη την διαδικασια.Οι τιμες παρολο πουν εχουν οντως πεσει ειναι απαγορευτικες για τους περισσοτερους......για εξωτερικο ουτε συζητηση(ουτε για τα εξοδα ταξιδιου δεν φτανουν).
 
Μπλουζα