Διασημοι/Celebrities

baldy

Member
sanmartean15 είπε:
baldy είπε:
οι αλλοι δωσαν την ενεργεια στο κρεβαττι λογικο οι καραφλες να χουν μεγαλυτεροι ενεργεια

χαχαχα!εγραψες.Πολυ καλό. Ελιωσα στα γελια στη κυριολεξια. Φανταζομαι και συ φιλε baldy δε θα το εξασκεις το αθλημα και πολυ συχνα,ε???

καλα καταλαβες για αυτο εχω μαλλια ακομα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

drygienny

New Member
canvas tote bags
lqpnc donna karan bags


gucci shoes for men The remainder of the field is set according to qualifying draw, and Menard (who would have been the 48th driver to take make a qualifying run) wasn't promoted into 43rd starting spot until Jeff Fuller, Donnie Neuenberger, Dennis Setzer, Mark Green and rookie Parker Kligerman -- all of whom were ahead of Menard in the qualifying draw -- withdrew from the event.With its tall and upright stance, the five-door Mercedes A-Class takes its design cues from mini-MPV models, rather than traditional hatchback rivals such as the Audi A3 and VW Golf. I also served in Werl initially with 113 Pro Coy RMP and then transferred to 12 Det SIB RMP BOAR adjacent to 1 Royal Scots. This is also ideal for people, who want to skip the hassle of going to the bank just to pay the bills check their balance and such..


cheap gucci shoes Theliner withinthe actualLV baggage arewell-knownto endupbeing accommodating. My kit would include food and water, flashlights, and essential medications.. To avoid injury, choose weights or resistance levels that are reasonable.. One cannot be certain, however, that such a feature will always be available. In addition, under the Senate bill, states would operate the exchanges while in the House bill, a national insurance exchange would be established.. These bags are made of low density polyethylene for added strength and puncture resistance. Not because they need to be bought, but because it is lovely to be recognised and treated. The teenagers are at the front in the race of fashion trends. The way was well-sign-posted. study your grounds before judging and being biased.


michael kors bags At this time, there are over 300 stand-alone stores in the US alone. With the new operating system running in the device, a user has the liberty to like the apps, thereby facilitating social app discovery.. Coveralls are also one-piece outfits with long pant legs and with either short or long sleeves. When using soap, choose those that are biodegradable. Its erratic shadow can mate all your outfits. The Birkin personal belongings of Hermes are termed subsequent to a well-liked British vocalist and performer Jane Birkin. The interchangeable flaps, "City Chic," "Rocker Chic," and "Quilted Couture," stack flat to save space at home or when traveling. Louis vuittonHermes Related Articles - wholesale designer handbags, cheap designer handbags, Email this Article to a Friend! Receive Articles like this one direct to your email box! Subscribe for free today!.


michael kors outlet I am almost shellshocked when I see the vast common area and open nursing station. Even in the base of the kurti different shades of brown have been diligently handled through rich designing experience. I as changeable as the wind.. By means of the Internet, you will discover companies that vend these items regularly, and at really low selling prices. When a lady walked by, carrying a Very Cheap Authentic Louis Vuitton Bracelets B084 along with her proudly, my elder sister advised me what it precisely was. Said to be the number efficient features of making a choice on more inexpensive inexpensive designer handbags online is that it really even extras you the entire time wasted associated with visiting the sector.. On a practical side, it was once usual to sell old clothes to a "Ragman" for a few pennies a pound.
 

gianniskritikos2

Active Member
baldy φανταζομαι οτι το λες για πλακα αλλα προς ενημεροση σου χωρις να ειμαι σιγοθρος η αθληση κανει καλο στο μαλλι διοτι νομιζω αυξανονται οι υποδοχεις ανδρογονων στους μυες και γλυτεωνεις καποιο ποσοστο δυτ που παει στο κεφαλι το λεω χωρις να ειμαι σιγουρος αν θες ψαχτο
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Η αεροβική άσκηση κάνει καλό στα μαλλιά, οχι τα βάρη.
 

somari

Active Member
Να και ένας που είναι πιο ωραίος χωρίς μαλλί (και θεος / αγαπημενος ηθοποιος)

ben-kingsley-most-anticipated-villain.jpg


200px-Sir_Ben_Kingsley_by_David_Shankbone.jpg


hugo-ben-kingsley.jpg
 

Serifis

Active Member
Πολύ καλός ηθοποιός. Τον θυμάμαι στην λίστα του Σίντλερ όπου βέβαια του είχανε βάλει ένα περουκίνι αποτυχία...
 

Serifis

Active Member
Παιδιά δεν ξέρω εάν έχει αναφέρει κάποιος στο συγκεκριμένο thread για τον Enrique Iglesias. Αν googlaρετε θα δείτε ότι έχει κάνει σίγουρα μμ, δεν μπορώ όμως να καταλάβω το αποτέλεσμα της επειδή έχει κατεβασμένο το μαλλί.
 

osfp91

New Member
Serifis είπε:
Παιδιά δεν ξέρω εάν έχει αναφέρει κάποιος στο συγκεκριμένο thread για τον Enrique Iglesias. Αν googlaρετε θα δείτε ότι έχει κάνει σίγουρα μμ, δεν μπορώ όμως να καταλάβω το αποτέλεσμα της επειδή έχει κατεβασμένο το μαλλί.

εγω παντως ειχα διαβασει σε διαφορα μπλογκ οτι ο ιγκλεσιας φοραει περουκα...γι'αυτο και φοραει συνεχεια καπελα κλπ...μαλιστα ειχε πει ενας σε ενα μπλογκ οτι σε μια συνεντευξη ειχε παει ο δημοσιογραφος να του αγγιξει το μαλλι και εκανε σαν τρελος...γενικα αν το γκουγκλαρεις θα δεις πολλα threads για τον συγκεκριμενο και το αν φοραει περουκα.παντως απ'το οτι εχει παντα το μαλλι κατω θα μπορουσε να ειναι και ετσι...γιατι ειχα δει κατι φωτογραφιες του παλιες με μαλλι πολυ αδυναμο ειδικα κροταφους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Serifis

Active Member
Πιστεύω καπέλο φορούσε πιο παλιά είτε λόγω αραίωσης είτε λόγω μμ. Τώρα επειδή τον βλέπω να το έχει αποχωριστεί, είτε περουκίνι έχει, είτε μμ με μπόλικο τόπικ.
 

osfp91

New Member
somari είπε:
Η νίκη της καράφλας. Έτσι, με στρογγυλό σκοράκι

spanoulis-apogoiteusi-new.jpg


PERO6-ANTIC.jpg

αυτοι ειναι δυο απ'τα πολυ χαρακτηριστικα παραδειγματα που με εκαναν να δω την καραφλα λιγο πιο αισιοδοξα...του αντιτς ειδικα του παει φουλ γενικα το ολο στυλ...βεβαια οταν ειχα πρωτοδει το σπανουλη με το αραιωμενο μαλλι δεν μου κανε τοσο καλα στο ματι αλλα πλεον μαρεσει κιολας...ισως και τα δυο ευρωπαικα να αλλαξαν λιγο την κριση μου :p
 

osfp91

New Member
Serifis είπε:
Πιστεύω καπέλο φορούσε πιο παλιά είτε λόγω αραίωσης είτε λόγω μμ. Τώρα επειδή τον βλέπω να το έχει αποχωριστεί, είτε περουκίνι έχει, είτε μμ με μπόλικο τόπικ.


εγω πιστευω οτι ειναι περουκινι..περισσοτερο απτο κουρεμα που εχει με τις ατελειες και ολα αυτα ειναι η τελεια καλυψη για περουκα...οπως και να χει ομως ωραιο φαινεται...
 

Serifis

Active Member
Μία άλλη περίπτωση που φέρνει πολύ συζήτηση και μπορεί εύκολα να την παρεξηγήσεις είναι αυτή του Edward Norton. Είχα παρατηρήσει μια μικρή υποχώρηση και αραίωση στην περιοχή των κροτάφων του και σε τελευταίες ταινίες του που τον έχω δει το μαλλί του στην περιοχή αυτή μοιάζει πιο δυνατό. Το κούτελο του πάντως και οι κρόταφοι του όπως ήταν παλιά μοιάζουν πολύ στο δικό μου κεφάλι, γι΄αυτό τώρα τελευταία που τον είδα υποψιάζομαι πως κάτι έχει κάνει.
 

osfp91

New Member
Serifis είπε:
Που να δείτε τον Pero με μαλλί, σαν τον Borat ήταν ο πούστης αχαχαχαχ

οντως ρε φιλε...χαχαχαχ...αλλα εχει γενικα μεγαλη ομοιοτητα με τον κοεν...οταν κανει το λεπτο το μουσακι ειναι ιδιος ο ali G :p


Serifis είπε:
Μία άλλη περίπτωση που φέρνει πολύ συζήτηση και μπορεί εύκολα να την παρεξηγήσεις είναι αυτή του Edward Norton. Είχα παρατηρήσει μια μικρή υποχώρηση και αραίωση στην περιοχή των κροτάφων του και σε τελευταίες ταινίες του που τον έχω δει το μαλλί του στην περιοχή αυτή μοιάζει πιο δυνατό. Το κούτελο του πάντως και οι κρόταφοι του όπως ήταν παλιά μοιάζουν πολύ στο δικό μου κεφάλι, γι΄αυτό τώρα τελευταία που τον είδα υποψιάζομαι πως κάτι έχει κάνει.

για μενα παντως ο νορτον πρεπει να υοθετησει το στυλακι που ειχε στο american history...με μακρυ μαλλι και ξυρισμενος μου φαινεται τρελη φλωροφατσα
 

best1210

Member
παιδες ο aj των backstreet εχει κανει και το εχει παραδεχτει με δηλωση του στο twitter...
δειτε πως ηταν...

http://images.starpulse.com/news/resize_image.php?source_image_uri=http%3A%2F%2Fimages.starpulse.com%2Fnews%2Fbloggers%2F8%2Fblog_images%2Faj-mclean.jpg&fp=267x119&target_height=300&target_width=30

και διαβαστε και εδω...
http://www.zimbio.com/Celebrity+News/articles/kbIeBaTqd0S/Backstreet+Boy+J+McLean+Way+Proud+Hair+Transplant

εντυπωσιακο παντως το αποτελεσμα!!
 

baldy

Member
somari είπε:
Να και ένας που είναι πιο ωραίος χωρίς μαλλί (και θεος / αγαπημενος ηθοποιος)

ben-kingsley-most-anticipated-villain.jpg


200px-Sir_Ben_Kingsley_by_David_Shankbone.jpg


hugo-ben-kingsley.jpg
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ


osfp91 είπε:
somari είπε:
Η νίκη της καράφλας. Έτσι, με στρογγυλό σκοράκι

spanoulis-apogoiteusi-new.jpg


PERO6-ANTIC.jpg

αυτοι ειναι δυο απ'τα πολυ χαρακτηριστικα παραδειγματα που με εκαναν να δω την καραφλα λιγο πιο αισιοδοξα...του αντιτς ειδικα του παει φουλ γενικα το ολο στυλ...βεβαια οταν ειχα πρωτοδει το σπανουλη με το αραιωμενο μαλλι δεν μου κανε τοσο καλα στο ματι αλλα πλεον μαρεσει κιολας...ισως και τα δυο ευρωπαικα να αλλαξαν λιγο την κριση μου :p
Αν αυτα ειναι τα παραδειγματα που σε εκαναν να το ξεπερασεις,μπραβο εχεις πολυ χαμηλα στανταρ θα πας καλα......
 

osfp91

New Member
baldy είπε:
somari είπε:
Να και ένας που είναι πιο ωραίος χωρίς μαλλί (και θεος / αγαπημενος ηθοποιος)

ben-kingsley-most-anticipated-villain.jpg


200px-Sir_Ben_Kingsley_by_David_Shankbone.jpg


hugo-ben-kingsley.jpg
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ


osfp91 είπε:
somari είπε:
Η νίκη της καράφλας. Έτσι, με στρογγυλό σκοράκι

spanoulis-apogoiteusi-new.jpg


PERO6-ANTIC.jpg

αυτοι ειναι δυο απ'τα πολυ χαρακτηριστικα παραδειγματα που με εκαναν να δω την καραφλα λιγο πιο αισιοδοξα...του αντιτς ειδικα του παει φουλ γενικα το ολο στυλ...βεβαια οταν ειχα πρωτοδει το σπανουλη με το αραιωμενο μαλλι δεν μου κανε τοσο καλα στο ματι αλλα πλεον μαρεσει κιολας...ισως και τα δυο ευρωπαικα να αλλαξαν λιγο την κριση μου :p
Αν αυτα ειναι τα παραδειγματα που σε εκαναν να το ξεπερασεις,μπραβο εχεις πολυ χαμηλα στανταρ θα πας καλα......



πρωτον δεν ειπα οτι ξεπερασα κατι.και δευτερον τι παει να πει "εχω χαμηλα στανταρ"?λες και ειμαστε τιποτα χαζογκομενες που ψαχνουμε για "αγορι" και κρινουμε το καθε τι...ειδικα ο αντιτς ειναι μια χαρα...τον ειχα δει και με μαλλι και ηταν ψιλογελοιος...τωρα αν εχεις αλλη αποψη κλαιν...


οσο για τον kingsley γαματος ηθοποιος αλλα απο μουτρα γαμησετα...ειτε με μαλλι ειτε χωρις
 
Μπλουζα