Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Δεν έχω τυχαία για εικόνα τον bill εγώ...!!!Εγώ πάντως θα έκανα αν ήμουν στην θέση του.fue θα ήταν καλή επιλογή?Τι λέτε...?
 

savalas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Μα και ο Ρούνει δεν έκανε αμέσως . Του πήρε δυο τρία χρόνια να αποφασίσει . Αφήστε δε που πολλοί θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση και μπορούν αλλά φοβούνται οτι θα φάνε δούλεμα , οτι θα τους λένε επιφανειακούς , κενούς , ματαιόδοξους , ψώνια ή ακόμα και ....αδερφές. Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου αυτά ....
Αλλοι πάλι το παίρνουν εγωιστικά , γυρίζει η βίδα και παρότι τους πειράζει , αυθυποβάλλουν τον εαυτό τους οτι άλλα πράγματα είναι σημαντικά στη ζωή , δεν πρέπει να ασχολούμαστε με τρίχες μπλα μπλα μπλά

(Προφανώς δεν ανανφέρομαι στον Σπανούλη την πε΄ριπτωση του οποίου δεν ξέρω )

Υπάρχουν και κάποιοι δε που φοβούνται γενικά τα ιατρεία και δεν πάνε παρά μόνο ετοιμοθάνατοι
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Adriano είπε:
Δεν έχω τυχαία για εικόνα τον bill εγώ...!!!Εγώ πάντως θα έκανα αν ήμουν στην θέση του.fue θα ήταν καλή επιλογή?Τι λέτε...?

για μενα και τιποτα να μην κανει δεν εχει κανενα προβλημα , τα μαλλια του δεν ηταν ποτε το δυνατο του σημειο και δεν του χαλουσε την εμφανιση !!!!!!!
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ουπσ μαλακια δεν ειχα συνδεθει :-[....δεν εβλεπα την φωτο...νομιζα οτι αναφεροσουν στον μπακεστβολιστα :angel:

εχεις δικιο οντως :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper
 

meandros

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

παιδια εχετε προσεξει ποτε το μαλλι του δημοσιογραφου που ειναι
μαζι με τον τερενς κουικ στο κοντρα τα βραδυα?
δεν ειναι πολυ "περιεργο"?
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Σχετικα με τον Μeireles της τσελσι,δεν πρεπει να εχει κανει τιποτα.....καμια ελαφρια θεραπεια ισως.
Οταν καταλαβε οτι καραφλιαζει,τα ξυρισε.....ειναι φανερο οτι αραιωσε στους κροταφους.
Το κουρεμα μοικανας που κανει τωρα ειναι ενα εξυπνο κουρεμα για να καλυψει μια hairline που υποχωρει......αυτο ομως το στυλ δεν κραταει πανω απο μερικους μηνες γιατι η τριχοπτωση προχωραει και δυστυχως αυτο το κουρεμα δεν θα μπορει να υποστηριζεται πλεον.
Ειναι σχεδον σιγουρο οτι σε λιγο καιρο ή θα τα ξυρισει ή θα κανει μεταμοσχευση.......μαλιστα σε διαφορες αγγλικες στοιχηματικες εταιρειες,παιζετε το 5ο φαβορι μεταξυ ποδοσφαιριστων της premier league για να ειναι ο επομενος για μεταμοσχευση.
Κατα σειρα
Stephen Ireland - 3/1
Danny Murphy - 4/1
Pablo Zabaletta - 6/1
Martin Petrov - 8/1
Raul Meireles - 8/1

Η μανταμ ομως.........
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

To καλο για αυτους ειναι οτι εχουν χρημα τοσο ωστε να αγορασουν ακομα κ τις κλινικες μεταμοσχευσεων η να ανοιξουν κ δικες τους.Το κακο για καποιους απο εμας ειναι οτι πρεπει να δουλευουμε ισως και μια δεκαετια για να μαζεψουμε λεφτα για μια μεταμοσχευση.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

οσον αφορα τον μειρελες για μερικα ετη ναι..για μερικους μηνες οχι..
γνωριζω ατομα με τους ιδιους κροταφους που μειναν στασιμοι απ τα 18 τους.
αναλογα βεβαια.

παντως αν τον θυμαστε επι πορτο οχι οταν πηρε μεταγραφη(πιο πριν)εδειχνε οτι ειχε θεμα στο middle που το διορθωσε οπως φαινεται απ τις φωτο.
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
οσον αφορα τον μειρελες για μερικα ετη ναι..για μερικους μηνες οχι..
γνωριζω ατομα με τους ιδιους κροταφους που μειναν στασιμοι απ τα 18 τους.
αναλογα βεβαια.

παντως αν τον θυμαστε επι πορτο οχι οταν πηρε μεταγραφη(πιο πριν)εδειχνε οτι ειχε θεμα στο middle που το διορθωσε οπως φαινεται απ τις φωτο.

στο κεντρο πανω που ειχε αραια μαλλια μπορει αναμεσα στα αλλα να εβαλε extentions !!!!παιζει αυτο???το λεω διοτι ειναι πυκνα στη μεση που ειχε εμφανες αραιωση απο την porto!!!!!!
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

βλεπω τον Νικ Καλαθη τωρα στο βαζελο...αυτο που αχνοφαινονταν οταν εσκυβε τωρα πια εχει μεινει ενα τεραστιο κενο στην κορυφη τη στιγμη που η χερλαιν ειναι νορμαλ.Ηταν 100% σιγουρο οτι θ αδειασει οπως ο αδερφος του...του εκανε μια επιθεση βαρβατη δε του αφησε τιποτα...
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

xk είπε:
βλεπω τον Νικ Καλαθη τωρα στο βαζελο...αυτο που αχνοφαινονταν οταν εσκυβε τωρα πια εχει μεινει ενα τεραστιο κενο στην κορυφη τη στιγμη που η χερλαιν ειναι νορμαλ.Ηταν 100% σιγουρο οτι θ αδειασει οπως ο αδερφος του...του εκανε μια επιθεση βαρβατη δε του αφησε τιποτα...

Ναι...οντως.Κλασικες περιπτωσεις επιθετικης τριχοπτωσης
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ψηφισα καραφλα να μας υποστηριξω...

wwwzimbiocomscreencaptu.png









κι εχασα


wwwzimbiocomscreencaptu.png
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

xk είπε:
τον Drake ομως τον φαγαμε...


scaled.php


wwwzimbiocomscreencaptu.png
:worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper

τετοια παθαινει οποιος παιζει με την τιμη και το φιλοτιμο του ΡΑΦΛΑ :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

επειδη παρακολουθω μπασκετ μεχρι αηδιας ο Πατ Καλαθης εκανε τρελη μεταμ σε hairline middle και crown μαζι.
το πριν με το μετα ειναι η μερα με την νυχτα.
νομιζω το εχουμε ξαναναφερει,

ο νικ καλαθης που λετε ενταξει δεν εχει μεγαλο θεμα.
με μια μεταμ θα ναι ενταξει με οχι ιδιαιτερα πολλα grafts.

οσον αφορα τον μειρελες γινεται υποθετω mankar ομως ειμαι σιγουρος οτι εχει κανει ηδη μεταμοσχευση γιατι τον θυμαμαι απο πορτο.
 
Μπλουζα