Διασημοι/Celebrities

kos1987

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

somari είπε:
Συνεχίζοντας το offtopic... :p Στο κορμί θα προσθέσω και η φάτσα (μην είσαι τέρας :p)

Εννοειται αν εισαι σαν τον κουασιμοδο ;D δεν πρεπει να τα ριχνεις ολα στο μαλλι που δεν εχεις...Ομως καλυτερος Κουασιμοδος ειναι αυτος με το μαλλι... :tease:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

kos1987 είπε:
Εννοειται αν εισαι σαν τον κουασιμοδο ;D δεν πρεπει να τα ριχνεις ολα στο μαλλι που δεν εχεις...Ομως καλυτερος Κουασιμοδος ειναι αυτος με το μαλλι... :tease:

παιδια ανοιξτε ενα αλλο 8εμα με αυτα που λετε , το παρον ειναι για celebrities / διασημους!!!! :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft: :eek:fft:
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

aααχχααχαχαχαχαχαχααχαχα...κλαιω με τον σαμαρα αχαχαχαχα....''καλε τι εβαλες εκει στα μαλλια σου?'' αχααχαχαχαχαχα και λεει ο αλλος ο καμμενος ''σου κανα πλακα'' αχααχαχαχαχχαα....ρε τις ρομπες!
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

rosie-jason-123011-9.jpg
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

xk είπε:
aααχχααχαχαχαχαχαχααχαχα...κλαιω με τον σαμαρα αχαχαχαχα....''καλε τι εβαλες εκει στα μαλλια σου?'' αχααχαχαχαχαχα και λεει ο αλλος ο καμμενος ''σου κανα πλακα'' αχααχαχαχαχχαα....ρε τις ρομπες!

τοπικ δεν ηταν αυτα τα μαυρα που ειχε στα μαλλια????
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: Διασημοι/Celebrities

Να καταθέσω και εγώ μια αφιέρωση στην κα Στεφανίδου (30 σελίδες πρίν ήταν το θέμα με την εκπομπή της που τους παρουσίαζε όλους καραφλούς και είχε ξεκ*λοθεί στο γέλιο)
εκ μέρους κάποιων hairloss fighters της Ελλάδας, κα Στεφανίδου, αφού το αποδείξατε οτι έχετε humor...
με πολλή αγάπη...

:mad:
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Kαι εκτός από ράφλας, είναι και κοντός...
αν τον έχεις τον αέρα λεμεεεεε...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Mλκια ειπα, δεν ειναι, απλα ετσι μου ειχε φανει σε μια ταινια... 1,75 ειναι
 

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

ενταξει ο σταθαμ δεν υπαρχει...45αρης!! καραφλας αλλα απο εμφανιση σκιζει...μετραει πολυ η γυμναστικη τελικα,αν δεν ειχε τοσο ωραιο σωμα δεν θα ειχε τις θαυμαστριες που εχει τωρα σε καμια περιπτωση.
 

savalas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Είναι και διάσημος κινηματογραφικός αστέρας με καλό τραπεζικό λογαριασμό. Μην το ξεχνάμε αυτό...

1,75 για τα ευρωπαικά δεδομένα είναι κάτω από το μέσο όρο . Ακόμα και για τα ελληνικά είναι δεν είναι...

(τέως bz εδώ...γιατί άλλαξα ; αλτσχάιμερ....από το παντέν :D )
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Eμένα πάντως άλλος ράφλας είναι το ίνδαλμά μου, μακάρι να είχα και το 1/100 των @@ που κουβαλάει

http://www.youtube.com/watch?v=UkgJndUtUsY

http://www.youtube.com/watch?v=TWfph3iNC-k

Παρτε και τη γκομενα του:

381822_344347805594527_161903407172302_1255243_1043565643_n.jpg
 

savalas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Somari τα λεφτά πάνε στα λεφτά , και μια σχέση με διάσημο αστέρα σε βάζει στο χάρτη όσο να ναι έτσι δεν είναι ;. (άσε που τώρα βγήκε στο κουρμπέτι η Ρόζι , δεν έχει και τοοοσο καλό τραπεζικό , θα έχει και ένα καράβι έξοδα . Σήμερα είναι δε , αύριο δεν είναι ).

Μπορεί βέβαια να λέω μ*****ες και η Ρόζι να μαγευόταν από τον Τζέισον ακόμα και αν ήταν ο μανάβης της γειτονιάς της...
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Για τον Corliss τι έχεις να πεις τότε; :p Tα πράγματα είναι απλά --> η γκόμενα κατάλαβε πως με τέτοια @@ :worshipper τι να τα κάνει τα μαλλιά; (για αυτό πείτε όχι στα συστημικα :p)
 

savalas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Δεν βλέπω να είναι και καμιά γκομενάρα συγνώμη κιόλα ;D

Αλλά εγώ ποτέ δεν είπα οτι όποιος καραφλιάζει είναι καταδικασμένος σε αιώνια μπακουροσύνη...

Αλλά εγώ που ούτε διάσημος είμαι ακόμα , ούτε λεφτάς ακόμα , ούτε μουρλός να πηδάω από αερόπλανα ( άσε που και αυτά κοστίζουν δεν είναι τζάμπα ) πως να ταυτιστώ με τα ανωτέρω παραδείγματα ;
 
Μπλουζα