Διασημοι/Celebrities

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Οι γκόμενες βλέπουν οποιονδήποτε διάσημο και πλούσιο ειδικά της σόου μπιζ και τελειώνουν αρκεί να είναι λίγο καλύτερος του Ντάνι ντε βίτο . Γενικεύω βέβαια λίγο , αλλά να μην φέρω παραδείγματα κακάσχημων ροκ στάρ - ηθοποιων που περάσανε στρατιές από το κρεβάτι τους . Ακόμα και στην κακομοίρα ελληνική σόου μπιζ ξέρετε ποιοί ήταν οι μεγαλύτεροι κατακτητές . Ο "ομορφάααντρες μου" Γκιωνάκης , Ρίζος , Χατζηχρήστος , που άμα ήταν υπάλληλοι σε τράπεζα δεν θα τους κοίταζε ουτε η Βασιλειάδου . Τώρα ας μην αναμασάμε τα κλισέ , που γίνανε κλισέ διότι είναι οι μεγαλύτερες αλήθειες . Οι άντρες είναι οπτικοί τύποι-ζώα , οι γυναίκες πιο "υπολογίστριες" , με την καλή έννοια πάντα κυρίες μου ;D .

Ο Βιν Ντίζελ είναι μιγάς (με βλακοκτηνόφατσα ) που είναι ο μόνος από αυτούς που ανέφερες που του πάει η καράφλα . Αλλά 9,5 σε εμφάνιση ο Γουίλις και ο Στέιθαμ ? Ε όχι βέβαια.
Δηλαδή ο Μπράντ Πιτ , Ο Χιού Τζάκμαν ή ο Κλούνει τι είναι 125,5 .

Προσοχή και το ξαναλέω ¨Η καράφλα σε ρίχνει . Μπορεί να παραμένεις ωραίος ή και σέξι ακόμα και με καράφλα , αλλά λιγότερο απ οτι με μαλλιά . Ο Γουίλις ή ο Στέιθαμ δεν είναι καλύτεροι με μαλλιά ; Ασε που άμα πείς , πείτε μου κορίτσια 10 ωραίους άντρες με μαλλιά , αμφιβάλλω αν θα μπορούν να βρούν 5 .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

edit : Βρείτε μου 10 με καράφλα

ΥΓ : Έχουμε ήδη μανία καταδίωξης ,γι αυτο και είμαστε σε αυτό το φόρουμ. Οι περισσότεροι εδώ μέσα έχουμε δώσει , είμαστε έτοιμοι να δώσουμε ή ευχόμαστε να είχαμε απίστευτα ποσά για μεταμοσχεύσεις με τους γνωστούς περιορισμούς και ταλαιπωρία . Για σκεφτείτε πόσο "φυσιλολογικό είναι αυτό ::) :tease:
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

bz είπε:
Ο Βιν Ντίζελ είναι μιγάς (με βλακοκτηνόφατσα ) που είναι ο μόνος από αυτούς που ανέφερες που του πάει η καράφλα . Αλλά 9,5 σε εμφάνιση ο Γουίλις και ο Στέιθαμ ? Ε όχι βέβαια.

Πλάκα κάνεις, έτσι; Για πέρνα μια βόλτα από τα αντίστοιχα message boards του imdb... Πάρε και ένα παράδειγμα http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110617132334AAyD3Sl Kαι όχι, και οι γυναίκες γουστάρουν ΚΑΙ εμφάνιση εκτός από "υπολογισμό" (αν και εδώ φίλε μου γενικεύεις κάργα) απλά η καράφλα ΔΕΝ είναι τόσο τραγικό για αυτές όσο πχ να είσαι χοντρός ή να έχεις άσχημη φάτσα... αυτή τη στιγμή στο μτπ στη σχολή μου ο πιο γκόμενος είναι ένας που η hairline του έχει φτάσει σαν του Jude Law.
Ακόμα και στην κακομοίρα ελληνική σόου μπιζ ξέρετε ποιοί ήταν οι μεγαλύτεροι κατακτητές . Ο "ομορφάααντρες μου" Γκιωνάκης , Ρίζος , Χατζηχρήστος , που άμα ήταν υπάλληλοι σε τράπεζα δεν θα τους κοίταζε ουτε η Βασιλειάδου .

Ε? Οι "ομορφάντρες" δεν ήταν αυτοί, ο ζεν πρεμιέ ήταν ο Κωνσταντάρας... Τί Νοrwood ήταν άραγε; Και όμως θεωρούταν, και έπαιζε πάντα τον ωραίο, επειδή τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του ήταν όμορφα -πρόσωπο, ύψος.
Τέλος...

220px-Omar_Epps_2009.jpg


syssovitis.jpg


michael-moore.jpg


michaelrosenbaum.jpg


Quiz: Ποιος από τους παραπάνω δεν θεωρείται sex symbol?

Πρόσεχε, δεν αντιλέγω πως η ράφλα κόβει από την εμφάνιση... απλά ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ... Από 9 σε 6-7; Μην τρελαθούμε! Απο συζητήσεις που έχω κάνει με γυναίκες, ναι μεν κόβει, αλλά φανταστείτε σε φάση "για μας" να δεις μια ωραία γκόμενα με ψωμάκια ή με 2-3 ρυτίδες... Dealbreaker? Fuck no (εκτός και αν μιλάμε για τόσο ρηχές, σε ίδια φάση που ρηχός άντρας θα απέρριπτε μία για τα ψωμάκια ή τις ρυτίδες της)
 

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

1. Φυσικά οι γυναίκες θελουν και εμφάνιση . Αλλά ρε παιδί μου πως να το πω , καλύτερα φτωχός και με μαλλιά παρά φτωχός και καραφλός . ΠΡαγματικά δεν ξέρω πως αλλιώς να το θέσω .

2. Ο Κωνσταντάρας ήταν ζεν πρεμιέ οσο είχε μαλλιά. Μετά έγινε κωμικός ! Δεν έπαιζε τον ωραίο παρά μόνο στα νιάτα του , έπαιζε τον πλακατζή χαβαλετζή πιπινολάτρη.Και οποωσδήποτε δεν ήταν καθόλου άσχημος αλλά ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ήταν χειρότερος από ότι ήταν με μαλλιά. Ζεν πρεμιε ήταν ο Κουρκουλος , Ο Αλεξανδράκης , Ο Παπαμιχαήλ . Τι είχαν όλοι από πάνω ;;;

3. Για βάλε σε άλλες τρείς φωτογραφίες τον Συσσοβίτη , τον Ρουβά και τον Στάνκογλου ξέρω γώ και έλα μετά να μου πείς . Και εγώ αν βάλω σε τρείς φωτογραφίες τον Μούρ , τον Ντάνι ντε Βίτο και τον Τζό Πέσι θα βγεί πιο σέξι ο Τζό Πέσι . τι σημαίνει αυτό οτι εσύ θα ήθελες να είσαι σαν τον Τζό Πέσι ;

4. Γιατί με παραπέμπεις στο imdb για να μου πεις οτι ο Στέιθαμ ή ο Γουίλις έχει θαυμάστριες . Τι άλλα νέα ;. Το ζήτημα είναι αν ο Στέιθαν έιχε μαλλιά θα ήταν λίγο ή πολύ καλύτερος από ότι είναι τώρα. Και για να μην παίρνουμε ακραίες περιπτώσεις , ο ΜΕΣΟΣ άντρας που ξέρεις και έχει χάσει μαλλιά πόσο μεγάλη διαφορά είχε σε πριν και μετά ;

5. Στο τελευταίο περί ρυτίδων η δική μου εμπειρία λέει άλλα . Μια φαλάκρα είναι πολύ χειρότερη CETERIS PARIBUS (google it :grandpa: ) απ οτι δυο τρείς ρυτίδες ή λίγα ψωμάκια. Αλλοιώνει αρκετά ή πολύ αισθητά τη φυσιογνωμία αντίθετα με τις ρυτιδούλες ή τα ψωμάκια που είναι ανεπαίσθητα . Οσο για το αν η φαλάκρα είναι deal breaker; Εξαρτάται το υπόλοιπο πακέτο , εξαρτάται τη διάθεση που θα πετύχεις κάποια , εξαρτάται από πολλά . Τα μαλλιά στο όλο πακέτο είνα ένα μεγάλο ++ η φαλάκρα ένα μεγάλο μείον . Τώρα τι θα βγάλει η σούμα είναι άλλη υπόθεση..
 

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Και κάτι που νομίζω οτι έχω ξαναγράψει :Πρώτα απ'ολα το πρόβλημα στην φαλάκρα είναι προσωπικό . Η εικόνα του εαυτού . Προσωπικά θα με ενοχλούσε τρομερά ακόμα και σε ένα παράλληλο σύμπαν όπου θα μου την έπεφτε στεγνά στο δρόμο η σωσίας της Μόνικα Μπελούτσι
 

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Somari μήπως σπουδάζεις σε καμιά φιλοσοφική . φιλολογία ή κάτι τέτοιο ?
 

thimios72

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εγω νομιζω οτι η δυναμη της ομορφιας στον αντρα βρισκεται στην εσωτερικη μερια του κεφαλιου. οσα μαλλια και να εχεις αν εισαι μουγγος η στοκος λιγα πραγματα θα καταφερεις, τρωνε καλα οσοι το μιλανε καλα το γκομενικο. Αυτο εχω παρατηρηση εγω στα 39 χρονια ζωης!
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

thimios72 είπε:
εγω νομιζω οτι η δυναμη της ομορφιας στον αντρα βρισκεται στην εσωτερικη μερια του κεφαλιου. οσα μαλλια και να εχεις αν εισαι μουγγος η στοκος λιγα πραγματα θα καταφερεις, τρωνε καλα οσοι το μιλανε καλα το γκομενικο. Αυτο εχω παρατηρηση εγω στα 39 χρονια ζωης!

φιλε διαφωνω μαζι σου!!!ο ρουβας λογω εμφανισης τα εχει καταφερει ολα!!!ο αν8ρωπος μια ζωη δεν μπορουσε να μιλησει με ενα ναι και οχι απαντουσε!!!!!η γκομενα το πρωτο που σε πλησιαζει ειναι η εμφανιση 8ες δε 8ες!!!μετα ερχεται το δευτερο το μπλα μπλα που λες!!!!
 

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Θύμιο αν πραγματικά το πιστεύεις αυτό αναρωτιέμαι τι δουλειά έχεις σε αυτό το φόρουμ !

Αναμφισβήτητα παίζει ρόλο και το λέγειν και η εξυπνάδα και όλα αυτά . αλλά αυτά τα έχεις ή οχι ανεξάρτητα από τα μαλλιά . Για να παραφράσω λόγια μεγάλων ανδρών ( εμού του ιδίου ) "καλύτερα έξυπνος και με μαλλιά παρά έξυπνος και φαλακρός "

Άσε που μια φαλακροποίηση μπορεί να σου τραβήξει ένα καταθλιπτικό κόμπλεξ κατωτερότητος και εκεί που ίσως ίσουν πρώτος στο παρλάρε και στο σπρέχεν να γίνεις μια κολώστρα .Δεν το έχετε δει να συμβαίνει ;

Τον Στέιθαμ πλάκα πλάκα δεν τον έχουμε δει ποτέ με μαλλιά . Δεν θα ήταν ακόμα καλύτερος ως ξυρισμένος NW1 ; Και κάντε το τέστ : Ρωτήστε 100 γυναίκες : Μπραντ Πιτ , Τζόνι Ντεπ ή Τζέισον Στέιθαμ ; Ναι , θα βρεθούν και 5 να πούν ΣΤέιθαμ . Αλλά 50 θα πουν Ντεπ και 45 Πιτ
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

bz είπε:
Θύμιο αν πραγματικά το πιστεύεις αυτό αναρωτιέμαι τι δουλειά έχεις σε αυτό το φόρουμ !

Αναμφισβήτητα παίζει ρόλο και το λέγειν και η εξυπνάδα και όλα αυτά . αλλά αυτά τα έχεις ή οχι ανεξάρτητα από τα μαλλιά . Για να παραφράσω λόγια μεγάλων ανδρών ( εμού του ιδίου ) "καλύτερα έξυπνος και με μαλλιά παρά έξυπνος και φαλακρός "

Άσε που μια φαλακροποίηση μπορεί να σου τραβήξει ένα καταθλιπτικό κόμπλεξ κατωτερότητος και εκεί που ίσως ίσουν πρώτος στο παρλάρε και στο σπρέχεν να γίνεις μια κολώστρα .Δεν το έχετε δει να συμβαίνει ;

Τον Στέιθαμ πλάκα πλάκα δεν τον έχουμε δει ποτέ με μαλλιά . Δεν θα ήταν ακόμα καλύτερος ως ξυρισμένος NW1 ; Και κάντε το τέστ : Ρωτήστε 100 γυναίκες : Μπραντ Πιτ , Τζόνι Ντεπ ή Τζέισον Στέιθαμ ; Ναι , θα βρεθούν και 5 να πούν ΣΤέιθαμ . Αλλά 50 θα πουν Ντεπ και 45 Πιτ





συμφωνω απολυτα μαζι σου!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

sito

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

μια 40αρα, μου ειχε πει: Για να κάνει κάτι μια γυναίκα με εναν άντρα, ο άντρας πρέπει να είναι λίγο πιο όμορφος από μαϊμού.

Σίγουρα η εξωτερική εμφάνιση είναι ένα ατού, ΑΛΛΑ κοιτάξτε γύρω σας!!! Κοιταξτε στην δουλειά σας, στην σχολή σας στα μαγαζιά που βγαίνετε, τι βλέπετε; Θα δεις κ τον ραφλα με εργαλειο καλο, θα δείς κ τον κοιλαρα με εργαλειο καλο κ.τ.λ. κ.τ.λ.

Υ.Γ.: άβυσσος το μυαλό του ανθρώπου
 

bz

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Είμαι κουραστικός το ξέρω

Καλύτερα κοιλαράς και με μαλλιά παρά κοιλαράς και φαλακρός
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

sito είπε:
μια 40αρα, μου ειχε πει: Για να κάνει κάτι μια γυναίκα με εναν άντρα, ο άντρας πρέπει να είναι λίγο πιο όμορφος από μαϊμού.

Σίγουρα η εξωτερική εμφάνιση είναι ένα ατού, ΑΛΛΑ κοιτάξτε γύρω σας!!! Κοιταξτε στην δουλειά σας, στην σχολή σας στα μαγαζιά που βγαίνετε, τι βλέπετε; Θα δεις κ τον ραφλα με εργαλειο καλο, θα δείς κ τον κοιλαρα με εργαλειο καλο κ.τ.λ. κ.τ.λ.

Υ.Γ.: άβυσσος το μυαλό του ανθρώπου


αν ειχες δλδ πυκνα και πλουσια μαλλια 8α προτημουσες να εισαι καραφλος για να ισχυει η 8εωρεια σου??????
 

thimios72

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

φιλε bz μεχρι τα 32 που ειμουν norw2 το πολυ, ειχα περασει και αρκετα χρονια μπακουριλας τα τελευταια 6-7 χρονια που εφτασα norw3 εχω κανει 3 σχεσεις απο 3μηνη μεχρι 3χρονη και δυο αρπαχτες καποιον ημερων και αυτο εγινε οχι γιατι ειμαι ομορφοτερος τωρα αλλα γιατι χωνομουνα καλυτερα και γρυγοροτερα και δουλευοντας καλυτερα το μπλα μπλα. ΟΛΟΙ θελουμε να εχουμε τα μαλλακια μας αλλα απο εμας εξαρταται το κατα ποσο μπορουμε να αλλαξουμε τη ζωη μας ειτε στο θεμα γυναικα ειτε σε οτιδηποτε αλλο!!
 

sito

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

MANKAR είπε:
αν ειχες δλδ πυκνα και πλουσια μαλλια 8α προτημουσες να εισαι καραφλος για να ισχυει η 8εωρεια σου??????

αυτο που ειπα δεν ειναι θεωρια, μαλλον λαθος καταλαβες.

φυσικα θα ηθελα να εχω πυκνα κ πλουσια μαλλια αλλιως δεν θα ημουν εδω στο φορουμ

Αλλου θελω να καταληξω, η γυναικες δεν σκεφτονται οπως εμας, δεν εχει τυχει να ακουσετε ποτε γυναικα να λεει για καποιον αυτος ειναι ομορφος ενω αντικειμενικα ο τυπος να μην βλεπετε;;;

Η ραφλα δεν σε αφηνει μπακουρη. Μπακουρη σε αφηνει η χαμηλη αυτοεκτιμηση που σου δημιουργει η ραφλα!!!
 

MANKAR

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

sito είπε:
αυτο που ειπα δεν ειναι θεωρια, μαλλον λαθος καταλαβες.

φυσικα θα ηθελα να εχω πυκνα κ πλουσια μαλλια αλλιως δεν θα ημουν εδω στο φορουμ

Αλλου θελω να καταληξω, η γυναικες δεν σκεφτονται οπως εμας, δεν εχει τυχει να ακουσετε ποτε γυναικα να λεει για καποιον αυτος ειναι ομορφος ενω αντικειμενικα ο τυπος να μην βλεπετε;;;

Η ραφλα δεν σε αφηνει μπακουρη. Μπακουρη σε αφηνει η χαμηλη αυτοεκτιμηση που σου δημιουργει η ραφλα!!!




ναι στις 100 να σκεφτονται ετσι 2-3 το πολυ !!!!!φιλε μακαρι να μην ειχαμε το προβλημα αυτο και να μην ειμασταν εδω !!!!!!!!
 

thimios72

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

παιδια αλλα πραγματα κοιταει μια γυναικα 30+ σε εναν αντρα και αλλα το 22χρονο. Ειναι αληθεια παντως πως και για τον αντρα που χανει τα μαλλια του απο πολυ μικρη ηλικια ειναι ενα πληγμα, στον ψυχολογικο τομεα αναφερομαι.
 

sito

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

τι 30+ τι 22χρονο τι 40αρα ο πυρηνας των σκεψεων τους ιδιος ειναι απλα το περυτιλιγμα αλλαζει.

Επαναλαμβάνω:

Η ραφλα δεν σε αφηνει μπακουρη. Μπακουρη σε αφηνει η χαμηλη αυτοεκτιμηση που σου δημιουργει η ραφλα!!!

εκτος αν καποιος βεβαια χρησιμοποιει την ραφλα σαν δικαιολογια για την αποτυχια του στις γυναικες.


Υ.Γ.: φενι μετεφερε τα μηνυματα στο αντιστοιχο θεμα γιατι σαν να ειναι λιγο :eek:fft: εδω
 

somari

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

που κολλαει η φιλολογια; οχι, το ακριβως αντιθετο, φυσικος ειμαι. και καλυτερα πιστευω nw3 με λαμπαδα σωμα, παρα nw1 homer simpson...τοσο για μενα, οσο και για τις γκομενες...
 
Μπλουζα