Διασημοι/Celebrities

sofo85

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

τον καμπουζιδη τον ειδα σε ενα πρωιναδικο προχθες και το μαλλι του ηταν τουμπανο,η hairline φαινοταν υπερβολικα συμμετρικη οποτε καταλαβαινες οτι εχει παιξει μεταμοσχευση.Αλλα μπροστα στις καμερες ολοι αυτοι της τηλεορασης ριχνουν και τοπικ για να φαινονται κομπλε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakashi

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

επειδη εγω βαζω τοπικ μιας κ εχω μια μικρη αραιωση σε ολο το κεφαλι κθελω να τα φτιαχνω με τζελ κ τετοια καταλαβαινω ποτε καποιος φοραει κ ποτε οχι....εγω να φανταστεις βαζω πολυ λιγο τοπικ ...κανεις δεν το χει καταλαβει...ενας εμπειρος ομως μπορει αν με δει προσεκτικα να καταλαβει οτι φοραω τοπικ...κ ο δαντης οχι απλα φοραει ενα κουτι ολοκληρο βαζει οταν βγαινει στην τηλεοραση...κ ο καπουντζηδης που τον ειδα τις προαλλες στην τηλεοραση φορουσα πολυ μεγαλη ποσοτητα στο κεφαλι....
 

sovagg

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Για το μαλλι του Τασου Παντου τι γνωμη εχουμε??(μοιαζει λιγο με του Ντουνγκα παντως!)
 

Συνημμένα

  • pantos_m.jpg
    pantos_m.jpg
    4.9 KB · Προβολές: 401

sofo85

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

α ρε τασο αρωστεια!!ενταξει εχει λιγο αραιωση αλλα δεν εχει μεγαλο προβλημα.Δεν θυμαμαι μηπως και παλιοτερα ηταν στα ιδια επιπεδα.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

kakashi είπε:
επειδη εγω βαζω τοπικ μιας κ εχω μια μικρη αραιωση σε ολο το κεφαλι κθελω να τα φτιαχνω με τζελ κ τετοια καταλαβαινω ποτε καποιος φοραει κ ποτε οχι....εγω να φανταστεις βαζω πολυ λιγο τοπικ ...κανεις δεν το χει καταλαβει...ενας εμπειρος ομως μπορει αν με δει προσεκτικα να καταλαβει οτι φοραω τοπικ...κ ο δαντης οχι απλα φοραει ενα κουτι ολοκληρο βαζει οταν βγαινει στην τηλεοραση...κ ο καπουντζηδης που τον ειδα τις προαλλες στην τηλεοραση φορουσα πολυ μεγαλη ποσοτητα στο κεφαλι....
κανεις τεραστιο λαθος..τον δαντη ξαναλεω(αν θυμασαι αν το αναφερα) τον ειδα στο κομμωτηριο λαιβ κ το μαλλι του ηταν τουμπανο..αποτελεσμα 100% μεταμοσχευσης,..
ισως απ τις καλυτερες που χουν κανει καλλιτεχνες στην ελλαδα..
 

heyya

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
αποτελεσμα 100% μεταμοσχευσης,..
ισως απ τις καλυτερες που χουν κανει καλλιτεχνες στην ελλαδα..

Εννοείς Έλληνες καλλιτέχνες ή μεταμόσχευση στην Ελλάδα? αν το 2ο που ξέρεις ότι δεν έγινε εξωτερικό?
 

kakashi

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

best1210 είπε:
[quote author=kakashi link=topic=1624.msg41272#msg41272 date=1287517463]
επειδη εγω βαζω τοπικ μιας κ εχω μια μικρη αραιωση σε ολο το κεφαλι κθελω να τα φτιαχνω με τζελ κ τετοια καταλαβαινω ποτε καποιος φοραει κ ποτε οχι....εγω να φανταστεις βαζω πολυ λιγο τοπικ ...κανεις δεν το χει καταλαβει...ενας εμπειρος ομως μπορει αν με δει προσεκτικα να καταλαβει οτι φοραω τοπικ...κ ο δαντης οχι απλα φοραει ενα κουτι ολοκληρο βαζει οταν βγαινει στην τηλεοραση...κ ο καπουντζηδης που τον ειδα τις προαλλες στην τηλεοραση φορουσα πολυ μεγαλη ποσοτητα στο κεφαλι....
κανεις τεραστιο λαθος..τον δαντη ξαναλεω(αν θυμασαι αν το αναφερα) τον ειδα στο κομμωτηριο λαιβ κ το μαλλι του ηταν τουμπανο..αποτελεσμα 100% μεταμοσχευσης,..
ισως απ τις καλυτερες που χουν κανει καλλιτεχνες στην ελλαδα..
[/quote]κοιτα δεν ξερω ποτε τον ειδες αλλα εγω που τον ειδα πριν καιρο στην τηλεοραση -κατι μαλωνε με μια γκομενα για ενα σπιτι κ τετοια απο οτι θυμαμαι-φορουσε πολυ τοπικ....σιγουρα π σ λεω....οταν φοραει καποιος τοπικ κ εχει πολυ αραια μαλλια ,στο φως εκει που φοραει το μαλλι φαινεται πιο ανοιχτοχρωμο σαν να ειναι βαμμενο το κεφαλι με ενα χρωμα που εχει το υπολοιπο μαλλι αλλα ειναι πιο ξεθωριασμενο...για παραδειγμα παρατηρησε το μαλλι του λαζοπουλου στην εκπομπη τ οταν ειναι κατω απο το φως.οτι φορουσε τοτεε
πριν κατι μηνες πολυ τοπικ φορουσε σιγουρα ο δαντης ....τωρα δεν ξερω οταν τον ειδες ισως να ειχε κανει κατι αλλο τι να σ πω...
 

lalakos

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

πάντως φέτος ο λαζόπουλος φαίνεται πεντακάθαρα ότι έκανε μεταμ. και ότι μάλλον δεν βάζει καθόλου ή λιγότερο τοπικ...
Πέρισυ ήταν πολύ τούμπανο...

Πάντως και για τον Κανάκι, το vertex του είναι αρετά άδειο, αλλά και μπροστά εμένα μου φαίνεται πως τα άφησε λίγο πιο μακρία και βάζει λιγότερο τοπικ....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Εγω λεω να το κανουμε τηλεκουιζ.....
Μαντεψτε ποσα κιλα τοπικ βαζει ο δαντης στο κεφαλι του........
2 , 3 η 5 ???
ψηφιστε τωρα.....κι ενας υπερτυχερος θα κερδισει ενα ταξιδι στη γουαδελουπη εντελως δωρεαν :p
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Του Κανακη το θεμα ειναι μυστηριο.
Ενω ειναι αληθεια οτι φαινεται αρκετα καλυτερος απο το καλοκαιρι(πχ μεχρι τον Ιουνη οταν εσκυβε εβλεπες το αεροδρομιο που ηταν στα χτισιματα) δεν ξερω...μου φαινεται οτι τωρα κανει πιο μπαμ στα σημεια που δεν εχει(πισω στο μπιφτεκι ακομα αδειος ειναι) ή μπροστα η αραιωση, Μου βγαζει αυτο το "προσπαθω να πω ψεμματα στον εαυτο μου οτι δεν καραφλιαζω" ενω πριν ενω ηταν αρκετα πιο φανερο, φαινοταν πιο "τιμιο".
Δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος. Απλα πριν ειχε το look του ανθρωπου με ενα χ βαθμο προβληματος που εχει βρει ενα στυλ που να του πηγαινει βρε αδελφε, με οτι μπορει
Αυτο το καραφλοτρεντυ που εχει τωρα, ειναι σαν να προσπαθει να παιξει στην κατηγορια ανθρωπων με full μαλλι και δεν το εχει.

ΥΓ. Επειδη κατι γραφτηκε για τον Σαλπιγγιδη, και μενα μου φαινεται πιο γεματος ειδικα στο πλαι που ενωνονται τα πανω με τα πλαινα αλλα δεδομενου πως ολο το καλοκαιρι ειχε Εθνικη και μετα στην προετοιμασια ηταν για 1 μηνα, το να εκανε μεταμοσχευση και τοσο συντομα να ξαναγυρισε και να μην ποναει και καθολου οταν παει για κεφαλια, μου φαινεται απιθανο. Ισως το παιδι κανει καποια θεραπεια ή ισως περνουσε ασχημη φαση και εχει συνελθει καπως, παντως δεν πρεπει να ειναι επεμβαση
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

dk είπε:
Μου βγαζει αυτο το "προσπαθω να πω ψεμματα στον εαυτο μου οτι δεν καραφλιαζω" ενω πριν ενω ηταν αρκετα πιο φανερο, φαινοταν πιο "τιμιο".
Δεν ξερω αν γινομαι κατανοητος. Απλα πριν ειχε το look του ανθρωπου με ενα χ βαθμο προβληματος που εχει βρει ενα στυλ που να του πηγαινει βρε αδελφε, με οτι μπορει
Αυτο το καραφλοτρεντυ που εχει τωρα, ειναι σαν να προσπαθει να παιξει στην κατηγορια ανθρωπων με full μαλλι και δεν το εχει.
κι εμενα με χαλαει η εικονα του κανακη,μ@λ@κιες κανει μια χαρα ηταν οταν τα χε κοντα.Δεν εχει τοσο μαλλι για να υποστηριξει το στυλ που θελει να υιοθετησει.Ετσι οπως το κανει το ματι πεφτει κατευθειαν εκει.Τα ιδια ειχα παθει κι εγω οταν αρχισα να αραιωνω,τα ειχα καπως ψηλα πανω οπως του κανακη και απορουσα γιατι όλοι με κοιτανε στα μαλλια...αν δεν θελει να τα εχει πολυ κοντα τοτε πρεπει να τα χτενιζει προς τα κατω...<στειλτε του Mail να μπει στο φορουμ να του δωσουμε καμια συμβουλη 8)
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Εντομεταξυ, με τα μπρατσα και τα κοντομανικα και το μαυρισμα, πραγματικα ειναι σαν Jersey Shore reject λογω αραιωσης. :)
Δεν ξερω, μακαρι να ειχα και εγω την πολυτελεια να εχω μαλλι να δοκιμασω αυτα που κανει αλλα if it ain't broken, don't fix it
Και τα μπρατσα ειχε, και το σχημα του κεφαλιου, και το προσωπο και ειχε ριξει πολλα γκομενακια οπως ηταν πριν. Τωρα απλα πηγε σε αλλο στυλ που νομιζω για να μην βγει καγκουρικο, ακομα και αν το μαλλι του ειναι κομπλε, καλο θα ηταν να ξεφουσκωνε λιγο
 

komgr

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

O Κανάκης με κοντό μαλλί, επειδή τον είχα δει σε ένα κλαμπ και ήταν ακριβώς δίπλα μου και μιλήσαμε και λίγο, ήταν πολύ ωραίος.Δλδ του πήγαινε και με το κοντό μαλλί από κοντά δεν χτύπαγε σχεδόν καθόλου (όσο απίθανο και αν ακούγεται αυτό) το ότι πίσω είχε χάσει αρκετά μαλλιά.Μιλάμε από κοντά δεν φαινότανε σχεδόν καθόλου.
Γενικά σαν άτομο είναι και γ@μώ αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με τα μαλλιά προσπαθεί να το παίξει "δεν έχω κάνει τπτ και έτσι είμαι χωρίς μεταμοσχεύσεις χωρίς τπτ".
Συμφωνώ ότι τα τωρινά μαλλιά του δν του πάνε γτ τα κάνει κάπως περίεργα και μου χτυπάνε κάπως (όπως και σε όλους)
Τώρα για τον Λαζόπουλο δεν ξέρω.

Για Αλιάγα που τον πάω και με χίλια τι λέτε ; Τελευταία έχει μπει και αυτός στο κλαμπ.
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

εγω δεν μπορω να καταλαβω το εξης..
γιατι ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΑΣΗΜΩΝ ΤΙΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΚΑΡΤΕΣ????
ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΟΡΑΝΕ ΤΟΠΙΚ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑΣ ΑΨΟΓΗΣ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ??
ΔΗΛ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΥΤΟΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΟΥ ΜΑΧΟΥ ΤΟΥ ΠΑΝΟΥ Κ ΑΛΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΝ ΜΙΑ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ??
νομιζω ειμαστε προκατελειμενοι...

αλλο ενα ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΦΩΤΗ..

kara1.jpg


http://www.espressonews.gr/default.asp?pid=79&la=1&artid=368920&catid=1


ΔΕΙΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΡΟΜΕΡΗ...



camila-alves-2-660.jpg


matthew-mcconaughey-435.jpg


matthew-mcconaughey-2-435.jpg


matthew-mcconaughey-hair-transplant-1.jpg



το τελευταιο παραδειγμα ειναι απο μαθιου μακοναχι οπου ειναι ηθοποιος που στην εκπομπη της οπρα δηλωσε δημοσιως οτι εχει κανει 2 επεμβασεις στο παρελθον..
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Mαλλον μας διαβασε ο Κανακης και κουρευτηκε
Επεστρεψε στο τιμιο "Ναι, εχω αραιωση αλλα στα παπαρια μου γιατι και παλι ειμαι γαμω και διασημος και σφιχτης και γαμαω γκομενες" :D
 
Μπλουζα