Διασημοι/Celebrities

badday

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Πανο εχω δει κατι περουκες που μπαινεις κανονικα στην θαλασσα και στο νερο κτλ ..τωρα αν εχει κυμα δεν ξερω ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

badday είπε:
Πανο εχω δει κατι περουκες που μπαινεις κανονικα στην θαλασσα και στο νερο κτλ ..τωρα αν εχει κυμα δεν ξερω ;D

Η πρωτοπορια θα ηταν να ειναι αδιαβροχες.......να κανεις μακροβουτια....και οταν βγαινεις εξω να ειναι ακομα στεγνο το μαλλι.... :p
Περα απ την πλακα ομως....αν κανεις μπανιο και σου φυγει η περουκα ειναι αστα να πανε στο διαλο.....η αν σου κουνηθει....δεν εχεις και καθρεφτη να την φτιαξεις οποτε κανεις την ευχη και λες απο μεσα σου..." ας ανοιξει η γη να με καταπιει τωραααα" :'(
 

mindtrapper

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Το μπροστά το τσουλούφι είναι δικό του δηλαδή και το πίσω περούκα; Γιατί το μπροστινό, από την φώτο τουλάχιστον φαίνεται μαλλί κανονικό να βγαίνει από το δέρμα.
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Ειδα το μεσημερι Φερεντινο στιν τβ χωρις...τοππικ.

Το Σταρ εγκαινιασε κατι νεα τμηματα δημοσιογραφιας και εδειχνε τον Φερε να μπαινει σε ενα απο αυτα.

Απο μαλλι τωρα...ουσιαστικα ειχε απλα μια σκια μαλλιου στο φροντ και λιγο μιντ ισα ισα για να μπορει να κανει μια χωριστρα....απο κει και περα...αδειος
 

dk

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Lord Raflas είπε:
Ειδα το μεσημερι Φερεντινο στιν τβ χωρις...τοππικ.

Το Σταρ εγκαινιασε κατι νεα τμηματα δημοσιογραφιας και εδειχνε τον Φερε να μπαινει σε ενα απο αυτα.

Απο μαλλι τωρα...ουσιαστικα ειχε απλα μια σκια μαλλιου στο φροντ και λιγο μιντ ισα ισα για να μπορει να κανει μια χωριστρα....απο κει και περα...αδειος
Σοβαρα μιλας?
Και του Φερεντινου ελεγα οτι ηταν και γαμω
Α ρε τι σου κανει η τηλεοραση...

ΥΓ. Παντως αυτο με το τοπικ, σκεφτομαι οτι καποιοι ανθρωποι, αν τους λεγανε "θα σου πιασω με συρραπτικο περουκα στο κεφαλι" μπορει να το κανανε
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Στις εκπομπες που τον βλεπουμε τιγκαρισμενο,αντε να ειναι 30%μεταμοσχευση και 70%τοππικ

ειδικα στον Γκελλερ που εβγαινε σενιος και μαλλιουφομπεης παιζει να κοτσαρε και περουκα στο μπιφτεκι..
 

comb

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

o ελτον τζον είναι κατά 99% όλο περούκα. Απλά για να συντηρηθεί αυτό σε τέλεια κατάσταση, μάλλον έχει δυο μόνιμους κομμωτές να το φρντίζουν καθημερινά. Τα πρόσθετα γενικά δείχνουν τέλεια(σκέψου ταινίες, πχ Μπρους Γουιλις) αλλά δεν νομίζω οτι ένας καθημερινός άνθρωπος μπορεί να συντηρεί μια τέτοια εικόνα πάντα, λόγω κόστους και χρόνου.

Ο φερεντινος θυμάμαι παλιά που διάβαζα το σαιτ της dhi να είναι στα αποτελέσματα μετα από 7(!) μεταμοσχεύσεις(χωρίς βέβαια να φαίνεται ποιος είναι αλλά ήταν ξεκάθαρο). Αυτό πριν από τουλάχιστον 6 χρόνια. Δεν ξέρω τι έχει κάνει από τότε. Πάντως ό, τι μαλλί έχει πρεέπι να είναι μεταμόσχευση.
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

7 μεταμοσχευσεις για το αποτελεσμα που ειδα?αλλα θα μου πεις αν τις εκανε φυε και του βγηκαν απο 100 θυλακες σε καθε διαδικασια=700 ΘΥΛΑΚΕΣ :worshipper σιγουρα δικαιολογειται το (ο Θεος να το κανει)αποτελεσμα.

τερμα μαγκες,D€I ολοι να ξενιασουμε :beach: :zomp:
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

πως σας φαινεται η μεταμοσχευση του κωστοπουλου?
εχει κανει κ αλλες αποτυχημενες,,
πλεον πιστευω οτι ειναι σε καλο επιπεδο κ θελει ακομα αλλη μια στο crown,
την μεταμοσ την εκανε στο μαιαμι..

%CE%B2%CE%B1%CF%88%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82+%CE%BA%CF%89%CF%83%CF%84%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82.jpg

deaa3659c5ebf0b0f3168ea06dbe8bee.jpg
 

Lord Raflas

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Το ερωτημα ειναι ποσες εκανε για να φτασει σε αυτο το αποτελεσμα(και αν δεν παιζει και σκονη) :chinscratch
Επισης τον εχω δει σε φωτογραφιες με ηλιο,καλα φαινεται αλλα ομως σχετικα see through
Αν αποκλεισουμε παντως την περιπτωση του τοππικ,ειναι ενα καλο αποτελεσμα,ειδικα σε σχεση με τα χαρακτηριστικα του προσωπου του :grandpa:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

otherdude

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Καλα ολοι οι διασημοι ετσι ειναι ψωμοτυρι το εχουν μετασχοευση και Toppik..
Tον Nivo απ τους going through τον εχει προσεξει κανεις?
Θυμαμαι που τα επαιρνε και ξυραφι,αμα ψαξετε στο google θα βρειτε και photos θυμαμαι και σε στιχους
κομματιου των ημισκουμπρια (η μαγικη τσατσαρα) μιλανε για τον Nivo(Νικος βουρλιωτης)
Λεει σε 1 σημειο"κοριτσια η καραφλοτητα δεν ειναι οτι και οτι..παρτε για παραδειμα τον Ζεν Πρεμιε βουρλιωτη...!!
:D :D
 

Hairboost

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Παιδια, Σαλπιγγιδης και Κανακης εχουν "γεμισει" πολυ μαλλι τον τελευταιο καιρο. Ξερει κανεις που εχουν κανει μεταμοσχευση ?
 

sofo85

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Τον Κανάκη τον ειδατε χθες στο ραδιοαρβυλα?αν και στα μπροστα ηταν λιγο"see through"φαινονταν αρκετα πυκνα,toppik?
 

komgr

New Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

Για τον Κανάκη τις τελευταίες ημέρες γίνεται πολύ συζήτηση για το αν έχει κάνει το καλοκαίρι μεταμόσχευση μαλλιών.
Σε πολλά δημοσιεύματα λένε "Φίλοι του Αντώνη Κανάκη λένε ότι είχε κάνει και παλιότερα απλά δεν το είχε ανακοινώσει ποτέ".
Η αλήθεια είναι ότι γύρισε "γεμάτος" αν και για εμένα του πήγαινε πολύ καλύτερα το κοντό.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

komgr είπε:
Για τον Κανάκη τις τελευταίες ημέρες γίνεται πολύ συζήτηση για το αν έχει κάνει το καλοκαίρι μεταμόσχευση μαλλιών.
Σε πολλά δημοσιεύματα λένε "Φίλοι του Αντώνη Κανάκη λένε ότι είχε κάνει και παλιότερα απλά δεν το είχε ανακοινώσει ποτέ".
Η αλήθεια είναι ότι γύρισε "γεμάτος" αν και για εμένα του πήγαινε πολύ καλύτερα το κοντό.

τον κανακη οπως και τον ρεμο....τους πηρε το ματι μου σε ενα περιοδικο......να κανουν μπανιο στην παραλια....οχι μαζι....σε διαφορετικα μερη τελοσπαντων........και ηταν βρεγμενο το μαλλι και αδειο....και στους δυο......
Τον ρεμο οποτε τον βλεπω στην τηλ ειναι μια χαρα κ τον κανακη,.....ενω στην παραλια ΔΕΝ.....
αρα κατι τοπικ παιζει.....η κατι παρομοιο dermatch κτλ....
 

best1210

Member
Απ: Διασημοι/Celebrities

επειδη παλια συζηταγαμε για τον δαντη..
την περασμενη βδομαδα τον συναντησα σε γνωστο κομμωτηριο..
τελικα το αποτελεσμα του ειναι 100% αποτελεσμα μεταμοσχευσης κ μαλιστα ΠΟΛΥ ΠΕΤΥΧΗΜΕΝΗΣ,
δεν ξερω αν την εκανε σε ελληνα γιατρο αλλα ειδα με τα ματια μου ενα τρομερο αποτελεσμα γιατι καποιοι ανεφεραν κατι για περουκινια κ τοπικ..δεν ισχυει για τον συγκεκριμενο..
τον θυμαμαι που τα μαλλια του ειχαν μια χαλια εικονα στις αρχες τις δεκαετιας κ τωρα εχουν μια σταθερα πολυ καλη εικονα κ μαλιστα αλλαζει πολλα στυλ..
επισης πολυ καλο το αποτελεσμα ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ..

vm_2010_7_5_dantis_papadopoulos_01.jpg


dantis_papadopoylos_mazi_stin_arhitektoniki_641817_b.jpg
 
Μπλουζα