Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
1658922710353.png


Πολυ περιεργο παττερν ο Αυγενακης, NW0 με dupa.
 

Kostas97

Well-Known Member
Αν ηταν στο φορουμ... θα εκανε σωστοτερη επιλογη :D
Αμα δουμε και καναν πολιτικο να κανει παρουσια, τα χουμε δει ολα... Αντε πας και καταφερουμε να κατεβασουμε τιμη propecia και φερουμε Loniten για κυριο @Legwg James .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Προβολή συνημμένου 52146

Πολυ περιεργο παττερν ο Αυγενακης, NW0 με dupa.

Οχι και NW0 ο Αυγενακης!!! Αν αυτος ειναι NW0, εγω ειμαι NW - 2. Πολυ λιγοτερα μαλλια και τρια χρονια μικροτερος (50 χρονων)

Αυτος εχει διαχυτη αραιωση σε ΟΛΟ
το κεφαλι. Μονο η hairline σε βαθος 2 εκατοστων ειναι ενταξει (ισως με μεταμοσχευση...ισως με μικροϊνες).

aygenakhs1.jpg
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αν ηταν στο φορουμ... θα εκανε σωστοτερη επιλογη :D
Αμα δουμε και καναν πολιτικο να κανει παρουσια, τα χουμε δει ολα... Αντε πας και καταφερουμε να κατεβασουμε τιμη propecia και φερουμε Loniten για κυριο @Legwg James .
Κωσταρα μου μόνο και μόνο που με σκέφτηκες θα ρίξω μια βουτιά και για σένα αδερφέ μου!
Κεδροδασος, Χανιά
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220727_160837_com.android.gallery3d_edit_253429749648307.jpg
    Screenshot_20220727_160837_com.android.gallery3d_edit_253429749648307.jpg
    1,005.7 KB · Προβολές: 112

dlazaros

Well-Known Member
Η παλιότερη φωτό που βρήκα απο 2004 (32 ετών). Ναί ο άνθρωπος είχε ΝW0 και πυκνότητα λυκάνθρωπου με κούτελο 4 πόντους αλλά τώρα έχει DUPA και τα βάφει κάτι που κάνει τον συνδυασμό διάφανο λόγο αντίθεσης. Η εμφάνιση του κεφαλιού του είναι ίδια με την δική μου αν δεν πάρεις θεραπεία, δυνατή χερλαίν και 2-3 πόντους πίσω το χάος. Σε μερικά χρόνια θα "ανοίξει".

aygenakis_eleytherios.jpg
 

dlazaros

Well-Known Member
Ο λεγκβεγκ περπατάει και ανοίγουν οι θάλασσες... Που να είχε και το μαλλί μπούκλα στους ώμους. Όχι ότι τώρα δεν πηδάει 5 φορές την ημέρα, απλά είναι σοβαρό παιδί.
 
Μπλουζα