Διασημοι/Celebrities

kampanakideandean

Active Member
1654191165754.png

Ορεστης Τζιοβας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Ρε παιδιά αμαρτία να λέτε τα μπιλντέρικα σε τόσο τρολερό νήμα. Μας επαναφέρω στην τάξη :

Γλίτσας Χαραλαμπίδης. 2-3 ΜΜ ως τώρα, με την τελευταία να δείχνει η πιο γερή. Πιθανή χρήση Τόπικ. Στα τελευταία επεισόδια του 'Τα Καλύτερά Μας Χρόνια' διαφαινόταν και κοκκινίλα στη γραμμή της hairline, πιθανώς δίνοντας ένα πρόσφατο touch-up. Δυνατό αποτέλεσμα πάντως σαν σύνολο για 50φεύγα τύπο.


Προβολή συνημμένου 49038

Καλημέρα, Καλημέρης, Θανάσης Κάλημέρης!!!
 

ΛΕΣ

Active Member
Καλημέρα Ματσούκα Δήμητρα
Εχω μεγαλη ιστορια με τη συγκεκριμενη, την εχω πετυχει σε ενα μπαρ τυφλα εχοντας μαζι της γνωστο τηλεπαρουσιαστη με μεγαλη αγαπη για τον ολυμπιακο (μποουθ κοκκαλα) και εναν μπραβο να τους φυλαει. Αφου ημασταν διπλα διπλα και προσπαθουσα να κρυψω τον θαυμασμο μου προς το προσωπο της, βλεπω η τουλαχιστον νομιζω οτι πινει απο το ποτο μου. Προσπαθω να της μιλησω και να της εξηγησω οτι πινει απο το ποτο μου και αυτη να γελαει και απλα να μου λεει ναι ναι ναι ναι. Γυρναω πισω και κοιταω τον μπραβο και του λεω τι γινεται εδω? και μου απανταει με μια εκφραση του τυπου και εγω τι θες να κανω; παντα αυτο γινεται. Σιγουρα απο τις τοπ 5 εμπειριες της ζωης μου, περιμενω να κανω παιδια να τους το διηγηθώ πως κατα καποιον τροπο εχω ανταλλαξει υγρα με μια απο τις πιο σεξυ ελληνιδες ηθοποιους.
 

Gianney

Well-Known Member
Εχω μεγαλη ιστορια με τη συγκεκριμενη, την εχω πετυχει σε ενα μπαρ τυφλα εχοντας μαζι της γνωστο τηλεπαρουσιαστη με μεγαλη αγαπη για τον ολυμπιακο (μποουθ κοκκαλα) και εναν μπραβο να τους φυλαει. Αφου ημασταν διπλα διπλα και προσπαθουσα να κρυψω τον θαυμασμο μου προς το προσωπο της, βλεπω η τουλαχιστον νομιζω οτι πινει απο το ποτο μου. Προσπαθω να της μιλησω και να της εξηγησω οτι πινει απο το ποτο μου και αυτη να γελαει και απλα να μου λεει ναι ναι ναι ναι. Γυρναω πισω και κοιταω τον μπραβο και του λεω τι γινεται εδω? και μου απανταει με μια εκφραση του τυπου και εγω τι θες να κανω; παντα αυτο γινεται. Σιγουρα απο τις τοπ 5 εμπειριες της ζωης μου, περιμενω να κανω παιδια να τους το διηγηθώ πως κατα καποιον τροπο εχω ανταλλαξει υγρα με μια απο τις πιο σεξυ ελληνιδες ηθοποιους.
Χαχαχαχχαχα Εμπειρία από τις λίγες όντως
 

tasos33

Well-Known Member
Εχω μεγαλη ιστορια με τη συγκεκριμενη, την εχω πετυχει σε ενα μπαρ τυφλα εχοντας μαζι της γνωστο τηλεπαρουσιαστη με μεγαλη αγαπη για τον ολυμπιακο (μποουθ κοκκαλα) και εναν μπραβο να τους φυλαει. Αφου ημασταν διπλα διπλα και προσπαθουσα να κρυψω τον θαυμασμο μου προς το προσωπο της, βλεπω η τουλαχιστον νομιζω οτι πινει απο το ποτο μου. Προσπαθω να της μιλησω και να της εξηγησω οτι πινει απο το ποτο μου και αυτη να γελαει και απλα να μου λεει ναι ναι ναι ναι. Γυρναω πισω και κοιταω τον μπραβο και του λεω τι γινεται εδω? και μου απανταει με μια εκφραση του τυπου και εγω τι θες να κανω; παντα αυτο γινεται. Σιγουρα απο τις τοπ 5 εμπειριες της ζωης μου, περιμενω να κανω παιδια να τους το διηγηθώ πως κατα καποιον τροπο εχω ανταλλαξει υγρα με μια απο τις πιο σεξυ ελληνιδες ηθοποιους.
Ευτυχώς που δε το τράβηξες γιατί θα ανταλλασες υγρά και με τον μπράβο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ένα βήμα μακρυά από το «γυαλί» είναι….. εγώ πιο πολλά μαλλιά έχω στο crown…. Καλά για δότρια δεν το συζητάμε…..
 

Pande

New Member
Καλησπερα φιλοι. Εχεις κανεις γνωμη για την δουλεια του παπαγγελοπουλου; Ειμαι μεταξυ αυτου και παπανικολαου. Οποιαδήποτε γνωμη δεκτη και σε dm αν δεν μπορειτε δημοσια. Ευχαριστω πολυ
 

montecristo

Well-Known Member
Καλησπερα φιλοι. Εχεις κανεις γνωμη για την δουλεια του παπαγγελοπουλου; Ειμαι μεταξυ αυτου και παπανικολαου. Οποιαδήποτε γνωμη δεκτη και σε dm αν δεν μπορειτε δημοσια. Ευχαριστω πολυ
Δεν έχουμε περιστατικά του παπαγγελοπουλου εδώ για να κρίνουμε, σου έχει δείξει εσένα ; Από Παπανικολάου έχουμε κάποια..
 

JimKan1

Well-Known Member
Eyal Golan, ο πιο διασημος τραγουδιστης του Ισραηλ, εχει τραγουδησει και με τον Βερτη στην Ελλαδα και στην Κυπρο

FUT πριν 15 χρονια περιπου , τωρα ξυρισμα κεφαλι, SMP και τατουαζ το strip(κανονικο τατουαζ οχι SMP)


EGolan.jpg




θρυλος :cool::cool:
 

Kostas97

Well-Known Member
Eyal Golan, ο πιο διασημος τραγουδιστης του Ισραηλ, εχει τραγουδησει και με τον Βερτη στην Ελλαδα και στην Κυπρο

FUT πριν 15 χρονια περιπου , τωρα ξυρισμα κεφαλι, SMP και τατουαζ το strip(κανονικο τατουαζ οχι SMP)


Προβολή συνημμένου 50825



θρυλος :cool::cool:
Αν και στο Ισραηλ των κατηγορουν για διαφορα, με Βερτη εχει δωσει ρεστα.
Γενικοτερα τα τραγουδια του πολυ ωραια :D
 
Μπλουζα