Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Για το 3, όσο μεγαλώνεις θα σκουρίνει λογικά και θα είναι υπέρ σου.
Για το 1, αν η λέπτυνση έχει προκληθεί λόγω thinning (που προφανώς αυτό είναι) η φίνα θα σε βοηθήσει πολύ.
Αυτό ισχύει και σε μένα φίλε και δεν ξέρω γιατί! Μικρός ήμουν αρκετά ξανθός πλέον όλοι με λένε καστανό η τζίντζερ, γιατί σκουραίνει το μαλλί μεγαλώνοντας?
 

bobby

Well-Known Member
H νέα διάταξη θα σου ταιριάζει περισσότερο :cool:
Πάντα μου άρεσαν τα μπισκότα oreo.... τυχαίο... δεν νομίζω... Να είσαι καλά ρε oreo φίλε μου για τα καλά σου λόγια! Δεν μας έιπες τι σού είπε ο Lorenzo, πιστεύω να αφήσεις κοτσίδα...... :D :D :D ;) ;) ;)
 

bobby

Well-Known Member
"This is a joke"Lorenzo speaking.
Πάντως τα κριτήρια του καθενός είναι διαφορετικά φίλε bobby.
Φίλε μου κατανοώ απόλυτα ότι τα κριτήρια ,μπορεί να διαφέρουν, αλλά τόσο εσύ (μετά την ΜΜ) όσο και ο μισκότος (επί του παρόντος, γιατί κανείς δεν ξέρει το μέλλον) είσαστε σούπερ ΟΚ. Βέβαια θα μου πεις (και θα έχεις δίκιο) ότι ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο κλπ. Αλλά με αντικειμενικά κριτήρια (όσο αντικειμενικά μπορεί να είναι) είσαστε σούπερ. Αν βάζατε τον Lorenzo να σας κάνει μετρήσεις το CV σας σας θα ήταν σίγουρα (πολύ) πάνω από 5,4 (για να μιλήσουμε και με νούμερα). Αλλά όπως όλα τα πράγματα στην ζωή... περί ορέξεως.....

ΥΓ
Για εσένα φίλε, φαντάζομαι τα ίδια θα είπε......
 

vlafo

Well-Known Member
Φίλε μου κατανοώ απόλυτα ότι τα κριτήρια ,μπορεί να διαφέρουν, αλλά τόσο εσύ (μετά την ΜΜ) όσο και ο μισκότος (επί του παρόντος, γιατί κανείς δεν ξέρει το μέλλον) είσαστε σούπερ ΟΚ. Βέβαια θα μου πεις (και θα έχεις δίκιο) ότι ο εχθρός του καλού είναι το καλύτερο κλπ. Αλλά με αντικειμενικά κριτήρια (όσο αντικειμενικά μπορεί να είναι) είσαστε σούπερ. Αν βάζατε τον Lorenzo να σας κάνει μετρήσεις το CV σας σας θα ήταν σίγουρα (πολύ) πάνω από 5,4 (για να μιλήσουμε και με νούμερα). Αλλά όπως όλα τα πράγματα στην ζωή... περί ορέξεως.....

ΥΓ
Για εσένα φίλε, φαντάζομαι τα ίδια θα είπε......
Φίλε bobby
Το Cv το ξέρω το δικό μου είναι στο 6.7 του oreο είναι πολύ παραπάνω εννοείται.
Αντικειμενικά είναι όπως τα λες,απλά ανήκουμε στο 0.0001% που έχουν τελειομανία με τα μαλλιά τους,και προσπαθούν να το φέρουν εις στον τερματισμό το έργο.
Υγ:Για μένα ναι αλλά από τη στιγμή που το θέλω και μπορεί να το φτάσει σε άλλα επίπεδα why not?
 
Τελευταία επεξεργασία:

bobby

Well-Known Member
Φίλε bobby
Το Cv το ξέρω το δικό μου είναι στο 6.7 του oreο είμαι πολύ παραπάνω εννοείται.
Αντικειμενικά είναι όπως τα λες,απλά ανήκουμε στο 0.0001% που έχουν τελειομανία με τα μαλλιά τους,και προσπαθούν να το φέρουν εις στον τερματισμό το έργο.
Υγ:Για μένα ναι αλλά από τη στιγμή που το θέλω και μπορεί να το φτάσει σε άλλα επίπεδα why not?
Δεν διαφωνώ φίλε, απλά αν ήμουν στην θέση σου θα έλεγα ότι έχω τελειώσει με το θέμα μαλλιά. Για τον oreo θα έλεγα να πάρει low dose fina και να συνεχίσει στο φόρουμ ώς απλός (αλλά πολύ ευχάριστος!) παρατηρητής και σχολιαστής.
 

vlafo

Well-Known Member
Δεν διαφωνώ φίλε, απλά αν ήμουν στην θέση σου θα έλεγα ότι έχω τελειώσει με το θέμα μαλλιά. Για τον oreo θα έλεγα να πάρει low dose fina και να συνεχίσει στο φόρουμ ώς απλός (αλλά πολύ ευχάριστος!) παρατηρητής και σχολιαστής.
Ναι έχω τελειώσει φίλε bobby απλά μένει μια τελευταία πινελιά.
Στον oreo η φίνα δεν του κάνει τίποτα,είναι καθαρά θέμα μμ και πύκνωσης.
Ο oreo και μερικοί άλλοι,είμαστε στο τελευταίο στάδιο σχολιασμού του φόρουμ.
Μένουν ακόμα μερικές μμ να δούμε και να σχολιάσουμε.
 

bobby

Well-Known Member
Ναι έχω τελειώσει φίλε bobby απλά μένει μια τελευταία πινελιά.
Στον oreo η φίνα δεν του κάνει τίποτα,είναι καθαρά θέμα μμ και πύκνωσης.
Ο oreo και μερικοί άλλοι,είμαστε στο τελευταίο στάδιο σχολιασμού του φόρουμ.
Μένουν ακόμα μερικές μμ να δούμε και να σχολιάσουμε.
Οχι ρε παιδιά μη φύγετε…. Μας αρέσει ο σχολιασμός και το χιούμορ σας!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Οχι ρε παιδιά μη φύγετε…. Μας αρέσει ο σχολιασμός και το χιούμορ σας!
Φίλε bobby σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Έχεις δίκιο η περίπτωση μου θα απέτρεπε τους 99 ίσως στους 100 να μπουν. Έχοντας όμως μια συγκεκριμένη εικόνα του εαυτού σου που με δραματικά αργούς ρυθμούς αλλάζει προς το χειρότερο και μετά απο τόσο καιρό ψαξίματος (απο το 2016) στο φόρουμ για την στιγμή, που θα έλεγα, ώπα εδώ είμαστε, προχωράμε, νομίζω οτι το ταξίδι φτάνει στον προορισμό του.
Το πρόβλημα πρέπει να το χτυπάς στην αρχή του και αυτό θέλω να κάνω. Ο Λόρενς μου είπε για 800 και σίγουρα θα πάει ενα τσικ παραπάνω, υπολογίζω στα 1000. Μην γελιόμαστε όμως, δεν είμαι εύκολη περίπτωση, μιας και πρέπει να επιτευχθεί μια πολύ καλή πυκνότητα, ώστε να δέσει με τα υπάρχοντα. Θεωρώ οτι χρειάζομαι λόγο at least >2.5.
Σαν στυλ ο γιατρός, θα τα έπινα άνετα σε κάποιο μπαράκι κ πιστεύω οτι θα βγάζαμε τρελό γέλιο. Σίγουρα θα είχαμε απο μερικές καλές ιστορίες να μοιραστούμε.
 

bobby

Well-Known Member
Φίλε bobby σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Έχεις δίκιο η περίπτωση μου θα απέτρεπε τους 99 ίσως στους 100 να μπουν. Έχοντας όμως μια συγκεκριμένη εικόνα του εαυτού σου που με δραματικά αργούς ρυθμούς αλλάζει προς το χειρότερο και μετά απο τόσο καιρό ψαξίματος (απο το 2016) στο φόρουμ για την στιγμή, που θα έλεγα, ώπα εδώ είμαστε, προχωράμε, νομίζω οτι το ταξίδι φτάνει στον προορισμό του.
Το πρόβλημα πρέπει να το χτυπάς στην αρχή του και αυτό θέλω να κάνω. Ο Λόρενς μου είπε για 800 και σίγουρα θα πάει ενα τσικ παραπάνω, υπολογίζω στα 1000. Μην γελιόμαστε όμως, δεν είμαι εύκολη περίπτωση, μιας και πρέπει να επιτευχθεί μια πολύ καλή πυκνότητα, ώστε να δέσει με τα υπάρχοντα. Θεωρώ οτι χρειάζομαι λόγο at least >2.5.
Σαν στυλ ο γιατρός, θα τα έπινα άνετα σε κάποιο μπαράκι κ πιστεύω οτι θα βγάζαμε τρελό γέλιο. Σίγουρα θα είχαμε απο μερικές καλές ιστορίες να μοιραστούμε.

Από τούμπανο θέλεις να γίνεις υπέρ τούμπανο!
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Πριν δω τη μμ τη δική σου αποκλείεται.
Ο Ιούλιος ήδη μπήκε αλλά έχω καημό μια που περιμένω και φαντάζομαι θα μπει φέτος.
Γαυραρε vlafo περιμενε να δεις και τη δική μου και μετά ρε συ :p Μη φυγετε με τον αλλον τον παικταρα, γινετε εστω part timers.
 

vlafo

Well-Known Member
Γαυραρε vlafo περιμενε να δεις και τη δική μου και μετά ρε συ :p Μη φυγετε με τον αλλον τον παικταρα, γινετε εστω part timers.
Χαχα
Δεν πάμε πουθενά ακόμα.
Εσύ να το βγάλεις από το μυαλό σου,όταν θα κάνεις αν κάνεις,όλοι αυτοί θα έχουν αποσυρθεί.
Τότε θα παίρνεις χάπι και θα φυτρώνουν μαλλιά αυτόματα.
Τυχεράκια.:)
ΥΓ:Αν δεν δω τη μμ του αεράτου δεν πάω πουθενά.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Χαχα
Δεν πάμε πουθενά ακόμα.
Εσύ να το βγάλεις από το μυαλό σου,όταν θα κάνεις αν κάνεις,όλοι αυτοί θα έχουν αποσυρθεί.
Τότε θα παίρνεις χάπι και θα φυτρώνουν μαλλιά αυτόματα.
Τυχεράκια.:)
ΥΓ:Αν δεν δω τη μμ του αεράτου δεν πάω πουθενά.

Ελπιζω να κατασταλάξει πιο εύκολα σε γιατρό απο το αν θα πάρει η όχι φίνα πάντως ο αεράτος :p
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Δεν το βλέπω να παίρνει φίνα είναι πολέμιος.
Δεν έπιασαν τα μάγια του tol εδώ.
Δε θελει πολυ, λιγο να τον πιασει ο Λαζαρος και τον βλεπω να κατεβαζει ολο το κουτι προσκαρ μαζι με τη φασολαδα. Θα πούλαγε φιναστεριδη και στον Jason Momoa ο ατιμος.
 
Μπλουζα