Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
Άποψη για Σαμπάνη παίδες; Μια βγαίνει με μαλλουρα μια με φανερή αραίωση. Εγώ τον έχω δει από κοντά το 2012-2013 σε ένα κλαμπ και από τότε φαινόταν φουλ αραιος.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

spi

Well-Known Member
Άποψη για Σαμπάνη παίδες; Μια βγαίνει με μαλλουρα μια με φανερή αραίωση. Εγώ τον έχω δει από κοντά το 2012-2013 σε ένα κλαμπ και από τότε φαινόταν φουλ αραιος.
Ήθελα να γράψω μόλις για Σαμπάνη. Δεν ξέρω αν είναι τοπικ ή αν έχει κάνει επέμβαση. Πάντως αν τον παρατηρήσεις φαίνεται ψεύτικο. Ήταν πολύ αραιός πήγαινε για nw 3-4
 

akhs08

Member
Ήθελα να γράψω μόλις για Σαμπάνη. Δεν ξέρω αν είναι τοπικ ή αν έχει κάνει επέμβαση. Πάντως αν τον παρατηρήσεις φαίνεται ψεύτικο. Ήταν πολύ αραιός πήγαινε για nw 3-4
Μου τον έδειξε πρόσφατα ο Γκούρας ως ένα από τα επίτευγματσ του! Αλλά δε νομίζω να ήταν πρόσφατη η επέμβαση του!
 

Kostas97

Well-Known Member
Πώς εννοείς το γούστο σε γυναίκες ? Γιατί αλλά ακούγονται
Ωχ οντως χαχα.
Ήθελα να γράψω μόλις για Σαμπάνη. Δεν ξέρω αν είναι τοπικ ή αν έχει κάνει επέμβαση. Πάντως αν τον παρατηρήσεις φαίνεται ψεύτικο. Ήταν πολύ αραιός πήγαινε για nw 3-4
ΜΕΤ σιγουρα και τοπικ μονιμα??
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
1632403562355.png


Παιζει λετε ο πανεμορφος και πασαρα σουταρα στυλαρα Tom να είχε θεματάκι ; Τώρα είναι τούμπανος βέβαια αλλά αυτή η φωτογραφία που είναι τραβηγμέμη πριν κάποια χρόνια δε βγάζει λίγο diffuse thinning η οχι ; Ισως να ναι και το τζελ δε ξερω.
 

aeratos28

Just aeratos
Εγώ να πω ,πως κακώς γίνεστε αρρωστακια και προσπαθείτε να βρείτε προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν..χαλαρώστε γτ αρκετοί είστε και πιτσιρικάδες και βλεπω να έχετε μπει σε ένα φαύλο κύκλο με τα μαλλιά..για σένα πάει μικρέ legwg περισσότερο..έμμονη ιδέα σου έχει γίνει και βλέπεις δράκους μου φαίνεται από τα κοκτέιλ ..τπτ δεν έχει ,βρεγμένα είναι απλά τα μαλλιά του.
 

Kostas97

Well-Known Member
Το προβλημα της λεπτης τριχας.. Μοιαζεις με αραιωση χωρις να εχειις. Και λυση δε μπορεις να βρεις.
Φιλος μου ειναι φουλ μαλλι χωρις κληρονομικοτητα τριχοπτωσης και λογω λεπτης τριχας του λενε εχεις αραιωση.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Το προβλημα της λεπτης τριχας.. Μοιαζεις με αραιωση χωρις να εχειις. Και λυση δε μπορεις να βρεις.
Φιλος μου ειναι φουλ μαλλι χωρις κληρονομικοτητα τριχοπτωσης και λογω λεπτης τριχας του λενε εχεις αραιωση.

Στη 1η φωτο παει στο καλό αλλά στη 2η δεν ειναι ξεκαθαρη αραιωση;
 
Μπλουζα