Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΛΕΣ

Active Member
ειδα σημερα ο τραινος δελλας εκανε εμφυτευση εκλεισε κροταφους
Δεδομενου του μικρου προβληματος που ειχε δεν μου φαινεται και για εξαιρετικο αποτελεσμα. Κανει μπαμ οτι εκανε μμ σαν να μην εχουν μπει μονοτριχα καθολου στη hairline.
 

Giorgos-3

Well-Known Member

ΛΕΣ

Active Member
1611704878012.png


Hair piece ο Τριανταφυλλος το θεωρω too much και κανει μπαμ.
 

Medde

Active Member
Εδω τι έχει κάνει ακριβώς? Τοπικ? Στις πιο πολλές εκπομπές έτσι φαίνεται. Μπορει να κάνει τοση δουλεια το τοπικ γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει..
 

tol

Well-Known Member
Εδω τι έχει κάνει ακριβώς? Τοπικ? Στις πιο πολλές εκπομπές έτσι φαίνεται. Μπορει να κάνει τοση δουλεια το τοπικ γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει..

Τοπικ εχει βαλει αναμφισβητητα, φιλε μου.
 

manly_Man

Well-Known Member
Εδω τι έχει κάνει ακριβώς? Τοπικ? Στις πιο πολλές εκπομπές έτσι φαίνεται. Μπορει να κάνει τοση δουλεια το τοπικ γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει..
Εδω toppik χρησιμοποιει, δεν ειναι περουκα. Έχει διαχυτη αραίωση αλλα φαινεται να εχει κανει και μεταμοσχευσεις στο παρελθον απο τα πλαινα του αν τον δεις προφιλ φαινεται αραιωση απο white dots ψηλα στα πλαινα.
 

crossfire

Well-Known Member
Εδω τι έχει κάνει ακριβώς? Τοπικ? Στις πιο πολλές εκπομπές έτσι φαίνεται. Μπορει να κάνει τοση δουλεια το τοπικ γιατί δεν το έχω χρησιμοποιήσει..

τοπικ με το κιλό


Και γιατί ρε συ tol δεν πάει να κάνει μια επέμβαση να ξεμπερδεύει?
Δεν μπορώ να τα καταλάβω αυτά.

όλοι οι διάσημοι κάνουν ή έχουν κάνει .......αλλά έχουν μαύρα μεσάνυχτα από μεταμοσχεύσεις....στους περισσότερους είναι μέτριες προς κακές.
Ο Καραφώτης βλέπω ακολουθεί στο ινσταγκραμ τον cinic
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
τοπικ με το κιλό




όλοι οι διάσημοι κάνουν ή έχουν κάνει .......αλλά έχουν μαύρα μεσάνυχτα από μεταμοσχεύσεις....στους περισσότερους είναι μέτριες προς κακές.
Ο Καραφώτης βλέπω ακολουθεί στο ινσταγκραμ τον cinic
Σωστό,αλλά ο Αθερίδης μετά από μια αποτυχημένη εδώ,πήγε Τουρκία και έχει κάνει καλή δουλειά τον έχω δει από κοντά.
 

vlafo

Well-Known Member
Αθεριδης ειναι πυκνο απο κοντα Vlafo; Καταλαβαινεις οτι εχει κανει κατι;
Ναι είναι πολύ καλός κυρίως φυσικός,αλλά τα είχε ψιλομακρυά και δεν μπορούσες με λεπτομέρεια να καταλάβεις αλλά σε γενικές γραμμές πολύ καλός.
 

tol

Well-Known Member
Και γιατί ρε συ tol δεν πάει να κάνει μια επέμβαση να ξεμπερδεύει?
Δεν μπορώ να τα καταλάβω αυτά.

Τι να σου πω, φιλε vlafo;

Παντως τη δεδομενη χρονικη στιγμη (ειναι 43 χρονων) φαινεται οτι, ισως, εχει συμβιβαστει με την εικονα του και δεν τον νοιαζει η μεταμοσχευση.

Παιρνει μερος στο survivor, εκτιθεται στις καμερες και το τηλεοπτικο κοινο, φαινεται η αραιωση του μαλλιου του. Αρα, πιθανον στο μελλον να μην ξαναχρησιμοποιησει "καλυπτικα μεσα", αφου θα κανουν "μπαμ" σε ολους οσοι τον παρακολουθουν εδω και ενα μηνα στην τηλεοραση.
 

vlafo

Well-Known Member
Τι να σου πω, φιλε vlafo;

Παντως τη δεδομενη χρονικη στιγμη (ειναι 43 χρονων) φαινεται οτι, ισως, εχει συμβιβαστει με την εικονα του και δεν τον νοιαζει η μεταμοσχευση.

Παιρνει μερος στο survivor, εκτιθεται στις καμερες και το τηλεοπτικο κοινο, φαινεται η αραιωση του μαλλιου του. Αρα, πιθανον στο μελλον να μην ξαναχρησιμοποιησει "καλυπτικα μεσα", αφου θα κανουν "μπαμ" σε ολους οσοι τον παρακολουθουν εδω και ενα μηνα στην τηλεοραση.
Ναι πιθανό και νάναι έτσι.
Είχε πάρα πολύ μαλλί πάντως.
Απλά όταν εμφανίζεσαι πλέον έτσι,μόνο με με αυτή την εικόνα πρέπει να συνεχίσεις και όχι με άλλη, ειδικά όταν όπως σωστά λες εκτίθεσαι συνεχώς στα φώτα της δημοσιότητας.
 
  • Like
Reactions: tol

oreo

Well-Known Member
Τι να σου πω, φιλε vlafo;

Παντως τη δεδομενη χρονικη στιγμη (ειναι 43 χρονων) φαινεται οτι, ισως, εχει συμβιβαστει με την εικονα του και δεν τον νοιαζει η μεταμοσχευση.

Παιρνει μερος στο survivor, εκτιθεται στις καμερες και το τηλεοπτικο κοινο, φαινεται η αραιωση του μαλλιου του. Αρα, πιθανον στο μελλον να μην ξαναχρησιμοποιησει "καλυπτικα μεσα", αφου θα κανουν "μπαμ" σε ολους οσοι τον παρακολουθουν εδω και ενα μηνα στην τηλεοραση.
Πιθανόν τα κέρδη των 2 πρώτων εβδομάδων, να τα εξαργυρώσει στην προσπάθεια αποκατάστασης του τριχωτού :p
 

vag25

Well-Known Member
Eγω παντως στην θεση του θα επαιρνα fina μεσα στο survivor. Σεξ δεν παιζει να κανει εκει, ακομα και αν ειχε παρενεργειες. Θα του δωσει και ενα boost αθλητικα η fina. Μια χαρα.:p

θα βλεπαμε και διαφορα στο μαλλι του το 6μηνο που θα ειναι.
 

manly_Man

Well-Known Member
Παντως πιστευω οτι τον νοιαζει πως φαινονται τα μαλλια του στην κάμερα καθως στο survivor φοραει τις περισσοτερες φορες την μπαντανα στο κεφαλι, για να κρυβει την αραιωση. Αλλα υπαρχουν κ φορες που δεν την φοραει και εκει εκτίθεται στο κοινο...χαλαλι ομως θα λεει για τα 6 χιλιαρικα που παιρνει την εβδομαδα....!
 
Μπλουζα