Διασημοι/Celebrities

Giorgos-3

Well-Known Member
εγω με τον τρυφωνος δεν κτλ τι παιζει...οκ τιγκαρει στο τοππικ...αλλα πρπει να εχει και αρκετο μαλλι....? εχει κανει μμ? δεν μπορω να κτλ τι παιζει ειναι και μεσα στα σκοταδια το ολο κονσεπτ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
εγω με τον τρυφωνος δεν κτλ τι παιζει...οκ τιγκαρει στο τοππικ...αλλα πρπει να εχει και αρκετο μαλλι....? εχει κανει μμ? δεν μπορω να κτλ τι παιζει ειναι και μεσα στα σκοταδια το ολο κονσεπτ
μμ και τοπικ, ειναι προφανες
 

manly_Man

Well-Known Member
Αν βλέπετε Survivor, πως σας φαίνεται η δουλειά στον Γιώργο Λιανό;
Μεταμόσχευση φαινεται να ειναι του Λιανου, καλη δουλειά φαίνεται, εχει φυσικότητα.... σε αντίθεση με του Περικλή που κανει μπαμ...
 

vagosx

Well-Known Member
Ρε παιδια αυτος ο Ναδαλ, έχει τόσα φράγκα και τον Couto δυο βήματα από το σπιτι του και άφηνει την ΑΑ να του χαλάει το προφίλ και να φοράει όλη την ώρα μια μπάντανα για να καλύπτει ότι μπορεί!
Απίστευτα πράγματα!
 

ΛΕΣ

Active Member
Ρε παιδια αυτος ο Ναδαλ, έχει τόσα φράγκα και τον Couto δυο βήματα από το σπιτι του και άφηνει την ΑΑ να του χαλάει το προφίλ και να φοράει όλη την ώρα μια μπάντανα για να καλύπτει ότι μπορεί!
Απίστευτα πράγματα!
Κάποια πράγματα στη ζωή ευτυχώς η δυστυχώς δεν αγοράζονται. Δεν ξέρεις τι δοτρια έχει, δεν ξέρεις αν μπορεί να πάρει φίνα κλπ
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε παιδια αυτος ο Ναδαλ, έχει τόσα φράγκα και τον Couto δυο βήματα από το σπιτι του και άφηνει την ΑΑ να του χαλάει το προφίλ και να φοράει όλη την ώρα μια μπάντανα για να καλύπτει ότι μπορεί!
Απίστευτα πράγματα!
Δεν υπάρχει χρόνος να σκεφτεί το μαλλί του και ούτε να κάνει άποχη....ίσως όταν αποσυρθεί να ασχοληθεί με αυτό και να τον νοιάξει.....δεν παίζουν όλοι μπαλιτσα ... υπάρχουν κάποια αθλήματα που άμα κάτσεις ένα μήνα μπορεί να στοιχίσει και το υπόλοιπο της καριέρας του και το τέννις σίγουρα είναι ένα από αυτά ....
 

oreo

Well-Known Member
O Nadal δεν πρωταγωνιστούσε πριν κάποια χρόνια, σε διαφήμιση του Ultrex για γερά και υγιή μαλλιά χωρίς πιτυρίδα ??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
Κοιτα τωρα με τι παει παει βόλτα ο Nadal και ασχολούμαστε με το αν εχει μαλλι
4.5 M £
 

Συνημμένα

  • IMG_9070.JPG
    IMG_9070.JPG
    993.6 KB · Προβολές: 148

Giorgos-3

Well-Known Member
Aν δεν τον ενοιαζε δεν θα εβαζε συνεχεια την μπαντανα παντου..υποθετω εγω, τωρα δεν ξερω.
Τι φοράει για πρακτικούς λόγους όπως και οι περισσότεροι....για να μην πέφτει ο ιδρώτας στην μούρη τους ....
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμείς έχουμε 6 τεχνικούς 3 άνδρες 3 γυναίκες οι δυο ο Γιάννης και ο Άριστος ήδη αυτόν τον χρόνο έκαναν μεταμόσχευση και την παρουσιάζουν.
Ο πρώτος τεχνικός που έχουμε χρόνια στην κλινική ο Ιταλός έχει θέμα και δεν κάνει μεταμόσχευση είναι μέσα στην πηγή μπορεί να την κάνει δωρεάν και δε κάνει. Βεβαία πρέπει να είναι 50 αρης τώρα άλλα δεν τον νοιάζει καν.
 

Aris81

Well-Known Member
Ποτέ δεν αναρωτήθηκα γιατί άνθρωποι με οικονομική ευρωστία και πρόβλημα τριχόπτωσης δεν έκαναν μμ.
Οι άνθρωποι αυτοί μπορεί να έχουν άλλες προτεραιότητες ή ένα σωρό άλλους λόγους να μην ασχολούνται.

Αυτό που έχω αναρωτηθεί πολλές φορές,είναι κάποια πολύ κακά αποτελέσματα που έχουν πάρει πολύ πλούσιοι άνθρωποι που έκαναν μμ.
Για παράδειγμα ο LeBron James που επί χρόνια γίνεται περίγελος για όσα έχει κάνει στο κεφάλι του.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ποτέ δεν αναρωτήθηκα γιατί άνθρωποι με οικονομική ευρωστία και πρόβλημα τριχόπτωσης δεν έκαναν μμ.
Οι άνθρωποι αυτοί μπορεί να έχουν άλλες προτεραιότητες ή ένα σωρό άλλους λόγους να μην ασχολούνται.

Αυτό που έχω αναρωτηθεί πολλές φορές,είναι κάποια πολύ κακά αποτελέσματα που έχουν πάρει πολύ πλούσιοι άνθρωποι που έκαναν μμ.
Για παράδειγμα ο LeBron James που επί χρόνια γίνεται περίγελος για όσα έχει κάνει στο κεφάλι του.
δεν λες παλι καλα που ναι μαυρος και καμουφλαρεται καπως....
 
  • Like
Reactions: tol

ΛΕΣ

Active Member
δεν λες παλι καλα που ναι μαυρος και καμουφλαρεται καπως....
Αν ήμουν ο Λεμπρον θα πλήρωνα κάποιον να είναι κάθε μέρα μαζί μου και να μου φτιάχνει (βάζει,βγάζει) το hairpiece ανάλογα με τις ανάγκες μου. Χιλλιες φορές από το να γίνομαι ρεζίλι με μπογιές και τέτοια.
 

nine

Active Member
Είχαμε παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια πως ο Higuaín έχανε μαλλιά, αλλά φαίνεται πως τώρα το πήρε απόφαση. Φαινεται στεγνός πάντως, θυμάμαι στη Ρεαλ πιο παλιά είχε λίγο κοιλιά.


safe_image.php


EveiMaKXIAApct6


Παλιοτερα παντως δεν ειχε πολυ μεγαλο προβλημα οταν επαιζε Ναπολι το 2013 με 2016

higuain2.jpg


και εδω το 2019 με γιουβεντους

Gonzalo_Higua%C3%ADn_2019.jpg
 

tol

Well-Known Member
Είχαμε παρατηρήσει τα τελευταία χρόνια πως ο Higuaín έχανε μαλλιά, αλλά φαίνεται πως τώρα το πήρε απόφαση. Φαινεται στεγνός πάντως, θυμάμαι στη Ρεαλ πιο παλιά είχε λίγο κοιλιά.


safe_image.php


EveiMaKXIAApct6


Παλιοτερα παντως δεν ειχε πολυ μεγαλο προβλημα οταν επαιζε Ναπολι το 2013 με 2016

higuain2.jpg


και εδω το 2019 με γιουβεντους

Gonzalo_Higua%C3%ADn_2019.jpg

Τελικα, φιλε μου, ο Ιγκουαϊν ειναι και αυτος ενας απο τους "τυχερους" που η αλωπεκια τον "θερισε" μετα τα 25. Μεσα σε μια πενταετια εχασε σχεδον ολα τα μαλλια. Εριξε ξουρα και ησυχασε.

Τωρα, οσον αφορα στα κιλα, παντα γινοταν viral για αυτα. Η κοιλιτσα ηταν σημα κατατεθεν. Ακομη και σε αυτες τις προσφατες φωτογραφιες που ανεβασες, αχνοφαινονται (δες προσεκτικα τη δευτερη φωτογραφια με τη ροζ φανελα...ενα μικρο εξογκωματακι διακρινεται στην κοιλιακη χωρα). Απαραδεκτος για επαγγελματιας ποδοσφαιριστης. Ειλικρινα ποτέ μου δεν καταλαβαινα τη νοοτροπια αστερων του ποδοσφαιρου που θησαυριζουν μεσω του επαγγελματος τους και δε φροντιζουν να ειναι σε αριστη φυσικη και σωματικη κατασταση (βλεπε Ροναλντο). Προσωπικα, οντας 51 χρονων, αν του εστελνα μια τωρινη φωτογραφια με τους κοιλιακους, μαλλον θα τον επιαναν τα κλαματα!!! :D :p

DSC_0980~6.JPG
 
Μπλουζα