Διασημοι/Celebrities

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Georgie

Well-Known Member
@tol απο τρίχα εσυ πως τα καταφέρνεις ?
Εγω εχω καμία 10αρια διάσπαρτες και τις παίρνω με τη μηχανη .
 

tol

Well-Known Member
@tol απο τρίχα εσυ πως τα καταφέρνεις ?
Εγω εχω καμία 10αρια διάσπαρτες και τις παίρνω με τη μηχανη .
Εδω και μια δεκαετια (που ξεκινησα σχεδον επαγγελματικα το bodybuilding... μεχρι τα 35 επαιζα ποδοσφαιρο και αυτο ειναι ασυμβιβαστο με την αρση βαρων) καθε 15 μερες, φιλε Γιωργο, ενα πενταλεπτο με ξυριστικη μηχανη (Philips bodygroom) και ειμαι κομπλε.

Και εγω δεν εχω πολλες (οχι βεβαια μονο καμια δεκαρια, οπως εσυ). Ειμαστε απο τους τυχερους. Βλεπεις αλλους που ειναι δασυτριχοι σαν τους μακρινους απογονους μας (πιθηκους) :D :p
 

Georgie

Well-Known Member
Εδω και μια δεκαετια (που ξεκινησα σχεδον επαγγελματικα το bodybuilding... μεχρι τα 35 επαιζα ποδοσφαιρο και αυτο ειναι ασυμβιβαστο με την αρση βαρων) καθε 15 μερες, φιλε Γιωργο, ενα πενταλεπτο με ξυριστικη μηχανη (Philips bodygroom) και ειμαι κομπλε.

Και εγω δεν εχω πολλες (οχι βεβαια μονο καμια δεκαρια, οπως εσυ). Ειμαστε απο τους τυχερους. Βλεπεις αλλους που ειναι δασυτριχοι σαν τους μακρινους απογονους μας (πιθηκους) :D :p
Σωραιος ρε Tol
Και εγω τη τρίχα δε την αντέχω
Γίαυτο παίζω μπασκετακι με Φιλιππινέζους εδω που ειναι και ατριχοι
Αλλα τους περνάω και ενα κεφαλι :p
 

tol

Well-Known Member
Σωραιος ρε Tol
Και εγω τη τρίχα δε την αντέχω
Γίαυτο παίζω μπασκετακι με Φιλιππινέζους εδω που ειναι και ατριχοι
Αλλα τους περνάω και ενα κεφαλι :p

Τι κεφαλι; Το πανω ή το κατω; :D:cool:

Αν εννοεις το κατω...ε, δεν ειναι και κανενα κατορθωμα.. Οι Ασιατες, μαλλον, μικρ@τσουτσουνοι ειναι!!!

έλα ρε μην σφίγγεσαι... :p

Γιατι νομιζεις οτι ο φιλτατος Γιαννακος οργιαζει στην Ασια; Οι Φιλιππινεζουλες και οι Ταϊλανδεζουλες θα τον βλεπουν σαν ξερολουκουμο... σαν τον συνονοματο του Τζον Χολμς o_O;)



Φανταζομαι θα πεφτει η ταπα συννεφο. Θα τους εχεις ταραξει!!

Θα εισαι σαν τον Βρανκοβιτς (για να θυμηθουμε τα δικα μας χρονια) του Παναθηναϊκου μπροστα τους.
 

Georgie

Well-Known Member
Τι κεφαλι; Το πανω ή το κατω; :D:cool:

Αν εννοεις το κατω...ε, δεν ειναι και κανενα κατορθωμα.. Οι Ασιατες, μαλλον, μικρ@τσουτσουνοι ειναι!!!



Γιατι νομιζεις οτι ο φιλτατος Γιαννακος οργιαζει στην Ασια; Οι Φιλιππινεζουλες και οι Ταϊλανδεζουλες θα τον βλεπουν σαν ξερολουκουμο... σαν τον συνονοματο του Τζον Χολμς o_O;)



Φανταζομαι θα πεφτει η ταπα συννεφο. Θα τους εχεις ταραξει!!

Θα εισαι σαν τον Βρανκοβιτς (για να θυμηθουμε τα δικα μας χρονια) του Παναθηναϊκου μπροστα τους.
Τι κεφαλι; Το πανω ή το κατω; :D:cool:

Αν εννοεις το κατω...ε, δεν ειναι και κανενα κατορθωμα.. Οι Ασιατες, μαλλον, μικρ@τσουτσουνοι ειναι!!!



Γιατι νομιζεις οτι ο φιλτατος Γιαννακος οργιαζει στην Ασια; Οι Φιλιππινεζουλες και οι Ταϊλανδεζουλες θα τον βλεπουν σαν ξερολουκουμο... σαν τον συνονοματο του Τζον Χολμς o_O;)



Φανταζομαι θα πεφτει η ταπα συννεφο. Θα τους εχεις ταραξει!!

Θα εισαι σαν τον Βρανκοβιτς (για να θυμηθουμε τα δικα μας χρονια) του Παναθηναϊκου μπροστα τους.
Ρε τρελέ ξέρεις τον θεό John Holmes ?
ΚΨΜ στρατός Ροδος το 89 είχα δει όλες τις ταινίες
Μύθος
Μεγάλος έρωτας και η Desiree Cousteau !
 
  • Like
Reactions: tol

ΛΕΣ

Active Member
Σωραιος ρε Tol
Και εγω τη τρίχα δε την αντέχω
Γίαυτο παίζω μπασκετακι με Φιλιππινέζους εδω που ειναι και ατριχοι
Αλλα τους περνάω και ενα κεφαλι :p
Εχω παιξει πολυ μπασκετ με Φιλιπινεζους στα γηπεδακια στην Πανορμου οπου εχουν την πρεσβεια τους κοντα και ειναι πολλοι μαζεμενοι. Οσο μποι τους λειπει τοσο ξυλο παιζουν και πραγματικα σε ακραιο βαθμο. Ενας συμπαιχτης μου μια φορα σηκωνει τη μπλουζα και μου λεει εχω κατι στην μεση γιατι με ποναει και ειχε μια μελανια σαν πιατο του λεω οχι οχι τιποτα μια χαρα εισαι παμε συνεχιζουμε. Πολλοι ανταγωνιστικοι και με πολυ νευρο οι ατιμοι.
 

Georgie

Well-Known Member
Εχω παιξει πολυ μπασκετ με Φιλιπινεζους στα γηπεδακια στην Πανορμου οπου εχουν την πρεσβεια τους κοντα και ειναι πολλοι μαζεμενοι. Οσο μποι τους λειπει τοσο ξυλο παιζουν και πραγματικα σε ακραιο βαθμο. Ενας συμπαιχτης μου μια φορα σηκωνει τη μπλουζα και μου λεει εχω κατι στην μεση γιατι με ποναει και ειχε μια μελανια σαν πιατο του λεω οχι οχι τιποτα μια χαρα εισαι παμε συνεχιζουμε. Πολλοι ανταγωνιστικοι και με πολυ νευρο οι ατιμοι.
Ισχύει
Λατρεύουν το basket .
Πολυ νεύρο όντως και καλο άλμα
 

ΛΕΣ

Active Member
1617321280145.png

2011
1617321334750.png

2021
 

veg

Active Member
δεν ξερω σιγουρα αν εχει κανει , ο ηθοποιος Χρηστος Λουλης , καποια στιγμη το ειχα δει 'αραιωμενο΄, καποια εποχη ηταν κουρεμενος με την ψιλη ,και τωρα εμφανιζεται με αρκετα καλο μαλλι , εχει κανει καποια επεμβαση αραγε?
 

Xristoforaz

Well-Known Member
Τι κεφαλι; Το πανω ή το κατω; :D:cool:

Αν εννοεις το κατω...ε, δεν ειναι και κανενα κατορθωμα.. Οι Ασιατες, μαλλον, μικρ@τσουτσουνοι ειναι!!!



Γιατι νομιζεις οτι ο φιλτατος Γιαννακος οργιαζει στην Ασια; Οι Φιλιππινεζουλες και οι Ταϊλανδεζουλες θα τον βλεπουν σαν ξερολουκουμο... σαν τον συνονοματο του Τζον Χολμς o_O;)



Φανταζομαι θα πεφτει η ταπα συννεφο. Θα τους εχεις ταραξει!!

Θα εισαι σαν τον Βρανκοβιτς (για να θυμηθουμε τα δικα μας χρονια) του Παναθηναϊκου μπροστα τους.
O Φασουλας εχει ριξει περισσοτερες ταπες απ τον Βρανκοβιτς...μια ταπα του Βρανκοβιτς που ηταν αντικανονικη (η μπαλα ειχε χτυπησει πρωτα στο ταμπλο και το καλαθι επρεπε να μετρησει) εδωσε το ευρωπαικο στον παναθηναικο...την επομενη χρονια ο Ολυμπιακος νικησε στον τελικο την ιδια αντιπαλο με 15 ποντους διαφορα (κι οχι με εναν) κανοντας τρεμπλ (πρωτη φορα απο ελληνικη ομαδα στο μπασκετ)...
Η συγκεκριμενη ταπα του βρανκοβιτς ηταν παραβαση κι εμενα με πληγωσε διοτι ειμαι γαυρος και θελω να πηγαινουν καλα οι ελληνικες ομαδες στο εξωτερικο πλην του παο, της αεκ και του παοκ...ξερεις το σκεπτικο...εννοησες Τολ!
Παντως εχεις φοβερο σωμα για 51 ετων...παλευω κι ο ιδιος να βελτιωθω σωματικα (αν και πνευματικα πρεπει κυριως να καλυτερευουμε!)...με περνας σχεδον 13 ετη...αλλα εισαι σε πολυ προχωρημενο επιπεδο γυμναστικης καταστασεως! Πρεπει να σε εχει ο κοσμος προτυπο και διοτι εισαι εντιμος και ηθικος δασκαλος, και διοτι βοηθας φορουμιτες σε θεματα καραφλας, μεταμοσχευσεων (και σε αλλα θεματα εκτος φορουμ) αλλα και γιατι δινεις το παραδειγμα της αθλησης! Το οτι εισαι ποδοσφαιροφιλος, πρωην ποδοσφαιριστης και Ολυμπιακος ειναι εξτρα προσοντα που εμενα μου αρεσουν (σε αλλους οχι)...δε σε ξερω προσωπικα αλλα μες στο φορουμ εχεις δειξει τα δειγματα της γραφης σου (δεν εννοω του γραπτου σου λογου που και αυτος φαινεται εξαιρετικος!)...
Εχω δυο στοχους στο θεμα μαλλι....να ενωσω τα αραια τριγωνακια μπροστα με μοσχευματα σβερκου και να πυκνωσω ολη τη μεταμοσχευμενη περιοχη με μαλλια απ την περιοχη των μουσιων! Οταν βρεθουν τα χρηματα...μαλλον στον ιατρο Αναστασακη...αν θελει βεβαια κι αυτος κι αν κρινει οτι πρεπει αφοτου με δει...αλλα και να μη πραγματοποιηθει η ευρεση του ρευστου...θα συνεχισω να ακολουθω τη συμβουλη σου περι καλυτερευσεως της φυσικης και διανοητικης καταστασης!

Υστερογραφο: το οτι αγαπας σταθερα απο τα 15 σου ετη (ή 19 δε θυμαμαι επακριβως), με πολυ παθος, μοναχα μια γυναικα συγκεκριμενη...αυτο δειχνει το ποιον σου ως αληθινος ανθρωπος!!!
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristoforaz

Well-Known Member
Εχω παιξει πολυ μπασκετ με Φιλιπινεζους στα γηπεδακια στην Πανορμου οπου εχουν την πρεσβεια τους κοντα και ειναι πολλοι μαζεμενοι. Οσο μποι τους λειπει τοσο ξυλο παιζουν και πραγματικα σε ακραιο βαθμο. Ενας συμπαιχτης μου μια φορα σηκωνει τη μπλουζα και μου λεει εχω κατι στην μεση γιατι με ποναει και ειχε μια μελανια σαν πιατο του λεω οχι οχι τιποτα μια χαρα εισαι παμε συνεχιζουμε. Πολλοι ανταγωνιστικοι και με πολυ νευρο οι ατιμοι.
Εκει στην Πανορμου συχναζουν ο Κανων και ο Θυτης νομιζω (πηγαιναν πυγμαχια? κατι τετοιο ειχα ακουσει σε συνεντευξη)...καπου εκει βρισκεται το γηπεδο με γκραφιτι αντετοκουνμπο??
Παντως μενεις/εμενες κοντα στο γηπεδο του παο...αν εισαι γαυρος ευγε! Αυτα ειναι!
 

Giorgos-3

Well-Known Member
O Φασουλας εχει ριξει περισσοτερες ταπες απ τον Βρανκοβιτς...μια ταπα του Βρανκοβιτς που ηταν αντικανονικη (η μπαλα ειχε χτυπησει πρωτα στο ταμπλο και το καλαθι επρεπε να μετρησει) εδωσε το ευρωπαικο στον παναθηναικο...την επομενη χρονια ο Ολυμπιακος νικησε στον τελικο την ιδια αντιπαλο με 15 ποντους διαφορα (κι οχι με εναν) κανοντας τρεμπλ (πρωτη φορα απο ελληνικη ομαδα στο μπασκετ)...
Η συγκεκριμενη ταπα του βρανκοβιτς ηταν παραβαση κι εμενα με πληγωσε διοτι ειμαι γαυρος και θελω να πηγαινουν καλα οι ελληνικες ομαδες στο εξωτερικο πλην του παο, της αεκ και του παοκ...ξερεις το σκεπτικο...εννοησες Τολ!
Παντως εχεις φοβερο σωμα για 51 ετων...παλευω κι ο ιδιος να βελτιωθω σωματικα (αν και πνευματικα πρεπει κυριως να καλυτερευουμε!)...με περνας σχεδον 13 ετη...αλλα εισαι σε πολυ προχωρημενο επιπεδο γυμναστικης καταστασεως! Πρεπει να σε εχει ο κοσμος προτυπο και διοτι εισαι εντιμος και ηθικος δασκαλος, και διοτι βοηθας φορουμιτες σε θεματα καραφλας, μεταμοσχευσεων (και σε αλλα θεματα εκτος φορουμ) αλλα και γιατι δινεις το παραδειγμα της αθλησης! Το οτι εισαι ποδοσφαιροφιλος, πρωην ποδοσφαιριστης και Ολυμπιακος ειναι εξτρα προσοντα που εμενα μου αρεσουν (σε αλλους οχι)...δε σε ξερω προσωπικα αλλα μες στο φορουμ εχεις δειξει τα δειγματα της γραφης σου (δεν εννοω του γραπτου σου λογου που και αυτος φαινεται εξαιρετικος!)...
Εχω δυο στοχους στο θεμα μαλλι....να ενωσω τα αραια τριγωνακια μπροστα με μοσχευματα σβερκου και να πυκνωσω ολη τη μεταμοσχευμενη περιοχη με μαλλια απ την περιοχη των μουσιων! Οταν βρεθουν τα χρηματα...μαλλον στον ιατρο Αναστασακη...αν θελει βεβαια κι αυτος κι αν κρινει οτι πρεπει αφοτου με δει...αλλα και να μη πραγματοποιηθει η ευρεση του ρευστου...θα συνεχισω να ακολουθω τη συμβουλη σου περι καλυτερευσεως της φυσικης και διανοητικης καταστασης!

Υστερογραφο: το οτι αγαπας σταθερα απο τα 15 σου ετη (ή 19 δε θυμαμαι επακριβως), με πολυ παθος, μοναχα μια γυναικα συγκεκριμενη...αυτο δειχνει το ποιον σου ως αληθινος ανθρωπος!!!
μου χουν λειψει τα παραληρηματα σου να ξερεις.......σε θελω πιο ενεργο στο φορουμ και ασε τον cvial να λεει..... φωνη λαου οργη θεου!
 

Georgie

Well-Known Member
Γιατί ρε γαύροπουλι Χριστοφορε
Εμείς που αγαπάμε πολλές γυναίκες δεν ειμαστε αληθινοί Άνθρωποι?
Επιστημονα
 
  • Like
Reactions: spi

Heat

Member
Εδώ ο Becks τι φάση ...

o David αυτη τη στιγμη εχει φουλ μαλλι!
Μπορεις να το διαπιστωσεις απο τον πραγματικο λογαριασμο του στο Instragram με 65.7 εκκατομυρια followers.
Θα δεις φωτογραφιες του απο την καθημερινοτητα του.
Μιλαμε για εναν απο τους πιο ακριβοπληρωμενους Star worldwide.

Αυτο που ανεβασες ειναι clickbait.

Aπο τονΙ ανουαριο ως το Μαρτιο, φωτογραφιες απο την καθημερινοτητα του.
 

Συνημμένα

  • 168351663_281731006907281_7115404988583055905_n.jpg
    168351663_281731006907281_7115404988583055905_n.jpg
    116 KB · Προβολές: 208
  • 167838899_282705500181886_8724861331618152798_n.jpg
    167838899_282705500181886_8724861331618152798_n.jpg
    97.8 KB · Προβολές: 237
  • 167007712_4112597425473409_8532411624926983663_n.jpg
    167007712_4112597425473409_8532411624926983663_n.jpg
    93.5 KB · Προβολές: 216
  • 166697313_1159622254482732_6505042093368244866_n.jpg
    166697313_1159622254482732_6505042093368244866_n.jpg
    131.8 KB · Προβολές: 223

ΛΕΣ

Active Member
Περιμένω να βγουν οι φωτογραφίες του Μενιου από τη ΓΑΔΑ
Αυτές χωρίς την αλεπού που είχε στο κεφάλι !
Έτσι να δω πως εξελίχθηκε με τα χρόνια η ΑΑ
Αν είναι χωρίς το ρακουν θα θυμίζει την ένδοξη αριστερή πλευρά του Ολυμπιακού Τζόρτζεβιτς Γεωργάτο.
 

bobby

Well-Known Member
Έγκυρες πληροφορίες λένε ότι πρόκειται να βγει σύντομα με λίγο ...... διαφορετικό λουκ.....:D:D:D:D:D:D Αντί για περούκα θα βάλει....... ρακούν στο κεφάλι σαν τον υποφαινόμενο ήρωα των παιδικών μας χρόνων....:D:D:D:D:D
 

Συνημμένα

  • 52E68653-AC51-4E42-83F9-36A9B406A25A.jpeg
    52E68653-AC51-4E42-83F9-36A9B406A25A.jpeg
    514.4 KB · Προβολές: 117
Μπλουζα