Διασημοι/Celebrities

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
@John_John1 ακυρο, αλλα εχω ακουσει φημες οτι ο κανακης κυκλοφορουσε μερα μεσημερι στη θεσσαλονικη μαστουρωμενος και την επεφτε σε φοιτητριες στο δρομο. :eek: εχεις ακουσει κατι τετοιο? :p

Δε νομιζω αλλα ποτε δεν ξερεις.
Ειναι εξυπνη αλεπου δε νομιζω να κανει τετοιες μαλακιες δημοσιος και να δινει δικαιωματα αλλα παλι ποτε δε ξερεις.
Οσες φορες τον εβλεπα παλια στα κλαμπ της χαλκιδικης και στο δικο του θεσνικη ηταν Οκ.δε εκανε μαλακιες.
Τι κανει απο πισω ομως αυτο δ το ξερουμε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω πάλι εχω ακουσει φήμες για ενα εστιατόριο που εχει ορι φέρεται ασχημα στους πελάτες του ακομα και σε άντρες που συνοδεύουν γκομενα για φαι να τους προσβάλει ...τωρα αν στέκουν αυτα δεν ξερω αλλα γνκ απ την θες/νικη μερια δεν βγαζουν καλη φημη για τον πατριώτη τους ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειναι πολυ σνομπ σαν χαρακτηρας.αυτο ναι.
Αλλα σκεφτητε και το αλλο , ακομη και εμεις να ειμασταν στην θεση του μπορει να ειμασταν το ιδιο μλκες.

Εδω την βλεπει ο αλλος που δουλευει σε καφετερεια στην λανζτα και νομιζει εχει πιασει τον παπα απτα @ρδια και δεν θα την βλεπει ο κανακης μετα στραβα.?
 

tasos33

Well-Known Member
Πιστευω πως δν εκανε μμ, απλα αφησε τα ηδη μμ μαλλια μαζι με τα υπολοιπα να μακρυνουν εχει βαλει και τοππικ και ιδου το αποτελεσμα. Εκτος αν υπαρχει ηδη σε εκελιξη μμ και ειναι στο 4 με 5 μηνα οποτε θα δουμε αργοτερα καποια αλλη διαφορα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχθες παρατήρησες τόπικ ; Γιατι εγω βλεποντας τον σκεφτομουν το αντιθετο . Κ καλα σημερα δεν εβαλε ..τεσπα θα δειξει ...παντως βλεπω οτι σκέφτεται να αφησει Μαλλί κ για μενα θα φανει γελοίος αν το κανει...μια χαρα ηταν οπως το χε .
 

xk

Active Member
Οποιον ξερω να εχει συναναστραφει με Κανακη δεν εχει πει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ καλη κουβεντα.Ο τυπος ειναι αθλιος,πραγματικα αθλιος και τεραστιο ΛΑΜΟΓΙΟ.Φυσικα στη ζωη ουτε ο πρωτος ειναι ουτε ο τελευταιος,απλα λογω τηλεορασης το σχολιαζω.Ο τυπος ειναι για να μπει στην πολιτικη(κατα βαθος την βριζει καθε μερα οχι γιατι τον πνιγει τον δικιο αλλα γιατι ζηλευει τα επιπεδα κλεψιματος που πιανουν οι πολιτικοι χωρις να κινδυνευουν απο νομους),να μπει στο υπουργειο αμυνης,να μας μιλαει για ειρηνη με το γνωστο αγελαδισιο στεναχωρημενο βλεμμα αγιου ανθρωπου,βαζοντας να παιζει τζον λενον στο μπακ γκραουντ και την ιδια στιγμη να παιρνει τις γνωστες μιζες στελνοντας οπλα πχ στο ισραηλ να σκοτωνει παιδακια στην παλαιστινη.Ο τυπος βριζει το κρατος οπως ολοι μας αλλα η διαφορα μας εινα ιοτι τα μαυρα λεφτα που εχει βγαλει αυτος δεν υπηρχε περιπτωση ποτε να τα βγαλει σε ενα ευνοουμενο κρατος(σαν απλος πολιτης παντα).
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οποιον ξερω να εχει συναναστραφει με Κανακη δεν εχει πει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ καλη κουβεντα.Ο τυπος ειναι αθλιος,πραγματικα αθλιος και τεραστιο ΛΑΜΟΓΙΟ.Φυσικα στη ζωη ουτε ο πρωτος ειναι ουτε ο τελευταιος,απλα λογω τηλεορασης το σχολιαζω.Ο τυπος ειναι για να μπει στην πολιτικη(κατα βαθος την βριζει καθε μερα οχι γιατι τον πνιγει τον δικιο αλλα γιατι ζηλευει τα επιπεδα κλεψιματος που πιανουν οι πολιτικοι χωρις να κινδυνευουν απο νομους),να μπει στο υπουργειο αμυνης,να μας μιλαει για ειρηνη με το γνωστο αγελαδισιο στεναχωρημενο βλεμμα αγιου ανθρωπου,βαζοντας να παιζει τζον λενον στο μπακ γκραουντ και την ιδια στιγμη να παιρνει τις γνωστες μιζες στελνοντας οπλα πχ στο ισραηλ να σκοτωνει παιδακια στην παλαιστινη.Ο τυπος βριζει το κρατος οπως ολοι μας αλλα η διαφορα μας εινα ιοτι τα μαυρα λεφτα που εχει βγαλει αυτος δεν υπηρχε περιπτωση ποτε να τα βγαλει σε ενα ευνοουμενο κρατος(σαν απλος πολιτης παντα).


Τα ειπες ολα οπως ειναι.Αυτο πιστευω και εγω.
Μας το παιζει κλαψομουνης στην tv οπως και ο λαζοπουλος.
Τα ιδια σκατα ειναι.ουστττ ξεφτιλες.
 

FreeThinker

Well-Known Member
δε νομιζω οτι υπαρχει συγκριση με λαζοπουλο, ο κανακης μπορει να ειναι ψωναρα αλλα ο λαζοπουλος ηταν μεγιστος υποκριτης
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
o φερεντινος βαζει λιγo toppikaki παντως κανει μπαμ .
Αλλος γελειοτοποιος τον εχω σιχαθει και αυτονα.
 

nikolakis

Well-Known Member
Το φερεντινο τον ειχα δει στο αεροδρόμιο κ το κεφάλι του ήταν αεροδρόμιο πραγματικό. Αν ειχε 100 τριχες σε όλο το πάνω μέρος ειναι ζήτημα.
 
Μπλουζα