Διασημοι/Celebrities

sito

Active Member
ο κανάκης έχει κάνει τουλάχιστον δύο. Η μία ήταν στην Τουρκία. Αν ψάξετε το θρεντ θα δείτε οτι έχει ξανααναφερθεί
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ziggy

Active Member
Επειδη σε καποιο αλλο νημα διαβασα οτι ο Tσιριλο της ΑΕΚ ειναι πιθανο να εχει κανει SMP,αυτο δεν προκυπτει αν δει κανεις παλιες του φωτο.Απλα ο Τσιριλο εχει το ιδανικο smp look.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
παρεπιπτοντως αν υπαρχει κανενας που να το χει κανει ας δημοσιευσει καμια φωτο να δουμε για οσους ενδιαφερονται...η που να γνωριζει κανεναν σελεμπιρτι που σιγουρα εχει κανει.
 

ziggy

Active Member
Παρακολουθω επι χρονια το http://bellicapelli.forumfree.it/?f=10197316
Kυριως για τα αποτελεσματα της Milena Lardi
Aλλα δεν εχω βγαλει jekauara συμπερασμαta
Αυτο που εχω εντοπισει ειναι πως δεν υπαρχει feedback σε βαθος χρονου,δηλαδη δεν υπαρχουν πληροφοριες για ατομα που το κανουν επι χρονια
Ακομη λοιπον και να υποθεσουμε πως καποια αποτελεσματα ειναι πολυ καλα ,μπαινει στην εξισωση και το οικονομικο αλλα και το οτι εισαι δεσμιος να πηγαινεις και να ξαναπηγαινεις συνεχως για touch up
 

Giorgos-3

Well-Known Member
το οικονομικο δεν νομιζω οτι ειναι και τοσο προβλημα (σε σεχση με μια μμ) οσο το οτι εισαι δεσμιος μετα εφ ορου ζωης να κανεις συντηρηση κατι που στην μμ απ την αλλη δεν ισχυει...
 

BillR

Member
Και ο καφετζόπουλος το φουλάρει με τόπικ απ' ότι φαίνεται.
Η 1η φώτο είναι από μία σειρά που έπαιζε πριν 2-3 χρόνια στο μέγκα. Και η 2η από τα γυρίσματα της ταινίας 1968 που γίνονται αυτόν τον καιρό
mega_LARGE_t_246261_1264773.JPG

cf83cf84ceb1-ceb3cf85cf81ceafcf83cebcceb1cf84ceb1-cf84cebfcf85-1968-cf80cf8ecf82-cf84cebf-cebacf85cf80ceb5cebbcebbcebfcf8d-3.jpg
 

turnfiji123

Active Member
o φερεντινος βαζει λιγo toppikaki παντως κανει μπαμ .
Αλλος γελειοτοποιος τον εχω σιχαθει και αυτονα.

Ο Φερεντίνος με τέτοια γυναίκα και τέτοιο πορτοφόλι που έχει χέστηκε για το μαλλί. Ο Κανακης είναι αλλιώς, ψοφαει για το φαίνεσθαι και είναι γνωστό άλλωστε τι π@στια έπαιξε στον φίλτατο ταλαντούχο συνάδελφο και φίλο του Σωτήρη. Και ο Κιούσης μια από τα ίδια σκατα είναι, ο χοντρός στην άλλη μεριά όμως φαίνεται καλό τυπακι τον έχω πετύχει σε σούπερ μάρκετ.
 

Tsek

Well-Known Member
Ο Φερεντίνος με τέτοια γυναίκα και τέτοιο πορτοφόλι που έχει χέστηκε για το μαλλί. Ο Κανακης είναι αλλιώς, ψοφαει για το φαίνεσθαι και είναι γνωστό άλλωστε τι π@στια έπαιξε στον φίλτατο ταλαντούχο συνάδελφο και φίλο του Σωτήρη. Και ο Κιούσης μια από τα ίδια σκατα είναι, ο χοντρός στην άλλη μεριά όμως φαίνεται καλό τυπακι τον έχω πετύχει σε σούπερ μάρκετ.
Τι π..στιά έκανε?
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ο Φερεντίνος με τέτοια γυναίκα και τέτοιο πορτοφόλι που έχει χέστηκε για το μαλλί.

Αμα χεστηκε για το μαλλι γιατι πηγε και εβαλε και φουλαρει και τοπικ? Εχει χωρισει παρεμπιπτοντως απ οσο θυμαμαι
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αμα χεστηκε για το μαλλι γιατι πηγε και εβαλε και φουλαρει και τοπικ? Εχει χωρισει παρεμπιπτοντως απ οσο θυμαμαι


+1
Για να μην φενεται σαν καραφλοκορακας στην οθονη και θα μην κανουν αντανακλαση τα φωτα που πεφτουν πανω του.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

turnfiji123

Active Member
Αμα χεστηκε για το μαλλι γιατι πηγε και εβαλε και φουλαρει και τοπικ? Εχει χωρισει παρεμπιπτοντως απ οσο θυμαμαι

Σωστό και αυτό. Αλλά όταν ήταν με την Παυλίδου δε νομίζω να καιγόταν η οποία σημειωτέον έχει δηλώσει ότι ο Φερεντίνος είναι ο τέλειος άντρας. Μάλλον από αυτό έπεσαν τα δικά μου μαλλιά.

Για τον Κανάκη είναι γνωστά αλλά και στους ΑΜΑΝ... ζήλευε τον αναντικατάστατο Σωτήρη.

Edit: Ο John τα είπε σωστά για Φερεντινο.
 

Tsek

Well-Known Member
Ξέρω πως ο Καλυβάτσης γυρνούσε με ενα φουσκωτό στη Θεσσαλονικη και εκαναν αρκετά νταραβέρια με κοκα κολες..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
βασικα εγω τον καλυβατση δεν τον χονεψα ποτε σαν ανθρωπο ουτε σαν φατσα.
 
Μπλουζα