Διασημοι/Celebrities

osfp91

New Member
αφου θελει τοσο πολυ να'χει μαλλι αφου δεν κανει τιποτα με μ/μ ας γινει ο πρωτος ποδοσφαιριστης με περουκα.φαση θα'χε.αν του μενε και στο κεφαλι μετα το τελος καθε αγωνα η καλυτερη διαφημιση θα ηταν :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παιδια ο συσσοβιτης γιατι ειναι ετσι απαραδεκτος? Εχει μαλλι πισω που θα μπορουσε να πετυχει ενα σχετικα καλο αποτελεσμα για να βαλει πανω μαλλι.
 

anieros36

New Member
georgehairs είπε:
Παιδια ο συσσοβιτης γιατι ειναι ετσι απαραδεκτος? Εχει μαλλι πισω που θα μπορουσε να πετυχει ενα σχετικα καλο αποτελεσμα για να βαλει πανω μαλλι.

γιατί υπάρχουν και ηθοποιοί και μάλιστα πολύ μεγαλύτερου βεληνεκούς, στο εξωτερικό ας πούμε που ενώ θα μπορούσαν να κάνουν τις καλύτερες και πιο τέλειες μεταμοσχεύσεις προτιμούν να φαλακρίζουν. Προφανώς η εμφάνισή τους κεφαλιού τους δεν είναι η πρώτη τους προτεραιότητα. αν ήταν δε θα γινόταν ηθοποιοί αλλά φωτομοντέλα.

Εμένα πάντως μου αρέσει πάρα πολύ που υπάρχουν διάσημοι οι οποίοι δεν έχουν κανένα πρόβλημα με τη φαλάκρα τους.
 

dk1984

Member
georgehairs είπε:
Παιδια ο συσσοβιτης γιατι ειναι ετσι απαραδεκτος? Εχει μαλλι πισω που θα μπορουσε να πετυχει ενα σχετικα καλο αποτελεσμα για να βαλει πανω μαλλι.

ο συσσοβιτης παιζει να εχει κανει μεταμοσχευση και ειναι οτι του απεμεινε και αν την εχει κανει παλιοτερα εδω στην ελλαδα καταλαβαινεται το αποτελεσμα που θα ειχε αν του καναν στριπ τοτε δε θα μπορει να κουρευτει
 

kwpous

Member
αυτο που λες ισχυει οντος εχει κανει στην Ελλαδα μμ καν αν δεν κανω λαθος εχει κανει και δευτερη παλι στην Ελλαδα βεβαια...
 

tas

Member
Στην Ελλάδα έχει κάνει 2 μεταμοσχεύσεις. Και το αποτέλεσμα είναι αυτό που βλέπουμε. Είχα πάει σε έναν δερματολόγο στην Γλυφάδα για άλλο λόγο και αυτός έκανε και μεταμοσχεύσεις. Μου είχε πει ότι έκανε στον συσσοβίτη. Την ώρα που εξέταζε τον κόσμο για δερματικά, ταυτόχρονα έκανε και μεταμόσχευση ο τύπος. Σταμάταγε την επέμβαση έβγαινε με τον μεγεθυντικό φακό που βάζουν στο κεφάλι και την ποδιά και εξέταζε τον κόσμο για δερματικά. Τραγικές καταστάσεις. Με είχε καταστρέψει για το δερματικό που είχα και ευτυχώς πήγα στο Συγγρό και σώθηκα.
 

baldy

Member
ο Συσσωβιτης δεν εχει τριχα τι μεταμοσχευση λετε.Αν εκανε βλεπετε οτι αυτον που λεγατε αντρα με γοητεια και αυτοπεποιθηση εχει κομπλεξ,πραγμα λογικο βεβαια. Καποιοι προσπαθουν να το ξεχασουν καποιοι παραμυθιαζονται και καποιοι παραδεχονται την πραγματικοτητα και φοραν περουκα.Ολλοι οι νεοι που εχουν καραφλα εχουν κομπλεξ αλλος λιγο αλλος πολυ.Η περουκα ειναι η αποδοχη οπως και το να μεινεις καραφλας απλως ο πρωτος δεν μπορει να βλεπει τα χαλια του και βαζει μια περουκα.Εξαλλου το να προσεχεις την εμφανιση σου δεν ειναι κακο,η καραφλα ειναι καραφλα και οπως και να το κανουμε δεν ειναι ωραιο
 

gianniskritikos2

Active Member
[attachment=5099] εχει μαλλια το οτι του εχει μηνει δεν γινεται απλα να εχει μηνει απο φυσικο του... εχει αα και μετα απο χρονια μηνανε αυτα? επρεπε να εχει αδιασει σε σημεια και αυτος απλα ειναι αδιος απλα υπαρχουν καποιες γερες τριχες αυτο δεν γινεται.. γερες τριχες σε τετοια σημεια με αα .... ειχε κανει μμ για διαχυτη αραιωση ειχε βαλει οσα βλεπουμε τωρα και τα αλλα φυγανε
 

Συνημμένα

  • 2d9aba6102b2a54edf957ca4df2414f7_L.jpg
    2d9aba6102b2a54edf957ca4df2414f7_L.jpg
    21.5 KB · Προβολές: 1,056

gianniskritikos2

Active Member
εγω γιαυτο εχω πει για προσθετο... στο οποιο δεν φενεται καν οτι το φορας... αν ειναι να κανεις 2-3 μεταμοσχευσεις για να εισαι ετσι και λιγο καλυτερα δεν αξιζει... το εχω πει κιαλη φορα αμα θες μαλλι απλα για να καλυπτεις την αραιωση η μμ ειναι οκ αν θες μαλουμπα να κανεις στυλ να πειραματιζεσαι με το μαλλι σου η μμ δεν κανει θες προσθετο εκτως και αν εχεις πολυ μικρο προβλημα και η μμ ειναι οκ... και αν δεν χασεις κιαλα αρα να οι επιλογες μας θεραπια δεν ειπαρχει μεχρι στιγμης οποτε εχουμε και (κλεμε) η αποδεχομαστε την καραφλα και ζουμε με αυτη η κανουμε μμ για να κριιψουμε την ντροπη η για να εχουμε ενα τελειο αποτελεσμα αν ειναι δυνατον αυτο απο δοτρια βαθμο αραιωσεις και απο τα λεφτα μας μας η βαζουμε προσθετο και το δεχομαστε σαν να ειανι εαυτος μας χωρις ντροπες η περνουμε φινα και ψαχνουμε γαμπρο.


[attachment=5100][attachment=5101][attachment=5102][attachment=5103] λοιπον στην πρωτη φοτο φενεται οτι δενε χει καμια σχεση με τις υπολυπες. Αν ειχε κανει μεταμοσχευση θα εκανε και θα κατεβαζε τοσο την hairline? και να φενεται ετσι ? ασπουμε οτι το εκανε... αν εκανε μεταμοσχευση γιατι η hairline στην 2ρη με την 3τη φοτο δεν εχει καμια σχεση? και το μαλλι ολο στην 3τη ειναι τουμπανο? η hairline στην τριτη εχει στο κεντρο ενα τριγωνο στην 2ρη δεν το εχει πως εγινε αυτο? αμα δειτε καλα την 2ρη φενεται καθαρα οτι φοραει προσθετο.. πολοι φορανε αλλα κανεις μιλια και σκεφτητε οτι εμεις ασχολουμαστε με τα μαλλια.... και δεν μας ξεφεβγουν εφκολα λεπτομεριες.. ενα καλο προσθετο ειναι λυση για καποιους τωρα αν εχει κανει μεταμοσχευση δεν ξερω δεν νομιζω αλλα μπορει... φενται κουλο να βαλει προσθετο για τοσο μικρο πρβλημα που ειχε αλλα στις φοτο ετσι φενεται η 2ρη κανει μπαμ


δειτε την 3τη φοτο και δειτε την πρωτη με μμ να κατεβασεις τοσο την hairline? για ποιο λογο? ειναι παραπολι κατεβασμενη
 

Συνημμένα

  • 600full-sylvester-stallone.jpg
    600full-sylvester-stallone.jpg
    25.7 KB · Προβολές: 731
  • Sylvester_Stallone_wi.jpg
    Sylvester_Stallone_wi.jpg
    39.5 KB · Προβολές: 809
  • stallone, sylvester.jpg
    stallone, sylvester.jpg
    10.6 KB · Προβολές: 627
  • Corbis-42-39339360.jpg
    Corbis-42-39339360.jpg
    45.3 KB · Προβολές: 679

baldy

Member
το κακο με την περουκα ειναι οτι κανεις κακο στο ηδη υπαρχον μαλλι


ασε που οσο ωραιος και να εισαι με την περουκα θα ξερεις οταν την βγαζεις στο σπιτι σου και βλεπεις την ραφλα σου την τραγικη πραγματικοτητα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gianniskritikos2 είπε:
εγω γιαυτο εχω πει για προσθετο... στο οποιο δεν φενεται καν οτι το φορας... αν ειναι να κανεις 2-3 μεταμοσχευσεις για να εισαι ετσι και λιγο καλυτερα δεν αξιζει... το εχω πει κιαλη φορα αμα θες μαλλι απλα για να καλυπτεις την αραιωση η μμ ειναι οκ αν θες μαλουμπα να κανεις στυλ να πειραματιζεσαι με το μαλλι σου η μμ δεν κανει θες προσθετο εκτως και αν εχεις πολυ μικρο προβλημα και η μμ ειναι οκ... και αν δεν χασεις κιαλα αρα να οι επιλογες μας θεραπια δεν ειπαρχει μεχρι στιγμης οποτε εχουμε και (κλεμε) η αποδεχομαστε την καραφλα και ζουμε με αυτη η κανουμε μμ για να κριιψουμε την ντροπη η για να εχουμε ενα τελειο αποτελεσμα αν ειναι δυνατον αυτο απο δοτρια βαθμο αραιωσεις και απο τα λεφτα μας μας η βαζουμε προσθετο και το δεχομαστε σαν να ειανι εαυτος μας χωρις ντροπες η περνουμε φινα και ψαχνουμε γαμπρο.


λοιπον στην πρωτη φοτο φενεται οτι δενε χει καμια σχεση με τις υπολυπες. Αν ειχε κανει μεταμοσχευση θα εκανε και θα κατεβαζε τοσο την hairline? και να φενεται ετσι ? ασπουμε οτι το εκανε... αν εκανε μεταμοσχευση γιατι η hairline στην 2ρη με την 3τη φοτο δεν εχει καμια σχεση? και το μαλλι ολο στην 3τη ειναι τουμπανο? η hairline στην τριτη εχει στο κεντρο ενα τριγωνο στην 2ρη δεν το εχει πως εγινε αυτο? αμα δειτε καλα την 2ρη φενεται καθαρα οτι φοραει προσθετο.. πολοι φορανε αλλα κανεις μιλια και σκεφτητε οτι εμεις ασχολουμαστε με τα μαλλια.... και δεν μας ξεφεβγουν εφκολα λεπτομεριες.. ενα καλο προσθετο ειναι λυση για καποιους τωρα αν εχει κανει μεταμοσχευση δεν ξερω δεν νομιζω αλλα μπορει... φενται κουλο να βαλει προσθετο για τοσο μικρο πρβλημα που ειχε αλλα στις φοτο ετσι φενεται η 2ρη κανει μπαμ


δειτε την 3τη φοτο και δειτε την πρωτη με μμ να κατεβασεις τοσο την hairline? για ποιο λογο? ειναι παραπολι κατεβασμενη




ομως οι μεταμοσχευσεις γινοντε καλυτερες με τα χρονια,και αν εχεις καλη δοτρια και σου [ετυχει και γινεις τουμπανο?? αυτη πιστευω ειναι η διαφορα.. αλλη χαρα αισθανεσαι αν σου πετυχει η μ/μ και εχεις εστω και με μ/μ τα μαλλια σου! και αλλο να εχεις την περουκα... δες ενα φιλο πριν λιγες μερες που εβαλε φωτογραφιες,οπου η μ/μ τον γυρισε 15 τουλαχιστον χρονια πισω... και τι αποτελεσμα πετυχε..
 

gianniskritikos2

Active Member
baldy μα δεν την βγαζεις... μια φορα το μηνα την βγαζεις... δεν αντιλεγω για μμ που ειναι καλες και αν μπορεις να τις κανεις ειναι πολι καλυτερη λυση απλα στην περιπτωση που εισαι τελειωμενη περιπτωση απο το να παλευεις να κανεις ενα κακο αποτελεσμα καλυτερα προσθετο...
 

krhtikos21

Member
να ξέρεις ότι η περούκα η καλή σου κοστίζει πιο πάνω από μεταμόσχευση γτ το έψαχνα δλδ έως και 1000 το χρόνο.
με τον γιατρό μου μιλούσα για πρόσθετα και μου λέγε πως πολλοί δοκίμασαν και σχεδόν όλοι ήταν για ψυχίατρο μετά.απίστευτα ψυχοφθόρο.

εγώ πιστευώ αν δεν έχεις χρήματα για μεταμόσχευση και είσαι έτοιμος για γραμμή ψυχολογικής υποστήριξης τότε κάνε το.αλλά ενδέχεται να γίνεις χειρότερα μετά

βέβαια σε καταλαβαίνω και εγώ υποφέρω κάθε μέρα.είδα χθες κτ φωτο πως ήμουνα πριν 4 χρόνια και λέω ρε φίλε πως έγινα????
είναι δυνατόν? έχασα την μισή ομορφία μου .άλλος άνθρωπος έγινα.

είναι κατάρα όλο αυτό και ειδικά στα 20 που όλοι ψάχνουμε γκόμενες
 

gianniskritikos2

Active Member
γιαυτο σου λεω... εγω προσωπικα αμα δεν κανω κατι πριν με καταλαβουν θα παθω ψιχολογικο.... εχω σχεδον ξανθο μαλλι ολοι μου οι φιλοι μου λενε (ρε γιαννη εσυ εχεις γαματο μαλλι γαματο χρομα ειναι σχεδον ισιο ελαχιστα σπαστο το καλυτερο το φτιαχνεις οπως θες..) με φαγανε... ολοι συνεχια για το μαλλι μου μου λενε ειναι κατι που με χαρακτηριζει και ως ανθρωπο συνεχια αλαζω στυλ στο μαλλι... αμα δουνε οτι εχω θεμα θα με πειραξει... και σιγα σιγα αν δεν μπορω να πειραματιζομαι και να εχω αραιο μαλλι αρα κοντοκουρεμενο και ολο κατο να μην φενεται η αραιωση δεν θα το αντεξω... θα κανω επιτοπου ενα καλοκαιρι μμ και θα κλιστω στο σπιτι η θα βαλο προσθετο επιτοπου και δεν θα με πειραξει ψιχολογικα... διοτι και να το μαθουν δεν θα με εχουν δει φαλακρα ... θα λενε αυτος ειναι ο γιαννης ετσι τον ξερουμε μια ζωη του κατσε μια στραβη εβαλε προσθετο ιδιος με πριν ειναι... δεν θα το βλεπουν ως ξενο ενο αν αντιθετος απο καραφλας βαλο προσθετο θα με βλεπουν με αλλο ματι.. αλλα και παλι δεν θα με πολι ενοιαζε εμενα με νοιαζει να μην ζησω τις στιγμες κριβοντας την αραιωση σε μεγαλο βαθμο και να μην μπορω να τα φτιαξω οπως θελω και να καταλαβουν ολοι οτι εχω θεμα προτειμω να πω παιδια τα εχασα ολα και εχω προσθετο απανο μου αλλα ειμαι οκ παρα να μου πει καποιος μαλακα αδιασες (και να με βλεπει χαλια) .... αποψεις δικες μου


η ιδεα που με τρομαζει περισσοτερο και ειναι ενα μεγαλο κομπλεξ μου ποια ειναι? λοιπον οταν δει καποιος οτι εχω αραιωση δεν με νοιαζει αν ακομα ειμαι ωραιος.. η καποια κοπελα .. η ιδεα ομως οτι ο αλλος θα σκεφτει α ο κακομιρεις καραφλιαζει σε 5 χρονια θα ειναι με ξουρα (αυτο το σε 5 χρονια ) με νοιαζει οτι θα κοιτανε στο μελλον θα ειμαι αλλιος... προς το χειροτερο απο την στιγμη που αρχισε η κατηφορα θα λενε παει αυτος κυλισε οσο κρατησε κρατησε τωρα αντε για και να μην το σκεφτουν απο την στιγμη που το σκεφτομαι εγω οτι το σκεφτονται περισευει.... με το προσθετο θα πει ο αλλος φοραει προσθετο δεν φενεται τιποτα.. αλλα τι να πω καραφλος ειναι ( δεν με εχει δει καραφλα με εχει συνηθισει με μαλλι αρα δεν θα με φοναξει καραφλα ουτε θα νειωθει οτι ειμαι και το βασικοτερο θα σκεφτετε οτι για παντα θα εχω μαλλι εστω και προσθετο αρα η εμφανιση μου απο θεμα μαλλια ειναι καλυμενη, δεν θα πει σε 3 χρονια θα τον δω χειροτερα )


δινω ενα αλλο παραδειγμα ο enrique englesias πως λεγετε φοραει προσθετο το ξερουμε και το λεμε τον σκεφτεται κανεις ως καραφλα? ολοι λεμε οκ ωραιο παιδι δες τον καραφλο να δεις ποσο χαλια ειναι αλα δεν μας περναει απο το μυαλο οτι ειναι καραφλος το ιδιο και ο σταλονε πες οτι σου λεει καποιος φοραει προσθετο και στο λεει 100% αν δεν τον δεις με την καραφλα παντα θα τονε χεις στο μυαλο σου με μαλλι αρα ειναι μια λυση για καποιους και δεν γαμαει ψιχολογιες.. σε καποιους ναι σε αλλους οχι εμενα πιστευω δεν θα μου προκαλεσει ψιχολογικο.
 

krhtikos21

Member
αν έχεις καλή δότρια ψάξου για μεταμόσχευση.
θα σκάσεις τα ίδια λεφτά με πρόσθετο αλλά θα ναι δικά σου.
έστω και λιγότερα αλλάζει όλο το προφίλ σου.
μη γίνεις δέσμιος των πρόσθετων.μπορεί να σε διαλύσει ψυχολογικά χειρότερα από τώρα γτ θα σκέφτεσαι συνέχεια μήπως σε κατλάβουν ειδικά στην χερλαιν.πες πίσω πάει στο διάολο δε φαίνεται.μπροστά?
ένα καλό μάτι θα καταλαβαίνει πως κτ δε πάει καλα
 

osfp91

New Member
krhtikos21 είπε:
αν έχεις καλή δότρια ψάξου για μεταμόσχευση.
θα σκάσεις τα ίδια λεφτά με πρόσθετο αλλά θα ναι δικά σου.
έστω και λιγότερα αλλάζει όλο το προφίλ σου.
μη γίνεις δέσμιος των πρόσθετων.μπορεί να σε διαλύσει ψυχολογικά χειρότερα από τώρα γτ θα σκέφτεσαι συνέχεια μήπως σε κατλάβουν ειδικά στην χερλαιν.πες πίσω πάει στο διάολο δε φαίνεται.μπροστά?
ένα καλό μάτι θα καταλαβαίνει πως κτ δε πάει καλα

το καλο ματι ομως θα'ναι αντρας με καραφλα,το κακο θα'ναι το αδιαφορο για τριχες γκομενακι...:p
κατα τα αλλα εμενα η πιο ψυχοφθορα στιγμη θα'ναι αυτη που το βγαζεις και βλεπεις την καραφλα σου στο καθρεφτη...
 

krhtikos21

Member
για μας που δεν μπορούμε να το αποδεχτούμε καλά κάνουμε και το ψάχνουμε.γτ εμένα 1000 φορές με περούκα παρά καραφλός.αλλά ας εξαντλησουμε όλα τα φυσικά αποθέματα αν έχουμε τα λεφτά, γτ παίζει κ αύριο να μην έχουμε κ βλέπουμε.
 

osfp91

New Member
krhtikos21 είπε:
για μας που δεν μπορούμε να το αποδεχτούμε καλά κάνουμε και το ψάχνουμε.γτ εμένα 1000 φορές με περούκα παρά καραφλός.αλλά ας εξαντλησουμε όλα τα φυσικά αποθέματα αν έχουμε τα λεφτά, γτ παίζει κ αύριο να μην έχουμε κ βλέπουμε.

αυτο ειναι το θεμα οτι καραφλιαζουμε στη χειροτερη εποχη.και οικονομικη κριση και τριχοπτωση,παει πολυ.να'χεις τωρα μισθο της πλακας και να σκας τα χιλιαρικα ετσι,για μ/μ που δεν ξερεις κανα αν θα πετυχουν?μεγαλο ρισκο.....κατι ακυρο ποσα εδωσες για τη μμ σου?
 

gianniskritikos2

Active Member
εγω το ειπα και το ξεκαθαρισα δεν με ενδιαφερει και να το πω στην παρεα μου ναι φοραω προσθετο δεν τραβαω κανενα ζωρι απο την στιγμη που βγαινω εξω με αυτο και ζω με αυτο και θεωριτε μερος του εαυτου μου πλεων και ειμαι ωραιος για μενα με αυτο θα νοιοθω οτι ζω με αυτο... δεν με νοιαζει τι θα σκευτει ο αλος δεν πα να με σκευεται καραφλα εγω τον εαυτο μου δεν θα τον σκεφτομαι ετσι αρα θα εχω καλη ψιχολογια θα βγαινω στο δρομο με καμαρι και οχι σκυφτος... και να το καλαβουν δεν με νοιαζει με αυτο με βελουν οχι καραφλο.. δεν μπορω να σας βαλω στο μυαλο μου εμενα λοιπον που δεν με νοιαζει τπτ απλα αφου το βλεπω ως μερος του εαυτου μου θα ειμαι καλα αφου ακομα εχω μαλλι και σκεφτομαι οτι και να βαζα τωρα προσθετο θα εχω καλυτερη εμφανιση απο τωρα λογο πυκνωτιτας....
 
Μπλουζα