Δευτερη μεταμοσχευση μετα απο 6 χρονια

spyrakos7

New Member
Ωραίο αποτέλεσμα! Πόσο ήταν το τελικό κόστος; Και πόσα μοσχεύματα χρησιμοποιήσατε; (Υ.Γ: ευχαριστώ για τις συμβουλές σου!)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
Ios αν στο δίμηνο είσαι έτσι.... τότε το τελικό αποτέλεσμα θα είναι απίθανο.... ΜΠΡΑΒΟ χαίρομαι πολύ για σένα...
 

no_hair

New Member
ios80 είπε:
nh7AaNS.jpg
[/img]
dXcfIh5.jpg
[/img]
NJ55KPW.jpg
[/img].com/dCQUpqJ.jpg[/IMG][/img]


nh7AaNS.jpg
[/img]
dCQUpqJ.jpg
[/img]


αυτες οι φωτο ειναι απο την επανεξεταση που μου εκαναν στο 2μηνο




Φιλαράκο πολυ καλα καλυψες την ουλή. Με εβαλες σε σκεψεις. Ποσες τριχες μπηκανε εκει θυμασαι? Εχω ουλη απο strip και ψαχνομαι... :huh:
 

ios80

New Member
αμα κοιταξετε στις προιγουμενες παραγραφους γραφω αναλυτικα κοστος κ για τα grafts που μπηκανε.no94 εχω μαθει παντα να κραταω μικρο καλαθι.Θα δειξει πως θα παει...
 

ios80

New Member
[attachment=4536]Παρακαλώ τον διαχειριστή αν μπορεί να μου φτιάξει τον τροπο εισαγωγής φωτογραφιών για να μν χρειάζεται να τις περνάω πρώτα στο ΝΕΤ.ευχαριστω


[attachment=4536]


Μετα από 4 μισή μηνες


[attachment=4539]


[attachment=4540]


Περιμένω σχολια


Την ουλη δν την έβγαλα φωτο γτ δν φαίνεται τίποτα σε αυτο το μήκος μαλλιών


Οι παλιότερες φωτο που είχα ανεβάσει βλεπω οτι δν ανοίγουν για κάποιο λόγο.θα τις μαζεψω κ θα τις ανάρτηση ξανά για σύγκριση πριν μμ κ μετα
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    707.5 KB · Προβολές: 138
  • image.jpg
    image.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 113
  • image.jpg
    image.jpg
    866.8 KB · Προβολές: 117

n094

Active Member
Ios αν και οι φωτογραφίες σου (με εξαίρεση την προτελευταία) είναι λίγο θολές φαίνεται ότι πηγαίνει καλά, μπράβο χαίρομαι για σένα και ελπίζω να σου αρέσει.
 

Flosk

Well-Known Member
Μπράβο Ιωσηφ, φαίνεται πως θα έχεις ένα καλο αποτελεσμα!
Χρονια πολλα επίσης..
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Μπράβο Ιωσιφ πολύ καλό αποτέλεσμα. Άντε και με hairline 18 αρη σου ευχομαι αδερφέ! :)
 

ios80

New Member
Να είστε καλα παιδιά.!μακαρι να πυκνωσει κι άλλο γτ ακομα φαίνεται η διάφορα.οταν το ξυριζω 3σκαλα τα πράγματα ειναι πολυ καλύτερα.με την ουλη ειμαι πολυ ευχαριστημένος έγινε πολυ καλή δουλειά.λεω να βαρέσω κ ενα τατου τωρα να την εξαφανισω..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

n094

Active Member
Ναι Ιος, πιστευω οτι παει καλα, να σου πω με την αποκατασταση της ουλης πως παει; παντως αν εχει μεινει εστω και οποιοδηποτε κενο, με SMP λυνεις το θεμα σου μια και καλη.
 

ios80

New Member
Με την ουλη πολυ καλα δν φαίνεται κ με την 3 σκάλα που τα ξυριζω.το smp ειναι το τατου;;οταν θα παω για επανεξέταση νομίζω στο 6μηνο θα το κοιτάξω.λογικα θα εξαφανιστεί.
 

londonakis

New Member
Χαίρομαι για σένα ios έχεις πετύχει ωραιο αποτέλεσμα. Ενδιαφέρον το smp αντε να δούμε πως είναι και σε ουλή.
 

ios80

New Member
[attachment=4711]


[attachment=4713]


Πριν την μμ κ μετα απο 5 μήνες.
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    828.2 KB · Προβολές: 364
  • image.jpg
    image.jpg
    498.3 KB · Προβολές: 335

ios80

New Member
Παρακαλώ τους διαχειριστές να μεταφέρουν το νήμα μου στο κομμάτι: Παρουσιάσεις μεταμοσχεύσεων
 

ios80

New Member
Καλησπερα σε ολουσ.Πλησιαζω στο δεκαμηνο μετα την μμ εχω να πω οτι ειμαι αρκετά ευχαριστημένος απο το αποτέλεσμα κ απο την αντιμετώπιση που εχω μεχρι κ τωρα απο την dhi.εχω κάποια πολυ μικρά κενά σε κάποια σημεία τα οποία τα εντοπίζω μονο εγω αν παω κοντα στον καθρέπτη με πολυ φως.σταματισα πλέον να ασχολούμε με τα μαλλιά μου βάζω μονο μινοξιδιλη οπωτε το θυμάμαι.η ουλη πισω δν φαίνεται με 3 σκάλα που τα ξυριζω αλλα θα κάνω τατου τον Νοέμβριο καθώς κ μια μικροπυκνωση στους κροταφους για τέλειο αποτέλεσμα.απο την μικρη μ εμπειρία που εχω μεχρι τωρα εχω να πω στα μέλη που ενδιαφέρονται να κάνουν μμ κ εχουν αντίστοιχο πρόβλημα με το δικο μου να μν το σκεφτούν καθόλου.η ψυχολογία μου ειναι πολυ καλύτερη απο πριν κ ειλικρινά άξιζε τα χρήματα κ την ταλεπορια.


[attachment=5138]
 

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    434.7 KB · Προβολές: 175

krhtikos21

Member
πολύ καλό αποτέλεσμα φίλε συγχαρητήρια!! μικροπύκνωση εννοείς με τατου??


επίσης σου είπανε ότι σε γυμνή περιοχή στην χερλαιν κοντά ότι άμα βάλεις πάνω 30 cm2 θα υπάρχει θέμα επιβίωσης??
 
Μπλουζα