Δεν ξερω τι να κανω :/

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

apapaTiSeksi

New Member
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

αγορασα το fungoral 2% αλλα ποσες φορες να το χρησιμοποιω...και εκτος απο αυτο τι αλλο να παρω(που το βρισκεις σε φαρμακειο)???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

ΉΜΑΡΤΟΝ!!!

για 1001 φορά-3 φορές μέγιστο την εβδομάδα λούσιμο με fungoral,εναλλάξ ημέρες με Neutrogena T gel/frezyderm hair force και πολλά άλλα... :knup:
 

apapaTiSeksi

New Member
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

βασικα μπορει καποιος να μ προτεινει μια θεραπεια για ατομα κατω των 18 χρονων?να μου τι να χρησιμοποιησω (κατα προτιμηση προιοντα που βρισκω στο φαρμακειο και να μου πει πως τα χρησιμοποιω) ετσι ωστε να το κλεισουμε το topic και να βρω κ εγω αυτο που θελω...
 

azyx

New Member
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

apapaTiSeksi είπε:
μονο αυτα?και θα ειμαι ενταξει?

Ενταξι... δεν υπαρχεις φιλε:) εισαι θεος! μια χαρα θα εισαι παντος για αρχη... μετα ψαχνοντας +διαβαζοντας θα βρεις και αλλα να προσθεσεις σιγα σιγα ομως μην το παρακανεις με το το gungoral, 3 φορες την εβδομαδα ειναι αρκετες!!! και στην αρχη ισως θα ηταν καλο να ξεκινήσεις με 2 φορες την εβδομάδα για να το συνηθίσει λιγο η επιδερμιδα για κανα μηνα και μετα πας στις 3 φορες...
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

λοιπον φιλε regaine με προσθηκες fungoral και follon αυτα μπορω να σου προτεινω απο φαρμακειο συν βιταμινες pillfood τις καινουργιες λοτιον η βιοκαπ
 

Conan

Member
Απ: Δεν ξερω τι να κανω :/

Χαζευα τα παλαιοτερα θεματα και επεσα στο δικο σου ρε συ! Για πες , ξεκινησες τελικα αυτα που σου λεγανε τα παιδια? Πως τα πας?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα