Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

vag25

Well-Known Member
Α και δεν μιλαμε για αδιαφορες εμφανισιακα, αλλα απο καλες εως πολυ καλες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
Παντως κι εγω διαμόρφωσα την αιρετική μου άποψη απο πλέι πλείστα όσα παραδείγματα της πραγματικής ζωής , επίθ 20ετια , και με έντονη παρατήρηση απο την κοινωνική μου ζωη που ήταν και ήτο , ε , έντονη. Το μόνο που μπορώ να υποθέσω οτι έζησα σε λάθος μέρη. Και δεν ήταν κι ενα να πεις οτι έπεσα στην περίπτωση...
 

Bouklas

Well-Known Member
Ένας φίλος μου, ωραίος αλλα όχι πλούσιος.
-Οι γυναίκες είναι πολύ ψωνάρες και αν δεν έχεις λεφτά καμία δεν σε κοιτάει.
τον ρωτάω...
-Σε πόσες γυναίκες την έπεσες τον τελευταίο καιρό?
-E να μιλάω με κάποιες στο facebook
-Ρε άσε τα facebook και πες μου σε πόσες την έπεσες τους τελευταίους 6 μήνες?
-Σε καμία.
-Άρα περιμένεις να στην πέσουν πρώτα εκείνες

Τα συμπεράσματα δικά σας, και ξανά λέω ωραίος άντρας!
 

nucky

Active Member
Περιπτωσιολογεις βαγκ, ελπίζω να σε έπεισα οτι δεν λεω οτι λεω επειδή μου τα λέει μια στο φεισμπουκ
 

vag25

Well-Known Member
Λεφτα, πουλι, μαλλι, αμαξι...βαλε οτι θες. Ο καθενας εχει τα δικα του. Οτι και να λυσεις κατι αλλο θα βρεθει αν δεν φυγει η καραφλα απο μεσα σου.

Ξερω ατομο, ωραιο παιδι που δεν εβγαινε εξω επειδη του ειχε χαλασει το αμαξι. Και τι θα πουν οι γκομενες...

Ε αυτος στον μικροκοσμο του νομιζει οτι οι γκομενες θελουν να εχεις αμαξι για να τις ριξεις.
 

nucky

Active Member
Διόρθωση...περιπτωσιολογεις και πάλι.....αλλα ναι μπορεί στο δικό του μικρόκοσμο , στη δίκη του ηλικία, στις γκόμενες που τον ελκύουν να παίζει ρόλο το αμάξι....αμα γουςταρει Κλαρίνο γκόμενες γιατί και ο ίδιος ειναι κλαρίνο γαμπρός, τοτε ναι ειναι προβλημα...το αμάξι όμως σ φτιάχνεται..
 

vag25

Well-Known Member
Περιπτωσιολογεις βαγκ, ελπίζω να σε έπεισα οτι δεν λεω οτι λεω επειδή μου τα λέει μια στο φεισμπουκ

Εγω σου λεω οτι σου εχουν τυχει, απλα δεν εχει να κανει με το μαλλι σου, ουτε με την εμφανιση σου γενικοτερα.

Οταν θεωρητικα ημουν ομορφος με μαλαρα ειχα συντριπτικα λιγοτερες επιτυχιες.
 

vag25

Well-Known Member
Συγκρίνεις εντελώς ανόμοια πραγματα
το ιδιο πραγμα ειναι.

Τα δικα σου θεματα σε οδηγουν να πιστευεις οτι η καραφλα φταιει. Αλλος νομιζει οτι φταιει το αυτοκινητο.

Δεν υπαρχει απολυτως καμια διαφορα. Την ιδια ''καραφλα'' εχετε μεσα σας.
 

edyuser1

Active Member
οντως εχουμε χασει σαν αντρες την φυση μας δλδ πρεπει να ειμαστε 80% σιγουροι για να την πεσουμε σε καποια η να μας πει καποιος οτι <<αυτη σε γουσταρει>>για να κανουμε κινηση αλλα σε αυτο δεν φταιμε μονο εμεις φταινε και οι γυναικες γιατι εχουν ανεβασει πολυ τον πηχη τα θελουν ολα για αυτο εμεις που υστερουμε στα μαλλια κοιταμε να υπερτερουμε καπου αλλου(χαρακτηρα,σωμα κ.α).φανταστειτε εμεις με αραιωση να ειμαστε και καφροι φανταστειτε χυλοπιτα που θα τρωγαμε
 

vag25

Well-Known Member
οντως εχουμε χασει σαν αντρες την φυση μας δλδ πρεπει να ειμαστε 80% σιγουροι για να την πεσουμε σε καποια η να μας πει καποιος οτι <<αυτη σε γουσταρει>>για να κανουμε κινηση αλλα σε αυτο δεν φταιμε μονο εμεις φταινε και οι γυναικες γιατι εχουν ανεβασει πολυ τον πηχη τα θελουν ολα για αυτο εμεις που υστερουμε στα μαλλια κοιταμε να υπερτερουμε καπου αλλου(χαρακτηρα,σωμα κ.α).φανταστειτε εμεις με αραιωση να ειμαστε και καφροι φανταστειτε χυλοπιτα που θα τρωγαμε

παντως κατα την γνωμη μου ειμαστε πολυ χειροτεροι απεναντι στις γυναικες.
Και αυτες ειναι πολυ πιο κομπλεξαρισμενες απεναντι μας.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Σωστα, γιατι στην κανονικη ζωη οι κοπελες με iq στο μεσο ορο και πανω δεν θακοιτανε την καραφλα σου.

Και εδώ ειναι που διαφωνούμε ριζικά. Διότι οι κανονικές κοπέλες, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΟΓΗ, κοιτάξουν. Μεταξύ άλλων προφανώς. Και σε κάποιες ηλικίες όχι μόνο θα την κοιτάξουν , θα ειναι και ντιλμπρεικερ . Πάντα μιλάμε για φυσιολογικές κοπέλες, με κάποιο σουξε

Εγω ειχα δει μια μερα στο nalu στον αλιμο εναν καραφλα με ενα ωραιο ξανθο μουνι να κανει εισοδο. Ο τυπος ηταν καραφλας ξυρισμενος τελειως στο κεφαλι με μουσι. Βεβαια ηταν και γυρω στο 1,85 και γυμνασμενος...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Ρε παιδιά να σας το θέσω αντίστροφα. Γνωρίζω μια κοπέλα πχ. και είναι πόπα, χαρακτήρας, πρόσωπο, μυαλό κτλ και αυτή η κοπέλα έχει λίγα παραπανίσια κιλά (δεν μου αρέσουν καθόλου οι παχουλές και αγύμναστες), φυσικά και θα θέλω να κάνω κάτι. Αν αυτήν την κοπέλα μου την φέρνατε πες 10 κιλά λιγότερη ε εκεί θα τρελενόμουν. Είναι τόσο απλά τα πράγματα.

Τροφη για σκεψη: αν σου τη φερναμε 10 κιλα πιο αδυνατη μπορει να μη σου καθοταν! :p
 

nucky

Active Member
Φριθινκερ επίσκεψη πάλι τις τρεις κατηγορίες του φιλοσόφου νακι, για να βρεις την αληθεια
 

pithikas

Well-Known Member
Εγω ειχα δει μια μερα στο nalu στον αλιμο εναν καραφλα με ενα ωραιο ξανθο μουνι να κανει εισοδο. Ο τυπος ηταν καραφλας ξυρισμενος τελειως στο κεφαλι με μουσι. Βεβαια ηταν και γυρω στο 1,85 και γυμνασμενος...
185 δεν είναι και πολύ ψηλός με τα σημερινά δεδομένα.
 

vag25

Well-Known Member
Όχι βαγκ γιατί δεν ΝΟΜΙΖΕΙΣ οτι φταει...πολλές φορές πράγματι φταει
Kρινεις απο το forum που και παλι οπως βλεπεις ειναι μοιρασμενο.

Ουτε εμεις εδω ειμαστε ο κανονας(επειδη σου αρεσει να λες οτι πρεπει να κοιταμε τι συμβαινει εξω). Αντε να ειμαστε συνολικα το 0.001 των καραφλων της Ελλαδας που εχουμε την αναγκη να μπουμε σε ενα φορουμ για να σωθουμε. Φαντασου...

Οποτε ειμαστε πολυ πιο κομπλεξικοι απο τον μεσο ορο τον καραφλων. Και εγω μαζι.

την ωρα που χανουμε την μερα μας εδω για το αν οι γυναικες μας αποδεχονται...100 φορες περισσοτεροι καραφλοι απο μας ειναι αγκαλια με ομορφα γκομενακια που τους χαιδευουν την safe zone εκει εξω.
 

nucky

Active Member
Το ξαναείπα βαγκ , δεν με προσεχείς και με στενάχωρες...δεν ειναι το φόρουμ το δείγμα μου , αλλα η υπέρ εικοσαετής εμπειρία που ωρίμασε σε σοφια
 
Μπλουζα