Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

nucky

Active Member
Πλειοψηφία και μάλιστα συντριπτική;;;; Βαγκ εχουμε προφανώς τελείως διαφορετική αντίληψη της πραγματικότητας .....νομίζω ότι και εδώ , οπως και με το Μπούκλα , θα συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε

Πες μου όμως μια, ε, ευτραφή και άσχημη που θεωρείς ερωτική....ετσι για να γίνεται κουβέντα...διότι κι εγω , ναι εχει γίνει πολλάκις, χυλοπιτιασε ευγενικά ποτέ δεν έλεγα ότι φταίνε τα κιλά, πάντα έλεγα ότι δεν μου έκανε κλικ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
Ποσο δηλαδή πιστεύεις οτι επηρεάζει εμένα;οτι δηλαδή οπως έλεγε και μια μορφή, κάθομαι κλεισμένος στο υπόγειο και παίζω με κούκλες;
 

Serifis

Active Member
Διαφωνούμε Σέριφ, όση αυτοπεποίθηση και να εχει κάποιος σαν τον , ας το τέντωσω λίγο, χλαπατσα, η αντικειμενική εικόνα υπάρχει και ειναι εξίσου , το λιγότερο , σημαντικη

Προφανώς θέλω να πιστεύω πως μιλάμε για λογικά παραδείγματα, γιατί αν πέφτουμε συνέχεια σε περιπτώσεις των περιπτώσεων δεν φτάνουμε πουθενά. Τώρα εάν ο κάθε χλαπάτσας έχει αυτοπεποίθηση πως είμαι και ο πρώτος, ε δεν θα κάτσω να ασχοληθώ με αυτό. Υπάρχουν και ψυχολόγοι.
 

vag25

Well-Known Member
Πλειοψηφία και μάλιστα συντριπτική;;;; Βαγκ εχουμε προφανώς τελείως διαφορετική αντίληψη της πραγματικότητας .....νομίζω ότι και εδώ , οπως και με το Μπούκλα , θα συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε

Πες μου όμως μια, ε, ευτραφή και άσχημη που θεωρείς ερωτική....ετσι για να γίνεται κουβέντα...διότι κι εγω , ναι εχει γίνει πολλάκις, χυλοπιτιασε ευγενικά ποτέ δεν έλεγα ότι φταίνε τα κιλά, πάντα έλεγα ότι δεν μου έκανε κλικ...

Ναι συντριπτικη!
μαλλον ζουμε σε διαφορετικους κοσμους οντως.

Δυσκολο να σου βρω μεσα στην σοου μπιζ των προτυπων νευρικης ανορεξιας. Αλλα αν βρω θα γραψω.
Δυστυχως οι λιγες παχουλες της tv παιζουν τον αποκρουστικο ρολο της ηλιθιας που πρεπει να δειχνει αστεια, γιατι μαλλον η Τηλεοραση λεει οτι δεν εχει κατι αλλο να δειξει...

Ποσο δηλαδή πιστεύεις οτι επηρεάζει εμένα;οτι δηλαδή οπως έλεγε και μια μορφή, κάθομαι κλεισμένος στο υπόγειο και παίζω με κούκλες;

Δεν ειπα κατι τετοιο, αλλα ο τροπος που σκεφτεσαι μου θυμιζει τον παλιο εαυτο μου.
Τοτε που πιστευα οτι η συντριπτική πλειοψηφια τον γυναικων ειναι αυτο που νομιζεις εσυ οτι ειναι.
 

nucky

Active Member
Η νευρική ανορεξία ειναι ψυχική πάθηση και μάλιστα βαριά. Η εμφάνιση ειναι απλά εκδήλωση της νόσου.μην πάτε στα άκρα.
 

FreeThinker

Well-Known Member
Παιδια, η καραφλα ειναι μειον αλλα υπαρχουν και αλλοι παραγοντες. Πρωτα απ ολα ποσο μεγαλη ειναι καραφλα, αν σου παει στο σχημα του κεφαλιου κλπ. Σιγουρα χανεις ποντους, αλλα το ποσους ποντους χανεις το καθοριζεις με την προσωπικοτητα σου. @nucky αυτο νομιζω προσπαθουν να πουν τα παιδια απλα γινονται λιγο υπερβολικοι. Εσυ το βλεπεις απο την πιο απαισιοδοξη πλευρα, οι υπολοιποι απο την αισιοδοξη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

nucky

Active Member
Καλά δεν είσαι και υποχρεωμένος να ξέρεις, αλλα αφού ξέρεις, κακό το παράδειγμα νομιζω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nucky

Active Member
Τηλεπερσονα ; Ευτυχώς η δυστυχώς στην τρίβει βλέπω μόνο αθλητικά και αν. Θες να κρίνω απο μια κακή φωτογραφία ; Η να ψάξω κι αλλο γκουγκλ;
 

vag25

Well-Known Member
Τηλεπερσονα ; Ευτυχώς η δυστυχώς στην τρίβει βλέπω μόνο αθλητικά και αν. Θες να κρίνω απο μια κακή φωτογραφία ; Η να ψάξω κι αλλο γκουγκλ;

oχι μη ψαξεις γιατι το φωτοσοπι και το βαψιμο παει συννεφο.

Εβαλα μια περιπου οπως δειχνει στην πραγματικοτητα(και χειροτερη ειναι αλλα τεσπα).

Τελος παντων αυτο που θελω να πω ειναι οτι θα την προτιμουσα απο τα μοντελα των duckface.
 

nucky

Active Member
Φριθινκερ ωραία η παρέμβαση σου. Απλά θεωρώ οτι εγω το βλέπω απο τη ρεαλιστική πλευρά και οι άλλοι απο τη υπέρ αισιόδοξη με ολίγη απο αυθυποβολή. Τους ζηλεύω δεν το κρύβω
 

nucky

Active Member
Τα χαζό μοντέλα των ντακφεις ειναι και αυτα μια ακρότητα,...που δε λέει τιποτα για την κανονική ζωη
 

vag25

Well-Known Member
Φριθινκερ ωραία η παρέμβαση σου. Απλά θεωρώ οτι εγω το βλέπω απο τη ρεαλιστική πλευρά και οι άλλοι απο τη υπέρ αισιόδοξη με ολίγη απο αυθυποβολή. Τους ζηλεύω δεν το κρύβω
εγω θα ελεγα οτι εμεις το βλεπουμε απο την ρεαλιστικη και εσυ ζεις στην απαισιοδοξια...

φιλε μου σου ειπα πολλες φορες τι ΙΣΧΥΕΙ για εμενα. Στην ΠΡΑΞΗ οχι στην φαντασια.
αν δεν θελεις η δεν μπορεις να φτασεις σε αυτο το σημειο, μην το κανεις ποτε. Αλλα μην το αμφισβητήσεις. Αλλιως δεν εχει νοημα να μιλαμε.
 

nucky

Active Member
βαγκ δεν μπορώ να αμφισβητήσω οτι μπορεί να έχεις φτάσει ενα επίπεδο σαν κι αυτο που περιγράφεις. Δεν σε ξέρω άλλωστε. Επίτρεψε μου να έχω αμφιβολίες και ενςταςεις αλλα προφανώς δεν μπορώ να σου πω πως σκέφτεσαι. Μόνο να υποθέσω μπορώ

Αμφισβητώ όμως έντονα οτι αυτός ο τρόπος σκέψης ειναι ο γενικός κανόνας στο γενικό πληθυσμό και όχι η εξαίρεση
 

vag25

Well-Known Member
Λυπαμαι πραγματικα που το αμφισβητεις. Κακο στον εαυτο σου κανεις.

Η ζωη ειναι μια και ειναι μικρη.
 

nucky

Active Member
Σωστα, γιατι στην κανονικη ζωη οι κοπελες με iq στο μεσο ορο και πανω δεν θακοιτανε την καραφλα σου.

Και εδώ ειναι που διαφωνούμε ριζικά. Διότι οι κανονικές κοπέλες, ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΛΟΓΗ, κοιτάξουν. Μεταξύ άλλων προφανώς. Και σε κάποιες ηλικίες όχι μόνο θα την κοιτάξουν , θα ειναι και ντιλμπρεικερ . Πάντα μιλάμε για φυσιολογικές κοπέλες, με κάποιο σουξε
 
Μπλουζα