Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

ρε παιδες να σας πώ την αλήθεια. είχα αρκετες σχέσεις τώρα ψάχνω μια γυναίκα να παντρευτώ χωρίς πλάκα γιατί πάω στα 33 και δεν λεει μόνος κούκος στην ζωή. ασε που θέλω να δώ και πως θα είναι τα παιδιά μου. αν παντρευτώ στα 40 θα πάω 60 και τα παιδιά θα είναι 20 τι να τους πώ τότε δεν θα έχω καμιά επαφή.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Εφοσων εισαι 33 και θελεις να παντρεφτεις αλλαζει το πραγμα, μακαρι να βρεις καμια να αξιζει υπαρχει ενα μικρο ποσοστο γυρω στο 5% , το αλλο που ειπα ξεχασε το.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

με την ίδια σκέψη παντρεύτηκα,άλλο που στην πράξη δεν είναι όλα τόσο ρόδινα... :chinscratch
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

α ρε alek αυτά τα ποσοστά μας πάνε πίσω ρε φίλε
Σπυρο δεν σκέφτομαι και πολλά σε αυτό το θέμα γιατί δεν θα το κάνω ποτέ. Δεν είναι δυνατόν να ψάχνω για την ιδανική που δεν υπάρχει απλά να τα βρίσκουμε σε πολλά θέματα εμένα μου αρκεί ενα κορίτσι με ψυχή και όχι καμιά ψωνισμένη δικηγόρα ας πούμε
 

aleksandros

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Κατι αλλο πανω σε αυτο που λες, πιστευω οτι αυτες που περιποιουνται τον εαυτο τους σε σημειο αηδιας δεν κανουν για γαμο, αν τυχει και παντρεφτεις καμια τετοια επειδη απλα και μονο σου γυαλισε εμφανισιακα την πατησες.
 

aleksandros

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Εγω θα προτιμουσα μια γυναικα σαν αυτη στην φωτο που εχω στο προφιλ.
Ειναι τσιρκα οπως λες δεν ειναι για οικογενεια, γιαυτο οσο ποιο σημαζεμενη ειναι τοσο το καλυτερο και ας υστερη σε εμφανιση
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Η εννοια της λεξηες¨γυναικα ¨εχει αλιωθει πλεον μονο το γενος πλεον υποδουλωνει κ οχι την ωριμοτητα .
Το κερατο ,η ζηλια κ καμια μπατσα ειναι αυτο που κανουν πολλες να τρεχουν απο πισω ,δεν ειναι αρρωστημενο? Κ ομως τα βλεπεις κ γελας,αν σου τυχει τιποτα τετοιο απλα ριχνεις κανα πο..κο κ περνας τον καιρο σου. Δυστηχως οι σοβαρες γυναικες (δεν παιζει ρολο η ηλικια αλλα οι αρχες κ οι αξιες που εχουν παρει) ειναι λιγες κ οι πιο πολλες πιασμενες ,φυσικα αν καθησεις κ μιλησεις με καποια θα στα λεει ολα καλα αλλα μετα βλεπεις τι παιζει .
Συμβουλη μου ειδικα για το γυναικειο φυλλο οσο μπορειτε να μην στεναχωριεστε ,τα ποδια θα νοιξουν κ ασχημες να ναι κ θα βρουν καποιον ,ριχτε αυτο που πρεπει κ αν αξιζει μεινετε κ να ειστε ο αυτος σας αν δειτε διαφορα τον πουλο κ ΟΧΙ ΓΥΡΙΣΜΟ .ολες αυτες που περιεγραψα παραπανω στα 28 τους οπως ειπε κ ο παραπανω φιλος θα ηρεμησουν αλλα κ παλι πραγματικες γυναικες δεν ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ,ΟΠΩΣ Κ ΕΜΕΙΣ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΜΙΑΝΗΣ ...
Να ζηει την ζωουλα τηςςςς??? Καριερα??? Στην πο...α??? Στην τατανα πουτανιες ,ειπαμε ,ρε μαματε κ αντε για ,μονο στις καλουλες κριμα ειναι ,εκει τουλαχιστον να ειμαστε κυριοι συμφωνα με τις αρχες μας ,τα αλλα .... κατα ρυπας κ δρομο....
Κ επειδη ειναι το πρωτο μου ποστ το 2010 καλη χρονια με υγεια κ ευτυχια για ολους μας .
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

aleksandros είπε:
Παναγιωτη αυτο το λενε για να δικαιολογηθουν!
nomoreloss ενα 20 ευρω ειναι την γυναικα για να την βγαλεις εξω για κερασμα θελεις πολυ παραπανω

φυσικα και μια γυναικα τρως περισσοτερα
αλλα εκεις πας συναισθηματικα

NoMoreLoss είπε:
ρε παιδες να σας πώ την αλήθεια. είχα αρκετες σχέσεις τώρα ψάχνω μια γυναίκα να παντρευτώ χωρίς πλάκα γιατί πάω στα 33 και δεν λεει μόνος κούκος στην ζωή. ασε που θέλω να δώ και πως θα είναι τα παιδιά μου. αν παντρευτώ στα 40 θα πάω 60 και τα παιδιά θα είναι 20 τι να τους πώ τότε δεν θα έχω καμιά επαφή.

συγνωμη φιλε σε εκτιμω
αλλα εδω νομιζω το παιχνιδι το εχασες

παντρευομαστε οταν ολα μεσα μας για μια γυναικα λενε ΝΑΙ

και οχι για να μην μας παρουν και τα χρονια
 
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Σε πολλά συμφωνώ με αρκετούς απο εσάς αλλά ξαφνικά πολύ θύματα γίνατε -σε ποιόν πλανήτη γίνεται αυτό;-

akishellas3 υπάρχουν γυναίκες και γυναίκες όπως άντρες και άντρες.

Τους επιλέγουμε τους ανθρώπους παιδιά (και οι γυναίκες και οι άντρες)! Και συνήθως επλέγουμε αυτό που θέλουμε ή αυτό που μας αξίζει :chinscratch . Όταν κάποιος δε σας κάνει τότε ψάχνετε αυτό που θα καλύπτει εσάς. Είναι πιο απλά όλα!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

E αυτο ψαχνουμε ρε συ Χριστινα μια γυναικα που να καλυπτει εμας τους αντρες διοτι αν ειναι να αρχισουμε τα χαστουκια το κερατο κ τις ζηλειες για να τρεχει η αλλη απο πισω μου κ να χαιρεται που εχει εναν τετοιο αντρα διπλα της ,να παει να μαμηθει ,ε θα βοηθησουμε κ εμεις λιγο...
Το θεμα ειναι Χριστινα κ το βλεπω στις νεοτερες ηλικιες πως πλεον το αντρικο φυλλο ειναι πιο ωριμο απο το γυναικειο κατι που παλια εβγαζα το καπελο στο γυναικειο,εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα .
Ποιος ειπε οτι ημαστε θυματα? Ουτε μας ανοιγουν... τα ποδια με το ζορι ουτε τους τα ανοιγουμε απλα κρινουμε κ κανουμε ..
Οταν λοιπον μια μετρια προς καλη γυναικα πεταξει εξω τα μπουτακια της κ βγει εξω θα της την πεσουν ενα σωρο ,μεσα σε αυτους θα ειναι κ ο θεογκομενος που εχει να πηδηξει καποια χρονια η απλα θελει να παιξει για το βραδυ ,η βλαμμενη "γυναικα" που δεν ξερει τα ορια της ,που συνηθως με τις νεες ετσι γινετε ,τα καλα παιδια κ οχι ασχημα θα τα βαλει στην ακρη ως backup κ τον θεογκομενο μπροστα(χωρις να βλεπει καλα τα μουτρα της π.χ. στον καθρεφτη ) κ μετα οταν θα παρει αυτο που θα της αξιζει λεει τον αλλον μαλακα η οτι δεν ειναι αντρας .
Α μαρριιιιι κοιτα να σοβαρευτεις κ να δεις που πανε τα τρια... κ μετα τους λες τους αλλους μαλακες .
Κ κατι που ειπε ενα φιλαρακι πιο πανω για αλητες ισχυει ενοειται κ αυτο,γουσταρουν αυτο το υφακι κ το στυλ αν καταλαβουν ομως οτι εισαι καλο παιδι την πατησες .
Τελος παντων ποτε δεν τα ισοπεδωνουμε ολα δεν ειναι ολες ετσι απλα δυστηχως ειναι λιγες αυτες που πραγματικα μας κανουν .
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss είπε:
ρε παιδες να σας πώ την αλήθεια. είχα αρκετες σχέσεις τώρα ψάχνω μια γυναίκα να παντρευτώ χωρίς πλάκα γιατί πάω στα 33 και δεν λεει μόνος κούκος στην ζωή. ασε που θέλω να δώ και πως θα είναι τα παιδιά μου. αν παντρευτώ στα 40 θα πάω 60 και τα παιδιά θα είναι 20 τι να τους πώ τότε δεν θα έχω καμιά επαφή.
΄

Ναι ρε συ NoMoreLoss αλλα θα πανρευτεις καποια που την θελεις σε θελει ,αγαπιεστε κ οχι επειδη εχετε μεγαλωσει ,αν ειναι ετσι κ πρεπει να συμβιβαστουμε την μαμησαμε πρωτιμω κ εγω να μεινω μονος μου ,αν ηθελα να συμβιβαστω θα το ειχα κανει αλλα δεν θα ημουν ευτυχισμενος κ θα εκανα κ αυτα που κοροιδευω ,οποτε μην το κοιτας ετσι,ολοι μας το θελουμε ,κοιτα να περνας καλα κ αν κατσει καποια καλη διπλα σου θα γινει κ αυτο ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

NoMoreLoss είπε:
ναι βέβαια Πάνο αλλά σκέφτομαι και αυτό

σαφως αδερφε ολοι λιγο πολυ μας περναει απο το μυαλο μας
αλλα πρεπει να το δουμε λιγο πιο αναλυτικα να το πω πιο σοβαρα

τεσπα αδερφε εγω σου ευχομαι ολοψυχα να ευτυχισεις
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

παίδες δεν είπα οτι πρέπει να παντρευτώ γιατί με πείραν τα χρόνια τα παιδιά μου σκέφτομαι που θα έχουν έναν κωλόγερο για πατέρα
 
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

akishellas3 ναι μπορεί αυτά που περιγράφεις να συμβαίνουν. Όπως και με τα μαλλιά έτσι και τώρα ο καθένας μιλάει σύμφωνα με τις δικές του εμπειρίες και με αυτά που βλέπει από γνωστούς και φίλους. Θα μπορούσα να γράψω κι εγώ αυτή τη στιγμή περιστατικά ΑΛΗΘΙΝΑ που αναιρεί όλα αυτά που γράφεις εσύ. Αλλά επειδή δεν αφορούν εμένα δε μπορώ να το κάνω.

Κι εγώ αυτό λέω είναι κακό να τα ισοπεδώνουμε όλα γιατί υπάρχει και η άλλη όψη ( το πώς τα βλέπει μία γυναίκα ). φιλικά πάντα
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Eγω παντως θα ηθελα πρωτα κοριτσακι γιατι ξερω οτι θα με προσεχει κ μετα ενα τσογγλανακι αγορακι ;D .
Χριστινα φιλικα μιλαμε αλλα εχουν αλλαξει πολλα πραγματα κ δεν δεχομαι κουβεντα για την καταντια της σημερινης "γυναικας" που μας εχεις κανει να την βλεπουμε μονο σαν σαρκα .
ΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ,ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΜΩς ΛΙΓΕΣ.
Θα μου πεις περιπτωσεις ? Που να δεις δικες μου περιπτωσεις κ αλλων θα πεθανεις κυριολεκτικα στα γελια ,ξερεις ποσες φορες εχω ακουσει απο μερικες ντρεπομαι που ειμαι γυναικα η δνε ξερουμε τι θελουμε ... Αυτο μου αρκει κ προς θεου δεν λεω οτι εμεις η ξερουμε τα παντα αλλωστε κ ας μεγαλωνουμε δεν σταματαμε να μαθαινουμε .
Λοιπον ας βαλουμε ολοι μας κ κυριος το γυναικειο φυλλο τα ορια τους κ λιγο μυαλουδακι διοτι αν φτασει η γυναικα στα 28 της κ τοτε παει να σοβαρευτει επειδη ηθελε να ζησει την ζωουλα της,απλα για μενα θα ειναι αδιαφορη ως προς κατι σοβαρο εκτς αν εχουν συμβει αλλα πραγματα ...
Λοιπον καλα μυαλα κ πιο καλες επιλογες κ ΤΥΧΗ ΔΙΟΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ για να βρουμε επιτελους αυτο που πραγματικα μας γεμιζει .
 

lalakos

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ποτέ μια γυναίκα δεν δείχνει ότι της αρέσει κάποιος. Όχι να το δείξει στη φίλη της, αλλά να το δείξει σε αυτόν που της αρέσει. ΌΧΙ να κάνει το πρώτο βήμα, αλλά πως το λένε, να ανάψει πράσινο φώς σε κάποιον. Άμα κάθεστε με το απόμακρο και σνομπ στυλάκι, πως περιμένετε ο άλλος να αρχίσει παιχνίδι. Έχω ακούσει από φίλες μου παράπονα (λες και εγώ μπορούσα να βοηθήσω) ότι: να μου άρεσε ένας στο καφέ που ήμουν αλλά δεν έκανε τίποτα ο χαζός. Και φυσικά τις ρωτάω: εσύ του έδειξες κάνα σημαδάκι. Εεεε μου λέει: πήγα τουαλέτα. Τέσπα πολύ μεγάλες συζητήσεις τα περί σχέσεων. Πάντως για να μην βγάζω και εμάς από το παιχνίδι, ήμαστε και εμείς μερικοί κάτι φρούτα.....

Αλλά ρε πούστι μου εκεί έξω έχει τόοοοοσα καλά παιδιά (άνδρες γυναίκες) και παίζει τόοοοοση μοναξιά. ΓΙΑΤΙ? ΠΟΥ ΤΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΟΕΟ! :-[
 

NGL

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Συμφωνω απολυτα με τον ΑΚΗ.
το συστημα ειναι αυτο που εχει δημιουργησει αυτο το τραγικο τοπιο..
το συστημα της κοινωνιας,των ΜΜΕ,του κοσμου της μοδας.....
το κατεστημενο ειναι αυτο που εχει δημιουργησει την αναγκη επιβιωσης (λεφτα για το σπιτι),την αναγκη υπερκαταναλωσης (να μην λειψει τιποτα απ τα παιδια),τον ευνουχισμο του ανδρα (προβολη τεραστιου αριθμου gay σε τηλεορασεις ,μοδα κτλ)
μην ξεγιελιεστε:οσο μικρη κι αν ειναι μια γυναικα εχει κατανοησει και δεχθει απ τον περιγυρω της ολα αυτα τα ερεθισματα και το γεγονος οτι γουσταρει μικρη τ αλητακια ισως ειναι και μια αντιδραση της προς αυτο που της εχει υποσυνειδητα επιβληθει!.
τι θελει λοιπον?
1)στην εφηβικη της ηλικια αλητακια και μαγκακους με πρωτη προτεραιοτητα το συναισθηματικο-ερωτικο δεσιμο(ανεφερα ακριβως απο πανω εναν απ τους πιθανους λογους).
2)στην ηλικια των 25-35 (παιζει και λιγο πιο μικρη) την αναγκη καλης και σταθερης σχεσης (δηλ. μ εναν που αυτη θεωρει ''καλη περιπτωση'' για να καλυψει ολα τα υπολοιπα τουλαχιστον με τελευταια προτεραιοτητα το συναισθηματισμο,τον ερωτα και την αγαπη...
3)στην ηλικια των 35-50 οντας παντρεμενη-αποκατεστημενη μακρια απ το αγχος της μητροτητας,των κοινωνικων σχολιων,και της επιβιωσης,επιστροφη στα αλητακια και πλεον και σε αλλες κατηγοριες ανδρων για επιβεβαιωση της γυναικειας της υποστασης (τωρα το θυμηθηκε),sex και λιγο συναισθηματισμο για να νοιωθει οπως ηταν νεα(γιατι εχουμε και μια ματαιοδοξια την σημερον ημερα)..


ΔΥΣΤΥΧΩΣ AYTH EINAI ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ σ ενα ποσοστο 99,9999%.
αν μπορεσεις να την χειριστεις και να επιβαλλεις βασικους κανονες σου θα περασεις ζωη χαρισαμενη απ αυτην την αποψη...ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ θα πρεπει να συμβιβαστεις με την ιδεα οτι θα μοιραζεσαι εναν δικο σου ανθρωπο με αλλους.

πλεον ειναι ξεκαθαρο οτι η σχεση αναμεσα στα 2 φυλλα ,οσων αφορα την αγαπη ,τον ερωτα ,το σεξ δεν ειναι ΙΣΟΤΙΜΗ... 8)
 
Μπλουζα