Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Pierre

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

M.M είπε:
Εμεις σας αγαπαμε, οπως κι αν ειστε, αρκει να ειστε "καλοι καγαθοι" με τον αρχαιοελληνικο ορισμο και να μας σεβεστε και εκτιματε, οπως π.χ. ο Pierre (που φαινεται να γνωριζει τη γυναικεια φυση και τον..ευχαριστουμε γι' αυτο!!!).

Γειά σου Μ.Μ.! Τι κάνεις απόψε??? 8)
Αστειέυομαι!!!
Με κολακεύει αυτό που λές, αλλά πιστεύω ότι "της γυναίκας η ψυχή είναι μια άβυσσος". Εκεί που νομίζεις ότι την καταλαβαίνεις...εκεί την πατάς. Αλλά στην τελική αυτό δεν ειναι που γουστάρουμε και εμείς οι άντρες, την αβεβαίοτοτητα, το ρίσκο και την ίντριγκα που πάντα υπάρχει σε μια μια γυναίκα...

Φιλικά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aleksandros

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Οι γυναικες εχουν 1 ατου το βαψιμο ολες απο το πρωι μεχρι και το βραδυ ειναι βαμμενες εντονα.
Αν τις δει καποιος αβαφτες το πρωι θα τρομαξει+ τα υπολοιπα που ειπε ο φιλος απο πανω.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

aleksandros είπε:
Οι γυναικες εχουν 1 ατου το βαψιμο ολες απο το πρωι μεχρι και το βραδυ ειναι βαμμενες εντονα.
Αν τις δει καποιος αβαφτες το πρωι θα τρομαξει+ τα υπολοιπα που ειπε ο φιλος απο πανω.

μπα.......εγω φιλε τις προτιμω αβαφτες.......
το βαψιμο μου την δινει.....ειδικα το εντονο.....ειναι αηδια....
Ας βαφονται τουλαχιστον ελαφρα.....αφου τους αρεσει....
 

M.M

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Μμμμμ! Ενδιαφερουσα προταση Pierre! Το βραδι θα ειμαι με τον καλο μου και λιγο μακρια (προς Δωδεκανησα πλευρα αφου την εγκατελειψα την Αθηνα), αλλα ...ολοι οι καλοι χωρανε! :p Πλακα κανω φυσικα κι εγω. Αλλα μου εδωσες μια ιδεα! Αφου ετσι κι αλλιως υπαρχουν καλα αγορια και καλα κοριτσια εδω μεσα, γιατι να μην αναβαθμιστει το σαιτ, με τμημα...γνωριμιων? ? ? ? ! !
Θα γνωριζουν ολοι απο πριν αυτο που αγχωνει τον αλλο, θα το αποδεχονται και θα χαλαρωνουν! Αλλωστε, υπαρχουν πολλα ομορφα κοριτσια που ειχαν την ατυχια, λογω στρες, γονιδιων, ορμονων να αποκτησουν προβλημα με τα μαλλακια τους, οπως και αγορια αλλωστε! Οσο για την αβεβαιοτητα,το ρισκο, την ιντριγκα που γραφεις για εμας (κι εδω μου τα χαλασες!) , θα πω πως αυτα ειναι...προβοκατσια! Υπαρχουν σπουδαια πλασματα και στα δυο φυλα, αρκει να τα..επιλεγουμε! Αλλωστε μεγαλυτερη αβεβαιοτητα νιωθουμε εμεις για εσας, που σαν τα γατακια, θελετε να..παιζετε συνεχως απο εδω και απο κει (με εξαιρεση τον καλουλη μου, γι΄αυτο και τον..κραταω, χε,χε) :) Τελος για το βαψιμο, θα συμφωνησω και θα σας μαρτυρησω πως..ουτε εμεις αντεχουμε να μας βλεπουμε αβαφες το πρωι! Ολες με οσκαρ μακιγιαζ (να μη σου πω και καμουφλαζ, κατι που ειναι ετσι κι αλλιως εντελως φυσικο, σε ολο το ζωικο βασιλειο)! Και επειδη ασχολουμαι με αρχαιολογια, ιστορια κλπ. λογω επαγγελματος, θα σας πω, πως η...ματαιδοξια μας για..τα ματια σας μονον, διαπιστωνεται απο τους παναρχαιους χρονους! Το μυστικο ειναι, να βαφεσαι με τροπο που σε κολακευει, οχι Καρνεβαλ ντ' Ριο ντε Τζανειρο..! Α, για να μη ξεχαστω, ουτε εμεις προτιμουμε τους..βαμενους ανδρες :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Panos1982 είπε:
[quote author=aleksandros link=topic=257.msg29562#msg29562 date=1269004413]
Οι γυναικες εχουν 1 ατου το βαψιμο ολες απο το πρωι μεχρι και το βραδυ ειναι βαμμενες εντονα.
Αν τις δει καποιος αβαφτες το πρωι θα τρομαξει+ τα υπολοιπα που ειπε ο φιλος απο πανω.

μπα.......εγω φιλε τις προτιμω αβαφτες.......
το βαψιμο μου την δινει.....ειδικα το εντονο.....ειναι αηδια....
Ας βαφονται τουλαχιστον ελαφρα.....αφου τους αρεσει....
[/quote]

Εγω την γυναίκα την θελω αβαφτη και αξύριστη
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=257.msg29566#msg29566 date=1269004813]
[quote author=aleksandros link=topic=257.msg29562#msg29562 date=1269004413]
Οι γυναικες εχουν 1 ατου το βαψιμο ολες απο το πρωι μεχρι και το βραδυ ειναι βαμμενες εντονα.
Αν τις δει καποιος αβαφτες το πρωι θα τρομαξει+ τα υπολοιπα που ειπε ο φιλος απο πανω.

μπα.......εγω φιλε τις προτιμω αβαφτες.......
το βαψιμο μου την δινει.....ειδικα το εντονο.....ειναι αηδια....
Ας βαφονται τουλαχιστον ελαφρα.....αφου τους αρεσει....
[/quote]

Εγω την γυναίκα την θελω αβαφτη και αξύριστη
[/quote]

:D :D :D αξυριστη...τι εννοεις??????
 

aprilianos

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

geofish είπε:
Αν και πρόκειται για εκπομπή τηλε-σκουπίδι εντούτοις ο τύπος είναι φοβερός. Ο λόγος που το έβαλα είναι ότι πέρα του ότι το πρόβλημα του δεν συγκρίνετε με το δικό μας, είναι ότι με την στάση του μόνο, μας δείχνει σαν να μην υπάρχει.

nikos apostolidhs-greek idol

Πολυ σωστα, ας ιεραρχησουμε επιτελους σωστα το καθε τι που μας βασανιζει, ας το βαλουμε στην καταλληλη θεση και ας δουμε οτι υπαρχουν προβληματα αλλα και "προβληματα"..

Georgex6 είπε:
Πλακα τα λεει αυτος?
Θα ασχοληθω επειδη μια αναλυση θα ειναι ωφελιμη.Το ατομο ειναι η πνευματικη αδυναμια σε ολο της το μεγαλειο, η τριχοπτωση απλα την εφερε στην επιφανεια, εαν ειχε μαλλια θα παραπονιοταν πως ειναι κοντος ή πως εχει μεγαλη μυτη ή πως εχει το ενα ή το αλλο, και αφου εχει _____ (βαλτε οτι θελετε) "δεν μπορει" και..."καταστραφηκε" !!! Λεει οτι ειναι ατυχος και σκεφτεται τι κακο θα του συμβει μετα που θα εβγαζε μαλλια και οι 2 του επιλογες ειναι τα μαλλια η ο θανατος!!! Αναφερει δε, οτι οι ικανοτητες δεν μετρανε !! Εκτος λοιπον απο τα...λεφτα, στοχος ειναι τα...μαλλια!!!
Ε και φυσικα ολοι με λυπη ειδαμε προσφατα που καταλληγουν οι νοοτροπιες αυτες...
Σκεφτεται να παει σε καμια ερημια εαν δεν βγαλει μαλλια μεχρι τα 35!!! Χαχαχαχαχα
Το ιδιο επρεπε να σκεφτει ο Stephen Hawking η ο Μπετοβεν εαν δεν περπατησω η εαν δεν ξανακουσω μεχρι τα 40 να παω να πεθανω...Ελεος...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

aprilianos είπε:
[quote author=geofish link=topic=257.msg29511#msg29511 date=1268947474]
Αν και πρόκειται για εκπομπή τηλε-σκουπίδι εντούτοις ο τύπος είναι φοβερός. Ο λόγος που το έβαλα είναι ότι πέρα του ότι το πρόβλημα του δεν συγκρίνετε με το δικό μας, είναι ότι με την στάση του μόνο, μας δείχνει σαν να μην υπάρχει.

nikos apostolidhs-greek idol

Πολυ σωστα, ας ιεραρχησουμε επιτελους σωστα το καθε τι που μας βασανιζει, ας το βαλουμε στην καταλληλη θεση και ας δουμε οτι υπαρχουν προβληματα αλλα και "προβληματα"..

Georgex6 είπε:
Πλακα τα λεει αυτος?
Θα ασχοληθω επειδη μια αναλυση θα ειναι ωφελιμη.Το ατομο ειναι η πνευματικη αδυναμια σε ολο της το μεγαλειο, η τριχοπτωση απλα την εφερε στην επιφανεια, εαν ειχε μαλλια θα παραπονιοταν πως ειναι κοντος ή πως εχει μεγαλη μυτη ή πως εχει το ενα ή το αλλο, και αφου εχει _____ (βαλτε οτι θελετε) "δεν μπορει" και..."καταστραφηκε" !!! Λεει οτι ειναι ατυχος και σκεφτεται τι κακο θα του συμβει μετα που θα εβγαζε μαλλια και οι 2 του επιλογες ειναι τα μαλλια η ο θανατος!!! Αναφερει δε, οτι οι ικανοτητες δεν μετρανε !! Εκτος λοιπον απο τα...λεφτα, στοχος ειναι τα...μαλλια!!!
Ε και φυσικα ολοι με λυπη ειδαμε προσφατα που καταλληγουν οι νοοτροπιες αυτες...
Σκεφτεται να παει σε καμια ερημια εαν δεν βγαλει μαλλια μεχρι τα 35!!! Χαχαχαχαχα
Το ιδιο επρεπε να σκεφτει ο Stephen Hawking η ο Μπετοβεν εαν δεν περπατησω η εαν δεν ξανακουσω μεχρι τα 40 να παω να πεθανω...Ελεος...
[/quote]

απο τη μια εχεις δικιο γιατι οταν λεει πως θα εξαφανιστει ειναι υπερβολκος.....
αλλα εσυ μαλλον δεν εχεις περασει τη φαση 2........
φιλε πιστεψε με γενικα ειμαι ωραιος και το ξερω(ολοι ξερουμε ποσο μετραμε αλλωστε-αντικειμενικα)ειμαι ψηλος,με σχετικα γυμνασμενο σωμα και ωραια χαρακτηριστικα......βεβαια εχω και εγω καποια αδυναμα σημεια τα οποια τα εχω αποδεχτει και δεν θα τα αλλαζα γιατι πολυ απλα αυτος ειμαι....ακομα και αν μου ελεγαν να ανταλλξω την εξωτερικη μου εμφανιση με την εμφανιση ενος ομορφοτερου δεν θα το δεχομουν....μαρεσω οπως ειμαι.....

αλλα φιλε την καραφλα ειναι πολυ δυσκολο να την αποδεχτεις....η μαλλον ακοτορθωτο......και ειδικα σε μικρη ηλικια.....σε μαμαει.......

στα λεω αυτα και νομιζω πως αναιρεσα το επιχειρημα σου οτι δηλαδη αρκουσε ενα προβλημα στη ζωη του ωστε να αποκαλυφθει ο αδυναμος του χαρακτηρας....ολοι μπροστα στην τριχοπτωση αισθανομαστε αδυναμοι.......ειδικα στην αρχη......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hopefull

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Georgex6 είπε:

αχαχαχαχαχαχαχαχα αυτος δεν ειναι τιποτα, εχει τουλαχιστον και 8 χρονια μπροστα του να συνειδητοποιησει τις μ*λακιες που λεει...να δεις κατι αλλους που προσπαθουσαμε να τους πεισουμε μερονυχτα να μην αυτοκτονησουν στο HLH και στο hairsite. Οχι τιποτα αλλο μετα καποιοι δεν εμφανιζοντουσαν κιολας μετα τις απειλες τους και ολοι λεγαμε ωχ αμαν που πηγε, στειλτε του ενα pm...ζηταγαμε απο admins να βρουν το ip τους να ειδοποιησουμε τους γονεις τους. Μιλαμε για φρικαλεες φασεις...να εισαι σε forum για τη τριχοπτωση και να σου λεει ο αλλος τι δεν ποναει πιο πολυ να κοψω τι φλεβες μου, να παρω δηλητηριο, ποσα χαπια υπνωτικα ειναι αρκετα? και κατι τετοια!!!!
 

Hairboost

Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

hopefull είπε:
[quote author=Georgex6 link=topic=257.msg29591#msg29591 date=1269014869]
http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=2385
ο τυπος τα λεει πολυ ωραια.. ;D

αχαχαχαχαχαχαχαχα αυτος δεν ειναι τιποτα, εχει τουλαχιστον και 8 χρονια μπροστα του να συνειδητοποιησει τις μ*λακιες που λεει...να δεις κατι αλλους που προσπαθουσαμε να τους πεισουμε μερονυχτα να μην αυτοκτονησουν στο HLH και στο hairsite. Οχι τιποτα αλλο μετα καποιοι δεν εμφανιζοντουσαν κιολας μετα τις απειλες τους και ολοι λεγαμε ωχ αμαν που πηγε, στειλτε του ενα pm...ζηταγαμε απο admins να βρουν το ip τους να ειδοποιησουμε τους γονεις τους. Μιλαμε για φρικαλεες φασεις...να εισαι σε forum για τη τριχοπτωση και να σου λεει ο αλλος τι δεν ποναει πιο πολυ να κοψω τι φλεβες μου, να παρω δηλητηριο, ποσα χαπια υπνωτικα ειναι αρκετα? και κατι τετοια!!!!
[/quote]
και γιατι δεν κανανε μεταμοσχευση?
 

Hopefull

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

Κοιτα για να λεμε και την αληθεια αμα φας τετοιες φρικες στο σημειο να βγεις στα forum και να λες οτι θα αυτοκτονησεις και θες το καταλληλο οπλο ή να λες μαλλια ή θανατος μεχρι τα 35 μου σημαινει οτι γενικα το χασες και δε πας καλα και καλο θα ταν να σε δει ψυχιατρος.

Δε ξερω γιατι δε καναν μεταμοσχευση αλλα ξερω οτι κανενας γιατρος δε πεταχτηκε να πει ελα να σε σωσω εγω να σου βαλω μαλλι γιατι τυποι με τετοια ψυχολογια ειναι οι χειροτεροι candidates...αυτα που λεγανε δε ξερω ποσο τα ενοουσαν αλλα αν πηγαιναν για μεταμοσχευση και δεν ειχαν το αποτελεσμα που θελαν εκει ειναι που θα αυτοκτονουσαν σιγουρα!
 

aprilianos

New Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

giannis13 είπε:
απο τη μια εχεις δικιο γιατι οταν λεει πως θα εξαφανιστει ειναι υπερβολκος.....
αλλα εσυ μαλλον δεν εχεις περασει τη φαση 2........
φιλε πιστεψε με γενικα ειμαι ωραιος και το ξερω(ολοι ξερουμε ποσο μετραμε αλλωστε-αντικειμενικα)ειμαι ψηλος,με σχετικα γυμνασμενο σωμα και ωραια χαρακτηριστικα......βεβαια εχω και εγω καποια αδυναμα σημεια τα οποια τα εχω αποδεχτει και δεν θα τα αλλαζα γιατι πολυ απλα αυτος ειμαι....ακομα και αν μου ελεγαν να ανταλλξω την εξωτερικη μου εμφανιση με την εμφανιση ενος ομορφοτερου δεν θα το δεχομουν....μαρεσω οπως ειμαι.....

αλλα φιλε την καραφλα ειναι πολυ δυσκολο να την αποδεχτεις....η μαλλον ακοτορθωτο......και ειδικα σε μικρη ηλικια.....σε μαμαει.......

στα λεω αυτα και νομιζω πως αναιρεσα το επιχειρημα σου οτι δηλαδη αρκουσε ενα προβλημα στη ζωη του ωστε να αποκαλυφθει ο αδυναμος του χαρακτηρας....ολοι μπροστα στην τριχοπτωση αισθανομαστε αδυναμοι.......ειδικα στην αρχη......
Σε πιανω αδιαβαστο, το εχω γραψει πριν απο εσενα αυτο που λες,(οτι ειναι δυσκολο και ειδικα οταν εισαι μικρος) κοιτα το προ-προηγουμενο ποστ μου, ειναι λογικο να σε πειραζει η τριχοπτωση αλλα να βαλουμε το καθε προβλημα στο μεγεθος που πρεπει, απο τα 2 ακρα λοιπον θα προτιμουσα το δεν με νοιαζει η καραφλα, απο το μαλλια η θανατος, το οποιο σημαινει ανοησια.
Σωστη ιεραρχηση του εκαστοτε προβληματος λεω στα ποστ, και οχι οποιος ειναι φαλακρος και τον στεναχωρει αυτο, ειναι αδυναμος χαρακτηρας.
Καραφλιαζω η ζωη τελειωσε παω να κρεμαστω ειναι ΑΝΟΗΣΙΑ.

Ενας λογικος παρα την αρχικη συναισθηματικη φορτιση, κοιτα με τι τροπο θα το παλεψει, με μεταμοσχευση με φαρμακο κλπ, δεν αμπαρώνεται στο σπιτι 1 μήνα ή τρεχει σε σπηλιες....
Και εμενα μου εκανε ζημια η φαλακρα και μεγαλη μαλιστα ισως ανηκω στο 1% που τους εκανε τοσο μεγαλη ζημια, ξερω λοιπον πολυ καλα πως ειναι και τι νιωθεις.
Οσο για την αναιρεση του επιχειρήματος μου που λες...ετσι φιλικα, για δικηγορος δεν εκανες...
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Γυναίκες, σχέσεις και τριχόπτωση

νομιζω δεν απετυχα....σε αυτα που λες τωρα εχεις δικιο....και πολυ μαλιστα......δηλαδη συμφωνω.....απλα δεν ειναι σιγουρο οτι ειναι τοσο αδυναμος χαρακτηρας και οτι θα ειχε την ιδια αντιδραση αν π.χ ειχε μεγαλη μυτη.....αλλα σιγουρα αδυναμος και ανασφαλης ναι....τεςπα....ετσι κι αλλιως δεν μου αρεσει η δικηγορικη :p
 
Μπλουζα