Γνώμη από μέλη που έχουν ήδη υποβληθεί σε μεταμόσχευση

Eradon

Member
Να μην ξαφνιάζεσαι καθόλου γιατί όπως βλέπεις πατάτες έρχονται απο όλους. Βαριέμαι να σου ανεβάσω και του couto. Δεν είχατε το ίδιο θέμα, σε αυτόν δεν επετεύχθη η αναμενομένη φύτρωση παρά το μικρό κατέβασμα οπότε η πρώτη μετ ήταν αποτυχία. Εσύ ήσουν κομπλέ και μετά άρχισες να χάνεις, όπως ο ίδιος λες.
Τρομερή διαφορά...Εκείνος άρχισε να χάνει στους 7-8 μήνες, εγώ στους 12...τρομερό... xD
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Τρομερή διαφορά...Εκείνος άρχισε να χάνει στους 7-8 μήνες, εγώ στους 12...τρομερό... xD
Δεν έχασε φίλε Eradon, δεν είχε την επιθυμητή φύτρωση αλλά και πυκνότητα. Οπότε αναγκάστικα για να καταφέρει τον αρχικό του στόχο έπρεπε να μπει για repair με άλλα 1000 graft. To διάβασες το νήμα ?
 

oreo

Well-Known Member
Για ανέβασε και του couto...Εγώ δεν βαρέθηκα να ψάχνω μια ώρα για να βρω φώτο του 1821.
Α με συγχωρείς , δεν φαντάστηκα οτι θα έμπαινες σε τέτοια ταλαιπωρία να βρεις φώτο του εαυτού σου. Πάω αμέσως να ψάξω τα φόρουμ....να σου δώσω τα links.
 

oreo

Well-Known Member
Εδώ πρέπει να πω στον @CVIAL , οτι μάλλον θα χρειαστεί να χρησιμοποιήσω το anti ban που είχα κερδίσει παλιότερα :p
 

Eradon

Member
Α με συγχωρείς , δεν φαντάστηκα οτι θα έμπαινες σε τέτοια ταλαιπωρία να βρεις φώτο του εαυτού σου. Πάω αμέσως να ψάξω τα φόρουμ....να σου δώσω τα links.
Φώτο του εαυτού μου πριν από πάνω από 10 χρόνια...με τα smartphone ανύπαρκτα, με αλλαγή 3 pc και ούτε ξέρω πόσες μετακομίσεις. Σαν πολύ έξυπνος δεν το παίζεις φιλαράκο? Και το θέμα είναι ότι δεν έχεις και καμία βάση στα όσα λες και ούτε καν που στέκουν τα περισσότερα που λες. Μόνο την υπερηφάνεια και το "Εγώ" έχεις ότι τα ξέρεις όλα καλύτερα... Θα σε φάνε όμως αυτά τα δύο αν δεν τα κόψεις, γιατί είναι πολύ κακοί σύμβουλοι...
 

oreo

Well-Known Member
Φώτο του εαυτού μου πριν από πάνω από 10 χρόνια...με τα smartphone ανύπαρκτα, με αλλαγή 3 pc και ούτε ξέρω πόσες μετακομίσεις. Σαν πολύ έξυπνος δεν το παίζεις φιλαράκο? Και το θέμα είναι ότι δεν έχεις και καμία βάση στα όσα λες και ούτε καν που στέκουν τα περισσότερα που λες. Μόνο την υπερηφάνεια και το "Εγώ" έχεις ότι τα ξέρεις όλα καλύτερα... Θα σε φάνε όμως αυτά τα δύο αν δεν τα κόψεις, γιατί είναι πολύ κακοί σύμβουλοι...
Σου ανεβάζω περίπτωση απο τον freitas ανεξάρτητου περιστατικού για να σε βοηθήσω, δείχνοντας σου πως υπάρχει και η άλλη πλευρά πέραν των φαντατικών youtube αποτελεσμάτων. Σου έχω δώσει τα φόρουμ που μπορείς να δεις επίσης πολλά ανεξάρτητα περιστατικά απο γιατρούς που σε ενδιαφέρουν, σου μιλάω προσγειωμένα και φιλικά. Απο την άλλη προσπαθείς να μου την πεις γιατί δεν συμφωνώ με τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τα πράγματα. Μου καταλογίζεις ευθύνες που δεν έχεις φωτογραφικό υλικό και οτι ταλαιπωρήθηκες να το βρεις......Ανεβάζεις θολές φωτογραφίες που δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει το αποτέλεσμα και περιμένεις τι ? Να σου κάνω διάγνωση ? Και κερασάκι στην τούρτα υπερηφάνεια και Εγώ λες και κάνουμε ψυχανάλυση. Μάλλον μπερδεύεσαι μάγκα μου.
 

Eradon

Member
Σου ανεβάζω περίπτωση απο τον freitas ανεξάρτητου περιστατικού για να σε βοηθήσω, δείχνοντας σου πως υπάρχει και η άλλη πλευρά πέραν των φαντατικών youtube αποτελεσμάτων. Σου έχω δώσει τα φόρουμ που μπορείς να δεις επίσης πολλά ανεξάρτητα περιστατικά απο γιατρούς που σε ενδιαφέρουν, σου μιλάω προσγειωμένα και φιλικά. Απο την άλλη προσπαθείς να μου την πεις γιατί δεν συμφωνώ με τον τρόπο που αντιμετωπίζεις τα πράγματα. Μου καταλογίζεις ευθύνες που δεν έχεις φωτογραφικό υλικό και οτι ταλαιπωρήθηκες να το βρεις......Ανεβάζεις θολές φωτογραφίες που δεν μπορεί κάποιος να καταλάβει το αποτέλεσμα και περιμένεις τι ? Να σου κάνω διάγνωση ? Και κερασάκι στην τούρτα υπερηφάνεια και Εγώ λες και κάνουμε ψυχανάλυση. Μάλλον μπερδεύεσαι μάγκα μου.
Καλά. Παράτα μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Που χάθηκαν αυτές οι ψυχές;;;;; Ο ένας έχει μπαν 7 ημέρες ο άλλος εξαφανιζολ;;;;;;
Πρεπει να επεσε σημα απο CVIAL να ηρεμήσει ο γιατρός γιατί εδώ και κάνα τρίμηνο ανεβάζει μονάχα παράδοξα μεταμοσχεύσεων και στα περισσότερα από αυτά δεν απαντάει καν στους από κάτω.
 

bobby

Well-Known Member
Πρεπει να επεσε σημα απο CVIAL να ηρεμήσει ο γιατρός γιατί εδώ και κάνα τρίμηνο ανεβάζει μονάχα παράδοξα μεταμοσχεύσεων και στα περισσότερα από αυτά δεν απαντάει καν στους από κάτω.
Κατάλαβε ότι με την αντιπαράθεση (μόνο) μάλλον κακό κάνει στην εικόνα του…..
 

Eradon

Member
Ηρεμήστε παίδες. Όλα καλά.

Δε σου μίλησε άσχημα βρε Eradon.
Υποκρίνεται και αυτό είναι χειρότερο από το να μιλούσε άσχημα...τουλάχιστον τότε θα ήταν ειλικρινής. Υποδύεται ότι προσπαθεί να με βοηθήσει, ενώ στην πραγματικότητα με κάθε του σχεδόν μήνυμα, ακυρώνει κάτι που λέω ή που υποστηρίζω.
Το περιστατικό του Freitas...δεν το ανέβασε όπως υποστηρίζει για να με βοηθήσει...αλλά για να "μου την πει" και σε αυτό! Ότι δηλαδή ακόμα και ο γιατρός που θαυμάζω και σκοπεύω να πάω στο μέλλον, δεν είναι και τόσο καλός όσο νομίζω.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Υποκρίνεται και αυτό είναι χειρότερο από το να μιλούσε άσχημα...τουλάχιστον τότε θα ήταν ειλικρινής. Υποδύεται ότι προσπαθεί να με βοηθήσει, ενώ στην πραγματικότητα με κάθε του σχεδόν μήνυμα, ακυρώνει κάτι που λέω ή που υποστηρίζω.
Το περιστατικό του Freitas...δεν το ανέβασε όπως υποστηρίζει για να με βοηθήσει...αλλά για να "μου την πει" και σε αυτό! Ότι δηλαδή ακόμα και ο γιατρός που θαυμάζω και σκοπεύω να πάω στο μέλλον, δεν είναι και τόσο καλός όσο νομίζω.
Ολοι εδώ έχουμε κοινό σκοπό. Το μαλλί μας. Είμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων και κανένας δεν έχει σκοπό να υποβαθμίζει τον άλλον γιατί πολύ απλά δε βοηθιέται κάπου ο ίδιος. Δεν είναι game mode που αν εγώ υποτιμήσω εσένα βγάζω μαλλί και εσύ με τη σειρά σου το ίδιο. Ας το βγάλουμε αυτό από την άκρη. Από κει και έπειτα αυτό που σου είπε για τον Φρέιτας δεν είναι λάθος. Είναι κορυφαίος ; ΑΔΙΑΜΦΙΣΒΉΤΗΤΑ ! Του έχουν συμβεί και αυτουνού περιστατικά που σαν αποτέλεσμα δεν πήγαν εκεί που έπρεπε ; ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ. ΚΑΝΕΝΑΣ άνθρωπος ΠΟΥΘΕΝΑ και σε ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΛΑΔΟ δεν αποδίδει ΜΟΝΙΜΑ στο 100 τοις εκατό. Είναι φύσει αδύνατο . Αυτό όμως δεν αναιρεί πως ο Φρέιτας στο 98 τοις εκατό των περιπτώσεων που θα αναλάβει κάποιον τον τερματίζει και του αλλάζει την εικόνα . Αν έχεις τη δυνατότητα να πας είναι λεφτά στην τράπεζα και και θα πάρεις αποτέλεσμα που θα είσαι περήφανος. Απλά σου έδειξε πως και οι κορυφαίοι έχουν τις κακές στιγμές τους και αυτό όπως προείπαμε ισχύει παντού. Εσύ σαν πελάτης οφείλεις να ξέρεις ακόμα και το 0,001 % που έχει πάρει κακό αποτέλεσμα και κάτι πήγε στραβά. Όσο καλός και να ναι κάποιος αν εσύ δεν εξασφαλίσεις πως την έρευνα που είναι ΚΟΜΜΑΤΙ σου την έχεις ξεκοκκαλίσει σε σημείο που έχεις μάθει και το ΑΦΜ του γιατρού δε μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος. Φιλικά.
 

oreo

Well-Known Member
Υποκρίνεται και αυτό είναι χειρότερο από το να μιλούσε άσχημα...τουλάχιστον τότε θα ήταν ειλικρινής. Υποδύεται ότι προσπαθεί να με βοηθήσει, ενώ στην πραγματικότητα με κάθε του σχεδόν μήνυμα, ακυρώνει κάτι που λέω ή που υποστηρίζω.
Το περιστατικό του Freitas...δεν το ανέβασε όπως υποστηρίζει για να με βοηθήσει...αλλά για να "μου την πει" και σε αυτό! Ότι δηλαδή ακόμα και ο γιατρός που θαυμάζω και σκοπεύω να πάω στο μέλλον, δεν είναι και τόσο καλός όσο νομίζω.
Δυστυχώς αδυνατείς να δείς την εικόνα και έχεις κολλήσει στο κομμάτι του puzzle που εξηγεί το αφηγημά σου και χαριεντίζεσαι. Αν δεις τα post μου σου έχω δώσει μόνο πληροφορίες. Όταν βγαίνεις με στόμφο να υποστηρίξεις κάτι και εγώ σου ανεβάζω την άλλη πλευρά, για να δεις οτι τίποτα δεν είναι σίγουρο, παραπονιέσαι οτι σε ειρωνεύομαι. Στο νήμα του Thanos που θέλει να πάει στον freitas και ανέβασα επιτυχημένο ανεξάρτητο περιστατικό, δεν είπες κουβέντα, έκανες την πάπια πεκίνου. Υπάρχουν τόσες πολλές μεταβλητές και λόγοι που μπορεί να μην πάει καλα μια μετ που προφανώς και στον Θεό τον ίδιο να πας, μπορεί να μην πάρεις αυτό που προσδοκείς αν δεν πληρούνται αρκετές προυποθέσεις.
Ξύπνα.....
 
Μπλουζα