Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

οποιος θελει τρελες στυσεις υπαρχουν και τα καταλληλα φαρμακα
βεβαια δεν τα συνιστώ σε κανεναν

αυτα ειναι
Pregnyl ( ειναι ενεσιμο )
apcallis oral jelly (ειναι ζελε που το καταπινεις απο το στομα )
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ntia

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

brad hair

Συγχαρητήρια που το έχεις υπό έλεγχο! Απλά μια φιλική συμβουλή, επειδή όλα αυτά που παίρνεις είναι πολλά για το συκώτι κάνε και καμιά εξέταση που και που, γιατί εφτά χρόνια συνεχόμενα χωρίς διάλειμμα είναι πολλά. Έτσι για να είσαι σίγουρος... Επίσης, δεν ξέρεις αν όντως είχες τη κληρονομικότητα ή αν όντως θα σου συνέβαινε. Βέβαια προσέχουμε για έχουμε, η πρόληψη είναι σημαντική! Καλή συνέχεια...
 

brad hair

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑ..
ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΟ REGAINE ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.....ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΙΣ ΛΟΣΙΟΝ...ΔΕΝ ΝΟΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΟΣΙΟΝ...ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΕΣ ΑΧΡΩΜΕΣ ΤΡΙΧΟΥΛΕΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΤΣΟΥΣ ΕΞΩ ΜΕ ΛΑΔΩΜΕΝΑ ΜΑΛΛΙΑ??ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΗ ΟΥΣΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΠΧ ΑΜΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΙΣΟΒΙΩΣ??ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΣ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑ...
 

lalakos

Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Τους χαιρετισμούς μου και από μένα Brad Hair και καλώς ήρθες στο forum. Πραγματικά χαίρομαι που δεν έχεις κανένα πρόβλημα τριχόπτωσης (είτε αυτό οφείλεται στην πρόληψή σου ή στο ότι τελικά είσαι από τους τυχερούς που δεν έχουν γενετική προδιάθεση). Όμως θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω “ανοιχτά” στις απόψεις σου σχετικά με τις αποδεδειγμένες ως τώρα θεραπείες κατά της τριχόπτωσης και γενικότερα την στάση σου στο θέμα αυτό. Κάπου αναφέρεσαι στο αν αξίζει για πέντε, δέκα άχρωμες και λεπτές τριχούλες να μην μπορείς να φτιάξεις το χτένισμά σου και γενικότερα να κυκλοφορείς σας λέτσος. Εδώ πραγματικά είσαι πολύ λάθος, εκτός και αν πέτυχες κάποιον που είναι σε μια θεραπεία και είναι πραγματικά λέτσος. Αλλά ας πιάσουμε λίγο τα πράγματα από την αρχή.

Όλες οι θεραπείες που υπάρχουν και είναι αποδεδειγμένες ότι λειτουργούν δεν μιλούν για 5 ή 10 τριχούλες. Όπως πιθανώς ξέρεις η θεραπεία της τριχόπτωσης έχει δύο κεφάλαια. Το ένα είναι η καταπολέμηση της τριχόπτωσης και το άλλο η δυνατότητα ανατροπής της. Δηλαδή με δύο λόγια στην πρώτη φάση να διατηρήσεις ό,τι έχεις και κατά δεύτερο να διορθώσεις για παράδειγμα ένα αραιωμένο hairline. Το να διατηρήσεις ένα κεφάλι με μαλλιά σίγουρα δεν είναι 5 ή 10 τρίχες, αλλά πολλές παραπάνω. Δεν φταίνε οι θεραπείες αν κάποιος που έβλεπε ότι αραιώνει σιγά σιγά δεν έκανε τίποτα, μέχρις ότου φτάνει σε μη αναστρέψιμη κατάσταση (φαλάκρα), εκτός και αν δεν τον ενδιαφέρει. Σε βλέπω έχεις πιαστεί λίγο και τα χώνεις στο regaine. Σέβομαι την γνώμη σου αλλά δεν μπορείς να μην αποδέχεσαι την αποτελεσματικότητά του όταν αυτή έχει φανεί μέσα από πραγματικά περιστατικά και όχι φυσικά από δοκιμές μέσα στα “ωραία” εργαστήρια. Τώρα όσο για το λέτσος ή στο ότι δεν μπορείς να κάνεις το χτένισμα που θέλεις... ΛΑΘΟΣ. Ξέρεις όσοι έχουν τριχόπτωση δεν σημαίνει ότι είναι και φαλακροί. Μια χαρά μπορείς να κάνεις το μαλλί σου όπως θες και φυσικά με ένα σωστό πρόγραμμα το μαλλί σου είναι πάντα καθαρό και λαμπερό.

Καλώς ήρθες και πάλι Brad Hair στο forum και μακάρι ποτέ να μην χρειαστείς καμιά από τις θεραπείες αυτές, αν και σε βλέπω ότι έχεις “χαπακωθεί” λιγάκι (αστείο εεε, οκ? :)...
 

brad hair

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

ΦΙΛΕ ΛΑΛΑΚΟ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 19 ΕΚΑΝΑ ΕΧΤΡΕΜΕ ΧΤΕΝΙΣΜΑΤΑ, ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΑΦΛΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΗΜΑΣΑΝ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΤΕ,ΠΡΟΣΕΧΕ, ΕΒΑΖΕ ΛΟΣΙΟΝ,ΕΠΑΙΡΝΕ ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΟ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΓΑ ΤΟΤΕ ''ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ 3-4 ΛΟΥΣΙΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΤΛ''...ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ?....ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΧΤΕΝΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ..ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΝΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ...Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΛΟΣΙΟΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 21!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ 50....ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ...ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ..ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ''ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ?''ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ Η ΟΧΙ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΠΙΑ,ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΥΣΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΥΨΗ(ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟΥ ΚΑΙ SAW PALMETO) ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ ΨΗΛΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ..ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΟΥΣ ΚΑΡΑΦΛΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΝ ΜΕ ΖΗΛΙΑ ΟΤΑΝ ΠΧ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...Η ΔΕΙΧΝΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ...ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΩ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ''ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΝΙΚΗΣΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΧΟΠΤΩΣΗ!!'' Η ΠΡΟΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΕΘΟΔΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ..
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

δηλαδή το saw palmetto δεν έχει παρενέργειες και δεν είναι φαρμακευτική ουσία για τον προστάτη...

-men taking saw palmetto may develop mild nausea, reduced libido, or erectile dysfunction, the rate of such problems is clinically and statistically far less common than in men taking drugs to treat BPH symptoms

..και...

-while saw palmetto is generally considered safe, one of its primary active ingredients, beta-sitosterol, is chemically similar to cholesterol. High levels of sitosterol concentrations in blood have been correlated with increased severity of heart disease in men who have previously suffered from heart attacks...

...φαντάσου ότι και εγώ παίρνω saw palmetto προϊόν,και εγώ παίρνω ψευδάργυρο
...ήμουν τρελό μέταλλο στα 20 μου με κοτσίδα ως την μέση αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας
- ποτέ δεν ήμουν νάρκισσος και ποτέ ΔΕΝ ΈΛΕΓΑ ΠΟΛΛΆ ΚΑΙ ΈΝΤΟΝΑ ΛΌΓΙΑ...
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

φιλε brad hair
καταρχην ποιος σου ειπε πως ολοι οσοι παιρνουν φιναστεριδη εχουν μειωμενη λιμπιντο
υπαρχει σαν παρανεργεια οπως ολα τα φαρμακα ,,,αλλα οι παρενεργειες ειναι στο 2% με 3% των ανθρωπων

λες ακομη πως ξεκινησες απο την αγνοια και την ημημαθεια
ποιος σου ειπε οτι τωρα γνωριζεις τα παντα
το οτι παιρνεις κατι και δεν σου επεσαν τα μαλλια δεν σημαινει τιποτα απολυτος
υπαρχει και το ενδεχομενο φιλε μου να μην εχει προδιαθεση να σου πεσουν
και ολα αυτα τα χρονια να παιρνεις τζαμπα αυτα που παιρνεις

τελος παντων μιλαμε παντα υποθετικα εδω μιας και δεν εχεις προβλημα
και οταν ξεκινησες να παιρνεις αυτα που παιρνεις δεν ειχες καμια ενδειξη οτι θα εχεις τριχοπτωση

τελος κλεινω λεγοντας σου οτι καμια μερα οταν περασεις απο κανενα μερος που δινουν αιμα
μπες μεσα και πες του να κανεις μερικες εξετασεις αιματος για το συκωτι

πες του αυτα SGOT SGPT γgt και τρανσεμινασες
αν της πληρωσεις αν θυμαμαι καλα κανενα 40 ευρω η 30 ευρω καπου εκει ειναι οι οι τιμες τους ενδεικτικά
αν εισαι ασφαλισμενος παλι μπορεις να τις γραψεις και να πληρωσεις μονο συμμετοχη
 

brad hair

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ SPYROS...
ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΛΙΚΑΡΙ..
ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΠΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ...ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΙΚΡΕ ΔΕΝ ΜΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙΣ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ...ΕΧΩ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΤΟ ΝΑ ΕΞΗΓΩ ΣΕ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ..
ΛΟΙΠΟΝ....
ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΣ ΚΑΘΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ***** ΧΗΜΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ PROSCAR H PROPECIA H REGAINE ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ''ΑΑΑ,ΕΓΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ Η ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...''ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΥΣ ****** ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ...ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p ;D 8) 8) 8)


EDIT : τα κακα λογακια μπαινουν σε αστερακια
οσο για την ηλικια μην μιλας υπαρχουν ανθρωποι μεσα εδω που εχουν την ηλικια του πατερα σου και θα επρεπε να σεβεσαι
αλλα πρωτα μαθε να σεβεσαι τον εαυτο σου
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

το να εχεις μαλλια δεν σε κανει καλυτερο ανθρωπο
εξυπνακια
προσεξε τα λογακια σου
το πως μιλας σε καποιον δειχνεις ποσο σεβεσαι και εκτιμας τους συνανθρωπους σου
αυριο μεθαυριο (κανεις δεν ξερει τι μας ξημερωνει) μπορει να εχεις και εσυ προβλημα ισως σε καποιον αλλο τομεα και να μπεις σε ενα φορουμ ψαχνοντας βοηθεια και καποιοι εκει να σου μιλανε ασχημα σιγουρα δεν θα σου αρεσει
μην κανεις σε καποιον οτι δεν θες να σου κανουν

ο καθε ανθρωπος κρινετε οχι με το ποσα μαλλια εχει αλλα με αλλα πολλα

ο τροπος που μιλας ειναι απαραδεκτος και δεν εισαι απο μερος μου πλεον ευπροσδκτος εδω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bad boy

New Member
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

καλησπερα παιδια.
και γω ομοιοπαθης ειμαι..αστα ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι με παρατησε η κοπελια μου...καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα μπας και την ξανακερδισω??
 

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

dim74 είπε:
ποσο ετων εισαι brad?

Λέει στο 1ο του ποστ ότι είναι 26.

brad hair είπε:
ΕΙΜΑΙ 26 ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ 19..ΕΧΩ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΤΡΙΧΩΤΟ ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΟΤΙ ΧΑΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ 5-10 ΤΡΙΧΕΣ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ..ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΙΚΗΣΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ..ΝΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ..
Μπράβο που τις μετράς κιόλας. Φαντάζομαι όταν ξυπνάς θα τις ψάχνεις μία μία στο μαξιλαρι σου για να μην χάσεις το μέτρημα.

brad hair είπε:
ΚΑΙ Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ PROSCAR Κ ΤΟΥ REGAINE.(GENIKA EIMAI KATA TΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΛΟΣΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ).ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΕΞΗΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ...ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΙΡΝΩ 2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ INNEOV ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ.ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ THΣ WELLMAN TRICOLOGIC KAI TO ΒΡΑΔΥ 2 ΚΑΨΟΥΛΕΣ SAW PALMETTO.KAI KAΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΛΟΥΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ FUNGORAL.ΠΡΟΣΟΧΗ: ΟΛΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ ΧΑΣΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΤΥΣΗ ΣΤΟ FOUL ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ MAXIMUM...ΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΜΑΓΚΕΣ...
Καταρχάς θα δούμε και άλλους τέτοιους. Σιγά σιγά, θα κάνουν την εμφάνιση τους.
Προτιμώ τις τοπικές λοσιόν από το να παίρνω το μισό φαρμακείο.
Τα χάπια που αναφέρει, είναι χαλαρά πολυβιταμινούχα. Το INNEON (For 2 pills: Energy 4.9 kJ, Protein 177g, Glucides 104 mg, Lipids 4.2 mg, Zinc 15 mg, Taurine 150 mg, Catechines min. 140 mg. ) το έπαιρνα και εγώ ενώ το άλλο είναι αυτό. Πολυβιταμίνες οι οποίες είναι επικύνδινες σε καθημερινή λήψη για πολύ καιρό. Άσε που μπορεί να τις έπαιρνε σε μεγαλύτερη ποσότητα λόγω ότι έπαιρνε 2 πολυβιταμίνες.

Περριτό να πω προτού ξεκινήσετε τα google searches για αν κάνουν δουλειά, είναι ενισχυτικά/τονωτικά των μαλλιών που υπάρχουν ήδη.

tasos είπε:
ενδιαφέρον αυτό που γράφεις για τον ψευδάργυρο, βοηθάει στην στύση ή γενικά σε όλη την διαδικασία ???
Υπάρχουν αρκετοί φυσικοί sex drive boosters, αλλά αν μπορούμε να βοηθειθούμε απο τον ψευδάργυρο ακόμα καλύτερα !
Το έχεις ψάξει...για πές ?
Η L-Aργινίνη που είναι ένα φυσικό αμινοξύ βοηθάει στην βελτίωση της στύσης και την αύξηση της ποιότητας και της ποσότητας του σπέρματος !
Υπάρχει σαν συμπλήρωμα διατροφής σε καψούλες, σε όλα τα φαρμακεία πιστεύω !
Το έχω ψάξει και θα κάνω νέο post. Αφορμή για να το ψάξω ήταν η συμβουλή ενώς γιατρού που διάβασα online σε ένα forum. Κάνει δουλειά γιατί "χτυπάει" στον προστάτη και βοηθά στην παραγωγή τεστοστερόνης.

brad hair είπε:
ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.....ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΩ ΤΙΣ ΛΟΣΙΟΝ...ΔΕΝ ΝΟΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΛΟΣΙΟΝ...ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΕΣ ΑΧΡΩΜΕΣ ΤΡΙΧΟΥΛΕΣ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΧΤΕΝΙΣΜΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΛΕΤΣΟΥΣ ΕΞΩ ΜΕ ΛΑΔΩΜΕΝΑ ΜΑΛΛΙΑ??ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΗΜΙΚΗ ΟΥΣΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΦΕΡΕΙ ΠΧ ΑΜΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ ΙΣΟΒΙΩΣ??ΑΛΛΑ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΙΩΣ, Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙ ΕΠΙ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΗΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΙΔΙΑ...
Και όμως έχουν δει χιλιάδες με αυτό. Άλλωστε σε αυτά που παίρνει ο brad pitt μας εδώ, δεν υπάρχουν κλινικές έρευνες σε αντίθεση με το rogaine που έχει ουκ ολίγες και όλες θετικές.
Και προσέξτε πως το "παίζει". Ότι θα παίρνουμε ισοβίως μία λοσιόν, ενώ ο ίδιος παίρνει εδώ και 7 χρόνια ένα κατεβατό από χάπια. Φαντάσου να μεγαλώσεις, θα χαθείς στα χάπια από πίεση, ζάχαρο κλπ...

brad hair είπε:
ΦΙΛΕ ΛΑΛΑΚΟ, ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 19 ΕΚΑΝΑ ΕΧΤΡΕΜΕ ΧΤΕΝΙΣΜΑΤΑ, ΚΑΙ Ο ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΑΦΛΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ,ΗΜΑΣΑΝ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΤΕ,ΠΡΟΣΕΧΕ, ΕΒΑΖΕ ΛΟΣΙΟΝ,ΕΠΑΙΡΝΕ ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΟ, ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΛΕΓΑ ΤΟΤΕ ''ΤΙ ΘΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ 3-4 ΛΟΥΣΙΜΑΤΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΤΛ''...ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ?....ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΨΑΞΕΙ ΚΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ..ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΧΤΕΝΙΣΜΑΤΑ ΜΟΥ..ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΝΑΓΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΝΑ...ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΙΑΖΕ...Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΧΕ ΚΑΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΝ ΜΕ ΛΟΣΙΟΝ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 21!!!!ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ 50....ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΚΑ...ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΙΔΙ..ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΨΑΧΝΟΜΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΕΙΠΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ''ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ?''ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΔΙΑΘΕΣΗ Η ΟΧΙ...ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΙΑ...ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΡΑΕΙ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΑΛΕΞΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ,ΔΕΝ ΠΕΡΙΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΠΙΑ,ΚΑΙ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΓΕΜΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΥΣΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΥΨΗ(ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΨΕΥΔΑΡΓΥΡΟΥ ΚΑΙ SAW PALMETO) ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ ΨΗΛΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ..ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΟΥΣ ΚΑΡΑΦΛΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΝ ΜΕ ΖΗΛΙΑ ΟΤΑΝ ΠΧ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...Η ΔΕΙΧΝΩ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ...ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ? ΤΟ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΞΙΖΩ ΡΕ ΦΙΛΕ..ΓΙΑΤΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΜΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΦΤΑΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΖΟΜΑΙ ΣΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ''ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΝΙΚΗΣΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΤΡΧΟΠΤΩΣΗ!!'' Η ΠΡΟΛΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΜΕΘΟΔΟΣ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ..
Προσέξτε το ψέμα του. Αμφιβάλλω να έπαιρνε ψευδάργυρο ο συμφοιτητής του τότε αλλά τον κατηγορούσε γιατί τα έπαιρνε όλα αυτά. Μετά λέει ότι έπαιρνε saw palmetto και προσέξτε, έπαιρνε και ψευδάργυρο που δεν το λέει στο 1ο του ποστ. Μάλλον ή θα το διάβασε από εμένα ή αν έπαιρνε, προσθέστε ακόμη ένα χάπι ανα ημέρα. "ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΠΙΑ". Τί είναι, τσίχλες αυτά που παίρνεις;;; Κάνεις και φούσκες;
Και όσο αφορά το αν οι γκόμενες πέρναγαν τραίνα, δεν το σχολιάζω γιατι θα φανώ ειρωνικός.
Όσο για την άγνεια και την αμάθεια, με αυτήν είσαι ακόμη. Ακόμη δεν έχεις μάθει τι προκαλεί τριχόπτωση και πως σταματάει.
Επίσης, αν είμουν τελείως καραφλός, δεν θα σε ζήλευα. Εκτός αν μάθαινα από τα media ότι έκλεψες την Angelina Jolie από τον συνωνοματο σου. Τότε, ναι θα έσκαγα... :mad:

brad hair είπε:
ΜΕΡΙΚΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΣ ΚΑΘΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ***** ΧΗΜΙΚΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΟΥΝ PROSCAR H PROPECIA H REGAINE ΑΣ ΕΡΘΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ''ΑΑΑ,ΕΓΩ ΔΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ Η ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ...''ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΕΣΑΣ ΤΟΥΣ ΑΜΕΤΑΝΟΗΤΟΥΣ ****** ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΔΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ...ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΣΤΟ ΨΑΞΙΜΟ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!! :p :p ;D 8) 8) 8)
Οκ. Ραντεβού λοιπόν σε 10 χρόνια...

Τεσπα, ακόμη ένας που ή δεν ξέρει τι λέει ή έχει συμφέρον να τα λέει.
Να περιμένετε και άλλους τέτοιους με τον καιρό. Όσο θα έρχεται κόσμος εδώ και θα ανοίγει τα μάτια του, όσο θα βλέπουν να χρησιμοποιούν σαμπουάν και λοσιόν (aka fungoral και regain) που πολλοί ΔΕΝ τα γνώριζαν και έπαιρναν του εμπορίου, όσο το revivogen θα μεσουρανεί και εδώ, όσο οι Έλληνες θα ξυπνάνε και θα παραγγέλνουν από έξω προϊόντα που κάνουν δουλειά, όσο θα μπορούμε να πάρουμε με τα ίδια λεφτά 3 μπουκάλια rogaine και όχι ένα από εδω, όσο θα σταματάμε να διαβάζουμε τις διαφημίσεις και να ακούμε την TV και θα αρχίσουμε να ψαχνώμαστε με το τι κλινική έρευνα υπάρχει πίσω από κάθε συστατικό ΤΟΣΟ θα υπάρχουν κάποιοι που ενοχλούντε και θα γράφουν ότι να'ναι.
Εμείς έχουμε τους υπολοίπους που δοκιμάζουν τα προϊόντα και τα αναφέρουν, το FDA που μπανάρει ότι δεν κάνει δουλειά ή είναι επικίνδυνο, τις κλινικές έρευνες κλπ ΔΕΝ μασάμε τπτ...
 

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

bad boy είπε:
καλησπερα παιδια.
και γω ομοιοπαθης ειμαι..αστα ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι με παρατησε η κοπελια μου...καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα μπας και την ξανακερδισω??
Γιατί σε παράτησε σου είπε;
" καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα" => Να βρεις κάποια άλλη ίσως;
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

bad boy είπε:
καλησπερα παιδια.
και γω ομοιοπαθης ειμαι..αστα ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι με παρατησε η κοπελια μου...καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα μπας και την ξανακερδισω??

φιλε μου αν την αγαπας διωξε την εσυ
γιατι αν σε θελει μονο για τα μαλλια σου η μονο την εξωτερικη εμφανιση τοτε την πατησες
βρες μια που να σε εκτιμαει

οσο για την θεραπεια Οχι δεν υπαρχει καποια που να δινει γρηγορα αποτελεσματα
και οποιος σου πει παρε αυτο και σε ενα μηνα θα βγαλεις μαλλια τοτε σε κοροιδευει
σταδιακα θα βλεπεις διαφορα θα χρειαστουν μηνες ωσπου να δεις καλο αποτελεσμα
στον 1 χρονο θα αρχίσεις να βλεπεις εντυπωσιακα αποτελεσματα
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Admin είπε:
[quote author=bad boy link=topic=298.msg3958#msg3958 date=1227883982]
καλησπερα παιδια.
και γω ομοιοπαθης ειμαι..αστα ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι με παρατησε η κοπελια μου...καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα μπας και την ξανακερδισω??
Γιατί σε παράτησε σου είπε;
" καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα" => Να βρεις κάποια άλλη ίσως;
[/quote]

σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς πολυ σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

αυτη ισως ειναι και η καλυτερη θεραπεια για σενα προς το παρον φιλε bad boy
 

Άκης

Administrator
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

Παναγιωτης είπε:
σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς πολυ σωστοςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

αυτη ισως ειναι και η καλυτερη θεραπεια για σενα προς το παρον φιλε bad boy

;)

Πάντως Badboy, διάβασε καλά το site, δες τι πιστεύεις σε καλύπτει και ξεκίνα..
Με τον καιρό θα ξεχάσεις πολλά, από την πρώην σου μέχρι την τριχόπτωση σου ;)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

bad boy είπε:
καλησπερα παιδια.
και γω ομοιοπαθης ειμαι..αστα ειμαι χαλια ψυχολογικα γιατι με παρατησε η κοπελια μου...καμια θεραπεια με γρηγορα αποτελεσματα μπας και την ξανακερδισω??
μιλάς σοβαρά;!
ψάχνεις σοβαρή απάντηση σε αυτό με την πρώην;!
πες μας πόσο γρήγορα θεωρείς εσύ τα αποτελέσματα που θέλεις να έχεις για το υπόλοιπο της ζωής σου;!
καλώς όρισες στην πραγματικότητα...
 
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

παντως παιδια εγω με ενα μηνα proscar και πραγματικα ειδα διαφορα στο μαξιλαρι μου πλεον δεν βλεπω να χανω τριχες ενω παλια ειχε συνεχεια...χανω τριχες μονο στο μπανιο που ειναι φυσιολογικο πιστευω...
και ολα αυτα με εναν μηνα.... 8)
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Για όσους θέλουν να πάρουν Proscar....

το σπίτι μου θύμιζε κουρείο κάθε φορά που σκούπιζα από τις τρίχες που έχανα...
τώρα είναι απλώς ακατάστατο!!! :D ;) ;D :D 8)
 
Μπλουζα