Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

vlafo

Well-Known Member
Φίλε @vlafo ανακυκλώνουμε μια κουβέντα που δε θα βγάλει συμπεράσματα αφού η απόφαση της διαγραφής ήρθε απο τη διαχείριση .
Ο @CVIAL δεν υπονόησε οτι όλα τα παιδια ειχαν άμεση σχεση με τη κλινική, αλλα οτι λειτουργούσαν σαν ομαδα και δημιουργούσαν προβλημα στη ομαλή λειτουργία του φορουμ .
Καταλαβαίνω το σκεπτικό του Εν μέρη .
Με την επίσημη είσοδο του Dr Αναστασάκη στο φορουμ φοβήθηκε οτι τα συγκεκριμένα μέλη θα τον περίμεναν στη γωνία για τυχόν αστοχίες, η οτι θα ηταν αυτοί που θα ασκούσαν άδικη και ατεκμηρίωτη κριτικη εισαι βάρος του Ιατρού και αυτο θα ειχε αρνητικό αντίκτυπο στο φορουμ, υπό την έννοια οτι δε θα αντλούσε τις απαραίτητες και χρήσιμες πληροφορίες απο έναν επιστήμονα του χώρου και θα είχαμε αναλωθεί σε κοκορομαχίες.
Δε νομίζω κανένας απο αυτούς να τα έπαιρνε απο τη κλινική .
Οτι ο Δημητρης ειχε την Advanced σημαια ειναι αλήθεια .
Όπως και πολλοί δεν εχουν αντικειμενική οπτική, και αυτο ειναι αλήθεια.
Φίλε Georgie
Ξέρεις ποιός ήταν ο βασικός λόγος διαγραφής από τη διαχείριση?
Καλά όλα αυτά αλλά ένα μέτρησε.
"Απάτη"-Παραπλάνηση.
Και το κλείνω εδώ να σκεφτούμε και τα Κουφονήσια που θα βρισκόμαστε την άλλη εβδομάδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μπορεί να μου απαντήσει εμένα κάποιος που γνωρίζει,την αφελή πιθανότατα ερώτηση μου?
Και το τελειώνω από την πλευρά μου.
Απλά με ενα ναι η όχι δεν θέλω λεπτομέρειες.
Γιατί μου είναι τόσο δυσνόητο πραγματικά.

Το θέμα είναι πολύπλοκο και λεπτό, ο george_hatzi το έθεσε στην σωστή του βάση. Το θέμα κλείνει εδώ και καλά Κουφονήσια, οποιαδήποτε άλλα σχόλια αναφοράς θα διαγραφούν.
 

gregkont13

Verified MM member
Θα πω και γω την εμπειρια μου με την advance. Η αληθεια ειναι πως οταν εκανα στο φορουμ παρουσιαση της ερευνας μου δεν την ανεφερα γιατι δεν ασχοληθηκα. Αλλα θα πω τι μου ετυχε. Αρχικα οταν βρηκα το φορουμ πριν μερικα χρονια ( δεν εγραφα τοτε), ειδα τη παρουσιαση του δημητρη και πηγα και εγω εκει. Μου χαιδεψε τη δοτρια μια τυππισα και μου πε θα φτιαξουμε το μπροστα τελειο με 2500 θυλακες κλπ. Μετα το αφησα. μηνες μετα ημουν στο αεροπλανο, για αθηνα απο εξωτερικο και εχω διπλα μ ενα τυπο. Πιανουμε κουβεντα και ηταν μανατζερ στην advance κυπρου. Εντομεταξι ενας πολυ καλος φιλος μου αγγλια , κυπριος, εκανε στην advance κυπρου ( αποτελεσμα 6-7/10 και δοτρια ψιλο κακη του αφησαν). Ο τυπος λοιπον στο αεροπλανο και τι δεν μου ειπε. Ειχε βαλει μαλλι και ο ιδιος στην advance στους κροταφους και μου λεει κοιτα! Στο τριμηνο ειμαι και κοιτα τι εχει βγει. Και μου λεγε οτι ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο και οτι αμα παω ( γιατι του πα οτι ψαχνομαι) θα παρω αποτελεσμα τρομερο. Μετα γυρισα αγγλια και ειπα στο φιλο μου τον κυπριο γι αυτον τον τυπο και του δειξα και την καρτα του που μου ειχε δωσει και βλεπω το φιλο μου αμιλητο για λιγο. Μετα απο λιγο μου λεει, ρε μαν οταν πηγα στην advance κυπρου μιλησα με αυτον ακριβως και μου δειξε τους κροταφους του και μου ειπε το ιδιο , οτι ειχε βαλει δηλαδη μαλλι πριν 3 μηνες. Ο φιλος μου ειχε παει 1 χρονο και πριν.... εκεινη τη στιγμη αποφασισα να μην περασω ποτε ουτε απεξω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Θα πω και γω την εμπειρια μου με την advance. Η αληθεια ειναι πως οταν εκανα στο φορουμ παρουσιαση της ερευνας μου δεν την ανεφερα γιατι δεν ασχοληθηκα. Αλλα θα πω τι μου ετυχε. Αρχικα οταν βρηκα το φορουμ πριν μερικα χρονια ( δεν εγραφα τοτε), ειδα τη παρουσιαση του δημητρη και πηγα και εγω εκει. Μου χαιδεψε τη δοτρια μια τυππισα και μου πε θα φτιαξουμε το μπροστα τελειο με 2500 θυλακες κλπ. Μετα το αφησα. 6 μηνες μετα ημουν στο αεροπλανο, για αθηνα απο εξωτερικο και εχω διπλα μ ενα τυπο. Πιανουμε κουβεντα και ηταν μανατζερ στην advance κυπρου. Εντομεταξι ενας πολυ καλος φιλος μου αγγλια , κυπριος, εκανε στην advance κυπρου ( αποτελεσμα 6-7/10 και δοτρια ψιλο κακη του αφησαν). Ο τυπος λοιπον στο αεροπλανο και τι δεν μου ειπε. Ειχε βαλει μαλλι και ο ιδιος στην advance στους κροταφους και μου λεει κοιτα! Στο τριμηνο ειμαι και κοιτα τι εχει βγει. Και μου λεγε οτι ειναι οι καλυτεροι στον κοσμο και οτι αμα παω ( γιατι του πα οτι ψαχνομαι) θα παρω αποτελεσμα τρομερο. Μετα γυρισα αγγλια και ειπα στο φιλο μου τον κυπριο γι αυτον τον τυπο και του δειξα και την καρτα του που μου ειχε δωσει και βλεπω το φιλο μου αμιλητο για λιγο. Μετα απο λιγο μου λεει, ρε μαν οταν πηγα στην advance κυπρου μιλησα με αυτον ακριβως και μου δειξε τους κροταφους του και μου ειπε το ιδιο , οτι ειχε βαλει δηλαδη μαλλι πριν 3 μηνες. Ο φιλος μου ειχε παει 1 χρονο και πριν.... εκεινη τη στιγμη αποφασισα να μην περασω ποτε ουτε απεξω.
Λογικά ακόμα στο τρίμηνο θα είναι..
 

piros75

Well-Known Member
Φίλε Piro με όλο το συμπαθειο τόσα χρόνια που σε διαβάζω δεν κάνεις και κάτι διαφορετικό απ'οτι έκανε και ο Δημήτρης.
Και εσύ αβανταρεις συνεχώς την κλινική που έκανες μεταμόσχευση.

Απολύτως καμία σχέση. Σε προκαλώ να διαβάσεις προσεχτικά τις αναρτήσεις μου και θα δεις ότι έχω κάνει πολλά θετικά σχόλια σε αποτελέσματα όλων των γιατρών και κλινικών όταν αυτά είναι καλά, επίσης αρνητικά σχόλια όταν αυτά είναι κακά ή μέτρια (και σε αποτελέσματα της DHI). Το ότι έχω προτίμηση στην κλινική που έκανα (DHI) αυτό εννοείται, δεν το έχω κρύψει καθόλου, αλλά το να λες ότι κάνω το ίδιο που έκανε ο Δημήτρης ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ σε καμία περίπτωση. Δεν έχω ποτέ ψαρέψει πελάτες, δεν έχω ποτέ πει σε κάποιον να πας εκεί γιατί είναι οι καλύτεροι κ.ο.κ. Αν θέλεις μπορώ να σε προσκαλέσεω να δεις και το inbox των προσωπικών μου μηνυμάτων όλα αυτά τα χρόνια που κατά καιρούς με ρωτάνε διάφοροι τί τους απαντάω..... Με το συμπάθιο λοιπόν που λες και εσύ (και ισχύει γιατί σε συμπαθώ) δεν κάνω ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ αυτό που έκανε ο Δημήτρης και η παρέα του.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Απολύτως καμία σχέση. Σε προκαλώ να διαβάσεις προσεχτικά τις αναρτήσεις μου και θα δεις ότι έχω κάνει πολλά θετικά σχόλια σε αποτελέσματα όλων των γιατρών και κλινικών όταν αυτά είναι καλά, επίσης αρνητικά σχόλια όταν αυτά είναι κακά ή μέτρια (και σε αποτελέσματα της DHI). Το ότι έχω προτίμηση στην κλινική που έκανα (DHI) αυτό εννοείται, δεν το έχω κρύψει καθόλου, αλλά το να λες ότι κάνω το ίδιο που έκανε ο Δημήτρης ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ σε καμία περίπτωση. Δεν έχω ποτέ ψαρέψει πελάτες, δεν έχω ποτέ πει σε κάποιον να πας εκεί γιατί είναι οι καλύτεροι κ.ο.κ. Αν θέλεις μπορώ να σε προσκαλέσεω να δεις και το inbox των προσωπικών μου μηνυμάτων όλα αυτά τα χρόνια που κατά καιρούς με ρωτάνε διάφοροι τί τους απαντάω..... Με το συμπάθιο λοιπόν που λες και εσύ (και ισχύει γιατί σε συμπαθώ) δεν κάνω ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ αυτό που έκανε ο Δημήτρης και η παρέα του.

Δεν είμαι ο μοναδικός που το λέει για σένα και άλλα μέλη στο έχουν γράψει.
Όπως και να έχουμε εμείς που διαβάζουμε χρονιά δεν μπορούμε να κρυφτούμε ο ένας με τον άλλον.
Επίσης και ο Δημήτρης έχει κάνει θετικά σχόλια για τις υπόλοιπες κλινικές δεν μου λέει κάτι αυτό είναι και ένας τρόπος για να ρίχνεις κάπως στάχτη στα μάτια.
 

Delio

New Member
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!
Είμαι Ο τσεκ και χαίρομαι που σας γράφω μετά από τόσο καιρό. Βρήκα επιτέλους το χρόνο να φτιάξω λογαριασμό και να εγκριθεί γιατί δοκίμασα και άλλη μία φορά είναι αλήθεια και δεν πέρασε:D.
Ελπίζω να έχετε όλη την ηρεμία σας γιατί είναι ένας παράγοντας πολύ βασικός που όλοι τον παραμερούμε και από κει ξεκινάνε οι παθιασμοί , το οπαδιλίκι και οι εμμονές με μυστικούς πράκτορες.!!! :p
Εγώ δηλώνω ξεκάθαρα ότι πράκτορας δεν υπήρξα ποτέ. Έγραψα εδώ τουλάχιστον 6 μήνες πριν κλείσω την επέμβαση μου και το ίδιο πιστεύω για τον Άκη και τον Μικ.
Αν ο Civial είχε τόσο σίγουρη πληροφόρηση για τον Δημήτρη δεν μπορώ να το ξέρω γιατί δεν είχα μιλήσει ποτέ προσωπικά μαζί του, χαίρομαι όμως που ο Civial έγραψε ότι δεν μπόρεσε να βρει κάποια σχέση του Δημήτρη μαζί μας και ούτε κατάλαβε αν υπήρχε σχέση όλων μεταξύ μας.!! Αυτό από μόνο του δείχνει ότι αν υπήρχε κάτι μεμπτό , δεν ήμασταν εμπλεκόμενοι όλοι.
Από την άλλη βέβαια καταλαβαίνω και την απόφασή του να μας πάρει όλους η μπάλα αφού δεν έβγαζε άκρη.

Επίσης χάρηκα που διάβασα μηνύματα υποστήριξης ακόμα και από άτομα που δεν το περίμενα.
Η όλη παρεξήγηση ξεκίνα από την αμφισβήτηση και την πόλεμο που δέχθηκα και εγώ και τα άλλα παιδιά.
Γίνετε λίγο πιό διαλλακτικοί και ακούστε τι έχει να πει ο άλλος ειδικά όταν καθετε και σας ανεβάζει φωτογραφίες του.
Δυστυχώς τέτοιες φωτογραφίες δεν είδαμε απο μέλη που ΕΠΡΕΠΕ και αναφέρομαι στον stripar.
Ούτε στην δική του επέμβαση ανέβασε , ούτε από τα άτομα που συνοδεύσε στην Τουρκία και αυτό γιατί για πραγματικότητα από τη θεωρία διαφέρει και όσα κι αν νομίζεις ότι ξέρεις θεωρητικά είναι αλλιώς όταν τα δεις στην πράξη. Η δε χρονική διαφορά της δικής του στην Ισπανία από των φίλων του στην Τουρκία ήταν πάνω από ένας χρόνος! Όποιο θέμα κι αν του προέκυψε μετά την δική του επέμβαση δεν δικαιολογείται λοιπόν.

Αυτά λοιπόν από μένα για τα παλιά και τέλος! Ας μην τα συζητήσουμε άλλο.:)

Όσον αφορά τα καινούργια νέα μου και αν ενδιαφέρεστε να μάθετε και θέλετε να με κρατήσετε το φόρουμ, έχουν περάσει τέσσερα χρόνια από την επέμβαση μου. Χαίρω άκρας υγείας και η μόνη αρνητική εξέλιξη είναι ότι εκεί που είχα αφήσει ένα μικρό μπαλωματακι στο crown , έκοψα σε κάποια φάση τη μινοξιδίλη και έχει μεγαλώσει από απώλεια των μαμά μαλλιών που είχα εκεί.

Μην κόβετε ποτέ την μινοξιδίλη λοιπόν!! .

Τα μοσχεύματα της advance , ευτυχώς κρατάνε και καλύπτω το κενό με λίγο τόπικ. Στα πλάνα μου είναι λοιπόν και μία τρίτη επέμβαση. Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνει φέτος 2021 ή το αργότερο μέχρι του χρόνου.
Η επιλογή της κλινικής ειναι ανοιχτή.
 

Georgie

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!
Είμαι Ο τσεκ και χαίρομαι που σας γράφω μετά από τόσο καιρό. Βρήκα επιτέλους το χρόνο να φτιάξω λογαριασμό και να εγκριθεί γιατί δοκίμασα και άλλη μία φορά είναι αλήθεια και δεν πέρασε:D.
Ελπίζω να έχετε όλη την ηρεμία σας γιατί είναι ένας παράγοντας πολύ βασικός που όλοι τον παραμερούμε και από κει ξεκινάνε οι παθιασμοί , το οπαδιλίκι και οι εμμονές με μυστικούς πράκτορες.!!! :p
Εγώ δηλώνω ξεκάθαρα ότι πράκτορας δεν υπήρξα ποτέ. Έγραψα εδώ τουλάχιστον 6 μήνες πριν κλείσω την επέμβαση μου και το ίδιο πιστεύω για τον Άκη και τον Μικ.
Αν ο Civial είχε τόσο σίγουρη πληροφόρηση για τον Δημήτρη δεν μπορώ να το ξέρω γιατί δεν είχα μιλήσει ποτέ προσωπικά μαζί του, χαίρομαι όμως που ο Civial έγραψε ότι δεν μπόρεσε να βρει κάποια σχέση του Δημήτρη μαζί μας και ούτε κατάλαβε αν υπήρχε σχέση όλων μεταξύ μας.!! Αυτό από μόνο του δείχνει ότι αν υπήρχε κάτι μεμπτό , δεν ήμασταν εμπλεκόμενοι όλοι.
Από την άλλη βέβαια καταλαβαίνω και την απόφασή του να μας πάρει όλους η μπάλα αφού δεν έβγαζε άκρη.

Επίσης χάρηκα που διάβασα μηνύματα υποστήριξης ακόμα και από άτομα που δεν το περίμενα.
Η όλη παρεξήγηση ξεκίνα από την αμφισβήτηση και την πόλεμο που δέχθηκα και εγώ και τα άλλα παιδιά.
Γίνετε λίγο πιό διαλλακτικοί και ακούστε τι έχει να πει ο άλλος ειδικά όταν καθετε και σας ανεβάζει φωτογραφίες του.
Δυστυχώς τέτοιες φωτογραφίες δεν είδαμε απο μέλη που ΕΠΡΕΠΕ και αναφέρομαι στον stripar.
Ούτε στην δική του επέμβαση ανέβασε , ούτε από τα άτομα που συνοδεύσε στην Τουρκία και αυτό γιατί για πραγματικότητα από τη θεωρία διαφέρει και όσα κι αν νομίζεις ότι ξέρεις θεωρητικά είναι αλλιώς όταν τα δεις στην πράξη. Η δε χρονική διαφορά της δικής του στην Ισπανία από των φίλων του στην Τουρκία ήταν πάνω από ένας χρόνος! Όποιο θέμα κι αν του προέκυψε μετά την δική του επέμβαση δεν δικαιολογείται λοιπόν.

Αυτά λοιπόν από μένα για τα παλιά και τέλος! Ας μην τα συζητήσουμε άλλο.:)

Όσον αφορά τα καινούργια νέα μου και αν ενδιαφέρεστε να μάθετε και θέλετε να με κρατήσετε το φόρουμ, έχουν περάσει τέσσερα χρόνια από την επέμβαση μου. Χαίρω άκρας υγείας και η μόνη αρνητική εξέλιξη είναι ότι εκεί που είχα αφήσει ένα μικρό μπαλωματακι στο crown , έκοψα σε κάποια φάση τη μινοξιδίλη και έχει μεγαλώσει από απώλεια των μαμά μαλλιών που είχα εκεί.

Μην κόβετε ποτέ την μινοξιδίλη λοιπόν!! .

Τα μοσχεύματα της advance , ευτυχώς κρατάνε και καλύπτω το κενό με λίγο τόπικ. Στα πλάνα μου είναι λοιπόν και μία τρίτη επέμβαση. Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να γίνει φέτος 2021 ή το αργότερο μέχρι του χρόνου.
Η επιλογή της κλινικής ειναι ανοιχτή.
Καλώς ήρθες .
Την Advanced δε την εχεις σαν επιλογή απο τη στιγμή που εχεις παρει ήδη καλο αποτέλεσμα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κανένας μπαναρισμένος δεν μπορεί να επιστρέψει με διαφορετικό userid. Απλά επειδή είχε μπαναριστεί η IP του δεν μπορούσε να πάρει νέο userid. Για κάποιο λόγο άλλαξε IP και μπόρεσε να πάρει userid. Αυτό είναι όλο.
 

Kostas97

Well-Known Member
Το συγκεκριμένο μέλος εχει μπαναριστει για πάντα δηλαδή;;

@CVIAL επειδή είχα διαβασει τους παλιούς διαλόγους και ειχα δει το μέλος stripar το οποίο με είχε εντυπωσιάσει λόγω της χρήσης ντουτας. Θα μπορούσες να μας πεις κατά πόσο η αποχώρηση του οφείλεται στο κομμάτι τριχοπτωση; εαν θυμάμαι καλά είχε πάει στο Λορέντζο και το αποτέλεσμα δεν έδειχνε να πηγαίνει άσχημα.
Στην τελική να μάθουμε αν είναι καλά ο άνθρωπος, αν έχετε μιλήσει βέβαια.
Το ρωτάω γιατί τον εκτίμησα από όσα έγραφε και πραγματικά αισθάνθηκα περιεργα όταν αποχώρησε. Βέβαια εγώ τότε δεν ήμουν καν εδώ διαβάζοντας το φόρουμ πέτυχα μετέπειτα το γεγονος
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ναι έχει μπαναριστεί για πάντα. Ο Stripar όπως είχα αναφέρει αρκετές φορές είχε κάποια σοβαρά θέματα. Μιλάμε που και που και φαίνεται να τα έχει ξεπεράσει. Ως προς τα της μμ του από την στιγμή που δεν έγινε όπως έπρεπε η παρουσίαση το θέμα έχει πλέον κλείσει. Δεν έχει νόημα να ποσταριστεί αποτέλεσμα μετά από τόσο καιρό γιατί θα αρχίσουν πάλι οι έριδες. Μερικές φορές πρέπει απλά να αφήνεις τα πράγματα να κυλάνε.
 

Kostas97

Well-Known Member
Ευχαριστω για την απαντηση .
Να ναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος και τα αλλα φτιαχνουν. :)
 

dim d

Well-Known Member
Ευχαριστω για την απαντηση .
Να ναι καλα στην υγεια του ο ανθρωπος και τα αλλα φτιαχνουν. :)
Το συγκεκριμένο μέλος εχει μπαναριστει για πάντα δηλαδή;;

@CVIAL επειδή είχα διαβασει τους παλιούς διαλόγους και ειχα δει το μέλος stripar το οποίο με είχε εντυπωσιάσει λόγω της χρήσης ντουτας. Θα μπορούσες να μας πεις κατά πόσο η αποχώρηση του οφείλεται στο κομμάτι τριχοπτωση; εαν θυμάμαι καλά είχε πάει στο Λορέντζο και το αποτέλεσμα δεν έδειχνε να πηγαίνει άσχημα.
Στην τελική να μάθουμε αν είναι καλά ο άνθρωπος, αν έχετε μιλήσει βέβαια.
Το ρωτάω γιατί τον εκτίμησα από όσα έγραφε και πραγματικά αισθάνθηκα περιεργα όταν αποχώρησε. Βέβαια εγώ τότε δεν ήμουν καν εδώ διαβάζοντας το φόρουμ πέτυχα μετέπειτα το γεγονος
H ντουντα ειναι σε αλλο επιπεδο για την τριχοπτωση πραγματιοκα...
 

kollaps

Member

@Anastasakis Hair Clinic γιατρέ πολύ ωραίο αποτέλεσμα, συγχαρητήρια. Μπορείτε να μας πείτε πόσα περίπου grafts μπήκαν στον κρόταφο και πόσα στο crown; Επίσης ακολουθεί κάποια αγωγή ο ασθενής; Ευχαριστώ
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού

@Anastasakis Hair Clinic γιατρέ πολύ ωραίο αποτέλεσμα, συγχαρητήρια. Μπορείτε να μας πείτε πόσα περίπου grafts μπήκαν στον κρόταφο και πόσα στο crown; Επίσης ακολουθεί κάποια αγωγή ο ασθενής; Ευχαριστώ
οχι, δεν παιρνει αγωγή Φινα, οτι έβαλε σε Μινοξιδιλη
Θα κοιταξω την ακριβη τοποθετηση, αλλα θέλω ειλικρινα πριν σου απαντησω να μου εξηγησεις για ποιο λόγο χρειάζονται οι λεπτομερειες αυτες.
Ειναι κατι που με κάνει και απορω απο την πρώτη στιγμη στο φορουμ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

kollaps

Member
οχι, δεν παιρνει αγωγή Φινα, οτι έβαλε σε Μινοξιδιλη
Θα κοιταξω την ακριβη τοποθετηση, αλλα θέλω ειλικρινα πριν σου απαντησω να μου εξηγησεις για ποιο λόγο χρειάζονται οι λεπτομερειες αυτες.
Ειναι κατι που με κάνιε και απορωαπο την πρώτη στιγμη στο φορουμ.
Ευχαριστώ για την απάντηση. Η ερώτηση ήταν επειδή έχω παρόμοια αραίωση στο crown με αυτή που είχε ο φίλος. Δεν χρειάζεται να βλέπετε καχύποπτα όλες τις ερωτήσεις, φιλικά :)
 
Μπλουζα