Γιατροί στο φόρουμ και επίσημες παρουσιάσεις κλινικών

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

george_hatzi

Well-Known Member
Έχεις δίκιο οπότε παρακάτω το screenshot:

Προβολή συνημμένου 26931
Η κοινοποίηση ιδιωτικών μηνυμάτων είναι προβληματική στο αυστηρό πλαίσιο του GDPR (και ανήθικη κατά την προσωπική μου άποψη). Για την προστασία του φορουμ και τη δικιά σου θα πρότεινα να κατέβουν οι συνομιλίες και ειδικά τα screenshots. Η περιγραφή της συνομιλίας νομίζω αρκεί.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η κοινοποίηση ιδιωτικών μηνυμάτων είναι προβληματική στο αυστηρό πλαίσιο του GDPR (και ανήθικη κατά την προσωπική μου άποψη). Για την προστασία του φορουμ και τη δικιά σου θα πρότεινα να κατέβουν οι συνομιλίες και ειδικά τα screenshots. Η περιγραφή της συνομιλίας νομίζω αρκεί.

O george_hatzi έχει δίκιο. Για να μην έχουμε άλλα τέτοια θέματα, πολλά από τα οποία έχουν προβληματίσει και εμένα το προηγούμενο διάστημα το θέμα σταματά εδώ και το εννοώ αυτή την φορά. Αν συνεχιστεί, παρόμοια μηνύματα θα διαγραφούν. Piros σε παρακαλώ κατέβασε τα screenshoots.
 

manly_Man

Well-Known Member
Για λίγο ακόμα δεν χάθηκε ο κόσμος προκειμένου να είσαι απόλυτα σίγουρος.
πιστευω θα χρειαζοταν οταν δεν ειχες το αναμεμενομενο αποτελεσμα, για να αποδειξεις κιολας στην κλινικη οτι ειχες οντως χαμηλη φυτρωση και να μη μπορουν να το αρνηθουν! αλλιως δεν βρισκω τον λογο...
 

manly_Man

Well-Known Member
Η κοινοποίηση ιδιωτικών μηνυμάτων είναι προβληματική στο αυστηρό πλαίσιο του GDPR (και ανήθικη κατά την προσωπική μου άποψη). Για την προστασία του φορουμ και τη δικιά σου θα πρότεινα να κατέβουν οι συνομιλίες και ειδικά τα screenshots. Η περιγραφή της συνομιλίας νομίζω αρκεί.
οντως ειναι ανηθικη και ανεντιμη γιατι παραβιαζεις προσωπικα δεδομενα, αμα υπαρχουν ατομα που κοινοποιουν τις προσωπικες συνομιλιες...τοτε ο καθενας δεν θα ηθελε να στειλει μηνυμα....
 

Georgie

Well-Known Member
Εγινε, το τελειώνω και εγω εδω.
Στους (υποτίθεται) 6.5 μήνες από την μμ μέτρησε φύτρωση 97% (!!) χωρίς να έχει κουρευτεί. Να έλεγε τουλάχιστον πολύ υψηλή θα το καταλάβαινα. Πάντως θεωρώ ότι ο Georgie έχει δίκιο. Δεν ωφελεί να πυροβολούμε άλλο.
Cvial για να ξεκαθαρίσω κατι . Ουτε αυτόκλητος υποστηρικτής των μελών που διεγράφησαν ειμαι ουτε καν τους γνωρίζω προσωπικά .
Μονο με τον Δημήτρη είχα συνομιλία και αυτη απο δίκη μου πρωτοβουλία .
Στα της κλινικής θελω επίσης να τοποθετηθώ απο τη προσωπική μου εμπειρία.
Σε μνμ παιδιών που με ρωτούσαν αν τους προτείνω τη κλινική η απάντηση μου ηταν οτι αν και ικανοποιημένος καλυτερα γί αυτούς να κοιτάξουν τις ολοκληρωμένες παρουσιάσεις και να πάρουν την απόφαση μονοι τους.
Αν το πάμε βαθύτερα δε θα πρότεινα τη κλινική σε μεγάλα Norwood η σε απαιτητικούς πελάτες και εννοείται θα την απέκλεια σαν επιλογή σε νεαρές ηλικίες.
Δε νομίζω οτι μπορει να σταθεί δίπλα σε κλινικές επιπέδου αλλα σε καμία περίπτωση δεν ειναι και κλινική που θα τη χαρακτήριζα κακή.
Cons
Τα consultation ειναι για γέλια .
Ο προεγχειρητικός σχεδιασμός ανύπαρκτος.
Ανύπαρκτες και οι ιατρικές εξετάσεις
Ο τρόπος εξαγωγής μπορει να σου αφήσει τη δοτρια οργωμενη με το παράθυρο
Οι hairline μέτριες .

Pros
Οικονομική λύση
Μεγάλα ποσοστά φυτρωσης
Ωραια κορίτσια :)

Τα παραπάνω ειναι γνωστά σε ολους
Ενα μέλος η χρήστης που ειναι έξυπνος και μπαίνει στη διαδικασία να μπει σε ενα φορουμ που ειδικεύεται στο τομέα αυτο, και εχει την επιλογή να ψαχτεί με τις κλινικές, να διαβάσει συζητήσεις μέσω των παρουσιάσεων, και να δει αποτελέσματα ολοκληρωμένα
Οτι και να του πω Εγω, Εσυ, ο Δημητρης η ο οποιοσδήποτε δε νομίζω οτι θα πάθει σκοτοδίνη και ξαφνικά θα γινει το ανήλικο που του έδωσαν καραμελιτσες και το πήραν απο το χέρι να το βάλουν για μεταμοσχευση . .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε Piro με όλο το συμπαθειο τόσα χρόνια που σε διαβάζω δεν κάνεις και κάτι διαφορετικό απ'οτι έκανε και ο Δημήτρης.
Και εσύ αβανταρεις συνεχώς την κλινική που έκανες μεταμόσχευση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
πιστευω θα χρειαζοταν οταν δεν ειχες το αναμεμενομενο αποτελεσμα, για να αποδειξεις κιολας στην κλινικη οτι ειχες οντως χαμηλη φυτρωση και να μη μπορουν να το αρνηθουν! αλλιως δεν βρισκω τον λογο...
Άμα ήθελες να είσαι 100% ότι αυτά που συμφωνήσες να βάλεις έχουν μπει,μόνο έτσι manly man το ξέρεις και τουλάχιστον ξέρεις ότι αυτά που πλήρωσες αυτά μπήκανε.
Και επειδή στο δίνουν σε χαρτί γραμμένο τους εμπιστεύεσαι?
Τώρα αν φυτρώσανε,αυτό είναι άλλη ιστορία .
 

manly_Man

Well-Known Member
Άμα ήθελες να είσαι 100% ότι αυτά που συμφωνήσες να βάλεις έχουν μπει,μόνο έτσι manly man το ξέρεις και τουλάχιστον ξέρεις ότι αυτά που πλήρωσες αυτά μπήκανε.
Και επειδή στο δίνουν σε χαρτί γραμμένο τους εμπιστεύεσαι?
Τώρα αν φυτρώσανε,αυτό είναι άλλη ιστορία .
υπο αυτη την εννοια ναι συμφωνω vlafo, μονο ετσι θα ησουν σιγουρος αν εβαλαν τοσα οσα ειπανε...
 

Harris_G

Well-Known Member
Οτι και να του πω Εγω, Εσυ, ο Δημητρης η ο οποιοσδήποτε δε νομίζω οτι θα πάθει σκοτοδίνη και ξαφνικά θα γινει το ανήλικο που του έδωσαν καραμελιτσες και το πήραν απο το χέρι να το βάλουν για μεταμοσχευση . .
Το πιο σωστό γνωμικό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οτι και να του πω Εγω, Εσυ, ο Δημητρης η ο οποιοσδήποτε δε νομίζω οτι θα πάθει σκοτοδίνη και ξαφνικά θα γινει το ανήλικο που του έδωσαν καραμελιτσες και το πήραν απο το χέρι να το βάλουν για μεταμοσχευση . .
[/QUOTE]

Φίλε Georgie αυτό όμως πεστο και στον Δημήτρη γιατί υπενθύμιζε συνεχώς στο φόρουμ ότι έπιασα από το χεράκι άτομο και το πήγα εγώ στην κλινική οπού δεν έγινε έτσι άλλα πάντα διαστρέβλωνε καταστάσεις.
Δεν γνωρίζετε αρκετά και τι πόλεμο έφαγα...αλλά το σταματάω εδώ γιατί η θέση μου είναι λεπτή.
 

vlafo

Well-Known Member
Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει και κανείς δεν έχει απαντήσει.
Ήταν έμμισθοι υπάλληλοι οι συγκεκριμένοι?
Εξωτερικοί συνεργάτες?
Παίρνανε ποσοστά?
Γνωρίζει κανείς,γιατί αυτή η αρρώστια να υποστηρίζεις την κλινική με τέτοιο πάθος εμένα μου φαίνεται ακατανόητη.
 

Georgie

Well-Known Member
Οτι και να του πω Εγω, Εσυ, ο Δημητρης η ο οποιοσδήποτε δε νομίζω οτι θα πάθει σκοτοδίνη και ξαφνικά θα γινει το ανήλικο που του έδωσαν καραμελιτσες και το πήραν απο το χέρι να το βάλουν για μεταμοσχευση . .

Φίλε Georgie αυτό όμως πεστο και στον Δημήτρη γιατί υπενθύμιζε συνεχώς στο φόρουμ ότι έπιασα από το χεράκι άτομο και το πήγα εγώ στην κλινική οπού δεν έγινε έτσι άλλα πάντα διαστρέβλωνε καταστάσεις.
Δεν γνωρίζετε αρκετά και τι πόλεμο έφαγα...αλλά το σταματάω εδώ γιατί η θέση μου είναι λεπτή.
[/QUOTE]
Το εχω διαβάσει το σχόλιο που ανάφερεσαι Γιάννη και δε συμφωνώ καθόλου .
Δε νομίζω να ισχύει για κανέναν αυτο .
Ο καθένας ειναι υπεύθυνος για την επιλογή του.
Η κλινική που αντιπροσωπεύεις εχει αρκετά αποτελέσματα και πληροφορίες στο φορουμ για να κρίνει κάποιος υποψήφιος εάν ειναι η κατάλληλη για να παρει το αποτέλεσμα που επιθυμεί .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φίλε Georgie αυτό όμως πεστο και στον Δημήτρη γιατί υπενθύμιζε συνεχώς στο φόρουμ ότι έπιασα από το χεράκι άτομο και το πήγα εγώ στην κλινική οπού δεν έγινε έτσι άλλα πάντα διαστρέβλωνε καταστάσεις.
Δεν γνωρίζετε αρκετά και τι πόλεμο έφαγα...αλλά το σταματάω εδώ γιατί η θέση μου είναι λεπτή.
Το εχω διαβάσει το σχόλιο που ανάφερεσαι Γιάννη και δε συμφωνώ καθόλου .
Δε νομίζω να ισχύει για κανέναν αυτο .
Ο καθένας ειναι υπεύθυνος για την επιλογή του.
Η κλινική που αντιπροσωπεύεις εχει αρκετά αποτελέσματα και πληροφορίες στο φορουμ για να κρίνει κάποιος υποψήφιος εάν ειναι η κατάλληλη για να παρει το αποτέλεσμα που επιθυμεί .
[/QUOTE]

Ελα μου ντε,
Έχω βγει με αρκετά παιδιά για καφέ που ενδιαφεροντουσαν για μεταμόσχευση από αυτούς έγινα με αρκετούς φίλους και κρατάμε επαφή,συζητάμε,κοιτάμε όλες τις επιλογές κλινικών που έχουμε,που μας ταιριάζει καλύτερα που μας βολεύει στα οικονομικά τι έχει να δώσει η κάθε κλινική για τα χαρακτηριστικα του καθένα,τα ζυγίζουμε και προχωράμε.

Από αυτούς άλλοι πήγαν στον erdogan,άλλοι πήγαν βεκρη,άλλοι dhi ένα φιλαράκι τελευταία πήγε Αναστασακη o οποίος πάντα με ενημερώνει για την εξέλιξη του άσχετα αν δεν ανεβάζει το αποτέλεσμα. Εγω κομπλεξικός δεν είμαι όπου βολεύει τον καθένα θα πάει και με όλους για καφέ θα βγαίνω είτε θα λέγεται Δημητρης οπού έχω βγει και μαζί του για καφέ άσχετα με τους τσακωμούς που είχαμε εδώ μέσα είτε μουλτις,ειτε tasos33karaflokotsifi.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κύριοι δεν έχει νόημα να λέμε να σταματήσει αυτή η συζήτηση με αναφορές για τους μπάναρισμενους και το θέμα να ξεκινάει από την αρχή. Βάλτε τέλος. Επειδή βλέπω ότι ο Piros δεν απαντάει θα κατεβάσω εγώ το screenshot.
 

manly_Man

Well-Known Member
Εγω προτεινω να κανουμε δημοψηφισμα για το ποιος θελει να γυρισουν "πισω" οι μπαναρισμενοι...ο λαος θα κρινει.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Georgie

Well-Known Member
Φίλε @vlafo ανακυκλώνουμε μια κουβέντα που δε θα βγάλει συμπεράσματα αφού η απόφαση της διαγραφής ήρθε απο τη διαχείριση .
Ο @CVIAL δεν υπονόησε οτι όλα τα παιδια ειχαν άμεση σχεση με τη κλινική, αλλα οτι λειτουργούσαν σαν ομαδα και δημιουργούσαν προβλημα στη ομαλή λειτουργία του φορουμ .
Καταλαβαίνω το σκεπτικό του Εν μέρη .
Με την επίσημη είσοδο του Dr Αναστασάκη στο φορουμ φοβήθηκε οτι τα συγκεκριμένα μέλη θα τον περίμεναν στη γωνία για τυχόν αστοχίες, η οτι θα ηταν αυτοί που θα ασκούσαν άδικη και ατεκμηρίωτη κριτικη εισαι βάρος του Ιατρού και αυτο θα ειχε αρνητικό αντίκτυπο στο φορουμ, υπό την έννοια οτι δε θα αντλούσε τις απαραίτητες και χρήσιμες πληροφορίες απο έναν επιστήμονα του χώρου και θα είχαμε αναλωθεί σε κοκορομαχίες.
Δε νομίζω κανένας απο αυτούς να τα έπαιρνε απο τη κλινική .
Οτι ο Δημητρης ειχε την Advanced σημαια ειναι αλήθεια .
Όπως και πολλοί δεν εχουν αντικειμενική οπτική, και αυτο ειναι αλήθεια.
 

vlafo

Well-Known Member
Κύριοι δεν έχει νόημα να λέμε να σταματήσει αυτή η συζήτηση με αναφορές για τους μπάναρισμενους και το θέμα να ξεκινάει από την αρχή. Βάλτε τέλος. Επειδή βλέπω ότι ο Piros δεν απαντάει θα κατεβάσω εγώ το screenshot.
Μπορεί να μου απαντήσει εμένα κάποιος που γνωρίζει,την αφελή πιθανότατα ερώτηση μου?
Και το τελειώνω από την πλευρά μου.
Απλά με ενα ναι η όχι δεν θέλω λεπτομέρειες.
Γιατί μου είναι τόσο δυσνόητο πραγματικά.
 

Georgie

Well-Known Member
Κύριοι δεν έχει νόημα να λέμε να σταματήσει αυτή η συζήτηση με αναφορές για τους μπάναρισμενους και το θέμα να ξεκινάει από την αρχή. Βάλτε τέλος. Επειδή βλέπω ότι ο Piros δεν απαντάει θα κατεβάσω εγώ το screenshot.
Εγω Cvial για Κουφονήσι έψαχνα και μου ήρθε ειδοποίηση :)
 
Μπλουζα