Γιατι καποιοι διασημοι δεν κανουν εμφυτευση?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: Γιατι καποιοι διασημοι δεν κανουν εμφυτευση?

heyya είπε:
Μιας και περι Travolta o λόγος, στη νέα του ταινία
From Paris With Love τα έχει ξούρα!!

Αν και off topic θα το πω ...
Μεγάλη μπούρδα το From Paris With Love... Μιλάμε για ασυναρτησίες :down :down :down
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Γιατι καποιοι διασημοι δεν κανουν εμφυτευση?

οταν εισαι σε μια ηλικια 50+ το δερμα σου κ το προσωπο σου εχουν ωριμασει.....
και να κανεις ξουρα οπως εδω ο τραβολτα η ο γουιλις δειχνει μια χαρα το κεφαλι.....
το να κανεις ξουρα οταν εισαι 25 δεν δειχνει το ιδιο ωραιο ομως.....γιατι εκτος του οτι στα 25 οι περισσοτεροι εχουν ακομα μαλλι....ενω στα 50+ οι περισσοτεροι δεν εχουν....εκτος ομως απ αυτο....στα 25 ειναι το δερμα πολυ φρεσκο και θυμιζει πολυ νιατα κ το ξυρισμενο κεφαλι δεν ειναι τοσο ωραιο......επισης στα νιατα του ο τραβολτα ειχε μια χαρα μαλλι....αν ηταν καραφλας απο μικρος θα ηταν αλλιως.....το παρουσιαστικο ειδικα στους ηθοποιους παιζει μεγαλο ρολο......
εκτος αν παιζεις σε ταινιες του τυπου ο καλος ο κακος κ ο ασχημος......και σε εχουν βαλει να κανεις τον ασχημο..... :-[
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Γιατι καποιοι διασημοι δεν κανουν εμφυτευση?

ας ειχα και εγω το μαλλι του τραβολτα στα νιατα του......δεν θα με ενοιαζε.......
απο καποια ηλικια και μετα αλλαζουν οι προτεραιοτητες...απο τα 50 και μετα δε σε νοιαζει τοσο....τοτε θα σε νοιαζει η ευτυχια των παιδιων σου κτλπ....

ασχετο αλλα ο τραβολτα εχει την ιδια ηλικια με τον πατερα μου......ο πατερας μου ειχε αρχισει σιγα σιγα να χανει μαλλια απο τα 16-17 του και τωρα ειναι nw4 και φαινεται οτι εχει σταθεροποιηθει εκει.....ΜΑΚΑΡΙ να εχω παρει απο τον πατερα μου......αλλα εχω και τον πατερα της μανας μου που τωρα ειναι μεν 80 αλλα nw7.......
 

GK

New Member
Απ: Γιατι καποιοι διασημοι δεν κανουν εμφυτευση?

tropheus είπε:
[quote author=heyya link=topic=1713.msg30457#msg30457 date=1270070743]
Μιας και περι Travolta o λόγος, στη νέα του ταινία
From Paris With Love τα έχει ξούρα!!

Αν και off topic θα το πω ...
Μεγάλη μπούρδα το From Paris With Love... Μιλάμε για ασυναρτησίες :down :down :down
[/quote]

μεγάλη απάτη! κοιμήθηκα στα μισά στην κυριολεξία!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα