Γιάννης7, fue, παπανικολάου, 2465 grafts, 23-24/1/2014

Bouklas είπε:
Ωραίος ρε Γιάνναρε, αισθητή η διαφορα σου. Από μπροστά μέχρι το σημείο πίσω που έβαλες ήταν αρκετά αραιά τα πράγματα ενώ τώρα είναι πολύ καλύτερα. Όμως είναι ακόμα πολύ νωρίς, έχεις δρόμο μπροστά σου και μέχρι τότε θα δώσει ακόμα περισσότερο. Υπομονή και εύχομαι ότι καλύτερο φιλε. ;)

Οντως φιλε Boukla η διαφορα με το πριν ειναι πολύ μεγαλη.


gkast είπε:
Γιάννης7 είπε:
Στις 24 Απριλίου εκλεισα αισίως 3 μήνες απο τη μμ μου. Οι παρακάτω φωτό ειναι τραβηγμένες πριν απο περιπου μια εβδομάδα.
Τα μεταμοσχευμένα (επανω) δεν τα εχω κουρέψει ούτε μια φορα, μόνο τα πλαινά 2 φορες.

Αισθητή η διαφορα απο πρίν θα τα πας ακόμα καλύτερα τους επόμενους μήνες

gkast πιστευω οτι θα παω λιγο καλύτερα ακομη και αυτο το λεω, γιατι δεν μου επεσαν ουτε οι μισες μεταμοσχευμένες.


ΜΙΚΕΣ είπε:
απο θεμα φυσικοτητας η D*I ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τα σπαει.Απο θεμα πυκνοτητας θα πω οτι με τα grafts που εβαλες δεν μπορουσες να πετυχεις καποια καλυτερη.Ακομα ομως εχεις λιγο δρομο για το τελικο αποτελεσμα.Παντως φιλε υπαρχει αισθητη διαφορα.Ευχομαι να πας ακομη καλυτερα.

Ακριβώς αυτο πιστευω κι εγω ΜΙΚΕ , δεδομένου οτι το προβλημα μου ειναι μεγαλο κι εγω εβαλα τα μισα γκραφτς ή και λιγοτερα απ οσα πραγματικά χρειαζόμουν.


Physio40 είπε:
Μια χαρα σε βλέπω κι εγω! Υπομονη και καλο τελικο αποτελεσμα.

Thanks Physio40.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Γιάννης7 είπε:
... το προβλημα μου ειναι μεγαλο κι εγω εβαλα τα μισα γκραφτς ή και λιγοτερα απ οσα πραγματικά χρειαζόμουν.

Αυτό είναι πολύ αλήθεια...

ΜΙΚΕΣ είπε:
απο θεμα φυσικοτητας η D*I ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τα σπαει.

Βαρύγδουπο...
Το πρόβλημα των μεταμοσχεύσεων στην εποχή μας είναι η πυκνότητα όχι η φυσικότητα.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
ΜΙΚΕΣ είπε:
απο θεμα φυσικοτητας η D*I ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ τα σπαει.

Βαρύγδουπο...
Το πρόβλημα των μεταμοσχεύσεων στην εποχή μας είναι η πυκνότητα όχι η φυσικότητα.
[/quote]

Συμφωνουμε φιλε Τροφεα.Με τα εργαλεια πλεον που υπαρχουν εχει απλοποιηθει η μεταμοσχευση.Απο εκει κ περα παιζει ρολο το ποσα λεφτα μπορει να δωσει καποιος αλλα κ τι δοτρια εχει για να δωσει την πυκνοτητα.Παντως θα συμφωνησω στο οτι οι πυκνοτητες που βλεπουμε στις περισσοτερες μεταμοσχευσεις ειναι μετριες.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε Γιάννη. Θα βελτιωθείς και άλλο, ωστόσο για να γεμίσεις καλά και πυκνά παντού το κεφάλι πρέπει να κάνεις άλλη μια με άλλα τόσα μοσχεύματα που είμαι σίγουρος πως κάποια στιγμή θα κυνηγήσεις!!! Ήδη έχεις μεγάλη διαφορά με πριν αλλά όπως είπες, είχες ανάγκη για περισσότερα μοσχεύματα.
 

Δημητρης38

Active Member
Εγω δεν βλεπω καμια διαφορα !!!
Αραια ηταν πριν την μ/μ...αραια ειναι και τωρα !!!
Και το αποτελεσμα ιδιο !!!!!


Που την ειδατε εσεις την διαφορα, δεν μπορω να καταλαβω !!!!
Οπως και να εχει ειναι στους 3 μηνες...οποτε απο εδω και στο εξης θα φανουνε τα αποτελεσματα και αν εχει επιτυχια η μ/μ που εκανε ο φιλος !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Φίλε Γιάννη, είσαι τώρα 8.5 Μήνες μετά την μεταμόσχευση.
Μπορείς να βάλεις νέες Φώτο συγκρίσιμες με αυτές της πρώτης σελίδας πριν;

Με αυτό τον τρόπο θα παράθεσης το αποτέλεσμα σου και να βοηθήσεις και τα άλλα παιδιά που ενδιαφέρονται για μεταμόσχευση.
 

gkast

Active Member
perisklis76 είπε:
Άλλος ένας που χάθηκε από το φόρουμ, ελπίζω λόγω του ότι πλέον λύθηκε το πρόβλημα

Μέγα λάθος αυτό που κάνουν...πολύ στο φόρουμ μπορεί όντως να μην έχουν χρόνο για διάφορους λόγους ...αλλά αντλούν πληροφορίες μαθαίνουν διάφορα πράγματα και μετά άντε γειά ...πολύ λίγα μέλη στο φόρουμ μετρημένα στα δάκτυλα του ενός χεριού είναι ενεργά και γουστάρουν να βοηθήσουν ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Συνφωνω με gkast.
Tι χρονο να μην εχουν μωρε... Τι ειναι το δεξι χερι του ομπαμα?
 

gkast

Active Member
John_John1 είπε:
Συνφωνω με gkast.
Tι χρονο να μην εχουν μωρε... Τι ειναι το δεξι χερι του ομπαμα?

Εσύ γιάννη με το ήθος σου και την συμπεριφορά σου όλο αυτό καιρό έχεις αποδείξει έμπρακτα οτι εισαι ενεργό μέλος
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω οτι ειχα να δειξω το εδειξα τοσα χρονια.
Απο εκει και περα οποιος θελει βοηθεια να με ρωτησει και να με δει εαν ειναι ευκολο μπορω να το κανω.
 
Μπλουζα