Βοηθεια σε φιλο που ψαχνεται για ΜΜ

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

platanos

Well-Known Member
20% διαφορά δεν το ξερα αυτο.Να υποθέσω παρθένα από άποψη μεταμόσχευσης.Ο Panos νομίζω είχε αναφέρει μεταξύ άλλων ότι το καλύτερο θα ταν και να ναι χωρίς μαμά μαλλιά πέρα από παρθένα σε μεταμόσχευση.Αλλα λίγο πολύ όλοι έχουν κάποια μαμά μαλλιά .
Βασικά αν έχεις μαλλιά υγιή είναι το καλύτερο απ' ολα.
Αλλά βέβαια εκεί για συντήρηση/διατηρηση θες fina σχεδόν σίγουρα
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν σε κατάλαβα μπρο.
Νομίζω επειδή μιλήσαμε ότι έπρεπε να ακολουθήσει άλλη τακτική και όχι άπλωμα και ίσως να ξέφευγε το θέμα ,το μπισκότο είπε όχι άλλο πόνο μεταφορικα δηλ μην γίνει πάλι χαμός;Έτσι καταλάβα :cool: :cool: :p
 

nick90

Well-Known Member
Νομίζω επειδή μιλήσαμε ότι έπρεπε να ακολουθήσει άλλη τακτική και όχι άπλωμα και ίσως να ξέφευγε το θέμα ,το μπισκότο είπε όχι άλλο πόνο μεταφορικα δηλ μην γίνει πάλι χαμός;Έτσι καταλάβα :cool: :cool: :p
αφού το είπε ο legwg οτι ένιωσε πολύ πονο στην επέμβαση ο φίλος και μετά πονούσε κ η δότρια. Που το σκέφτηκες αυτό ;; χαχα
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Βασικά αν έχεις μαλλιά υγιή είναι το καλύτερο απ' ολα.
Αλλά βέβαια εκεί για συντήρηση/διατηρηση θες fina σχεδόν σίγουρα
Συμφωνώ και θα προσθέσω, είτε με υγιή είτε με αδύνατα μαλλιά, όποιος έχει καταληκτικό γενετικά προκαθορισμένο πάττερν NW 4 και άνω χρειάζεται ισόβια φόρμουλα συντήρησης εάν θέλει να έχει σε όλα τα χρόνια της ζωής του ένα αξιοπρεπές μαλλί.
 

Gianney

Well-Known Member
αφού το είπε ο legwg οτι ένιωσε πολύ πονο στην επέμβαση ο φίλος και μετά πονούσε κ η δότρια. Που το σκέφτηκες αυτό ;; χαχα
Ξες τι γίνεται,είναι έκφραση που λέει ένας δικός μου..δώσε πόνο κτλ και έτσι το καταλάβα χαχα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Νομίζω επειδή μιλήσαμε ότι έπρεπε να ακολουθήσει άλλη τακτική και όχι άπλωμα και ίσως να ξέφευγε το θέμα ,το μπισκότο είπε όχι άλλο πόνο μεταφορικα δηλ μην γίνει πάλι χαμός;Έτσι καταλάβα :cool: :cool: :p
Ρε τρελέ μου εξαφάνισες μέχρι και το χνούδι στους κροτάφους τώρα ! Που το σκέφτηκες όλο αυτό χαχαχαχα. Το είπα ξεκάθαρα και εχθές πως ο άνθρωπος πόνεσε :p Τζον πήγαινε στήσε την παραγωγή μίας ταινίας και βάλε Ridley Scott στην σκηνοθεσία να σπάσει το box office.
 

Gianney

Well-Known Member
Ρε τρελέ μου εξαφάνισες μέχρι και το χνούδι στους κροτάφους τώρα ! Που το σκέφτηκες όλο αυτό χαχαχαχα. Το είπα ξεκάθαρα και εχθές πως ο άνθρωπος πόνεσε :p Τζον πήγαινε στήσε την παραγωγή μίας ταινίας και βάλε Ridley Scott στην σκηνοθεσία να σπάσει το box office.
Χαχαχ άστα να πάνε φιλε,το χασα με την τριάρα που πέταξε ο μπενζεμα χαχαχ
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Συμφωνώ και θα προσθέσω, είτε με υγιή είτε με αδύνατα μαλλιά, όποιος έχει καταληκτικό γενετικά προκαθορισμένο πάττερν NW 4 και άνω χρειάζεται ισόβια φόρμουλα συντήρησης εάν θέλει να έχει σε όλα τα χρόνια της ζωής του ένα αξιοπρεπές μαλλί.
Πρέπει σύντομα να βρεθεί κάτι ακόμα αδερφέ μου. Δεν γίνεται άλλο με αυτά τα 2 απαρχαιωμένα φάρμακα. Δεν δύναμαι να το πιστέψω ότι έχουμε πλήρως ελεγχόμενα ρομποτάκια να κάνουν χειρόφρενα στον Άρη και εδώ καραφλιάζουμε σαν τα ποντίκια εν έτη 2022 . Ημαρτον πραγματικά. Πόσα χρόνια ακόμα θα τους πάρει να κυκλοφορήσουν κάτι ουσιαστικότερο ; Αυτό έλεγα χθες και με τον φίλο μου που σχολιάζουμε τη μμ του στο νήμα. Θα φτάσω 60 και θα καραφλιάζει κάνας γιος μου και θα του δώσω φάρμακο μισού αιώνα το πιστεύω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Μου είπε ότι όση αναισθησία και αν έπεφτε λόγω σκληρού δέρματος ένιωθε τις τσιμπιές άλλα όλα καλά.
Στο ανέφερα γιατί στην περιγραφή λες οτι και στην δεύτερη μέρα "αρκετός πόνος ξανά" και με αυτή την περίπτωση πληθαίνουν οι αναφορές για πόνο οξύ, πράγμα που σε παλιότερες συνεδρίες άλλων ασθενών δεν είχε αναφερθεί.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Πρέπει σύντομα να βρεθεί κάτι ακόμα αδερφέ μου. Δεν γίνεται άλλο με αυτά τα 2 απαρχαιωμένα φάρμακα. Δεν δύναμαι να το πιστέψω ότι έχουμε πλήρως ελεγχόμενα ρομποτάκια να κάνουν χειρόφρενα στον Άρη και εδώ καραφλιάζουμε σαν τα ποντίκια εν έτη 2022 . Ημαρτον πραγματικά. Πόσα χρόνια ακόμα θα τους πάρει να κυκλοφορήσουν κάτι ουσιαστικότερο ; Αυτό έλεγα χθες και με τον φίλο μου που σχολιάζουμε τη μμ του στο νήμα. Θα φτάσω 60 και θα καραφλιάζει κάνας γιος μου και θα του δώσω φάρμακο μισού αιώνα το πιστεύω.
Αυτό ΑΚΡΙΒΩΣ λέω και εγώ συνεχώς αδελφέ μου.
Είμαι εδώ και 13 χρόνια με την πρεζομινοξιδίλη, 1.5 χρόνο με τοπική φίνα, και ετοιμάζομαι σιγά σιγά να μπω oral φίνα την οποία λέω στον εαυτό μου θα την έχω τουλάχιστο ακόμη 10 χρόνια, έαν στα επόμενα 8-10 χρόνια δε βγει κάτι.
Ήμαρτον!!!
 

vlafo

Well-Known Member
Στο ανέφερα γιατί στην περιγραφή λες οτι και στην δεύτερη μέρα "αρκετός πόνος ξανά" και με αυτή την περίπτωση πληθαίνουν οι αναφορές για πόνο οξύ, πράγμα που σε παλιότερες συνεδρίες άλλων ασθενών δεν είχε αναφερθεί.
Είσαι μεγάλη μαφία.:):)
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Καλή φύτρωση να έχει ο φίλος σου ! Τελικά θα κάνεις εσύ την παρουσίαση ή ο φίλος σου ;
Να είσαι καλά. Δεν ξέρω, εγώ την αρχή την έκανα πάντως. Μου είπε ότι θέλει να συμβάλλει και αυτός και παίζει να μπει να ανοίξει νέο νημα να την παρουσιάσει πιο τακτοποιημενα.
 

Disco

Well-Known Member
Να είσαι καλά. Δεν ξέρω, εγώ την αρχή την έκανα πάντως. Μου είπε ότι θέλει να συμβάλλει και αυτός και παίζει να μπει να ανοίξει νέο νημα να την παρουσιάσει πιο τακτοποιημενα.
Κατάλαβα μια χαρά φίλε. Πάντως ναι θέλει μια τακτοποίηση γιατί θα χαθούν και οι αρχικές φωτογραφίες της επέμβασης με τόσες σελίδες νήματος
 
Μπλουζα