ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Πάντως μια από τις θεραπείες (άθελα μου λόγου καταστάσεων) που είδα αποτελέσματα και επανέκφυση, ήταν όταν απείχα από το σεξ για 8 μήνες όταν ήμουν στο Στρατό και όταν λέω αποχή εννοώ ολοκληρωτική (ακόμη και με την χήρα με τα πέντε ορφανά)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

geofish είπε:
Πάντως μια από τις θεραπείες (άθελα μου λόγου καταστάσεων) που είδα αποτελέσματα και επανέκφυση, ήταν όταν απείχα από το σεξ για 8 μήνες όταν ήμουν στο Στρατό και όταν λέω αποχή εννοώ ολοκληρωτική (ακόμη και με την χήρα με τα πέντε ορφανά)

Δεν ξέρω για εσένα geofish αλλά εγώ που τον τελευταίο καιρό έχω "ξεσκιστεί" στο sex και δε μου πέφτει ούτε τρίχα (ούτε τα μεταμοσχευμένα δε λένε να μου πέσουν) :D :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

tropheus είπε:
Δεν ξέρω για εσένα geofish αλλά εγώ που τον τελευταίο καιρό έχω "ξεσκιστεί" στο sex και δε μου πέφτει ούτε τρίχα (ούτε τα μεταμοσχευμένα δε λένε να μου πέσουν) :D :D :D

παει ο παππους.....τον..... "ξεσκισανε" χα0αχ0α0χα0χαχ00αχ :grandpa:
 

LOK

Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

geofish είπε:
Πάντως μια από τις θεραπείες (άθελα μου λόγου καταστάσεων) που είδα αποτελέσματα και επανέκφυση, ήταν όταν απείχα από το σεξ για 8 μήνες όταν ήμουν στο Στρατό και όταν λέω αποχή εννοώ ολοκληρωτική (ακόμη και με την χήρα με τα πέντε ορφανά)
Δεν ισχύει τίποτα τέτοιο... :)
Εκτός κι αν σου ρίχνανε 'αντικούκου' μέσα στο φαγητό τόσο καιρό και δεν το είχες πάρει χαμπάρι... Ίσως αυτό να είχε ως αποτελέσμα την επανέκφυση...
Και τώρα μιας και το έφερε η συζήτηση...,το 'αντικούκου' ρε μάγκες ποιά ουσία ήταν...? Σε τί μορφή...?
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Panos1982 είπε:
παει ο παππους.....τον..... "ξεσκισανε" χα0αχ0α0χα0χαχ00αχ :grandpa:

:D :D :D

Και όμως φίλε η μεταμόσχευση μου ανέβασε την ψυχολογία και τη libido. Πάντως sex με καπελάκι μόνο σε τσόντα είχα δει ... :D :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

tropheus είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2638.msg46902#msg46902 date=1296646314]
παει ο παππους.....τον..... "ξεσκισανε" χα0αχ0α0χα0χαχ00αχ :grandpa:

:D :D :D

Και όμως φίλε η μεταμόσχευση μου ανέβασε την ψυχολογία και τη libido. Πάντως sex με καπελάκι μόνο σε τσόντα είχα δει ... :D :D :D
[/quote]

Αλα τις και οι τσοντες.........παππου δε μας τα λες καλα σημερααααα..... :D :D
Με μπαντανα ειναι ακομα καλυτερα απ το καπελακι......εξακριβωμενο... ;D
 

geofish

New Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Εννοείτε ότι έφευγε και καμία ξόφαλτση είτε στον ύπνο είτε στην σκοπιά αλλιώς θα :explod
Αλλά πάντα σε περιορισμένη χρήση.


Άσχετο αλλά θυμήθηκα ένα ανέκδοτο.

Γιατί οι ελεύθεροι άντρες έχουν αραίωση στην κορυφή ενώ οι παντρεμένοι στην hairline.

Όσοι δεν το ξέρετε πιο κάτω είναι η απάντηση.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Γιατί όταν είσαι ελεύθερος και κάνεις έρωτα η γυναίκα πάνω στην έξαψη σου τραβά τα μαλλιά από την κορυφή.

Ενώ οι παντρεμένοι επειδή μετά το γάμο κατάλαβαν τη μαλακία έκαναν και χτυπάν το κεφάλι τους στο τοίχο με αποτέλεσμα να μην τους μένει μαλλί.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Και τώρα μιας και το έφερε η συζήτηση...,το 'αντικούκου' ρε μάγκες ποιά ουσία ήταν...? Σε τί μορφή...?
επειδη ημουν μαγειρας στο στρατο,δεν υπηρχε τετοια ουσια,μια φημη ειναι.
απλα αν βλεπεις μονο αντρικο πληθυσμο παθαινεις αντικουκου :D
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Panos1982 είπε:
Αλα τις και οι τσοντες.........παππου δε μας τα λες καλα σημερααααα..... :D :D
Με μπαντανα ειναι ακομα καλυτερα απ το καπελακι......εξακριβωμενο... ;D

Με μπαντάνα ε;;; Και εξακριβωμένο;;;; Μη μου βάζεις ιδέες ... :D :D :D
 

MANKAR

Active Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΙΔΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ ΣΙΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΞΙΓΗΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΟΠΩΣ:


GRAFTS=
HAIRLINE=
CONSLUTION=

ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

kapamarou είπε:
επειδη ημουν μαγειρας στο στρατο,δεν υπηρχε τετοια ουσια,μια φημη ειναι.
απλα αν βλεπεις μονο αντρικο πληθυσμο παθαινεις αντικουκου :D

Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό επειδή βλέπεις μόνο άντρες... Πιστεύω οτι τις πρώτες 5 μέρες σου ρίχνουν μέσα στο γάλα... Το είχα τεστάρει με έναν φίλο μου. Μόλις κόψαμε το γάλα, όλα εντάξει...
Δεν ξέρω όμως... ίσως να ήταν και φήμες... :)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό επειδή βλέπεις μόνο άντρες... Πιστεύω οτι τις πρώτες 5 μέρες σου ρίχνουν μέσα στο γάλα... Το είχα τεστάρει με έναν φίλο μου. Μόλις κόψαμε το γάλα, όλα εντάξει...
Δεν ξέρω όμως... ίσως να ήταν και φήμες... :)
μονο κακαο τους εριχνα ;)
 

geofish

New Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

LOK είπε:
[quote author=geofish link=topic=2638.msg46896#msg46896 date=1296642700]
Πάντως μια από τις θεραπείες (άθελα μου λόγου καταστάσεων) που είδα αποτελέσματα και επανέκφυση, ήταν όταν απείχα από το σεξ για 8 μήνες όταν ήμουν στο Στρατό και όταν λέω αποχή εννοώ ολοκληρωτική (ακόμη και με την χήρα με τα πέντε ορφανά)
Δεν ισχύει τίποτα τέτοιο... :)
Εκτός κι αν σου ρίχνανε 'αντικούκου' μέσα στο φαγητό τόσο καιρό και δεν το είχες πάρει χαμπάρι... Ίσως αυτό να είχε ως αποτελέσμα την επανέκφυση...
Και τώρα μιας και το έφερε η συζήτηση...,το 'αντικούκου' ρε μάγκες ποιά ουσία ήταν...? Σε τί μορφή...?
[/quote]

Το αντικουκου είναι ένας μύθος. Άλλωστε στύσεις είχα σε καθημερινή βάση η ανανέωση του υλικού ήταν το θέμα.
Το αν ισχύει η όχι δεν το ξέρω, αλλά και δεν μπορώ τώρα να το εξακριβώσω ξανά.

Όποιος τολμηρός πάντως τώρα είναι ρέστος και θέλει να το παίξει Γκαντι ασ το δοκιμάσει για κανένα 6μηνο.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Geofish πανηγυρικό άκυρο.

Εκτός του ότι είναι άσχετο, σκέψου και το οξύμωρο. Θέλουμε μαλλιά για ν'αρέσουμε στις γυναίκες και να κάνουμε περισσότερο σεξ. Τί να κάνεις τα μαλλιά αν δε μπορείς να γραμήσεις; Πας για μοντέλο και θες να βγαίνεις ωραίος στις φωτογραφίες? I think not :D
 

badday

New Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Πραγματικά δεν ξέρω αν είναι ψυχολογικό επειδή βλέπεις μόνο άντρες... Πιστεύω οτι τις πρώτες 5 μέρες σου ρίχνουν μέσα στο γάλα... Το είχα τεστάρει με έναν φίλο μου. Μόλις κόψαμε το γάλα, όλα εντάξει...
Δεν ξέρω όμως... ίσως να ήταν και φήμες... :)

καλα ας υπηρχε η φημη οτι στο γαλα βαζουν ουσια για πολλες στυσεις και θα σου ελεγα εγω τι κ..υλες θα ειχες

Η ψυχολογια στην στυση παιζει ποοολυ μεγαλο ρολο
 

LOK

Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

badday είπε:
καλα ας υπηρχε η φημη οτι στο γαλα βαζουν ουσια για πολλες στυσεις και θα σου ελεγα εγω τι κ..υλες θα ειχες

Η ψυχολογια στην στυση παιζει ποοολυ μεγαλο ρολο

Ναι..., παίζει κι αυτό που λες... αλλα είχα την εντύπωση οτι μέχρι την ορκομοσία που αρχίζεις να βγαίνεις έξω...,μας έριχναν τέτοιο...
 

mindtrapper

Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

Αλλαγή περιβάλλοντος μάλλον είναι. Είσαι και σε μια νοοτροπία "είμαι φυλακισμένος" που λογικά δεν έχεις ξαναζήσει και σου προκαλεί διάφορα αυτό το πράγμα. Δεν ξέρω αν σου είχε τύχει αλλά σε επηρεάζει και στο γαστρεντερικό. Δυσκοιλιότητες και τέτοια.
 

LOK

Member
Απ: ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ;;;

mindtrapper είπε:
Αλλαγή περιβάλλοντος μάλλον είναι. Είσαι και σε μια νοοτροπία "είμαι φυλακισμένος" που λογικά δεν έχεις ξαναζήσει και σου προκαλεί διάφορα αυτό το πράγμα. Δεν ξέρω αν σου είχε τύχει αλλά σε επηρεάζει και στο γαστρεντερικό. Δυσκοιλιότητες και τέτοια.
Απο θέματα γαστρεντερικού δεν είχα κανένα πρόβλημα απο την αρχή. Γι'αυτό πίστευα στο το 'αντικουκου'. Για το θέμα της ψυχολογίας συμφωνώ κι εγώ,πράγματι ένιωθα σαν φυλακισμένος. Παίζει ρόλο η ψυχολογία όντως.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα