Αthens2021, FUE, 3336g, 29-30/07/2021

Αthens2021

Active Member
Δεν ξέρω αν θα βάλεις άλλες φωτό με την ημέρα τοποθέτησης..αλλά εκ πρώτης,3336 εμένα δεν μου φαίνονται..από αυτες τις φωτό.
Αν λαβω φωτος απο την κλινικη θα ποσταρω, εγω δεν εχω κατι αλλο. Μπορω να πω οτι δε μ απασχολησε να βγαλω. απλα παραθετω τα νουμερα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

makis25

Well-Known Member
αν υπαρχει καλη φωτο τοποθετησης ευχαριστως να μετρησω τι μπηκε διοτι κι εγω παρεα με τον αερατο προβληματιζομαι
 

Αthens2021

Active Member
Το ότι μπήκε ,μπήκε,δεν είναι καν κουβέντα αυτό φίλε athens..από τη στιγμή που γράφεις 3336 και η εικόνα δεν φαίνεται να είναι αυτή,έχουμε κουβέντα μπροστά μας..
Οπως ειπα, παρεθεσα τα στοιχεια που εχω και τις photos που εχω. :) Και βεβαιως μπορουν τα μελη να εχουν περαιτερω κουβεντα και συμπερασματα. Το "ο,τι μπηκε, μπηκε " δεν το ειπα προφανως για να το λαβει κανεις ως στοιχειο. Ειναι απλα η δικη μου σταση απεναντι σε κατι πεπραγμενο. Αν βεβαια κρινετε οτι τα στοιχεια που παραθετω δε βοηθουν για μια σωστη παρουσιαση και δεν εχει καποια χρησιμοτητα το post, να μου το πειτε :)
 

Gianney

Well-Known Member
Το ότι μπήκε ,μπήκε,δεν είναι καν κουβέντα αυτό φίλε athens..από τη στιγμή που γράφεις 3336 και η εικόνα δεν φαίνεται να είναι αυτή,έχουμε κουβέντα μπροστά μας..
Πάντως μιλάμε για βαρύ πάρα πολύ βαρύ αν κάποιος γιατρός λέει βάζω Χ gtafts και βάζει πιο λίγα.
 

vag25

Well-Known Member
Πάντως μιλάμε για βαρύ πάρα πολύ βαρύ αν κάποιος γιατρός λέει βάζω Χ gtafts και βάζει πιο λίγα.
Δεν εχει ξαναγινει αυτο απο τον συγκεκριμενο γιατρο;
Αν δεν κανω λαθος.
Δεν λεω οτι εγινε ξανα τωρα, αλλα σιγουρα τοσα grafts εκει μου φαινεται περιεργο. Εκτος αν εννοει τριχες..
 

Gianney

Well-Known Member
Δεν εχει ξαναγινει αυτο απο τον συγκεκριμενο γιατρο;
Αν δεν κανω λαθος.
Δεν λεω οτι εγινε ξανα τωρα, αλλα σιγουρα τοσα grafts εκει μου φαινεται περιεργο. Εκτος αν εννοει τριχες..
Χμ ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι,αλλά να σου πω δεν ξέρω ακριβώς τι φάση.Τριχες 3κ δηλ γύρω στο 1500 grafts;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Έτσι όπως είστε με τον τιρκαλά ,δεν βλέπω να είστε και στον Αναστασάκη όμως..δεν μιλάω για όλους..
 

aeratos28

Just aeratos
Ποιητής εκ του πρόχειρου και έχω τη μορφή του χοίρου...δεν υποννοώ τπτ.ευθεως το λέω..με άνεση καταδικασμος σε τιρκαλά βλέπω αλλά στον Αναστασάκη Μούγκα στρούγκα..για τον vag το είπα..δεν τον έχω δει να γράφει αντίστοιχα στο νήμα που κραζαμε για τοπικ ,να πει ότι τα έκανε κατ εξακολούθηση τα γεμίσματα με τοπικ στις φωτό....anyway..εγώ περιμένω φωτό από την ημέρα τοποθέτησης ..γτ αν στα μαλλιά που ήδη είχε ο athens,του έβαλε και 3336 grafts μιλάμε θα γίνει σαν ασβός σε 10 μήνες..θα πιάσει ξανά 70++ grafts ανά τετρ εκατοστό..μπορεί να κάνω και λάθος αλλά από αυτές τις φωτό δεν μου γεμίζει σε καμία περίπτωση το μάτι ότι έχει μπει αυτό το νούμερο..
 

Gianney

Well-Known Member
Ποιητής εκ του πρόχειρου και έχω τη μορφή του χοίρου...δεν υποννοώ τπτ.ευθεως το λέω..με άνεση καταδικασμος σε τιρκαλά βλέπω αλλά στον Αναστασάκη Μούγκα στρούγκα..για τον vag το είπα..δεν τον έχω δει να γράφει αντίστοιχα στο νήμα που κραζαμε για τοπικ ,να πει ότι τα έκανε κατ εξακολούθηση τα γεμίσματα με τοπικ στις φωτό....anyway..εγώ περιμένω φωτό από την ημέρα τοποθέτησης ..γτ αν στα μαλλιά που ήδη είχε ο athens,του έβαλε και 3336 grafts μιλάμε θα γίνει σαν ασβός σε 10 μήνες..θα πιάσει ξανά 70++ grafts ανά τετρ εκατοστό..μπορεί να κάνω και λάθος αλλά από αυτές τις φωτό δεν μου γεμίζει σε καμία περίπτωση το μάτι ότι έχει μπει αυτό το νούμερο..
Καλό είναι να μην χαριζόμαστε σε κανέναν είτε λέγεται Γιώργος είτε Γιάννης είτε Μαρία.Συμφωνω και εγώ ότι τα grafts φαινόνται λίγα.Παντως αν μπήκαν τόσα σίγουρα θα γίνει τζιμανι και θα αντισταθμίσει και το μειονεκτήμα της της λεπτής τρίχας.
 

aeratos28

Just aeratos
Αν βάλει φωτό της τοποθέτησης θα πω με σιγουριά..για να μην φανώ υπερβολικός και πω ότι είμαι σίγουρος από τώρα..με την εικόνα του πριν που είχε ο athens,το να βάλει σε αυτή την α ζώνη +3336grafts το θεωρώ ακραίο και υπερβολικά δύσκολο να επιτευχθεί..μένει να δούμε μέχρι πόσο πίσω από hairline έχει φτάσει ..
 

vag25

Well-Known Member
Ποιητής εκ του πρόχειρου και έχω τη μορφή του χοίρου...δεν υποννοώ τπτ.ευθεως το λέω..με άνεση καταδικασμος σε τιρκαλά βλέπω αλλά στον Αναστασάκη Μούγκα στρούγκα..για τον vag το είπα..δεν τον έχω δει να γράφει αντίστοιχα στο νήμα που κραζαμε για τοπικ ,να πει ότι τα έκανε κατ εξακολούθηση τα γεμίσματα με τοπικ στις φωτό....anyway..εγώ περιμένω φωτό από την ημέρα τοποθέτησης ..γτ αν στα μαλλιά που ήδη είχε ο athens,του έβαλε και 3336 grafts μιλάμε θα γίνει σαν ασβός σε 10 μήνες..θα πιάσει ξανά 70++ grafts ανά τετρ εκατοστό..μπορεί να κάνω και λάθος αλλά από αυτές τις φωτό δεν μου γεμίζει σε καμία περίπτωση το μάτι ότι έχει μπει αυτό το νούμερο..
Καταρχας δεν καταδικασα τον Τιρκαλα (αυτο καταλαβαινεις απο αυτο που εγραψα?). Ισα ισα επειδη ειναι απο τις λιγες επιλογες που θα εκανα. Με ενδιαφερει να βαζει αυτα που λεει οτι βαζει. ΘΕΛΩ να τα βαζει να στο πω πιο απλα. Δεν νομιζω να δωσω πανω απο 1-1.5 ευρω/g για μμ. Οποτε καταλαβαινεις.

Τον αναστασακη τον εχω κραξει ομως και σε ειχα υποστηριξει οταν εβλεπα οτι ειχε αδικο ο γιατρος, και αντιστοιχα τον ειχα υποστηριξει οταν εβλεπα οτι ειχε δικιο.
Ειναι απλα τα πραγματα, λεω αυτο που βλεπω καθε φορα, ακομα να με μαθεις?

Τι θες να κανω βρε αερατε, να μπαινω σε καθε νημα (αθλητικα, covid, κηπουρικη) και να πεταω μπηχτες για τον Αναστασακη οπως κανετε 2-3 ατομα?

Για το τοπικ που λες δεν εχω ιδεα. Δεν παρακολουθουσα καν μεταμοσχευσεις πριν καποια χρονια. Θες να πω κατι που δεν το γνωριζω? Η για μια φημη που ακουγα ενω δεν εχω δεν ουτε ζωγραφιστο το τοπικ? Να γινω αυτος ο τυπος? δεν παιζει.

Εχετε λυσσαξει ρε με τον Αναστασακη, σταματηστε και εσεις και αυτος. Κουραστηκαν και τα πιξελς των λαπτοπιων μας.
 

aeratos28

Just aeratos
Σταμάτα ρε σε πειράζω..όσο βρίζει χωρίς λόγο ο Άνιστον ,θα ακούει τα ίδια και χειρότερα..βγαίνουμε από αυτή την παρένθεση του less.. because i cant more..τον βαριέμαι για τώρα..
Ας περιμένουμε φωτό του athens..βλέπω 100 σελίδες να φτάνουμε και εδώ και με προβληματίζει η φάση.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vag25

Well-Known Member
Ειναι τεραστια ελπιδα για μενα ο Τιρκαλας. Ισως και η μονη, γιατι οικονομικα...σκατα. Πραγματικα ευχομαι να ειναι τοσα τα grafts. Απλα συμφωνω με την παρατηρηση σου οτι μου φαινονται πολλα για αυτη την επιφανεια που βλεπουμε αλλα και με το πως δειχνει στην εικονα που βλεπουμε. Μακαρι να βρουμε φωτο καλη να τα μετρησει ο Μακης. Και να ειναι τοσα!
 

aeratos28

Just aeratos
Και για πολύ κόσμο είναι και ελπίδα ,λόγω του οικονομικού,αλλά και για τα μέχρι τώρα αποτελέσματα του..έχει υψηλή φυτρωση,φυσικότητα δουλεύει κάθε ζώνη με όσα χρειάζεται ακριβώς σε grafts και έχει δείξει πάρα πολύ καλά δείγματα γενικά..αυτό όμως με τα grafts είναι ένα θέμα..μακάρι να βάλει άλλες φωτό και να αλλάξει η σκέψη αυτή που έχουμε τώρα..πάντως με αυτές τις φωτο,πάνω από 2200-2300 δεν είναι σε καμία περιπτωση
 
Μπλουζα