Αυτή η φάση που βλέπεις μια φωτογραφία ή βίντεο και λες 'ρε συ, δεν έχω πρόβλημα, όλα καλά' και μετά βλέπεις μια άλλη και πας κλαίγοντας για MM.

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ρε, ήθελα να σας ρωτήσω αν παθαίνετε κάτι που συμβαίνει σε μένα τελευταία.

Έχω αποφασίσει για ΜΜ και όταν βλέπω αληθινές φωτογραφίες είμαι καραμπινάτο NW4, πιθανώς 'πλούσιο' NW5. Άλλες φορές, λουσμένος, σε χαμηλό φωτισμό και έτσι με το πλαγιοδάνειο χτενισμένο σωστά, είμαι σε φάση 'Φιλαράκι, NW3 Χολιγουντιανό είσαι, μην κάνεις τίποτα, είσαι τσίφτης.'. Μετά φυσάει λίγος αέρας, πάει η πλαγιοδανειοκαπέτα στην άκρη και εκτίθεται η κουρούπα.

Αλλά έχω έτσι μια εσωτερική πάλη (όταν δεν έχω τίποτε καλύτερο να κάνω) που λέω τη μια 'Ρε γαμώτο, πόσο προχωρημένα είναι τα πράγματα;' και την άλλη 'Κυριλέ είσαι, δε θες τίποτα'. Συνήθως η αλήθεια βρίσκεται στο χειρότερο δυνατό σενάριο (ο αδερφός μου π.χ που από μαλλί είναι λυκάνθρωπος, όπως και να 'ναι το φως και οι φωτό, ίδιο μαλλί έχει. Εγώ είμαι τουλάχιστον πέντε διαφορετικοί καραφλοτύποι αναλόγως, ώρας, μέρους και φάσης της Σελήνης).

Το έχετε κι εσείς αυτό ρε ή είμαι μόνο εγώ τόσο μουρλός;

ΥΓ Η τελευταία διετία με την τηλε-εργασία μας έχει τσακίσει. Να αναγκάζεσαι να κοιτάς την κουρούπα σου από 10 πόντους τόσες ώρες κάθε μέρα. Οι ψευδαισθήσεις πάνε στο διάολο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Ακριβώς όπως το λες αδελφέ.
Βρεγμένα μαλλιά, με φώτα είναι....κόλαση...
Στεγνά μαλλιά, με μαεστρικά και "ακροβατικά" χτενίσματα η απόλυτη κοροιδία του εαυτού μας, ότι δεν έχουμε μεγάλο θέμα.
Και κάπως έτσι ξεκινά η παράνοια, μια έτσι μια αλλιώς!!
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Ναι ρε γαμώτο...γιατί θυμάμαι (αμυδρά) από τότε που είχα κανονικό μαλλί, η μόνη έννοια ήταν 'Πώς θα το φτιάξω;' ή 'Ρε μαλάκα, πώς έγινε έτσι το μαλλί;'. Ποτέ 'Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Ο ΔΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΟΥ'.

Σνίφ.
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Είναι να μην κάνει αυτό το trigger η πρεζοαλωπεκία στα 31-32 με το γενικό thinning.
Απο εκεί ξεκινά η "κόλαση" και ροκανίζει αργά και βασανιστικά κομματάκια από το κεφάλι μας η ρουφιάνα.
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ρε, ήθελα να σας ρωτήσω αν παθαίνετε κάτι που συμβαίνει σε μένα τελευταία.

Έχω αποφασίσει για ΜΜ και όταν βλέπω αληθινές φωτογραφίες είμαι καραμπινάτο NW4, πιθανώς 'πλούσιο' NW5. Άλλες φορές, λουσμένος, σε χαμηλό φωτισμό και έτσι με το πλαγιοδάνειο χτενισμένο σωστά, είμαι σε φάση 'Φιλαράκι, NW3 Χολιγουντιανό είσαι, μην κάνεις τίποτα, είσαι τσίφτης.'. Μετά φυσάει λίγος αέρας, πάει η πλαγιοδανειοκαπέτα στην άκρη και εκτίθεται η κουρούπα.

Αλλά έχω έτσι μια εσωτερική πάλη (όταν δεν έχω τίποτε καλύτερο να κάνω) που λέω τη μια 'Ρε γαμώτο, πόσο προχωρημένα είναι τα πράγματα;' και την άλλη 'Κυριλέ είσαι, δε θες τίποτα'. Συνήθως η αλήθεια βρίσκεται στο χειρότερο δυνατό σενάριο (ο αδερφός μου π.χ που από μαλλί είναι λυκάνθρωπος, όπως και να 'ναι το φως και οι φωτό, ίδιο μαλλί έχει. Εγώ είμαι τουλάχιστον πέντε διαφορετικοί καραφλοτύποι αναλόγως, ώρας, μέρους και φάσης της Σελήνης).

Το έχετε κι εσείς αυτό ρε ή είμαι μόνο εγώ τόσο μουρλός;

ΥΓ Η τελευταία διετία με την τηλε-εργασία μας έχει τσακίσει. Να αναγκάζεσαι να κοιτάς την κουρούπα σου από 10 πόντους τόσες ώρες κάθε μέρα. Οι ψευδαισθήσεις πάνε στο διάολο.
Κάπως έτσι είναι φίλε μου σε όλους μας η φάση .... Εμένα η καλύτερη μου είναι όταν κοιτιεμαι στον καθρέφτη του αυτοκινήτου μέσα .... Λέω τι μαλλουρα είναι αυτή ; Το δέρμα δεν φαίνεται πουθενά ! Η και στους καθρέφτες μέσα στο σπίτι μου .... Αλλά η πραγματικότητα ξέρω ότι δεν είναι έτσι ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

nick90

Well-Known Member
Ρε, ήθελα να σας ρωτήσω αν παθαίνετε κάτι που συμβαίνει σε μένα τελευταία.

Έχω αποφασίσει για ΜΜ και όταν βλέπω αληθινές φωτογραφίες είμαι καραμπινάτο NW4, πιθανώς 'πλούσιο' NW5. Άλλες φορές, λουσμένος, σε χαμηλό φωτισμό και έτσι με το πλαγιοδάνειο χτενισμένο σωστά, είμαι σε φάση 'Φιλαράκι, NW3 Χολιγουντιανό είσαι, μην κάνεις τίποτα, είσαι τσίφτης.'. Μετά φυσάει λίγος αέρας, πάει η πλαγιοδανειοκαπέτα στην άκρη και εκτίθεται η κουρούπα.

Αλλά έχω έτσι μια εσωτερική πάλη (όταν δεν έχω τίποτε καλύτερο να κάνω) που λέω τη μια 'Ρε γαμώτο, πόσο προχωρημένα είναι τα πράγματα;' και την άλλη 'Κυριλέ είσαι, δε θες τίποτα'. Συνήθως η αλήθεια βρίσκεται στο χειρότερο δυνατό σενάριο (ο αδερφός μου π.χ που από μαλλί είναι λυκάνθρωπος, όπως και να 'ναι το φως και οι φωτό, ίδιο μαλλί έχει. Εγώ είμαι τουλάχιστον πέντε διαφορετικοί καραφλοτύποι αναλόγως, ώρας, μέρους και φάσης της Σελήνης).

Το έχετε κι εσείς αυτό ρε ή είμαι μόνο εγώ τόσο μουρλός;

ΥΓ Η τελευταία διετία με την τηλε-εργασία μας έχει τσακίσει. Να αναγκάζεσαι να κοιτάς την κουρούπα σου από 10 πόντους τόσες ώρες κάθε μέρα. Οι ψευδαισθήσεις πάνε στο διάολο.
Φίλε ο φωτισμός παίζει τον κύριο ρόλο στο πως θα δείχνεις. Μπορεί να φαίνεσαι εντελώς διαφορετικός ανάλογα τις συνθήκες. Αλλιως θα φαίνεσαι μέσα σε κλειστό χώρο αλλιώς σε εξωτερικό χώρο. Αλλιώς με καλό φωτισμό πάνω από το κεφάλι, αλλιώς με χαμηλό φωτισμό που να μη πέφτει απευθείας πάνω στο κεφάλι σου. Επίσης μετράει και το χτένισμα που κάνεις και το μάκρος των μαλλιών που κρύβουν τα κενά. Οπότε ο καθένας γνωρίζοντας αυτά μπορεί να βγάλει και τις ανάλογες φωτογραφίες αναλόγως τι θέλει να πετύχει. Π.χ. θες να κοροιδεύεις τον εαυτό σου ; βγάζεις με χαμηλό φωτισμό κτλπ. Θες να δεις την αλήθεια; Βγάζεις με κανονικό φωτισμό οπως θα φαίνεσαι και εξω που θα βγαίνεις πχ με τον ήλιο ή τελος πάντων με καλό φωτισμό να πέφτει απευθείας πάνω στο κεφάλι.
Οπότε χρειάζεται και προσοχή στις φωτογραφίες που βλέπεις εδώ στο φόρουμ, ειδικά από κλινικές που κάνουν επιθετική διαφήμιση και marketing... μάντεψε αν θα σου δείχνουν την κατάσταση όπως πραγματικά είναι ή θα σου δείχνουν την ωραιοποιημένη κατάσταση με περιποιημένες φωτογραφίες με καραφλοχτενίσματα σε χαμηλούς φωτισμούς για να εξυπηρετήσουν τα οικονομικά συμφέροντά τους ;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flag17

Well-Known Member
Ναι ρε γαμώτο...γιατί θυμάμαι (αμυδρά) από τότε που είχα κανονικό μαλλί, η μόνη έννοια ήταν 'Πώς θα το φτιάξω;' ή 'Ρε μαλάκα, πώς έγινε έτσι το μαλλί;'. Ποτέ 'Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΙ Ο ΔΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΟΥ'.

Σνίφ.
Εχεις ανεβάσει φώτο δικές σου? γιατι δεν θυμάμαι
 

Georgie

Well-Known Member
Είσαι μεγάλος τρελός , respect !
Λοιπόν το είχα πάθει και εγώ
Ίδιες αμφιβολίες είχα αλλά έκανα μεταμόσχευση και είδα την αλήθεια!
Θα κάνω άλλη μια γιατί η αλήθεια μου άρεσε και θα της δώσω ,boost .
Προχωρα
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Αυτό ακριβώς μεγάλε αδερφέ από το Jotunheim. Υπάρχουν φώτο που αισθάνομαι '' Μία χαρά είσαι, πήγαινε μίλα της ρε '' και άλλες πως είμαι η ντροπή των 21χρονων, η καράφλα που έψαχνε μανιωδώς ο Αρχιμήδης για να κάψει ορισμένα πλοία των Ρωμαίων ακόμα. Ο βιασμός της Νανκινγκ όμως συμβαίνει στον έντονο μεσημεριανό ήλιο. Εκεί αστα...
 

ManCyprus87

Well-Known Member
Αυτό ακριβώς μεγάλε αδερφέ από το Jotunheim. Υπάρχουν φώτο που αισθάνομαι '' Μία χαρά είσαι, πήγαινε μίλα της ρε '' και άλλες πως είμαι η ντροπή των 21χρονων, η καράφλα που έψαχνε μανιωδώς ο Αρχιμήδης για να κάψει ορισμένα πλοία των Ρωμαίων ακόμα. Ο βιασμός της Νανκινγκ όμως συμβαίνει στον έντονο μεσημεριανό ήλιο. Εκεί αστα...
Εσύ αδελφέ μου θα είσαι ο απόλυτος δαμαστής της αλωπεκίας σε βάθος χρόνου.
Mark my words..
 

adelino225

Active Member
Ρε, ήθελα να σας ρωτήσω αν παθαίνετε κάτι που συμβαίνει σε μένα τελευταία.

Έχω αποφασίσει για ΜΜ και όταν βλέπω αληθινές φωτογραφίες είμαι καραμπινάτο NW4, πιθανώς 'πλούσιο' NW5. Άλλες φορές, λουσμένος, σε χαμηλό φωτισμό και έτσι με το πλαγιοδάνειο χτενισμένο σωστά, είμαι σε φάση 'Φιλαράκι, NW3 Χολιγουντιανό είσαι, μην κάνεις τίποτα, είσαι τσίφτης.'. Μετά φυσάει λίγος αέρας, πάει η πλαγιοδανειοκαπέτα στην άκρη και εκτίθεται η κουρούπα.

Αλλά έχω έτσι μια εσωτερική πάλη (όταν δεν έχω τίποτε καλύτερο να κάνω) που λέω τη μια 'Ρε γαμώτο, πόσο προχωρημένα είναι τα πράγματα;' και την άλλη 'Κυριλέ είσαι, δε θες τίποτα'. Συνήθως η αλήθεια βρίσκεται στο χειρότερο δυνατό σενάριο (ο αδερφός μου π.χ που από μαλλί είναι λυκάνθρωπος, όπως και να 'ναι το φως και οι φωτό, ίδιο μαλλί έχει. Εγώ είμαι τουλάχιστον πέντε διαφορετικοί καραφλοτύποι αναλόγως, ώρας, μέρους και φάσης της Σελήνης).

Το έχετε κι εσείς αυτό ρε ή είμαι μόνο εγώ τόσο μουρλός;

ΥΓ Η τελευταία διετία με την τηλε-εργασία μας έχει τσακίσει. Να αναγκάζεσαι να κοιτάς την κουρούπα σου από 10 πόντους τόσες ώρες κάθε μέρα. Οι ψευδαισθήσεις πάνε στο διάολο.
Φιλε κανεις καποια θεραπεια???Φινα,μινο η ντουτα???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

teohair

Member
Νομίζω πως όλοι την έχουμε περάσει την φάση για να είμαστε εδώ και στο σταυροδρόμι είναι την κάνω δε την κάνω.
Πάντως άμα με το καλό προχωρήσεις το πριν με το μετά δεν θα συγκρίνονται...εγώ προσωπικά έχω ξεχάσει την εικόνα του πως ήμουνα, υπάρχει το κινητό να μου την θύμιζει και να λέω καλά έκανα
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
@teohair Σε πιστεύω και προφανώς και θα την κάνω, Σεπτέμβρη αν όλα πάνε καλά. Έχω πραγματικά έτσι αρκετή μακάβρια περιέργεια να με δω με ξυρισμένο κεφάλι προεγχειρητικά, να δω τις τρούπες να χάσκουν να μου φύγουν τα ούρα.

ΥΓ Μπόνους φάση όταν έχεις καστανό-σκούρο μαλλί και έχεις κάνιο σένιο μαύρισμα στην καράφλα, η ψευδαίσθηση πυκνότητας ανεβαίνει επίπεδο, σαν να 'χεις βάλει Τόπικ. Γιατί δεν έχεις το χτυπητό χλωμό άσπρο του πελιδνού σου κρανίου να ξεπροβάλλει ανάμεσα από τις τέσσερες τρίχες της νησίδας, τα βλέπεις σοκολατιά όλα και ψευτοχαίρεσαι μόνος σου.

ΥΓ2 @adelino225 Καμία αγωγή πέρα από το Νιζοράλ του λαού. Δεν είναι πως αλλάζει το μαλλί μου, αυτό έχει τη ζημιά του κανονικά, όλες τις ώρες. Συζητάω πώς 'φαίνεται' αλλιώς ανάλογα με την ώρα, την ψυχολογία, το φωτισμό κτλ.
 

adelino225

Active Member
@teohair Σε πιστεύω και προφανώς και θα την κάνω, Σεπτέμβρη αν όλα πάνε καλά. Έχω πραγματικά έτσι αρκετή μακάβρια περιέργεια να με δω με ξυρισμένο κεφάλι προεγχειρητικά, να δω τις τρούπες να χάσκουν να μου φύγουν τα ούρα.

ΥΓ Μπόνους φάση όταν έχεις καστανό-σκούρο μαλλί και έχεις κάνιο σένιο μαύρισμα στην καράφλα, η ψευδαίσθηση πυκνότητας ανεβαίνει επίπεδο, σαν να 'χεις βάλει Τόπικ. Γιατί δεν έχεις το χτυπητό χλωμό άσπρο του πελιδνού σου κρανίου να ξεπροβάλλει ανάμεσα από τις τέσσερες τρίχες της νησίδας, τα βλέπεις σοκολατιά όλα και ψευτοχαίρεσαι μόνος σου.

ΥΓ2 @adelino225 Καμία αγωγή πέρα από το Νιζοράλ του λαού. Δεν είναι πως αλλάζει το μαλλί μου, αυτό έχει τη ζημιά του κανονικά, όλες τις ώρες. Συζητάω πώς 'φαίνεται' αλλιώς ανάλογα με την ώρα, την ψυχολογία, το φωτισμό κτλ.
Η κατάσταση σου πως είναι??
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
ΝW4 αν με δεις ψύχραιμα, πιθανώς διάχυτο NW5 στις πολύ αρχές. 40 χρονώ γεροντοξεφτιλοτζόβενος. Δύο μπαμ μου έκανε η καραφλίαση στη ζωή. Από τα 27-30 που έγινα NW2, σούρθηκα προς ένα υγιές NW3 ως τα 38 και μετά με πατήσανε νταλίκες, μπάμπουρες, τζιτζιφιόγκοι και μέσα στη διετία 38-40 πήγα NW4.

To έτσι γελοίο της υπόθεσης είναι πως πέρα από το διάστημα 27-30 που μάδαγα σαν το κοτόπουλο, δεν είχα ποτέ περιόδους έντονου shedding. Αργά αλλά σταθερά και αμετάκλητα καράφλιαζα. Τώρα που ηρέμησε η φάση και δεν με πιάνει πια τίποτα, σκέφτηκα πως είναι ο ιδανικός καιρός για μια ΜΜ. Θα ξαναμπώ στα 50 να κλείσω το μπιφτέκι που ως τότε θα χάσκει και θα'μαι κύριος.
 

adelino225

Active Member
ΝW4 αν με δεις ψύχραιμα, πιθανώς διάχυτο NW5 στις πολύ αρχές. 40 χρονώ γεροντοξεφτιλοτζόβενος. Δύο μπαμ μου έκανε η καραφλίαση στη ζωή. Από τα 27-30 που έγινα NW2, σούρθηκα προς ένα υγιές NW3 ως τα 38 και μετά με πατήσανε νταλίκες, μπάμπουρες, τζιτζιφιόγκοι και μέσα στη διετία 38-40 πήγα NW4.

To έτσι γελοίο της υπόθεσης είναι πως πέρα από το διάστημα 27-30 που μάδαγα σαν το κοτόπουλο, δεν είχα ποτέ περιόδους έντονου shedding. Αργά αλλά σταθερά και αμετάκλητα καράφλιαζα. Τώρα που ηρέμησε η φάση και δεν με πιάνει πια τίποτα, σκέφτηκα πως είναι ο ιδανικός καιρός για μια ΜΜ. Θα ξαναμπώ στα 50 να κλείσω το μπιφτέκι που ως τότε θα χάσκει και θα'μαι κύριος.
Εγώ αδερφέ πριν από ένα 4μηνο έκανα το πρώτο μπαμ στα 31 μου... Ελπίζω να το έπιασα από την αρχή, ξεκίνησα φιναστεριδη 1,25mg/7
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Καλή επιτυχία στον αγώνα εύχομαι και να θυμάσαι, είναι μαραθώνιος, όχι σπρίντ. Σε έπιασε αργά, οπότε λογικά δεν θα σε πάει για μεγάλο NW.
 

adelino225

Active Member
Καλή επιτυχία στον αγώνα εύχομαι και να θυμάσαι, είναι μαραθώνιος, όχι σπρίντ. Σε έπιασε αργά, οπότε λογικά δεν θα σε πάει για μεγάλο NW.
Ναι αδερφέ...Σε ευχαριστώ πολύ.. Και σε σένα εύχομαι καλή επιτυχία... Ο Θεός να ειναι μαζί σου
 

ManCyprus87

Well-Known Member
@teohair Σε πιστεύω και προφανώς και θα την κάνω, Σεπτέμβρη αν όλα πάνε καλά. Έχω πραγματικά έτσι αρκετή μακάβρια περιέργεια να με δω με ξυρισμένο κεφάλι προεγχειρητικά, να δω τις τρούπες να χάσκουν να μου φύγουν τα ούρα.

ΥΓ Μπόνους φάση όταν έχεις καστανό-σκούρο μαλλί και έχεις κάνιο σένιο μαύρισμα στην καράφλα, η ψευδαίσθηση πυκνότητας ανεβαίνει επίπεδο, σαν να 'χεις βάλει Τόπικ. Γιατί δεν έχεις το χτυπητό χλωμό άσπρο του πελιδνού σου κρανίου να ξεπροβάλλει ανάμεσα από τις τέσσερες τρίχες της νησίδας, τα βλέπεις σοκολατιά όλα και ψευτοχαίρεσαι μόνος σου.

ΥΓ2 @adelino225 Καμία αγωγή πέρα από το Νιζοράλ του λαού. Δεν είναι πως αλλάζει το μαλλί μου, αυτό έχει τη ζημιά του κανονικά, όλες τις ώρες. Συζητάω πώς 'φαίνεται' αλλιώς ανάλογα με την ώρα, την ψυχολογία, το φωτισμό κτλ.
Έτσι ακριβώς: ανάλογα με τη ψυχολογία μας και το φωτισμό κρίνουμε και το μαλλί μας, από NW3 έως και NW5 άμα λάχει!
 

ManCyprus87

Well-Known Member
ΝW4 αν με δεις ψύχραιμα, πιθανώς διάχυτο NW5 στις πολύ αρχές. 40 χρονώ γεροντοξεφτιλοτζόβενος. Δύο μπαμ μου έκανε η καραφλίαση στη ζωή. Από τα 27-30 που έγινα NW2, σούρθηκα προς ένα υγιές NW3 ως τα 38 και μετά με πατήσανε νταλίκες, μπάμπουρες, τζιτζιφιόγκοι και μέσα στη διετία 38-40 πήγα NW4.

To έτσι γελοίο της υπόθεσης είναι πως πέρα από το διάστημα 27-30 που μάδαγα σαν το κοτόπουλο, δεν είχα ποτέ περιόδους έντονου shedding. Αργά αλλά σταθερά και αμετάκλητα καράφλιαζα. Τώρα που ηρέμησε η φάση και δεν με πιάνει πια τίποτα, σκέφτηκα πως είναι ο ιδανικός καιρός για μια ΜΜ. Θα ξαναμπώ στα 50 να κλείσω το μπιφτέκι που ως τότε θα χάσκει και θα'μαι κύριος.
Ακόμη μια απόδειξη ότι μετά τα 30-32 μπορεί να οργιάσει πολύ η κατάσταση και μέσα σε μια διετία να σε πετάξει και 1 και 2 NW πιο κάτω. Αυτό το κωλογονίδιο της αλωπεκίας, δε ξέρεις πότε ξυπνάει, πότε επιβραδύνει και ξανά απ' την αρχή.
Ακόμη και σε άτομα που μέχρι τα 40 ήταν και NW2 είδα να τους προσγειώνει σε NW4 σε 2-3 χρόνια.
Ο μόνος τρόπος ΙΣΩΣ να προβλέψεις ΚΑΠΩΣ πως θα εξελιχτεί μέσα στα χρόνια, είναι καταρχήν να καταλάβεις ποιου το πάττερν ακολουθείς, και αυτού του κάποιου να δεις φωτογραφίες του στα 25, στα 35, στα 45, στα 65 κτλπ.
This shit never ends!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα