Απο που αγοράζουμε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mitsaros25

New Member
Guys αν έχει αναφερθεί πριν σορρυ εκ των προτέρων!
Για regaine από πού μπορώ να αγοράσω από το εξωτερικό για να μου βγει φθηνότερα;
Είδα ότι αναφέρατε συγκεκριμένα φάρμακα όπως το Kirkland η τεσπα όπως το λένε,πού είναι αντίστοιχα του regaine.
Για το regaine υπάρχει προμηθευτής που να το χει έξω κ να μη μου βγαίνει 20 ευρώ το μπουκαλάκι;
Αλλιώς,το Kirkland σας το χουν συστήσει δερματολόγοΙ ή το αγοράζετε ερήμην;

Χαιρετώ :)
 

poseidonas77

Well-Known Member
δεν ανοιγει το λινκ.
λοιπον η μονη μεθοδος που δουλευει εδω και μηνες αξιοπιστα χωρις κανενα προβλημα ειναι αυτη που λεω ποιο πανω..εμβασμα στο paypall και τελος(500e οριο το μηνα)...εχω μεταφερει πανω απο 400 ευρω το τελευταιο διαστημα και εχω κανει αγορες ανετα και απροβληματιστα,,..υπαρχει και ο τροπος με την revolut(καρτα του εξωτερικου) με τον ιδιο τροπο...εμβασμα στη revolut τη συνδεεις στο paypall η αγοραζεις κατευθειαν με αυτην αλλα δυστυχως δε δουλευει με ολλα τα e-shops χωρια οτι εχει διαδικασια να την περασεις στο paypall...εμενα δε με βολεψε ..αλλα δυστυχως δε μπορω να κανω αγορες σε e-shops χωρις paypall...
 

crossfire

Well-Known Member
δεν ανοιγει το λινκ.
λοιπον η μονη μεθοδος που δουλευει εδω και μηνες αξιοπιστα χωρις κανενα προβλημα ειναι αυτη που λεω ποιο πανω..εμβασμα στο paypall και τελος(500e οριο το μηνα)...εχω μεταφερει πανω απο 400 ευρω το τελευταιο διαστημα και εχω κανει αγορες ανετα και απροβληματιστα,,..υπαρχει και ο τροπος με την revolut(καρτα του εξωτερικου) με τον ιδιο τροπο...εμβασμα στη revolut τη συνδεεις στο paypall η αγοραζεις κατευθειαν με αυτην αλλα δυστυχως δε δουλευει με ολλα τα e-shops χωρια οτι εχει διαδικασια να την περασεις στο paypall...εμενα δε με βολεψε ..αλλα δυστυχως δε μπορω να κανω αγορες σε e-shops χωρις paypall...

Πως βάζεις λεφτά στη Revolut?
Μεταφορά απο την χρεωστική μου δεν δέχεται
 

poseidonas77

Well-Known Member
με εμβασμα απο την τραπεζα σου..
εδω αναλυτικος οδηγος σχετικα με την revolut
http://www.insomnia.gr/topic/588647-revolut-οδηγός-επιβίωσης/

την εκανα τη διαδικασια και δουλευει..εστειλα στη revolut 25e μεσω εμβασματος αλλα επειδη δεν με βολεψε σαν καρτα σε καποια e-shops τα ξαναστειλα πισω στη τραπεζα ...
 

Briner

Active Member
Είμαι της γνώμης, ότι από τη στιγμή που υπάρχει η δυνατότητα εμβάσματος στο εξωτερικό, το «κολπάκι» με την PayPal, δεν είναι πλέον «κολπάκι» αλλά σκέτη βλακεία. Αν επείγεται κάποιος, να το καταλάβω. Αλλά υπό φυσιολογικές συνθήκες, αντί να πληρώνεις 1€ έξοδα για ποιόν λόγο να πληρώνεις ένα κάρο κερατιάτικα στην PayPal;

Και στο θέμα της κάρτας, το έχω ξαναγράψει και αλλού: Ρίξτε μια ματιά και στη Neteller. Χρόνια στην πιάτσα και με πολύ καλή υποστήριξη (και στα Ελληνικά). Προσωπικά, δεν νιώθω καθόλου ασφαλής με ένα σύστημα που λειτουργεί μόνο σε κινητό και με υποστήριξη κουκουρούκου. Στη Revolut αναφέρομαι. Έχω προσωπική εμπειρία, που με ανάγκασε να μαζέψω τα μπογαλάκια μου και να εγκαταλείψω το «τυράκι» με το μηδενικό κόστος συναλλάγματος (το οποίο άλλωστε είναι προσωρινό).
 

poseidonas77

Well-Known Member
Για το πρωτο που λες μαλον αναφερεσαι στο request το οποιο οντως ειχε αρκετα κερατιατικα και προσωπικα σε μενα δουλεψε μονο 2 φορες ..μετα με πηρε γραμμη η τραπεζα και δεν ξανακαταφερα να περασω λεφτα..με το εμβασμα κανω τις αγορες μου τους τελευταιους μηνες απροβληματιστα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

35007

Member
Στον κεφαλαιακο ελεγχο προστεθηκαν και οι υπηρεσιες εστιασης. Ξεχναμε και το iherb δλδ. Πρεπει να δοκιμασω αγορα με paypal balance. Αν δεν πετυχει ειμαι αποκλεισμενος.
 

Orionas

Member
Γεια σας,μπορειτε να μου πειτε απο που μπορω να αγορασω minoxidil 5%?γιατι απο εδω http://www.minoxidildirect.com/Minoxidil.htm και εδω http://www.minoxidil-direct.com/ δεν γινετε...ξερετε καποιο σαιτ να παρω?
Και γιατί δεν μπορείς από το minoxidildirect.com ; Τον προηγούμενο μήνα πήρα 4αδα rogaine και ήρθε και γρήγορα.Απλά επιλέγεις το λινκ που λέει international.
 

spiros27

Member
Γεια σας και παλι!!!
Βλεπω στο αμαζον αγορα μινοξιδιλης 5% kirkland προμηθεια ας πουμε για 6 μηνες στη τιμη των 27 ευρω εχει παρει κανεις εγω που χρησιμοποιω regain αν βαλω kirkland θα υπαρξει καποιο προβλημα;
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

cool11

Well-Known Member
Γεια σας,μπορειτε να μου πειτε απο που μπορω να αγορασω minoxidil 5%?γιατι απο εδω http://www.minoxidildirect.com/Minoxidil.htm και εδω http://www.minoxidil-direct.com/ δεν γινετε...ξερετε καποιο σαιτ να παρω?

Εχει καποιος την ευγενη καλοσυνη, να μας ξεκαθαρισει ποιο site ειναι το παλιο-καλο-αξιοπιστο site?
Πολλες φορες υπαρχουν παγιδες, ακομη και ενα γραμμα αν αλλαξει στο url, που πας σε αλλο site, 'και καλα ιδιο' με το άλλο.
Εκτος αν καποιος μας πει, αλλα ποιος το ξερει, οτι ειναι ολα απο τον ιδιο πωλητη.
 

cool11

Well-Known Member
Εκανα παραγγελια απο εδω
minoxidil-direct.com, στο international link,
και την επομενη μερα μου εγινε refund, με την αιτιολογια, οτι δεν μπορουν να στειλουν λογω customs.

Θα βοηθησετε να ξερουμε απο που μπορουμε να αγορασουμε αξιοπιστα και σιγουρα, εμεις οι δυστυχοι της Ελλαδας;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα