Αποψη

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jersey

Well-Known Member
φίλε κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι όσοι είναι μεγάλο norwood έχουν στόχο να φτάσουν NW0, γιατί δεν ειναι εφικτό κιόλας. Απλά προσπαθούν να πάρουν την βέλτιστη κάλυψη αξιοποιώντας όλη τη διαθέσιμη δότρια. NW0 θα γίνουν αυτοί που έχουν όλα τα εφόδια να το κάνουν, οπότε δεν υπάρχει λόγος για συντηρητικές προσεγγίσεις.

Επίσης δεν νομίζω ότι μια ουλή του στριπ από το ενα αυτί στο άλλο στην δότρια σου θα σε κάνει να δείχνεις "πιο ματσο" όπως λες. Το μόνο που θα σε κάνει είναι να φωνάζει σε αυτούς που σε βλέπουν ότι έκανες μεταμόσχευση και δεν θα είναι ωραίο και το θέαμα... Αν έχεις στόχο να φαίνεσαι "πιο μάτσο", τότε ξύρισε τα μαλλιά, ξεκίνα γυμναστήριο να χτίσεις μύες που θα σε δείχνουν πιο αρρενωπό και γίνε σαν τον Vin Diesel, και ξεμπερδεύεις μια και καλή.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
φίλε κάνεις λάθος αν νομίζεις ότι όσοι είναι μεγάλο norwood έχουν στόχο να φτάσουν NW0, γιατί δεν ειναι εφικτό κιόλας. Απλά προσπαθούν να πάρουν την βέλτιστη κάλυψη αξιοποιώντας όλη τη διαθέσιμη δότρια. NW0 θα γίνουν αυτοί που έχουν όλα τα εφόδια να το κάνουν, οπότε δεν υπάρχει λόγος για συντηρητικές προσεγγίσεις.

Επίσης δεν νομίζω ότι μια ουλή του στριπ από το ενα αυτί στο άλλο στην δότρια σου θα σε κάνει να δείχνεις "πιο ματσο" όπως λες. Το μόνο που θα σε κάνει είναι να φωνάζει σε αυτούς που σε βλέπουν ότι έκανες μεταμόσχευση και δεν θα είναι ωραίο και το θέαμα... Αν έχεις στόχο να φαίνεσαι "πιο μάτσο", τότε ξύρισε τα μαλλιά, ξεκίνα γυμναστήριο να χτίσεις μύες που θα σε δείχνουν πιο αρρενωπό και γίνε σαν τον Vin Diesel, και ξεμπερδεύεις μια και καλή.

Unpopular opinion : O Βιν ο Ντιζελ δεν είναι καθόλου ωραίος άντρας και το μόνο που σίγουρα δε μου βγάζει το αυγουλακι του είναι αυτό το μάτσο και έκρηξη τεστοστερόνης που συζητιέται εδώ. Να μου έλεγες για Dwayne Johnson, Statham ακόμα και Bruce Willis βαριά βαριά θα το δεχόμουν πιο εύκολα. Καθαρά υποκειμενική άποψη.
 

oreo

Well-Known Member
Unpopular opinion : O Βιν ο Ντιζελ δεν είναι καθόλου ωραίος άντρας και το μόνο που σίγουρα δε μου βγάζει το αυγουλακι του είναι αυτό το μάτσο και έκρηξη τεστοστερόνης που συζητιέται εδώ. Να μου έλεγες για Dwayne Johnson, Statham ακόμα και Bruce Willis βαριά βαριά θα το δεχόμουν πιο εύκολα. Καθαρά υποκειμενική άποψη.
 

Συνημμένα

  • 2621a4961400db6aad8cdedacba8e578.jpg
    2621a4961400db6aad8cdedacba8e578.jpg
    38.2 KB · Προβολές: 116

jersey

Well-Known Member
Unpopular opinion : O Βιν ο Ντιζελ δεν είναι καθόλου ωραίος άντρας και το μόνο που σίγουρα δε μου βγάζει το αυγουλακι του είναι αυτό το μάτσο και έκρηξη τεστοστερόνης που συζητιέται εδώ. Να μου έλεγες για Dwayne Johnson, Statham ακόμα και Bruce Willis βαριά βαριά θα το δεχόμουν πιο εύκολα. Καθαρά υποκειμενική άποψη.
Εντάξει τυχαία ηταν το ονομα, μπορουσε να είναι και αυτοί που ανέφερες, που ανήκουν στην κατηγορία γυμνασμενων με ξυρισμένο κεφάλι. Επίσης η αρρενωπότητα διαφέρει απο την ομορφιά. Μπορεί κάποιος να είναι ωραίος ας πουμε αλλα να μην είναι αρρενωπος όπως και το αντίστροφο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Unpopular opinion : O Βιν ο Ντιζελ δεν είναι καθόλου ωραίος άντρας και το μόνο που σίγουρα δε μου βγάζει το αυγουλακι του είναι αυτό το μάτσο και έκρηξη τεστοστερόνης που συζητιέται εδώ. Να μου έλεγες για Dwayne Johnson, Statham ακόμα και Bruce Willis βαριά βαριά θα το δεχόμουν πιο εύκολα. Καθαρά υποκειμενική άποψη.
Είναι τυπάρας όμως. Ο Statham είναι ο πιο (σωματικά) ωραίος. Ο The Rock παραείναι φουσκωτός… Ο Bruce γέρασε……
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Είναι τυπάρας όμως. Ο Statham είναι ο πιο (σωματικά) ωραίος. Ο The Rock παραείναι φουσκωτός… Ο Bruce γέρασε……

Ο Ντίζελ είναι νερντουλας (οχι οτι είναι κακο ετσι;) που προσπαθεί μανιωδώς να αποδείξει πως είναι κουλ και μπαντ μποι. Ίσως αυτό τον κάνει φουλ αντιπαθητικό στα μάτια μου. Ο Στειθαμ ειναι γοητευτικός άντρας αλλά το βρετανικό και κρύο χιούμορ του με ψιλοκουραζει ώρες ώρες ενώ ο Δε Ροκ είναι ΤΥΠΑΡΑ. Τελος ο Willis δυστυχώς end of an era φιλε. Φήμες τον θέλουν με άνοια...
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Ο Σβαρτζενεγκερ οσο γερναει μου φαινεται και πιο ωραιος παντως. :p

Προβολή συνημμένου 40573

Πιο φυσικος απο τους αλλους με τις πλαστικες και κραταει και το μαλλακι αρκετα καλα.
Ποτέ δεν ήταν άσχημος θεωρώ. Όσοι πιστεύουν πως ήταν άσχημος ας τον δούνε στο Predator που ήταν και στα prime του να πούνε.
 
Μπλουζα