Αναβαθμίσεις/Ενημερώσεις για το site...

Άκης

Administrator
Προστέθηκε μια νέα ενότητα με τίτλο "Παρουσιάσεις Μεταμοσχεύσεων", όπου εκεί θα μπαίνουν οι αναφορές (παρουσιάσεις/reviews) των μελών που έκαναν μεταμόσχευση σε κάποια εταιρία, ώστε η ενότητα "Μεταμοσχεύσεις" να παραμείνει για συζητήσεις σχετικά με το θέμα αυτό και να μην χάνονται οι παρουσιάσεις με τις συζητήσεις.

Τα σχετικά θέματα έχουν μεταφερθεί στην νέα ενότητα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
Tσεκάρετε και αυτό: τα ονόματα των χρηστών που βλέπουν ένα θέμα ή είναι ενεργοί χρειάζονται κενό, δεν έχουν:

Googleantonisfkapapeter13salonikiossmeafeprircamsomarixxxrayΧΑΙΝΤΙ
 

Άκης

Administrator
Έχει να κάνει με τα αρχεία της ελληνικής μετάφρασης, είναι για παλαιότερη έκδοση. Θα προσθέσω εγώ ότι λείπει σύντομα.
 

lab_rat

Member
Οταν παταω στο mail το link για να κανω unfollow ενα thread μου εμφανιζει αυτο : Ο κώδικας πιστοποίησης δεν ταιριάζει. Προσεγγίζετε σωστά την λειτουργία; Παρακαλώ επιστρέψτε και δοκιμάστε ξανά.
Επισης ο υπολογιστης μοσχευματων δεν φορτωνει...
 

Άκης

Administrator
Δεν καταλαβαίνω σε ποιο σημείο εννοείς σαν "mail".
Βασικά όταν διαβάζεις ένα thread, κάτω από την γρήγορη απάντηση (αριστερά), υπάρχει ένα link που λέει "Παρακολούθηση του θέματος" για να αρχίσει η παρακολούθηση και "Σταμάτημα παρακολούθησης" για το σταμάτημα του.
 

lab_rat

Member
Άκης είπε:
Δεν καταλαβαίνω σε ποιο σημείο εννοείς σαν "mail".
Βασικά όταν διαβάζεις ένα thread, κάτω από την γρήγορη απάντηση (αριστερά), υπάρχει ένα link που λέει "Παρακολούθηση του θέματος" για να αρχίσει η παρακολούθηση και "Σταμάτημα παρακολούθησης" για το σταμάτημα του.
Όταν λαμβάνεις κάποια ειδοποίηση e-mail για κάποιο καινούριο μήνυμα, κάτω κάτω έχει ένα link που το πατάς για σταματήσεις να λαμβάνεις mails για αυτό το θέμα. Όταν πατάω το link αυτό, μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα.
 

Άκης

Administrator
lab_rat είπε:
Όταν λαμβάνεις κάποια ειδοποίηση e-mail για κάποιο καινούριο μήνυμα, κάτω κάτω έχει ένα link που το πατάς για σταματήσεις να λαμβάνεις mails για αυτό το θέμα. Όταν πατάω το link αυτό, μου εμφανίζει αυτό το μήνυμα.
Πιστεύω ότι έχει να κάνει με το γεγονός ότι το κλειδί ασφαλείας που στέλνεται με το email και περιέχεται στο link, διαρκεί ελάχιστη ώρα οπότε αν πατήσεις το link κάποια στιγμή αργότερα, τότε δεν λειτουργεί και δεν προχωρά στην εντολή.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
υπαρχει ενα προβληματακι με τα συνημμενα.
οταν παταμε edit πληρης τροποποιητης δεν μπορουμε να βαλουμε φωτο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Άκης είπε:
Σου εμφανίζει κάποιο πρόβλημα;

δεν μπορω να κανω επεξεργασια στα συνημμενα.
να προσθεσω μια φωτο σε ενα ηδη υπαρχον μηνυμα πχ.
πρεπει να στειλει μελος μηνυμα και να απαντησω παρεα με την φωτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
Νομίζω ότι πλέον η συζήτηση για θεραπείες πρέπει να χωριστεί σε δοκιμασμένες θεραπείες/πειραματικές θεραπείες /εναλλακτικές θεραπείες.Και εξηγώ τους λόγους -1)Όταν στα θέματα νέων μελών προτείνονται αβέρτα αδοκίμαστες θεραπείες επόμενο είναι ότι δεν θα δει αποτέλεσμα και θα απογοητευτεί.-2)Πειραματικές θεραπείες και εναλλακτικές κρύβουν πολλούς κινδύνους υγιείας ,που κάποιος που δεν ασχολείται τακτικά δεν μπορεί να διακρίνει. Πάρ' αυτά αυτές προτείνονται αβέρτα.-3)Όταν κάποιος ζητάει μία συμβουλή για έναρξη θεραπείας άλλοι τον προτρέπουν να ακολουθήσει την πεπατημένη ,άλλοι να δοκιμάσει πράγματα που δεν έχουν αποδειχθεί στο ελάχιστο κλπ κλπ με αποτέλεσμα να μην μπορεί να επιλέξει. -4)Θέματα με καινούριες θεραπείες /εναλλακτικές να καταστρέφονται γεμίζοντας σελίδες με τσακωμούς.
Το site πιστεύω θα βελτιωθεί με την παραπάνω αλλαγή.
 

Άκης

Administrator
Καλή η ιδέα σου και μένει να δω πως μπορεί να εφαρμοστεί, αφού μπορεί να ανοιχτεί ένα νέο θέμα και να ζητά κάποιος περισσότερες πληροφορίες, αλλά να λαμβάνει μικτές απαντήσεις, οπότε δεν θα ξέρουμε πως πρέπει να καταχωρηθεί ως θέμα, σε πειραματικές ή στάνταρ θεραπείες.
Ίσως να υπήρχε κάτι σαν χάρτης...
 

vag25

Well-Known Member
Άκης είπε:
Καλή η ιδέα σου και μένει να δω πως μπορεί να εφαρμοστεί, αφού μπορεί να ανοιχτεί ένα νέο θέμα και να ζητά κάποιος περισσότερες πληροφορίες, αλλά να λαμβάνει μικτές απαντήσεις, οπότε δεν θα ξέρουμε πως πρέπει να καταχωρηθεί ως θέμα, σε πειραματικές ή στάνταρ θεραπείες.
Ίσως να υπήρχε κάτι σαν χάρτης...

Συμφωνω με dimos18,το ειχα προτεινει και εγω να υπαρχει διαχωρισμος.

Ισως θα μπορουσε Ακη το μερος ο καθενας βαζει το δικο του θεμα(τριχοπτωσης) να μην εχει σχεση με κανενα απο τις παραπανω κατηγοριες του dimos18.
Εκει θα ακουγονται ολες οι αποψεις.Τουλαχιστον οι οποιες διαφωνιες(αν υπαρξουν) θα περιοριστουν εκει.
 

jimys

Member
εγω (Ασχετο ) θα προτεινα στη κατηγορια με τις μεταμοσχευσεις να γινει ενας διαχωρισμος ανα μεθοδο.. strip, fue γιατι παιδια οταν καποιος το ψαχνει ειναι κουραστικο να βλεπει μια τη μια μια την αλλη ... αν υπαρχουν μαζεμενα μπορει να τα συγκρινει καλυτερα και σαν αποτελεσμα και οικονομικα..
 

Άκης

Administrator
jhmmys καλό και αυτό που λες, πλέων υπάρχουν πολλές συζητήσεις που πιθανών να μπερδεύουν τα μέλη.
OK, thanks για τις προτάσεις σας. Θα τις εφαρμόσω σύντομα.
 

Άκης

Administrator
Να ενημερώσω ότι ο Chs είναι από σήμερα moderator στο forum.

Τον ευχαριστώ πολύ για την συμμετοχή του.
 
Μπλουζα