Αγορά minoxidil

xaritos

New Member
Καλησπερα θέλω να ρωτήσω από πιο αξιόπιστο site μπορεί πλέον να πάρει κάποιος μινοξ χρησιμοποιώ κιρκλαντ σε υγρή μορφή σκέφτομαι βέβαια να το γυρίσω και σε αφρό ευχαριστώ εκ των προτέρων .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dlazaros

Well-Known Member
Απο goldhair.gr βλέπω αρκετούς να παίρνουν χωρίς πρόβλημα και δίνουν και έπτωση στα μέλη του φόρουμ.
 

xaritos

New Member
Απο goldhair.gr βλέπω αρκετούς να παίρνουν χωρίς πρόβλημα και δίνουν και έπτωση στα μέλη του φόρουμ.
Από εκεί έπαιρνα και εγώ δεν έχουν πλέον κιρκλαντ έχουν εξαντληθεί μόνο αν το γυρίσω σε αφρό που ήταν η τελευταία μου επιλογή
 

faniskar

Member
Εγώ από το 2019 χρησιμοποιώ Κιρκλαντ λοσιόν. Εχω δοκιμάσει και τον αφρό αλλά μου έκανε ζημιά στο μαλλί. Και εγώ από goldhair έπαιρνα αλλά τώρα που έχουν έλλειψη δεν ξέρω και εγώ τι να κανω. έχω μονο 3 μπουκαλάκια (3 μηνες δλδ) ακομα.
 

xaritos

New Member
Εγώ από το 2019 χρησιμοποιώ Κιρκλαντ λοσιόν. Εχω δοκιμάσει και τον αφρό αλλά μου έκανε ζημιά στο μαλλί. Και εγώ από goldhair έπαιρνα αλλά τώρα που έχουν έλλειψη δεν ξέρω και εγώ τι να κανω. έχω μονο 3 μπουκαλάκια (3 μηνες δλδ) ακομα.
Μάλλον φταίει ότι η Αμαζόν δεν πουλάει πλέον κιρκλαντ η επόμενη επιλογή είναι ebay
 

Billaras28

New Member
εν έτει 2023 μπορείτε να μου πείτε από που αγοράζετε μινοξιδίλη (ελληνικά ή ξένα sites) ,προτιμώ αφρό αλλά και λοσιόν δεν με ενοχλεί. Κάθε απαντήση δεκτή!ευχαριστώ!
 

m3e36

Active Member
εν έτει 2023 μπορείτε να μου πείτε από που αγοράζετε μινοξιδίλη (ελληνικά ή ξένα sites) ,προτιμώ αφρό αλλά και λοσιόν δεν με ενοχλεί. Κάθε απαντήση δεκτή!ευχαριστώ!
Axelan φιλς μου lotion.
Εχει 15ευρω το μπουκαλακι
Αν εισαι απο Θεσσαλονίκη υπαρχει φαρμακειο με 13 ευρω
 
Μπλουζα