ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LOK

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Έφτιαξα την συνταγή του Tropheus, αλλα στο τέλος πρόσθεσα και λίγη aloe vera Gel 97,5%. Την διατηρώ στο ψυγείο σε γυάλινο μπουκαλάκι, και όταν είναι να βάλω την ανακινώ καλά και βάζω με το δάχτυλο στα σημεία που θέλω. Το πρόβλημά μου είναι οτι μου αφήνει ασπρίλα-κατακάθι και κολλάει πάνω στο δέρμα... Δε μπορώ να βγω έτσι έξω... Τί κάνω λάθος...? Μήπως να το φιλτράρω και να παίρνω το 1ml με σύριγγα...?
 

tatini

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

η προπυλενογλυκόλη συντηρείται στο ψυγείο ή έξω;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

εκτος ψυγειου
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

δεν υπαρχει θεμα αν την βαλεις στο ψυγειο ετσι?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

δεν χαλαει ουτε και στο ψηγειο,εγω την εχω στο συρταρι,και ο φαρμακοποιος που την πηρα εκτος ψυγειου την ειχε,ειχε θερμοκρασια δωματιου
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

για τη σπιρο το ρωταω αυτο δεν νομιζω να υπαρχει προβλημαπου την εχω στο ψυγειο....γιατι την φτιαχνω με προπυλενογλυκολη
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

δεν χαλαει
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kapamarou οταν εβαζες σπιρο κ σε επιαναν πονοι στους ορχεις αν σταματουσες τη σπιρο μετα απο ποσο καιρο εφευγαν?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kakashi είπε:
kapamarou οταν εβαζες σπιρο κ σε επιαναν πονοι στους ορχεις αν σταματουσες τη σπιρο μετα απο ποσο καιρο εφευγαν?
δεν ειχα τετοιο side απο spiro,τσουξιμο στο στηθος ειχα που εφευγε μετα απο 3 ωρες περιπου
 

tatini

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

kkashi, αν έχεις πόνο στους όρχεις μία καλή ιδέα είναι να τα μαλάζεις.
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ρε γαμωτο εχω 20 μερες που χρησιμοποιω σπιρο κ πριν 2 μερες με επιασε ενας πονο στους ορχεις κ ακομη δεν μ εχει περασει...σπιρο δεν εβαλα αυτες τις 2μερες...ειναι καπως ενοχλητικο κ πολλες φορες με χτυπαει ο πονος κατω απο την κοιλια...κ πριν που πηγα να κατουρησω οταν σφηχτηκα στο τελος ενιωθα εναν εντονο πονο στην περιοχη ακριβως πανω πο την π@@τσα ....βασικα δεν ξερω αν ειναι απο σπιρο γιατι χρησιμοποιω μονο 0,7% κ 1-1,5 μλ τη μερα...κ περυσι που τη χρησιμοποιουσα για κανα διμηνο την 2% δεν ειχα κανενα προβλημα...τωρα να με επιασε με τοσο λιγη περιεκτικοτητα??κ ηταν η πρωτη φορα που με επιασε αυτος ο πονος....ξαφνικα πριν 2 μερες...πριν δεν ειχα τιποτα....παει μηπως πουθενα το μυαλο σας μηπως ειναι τιποτα αλλο κ οχι απο τη σπιρο?blindfold οσο κ να τα τριβω κ εγω κ η κοπελα μ δεν περνανε με τιποτα.... :)
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

χαχαχα.....αλλα εγω θελω να μου τα μαλλαξεις εσυ....
 

tatini

New Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ε κι εγώ για να σ'τα μαλλάζω προσφέρθηκα, όχι για να σ'τα κάνω αέρα :hdanc:
 
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να επισκεφτείς έναν ανδρολόγο-ουρολόγο και θα σου πει ακριβώς γιατί πονάς κι αν φταίει η σπειρονολακτόνη. Επειδή έχεις 2 ημέρες όπως λες και δε σου περνάει ο πόνος. θα μπορούσε να είναι οτιδήποτε. Και αντίστοιχος γιατρός να υπήρχε εδώ μέσα, δεν είναι σωστό να δίνονται "οδηγίες" όταν αφορά κάτι τόσο σημαντικό, θέλω να πιστεύω!
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

εννοειται οτι θα παω στο γιατρο απλα ρωτησα μηπως το εχειπαθει κανεις αλλο αυτο
 

kakashi

Member
Απ: ΑΥΤΟ είναι το καλύτερο και φτηνότερο topical ....

ο πονος συνεχιζεται ακομη εχω 4 μερεςνα βαλω σπιρο....εκτος απο τους ορχεις με χτυπαει οπως ειπα κ κατω απο την κοιλια ο πονος κ καμμια φορα στο στηθος....βεβαια στο στηθος ισως να ειναι κ λιγο ασχετο γιατι πριν 3 μερες εκανα στηθος στο γυμναστηριο κ οποτε κανω πιανομαι φουλ κ μενω μια εβδομαδα πιασμενος....ισως να οφειλεται κ εκει ο πονος....κ δεν ειναι γυρω απο τη θηλη ειναι προς το κεντρο περιπου,....βεβαια οι πονοι σε καμμια περιπτωση δεν ειναι εντονοι απλα υπαρχουν κ ανησυχω....χτες πηγα σε ουρολογο ανδρολογο με εξετασε μου εκανε κατι υπερηχογραφηματα δεν μ βρηκε τιποτα....του ειπα για τη σπιρο κ μ ειπε δεν νομιζει να ειναι απο αυτη....δεν εχει ξανακουσει κατι τετοιο.....αλλα να πω την αληθεια μ φανηκε λιγο ασχετος γενικα για τη σπιρο....τεσπα....μετα με στειλε για καλιεργεια σπερματος πηγα εκανα κ περιμενω τη δευτερα αποτελεσματα για να δουμε μηπως ειναι κανα μικροβιο...ειπε αν συνεχιστει ο πονος για καμμια βδομαδα ακομη να ξαναπαω....
 
Μπλουζα