ΑΑ, κακή ψυχολογία, λανθασμένες επιλογές και απόγνωση

Flag17

Well-Known Member
Φιλε σε καταλαβαινω.Πρεπει να τα βαλεις ολα κατω και να δεις τι θελεις απο την ζωη σου.Εγω επελεξα την περιπτωση του συστηματος μαλλιων καποιοι το λενε περουκα οκ. Προσωπικη επιλογη ,απο εκει και περα κοιτα τα οικονομικα σου ,την δουλεια σου και πως μπορεις να βελτιωθεις .Οπως ειπε καποιος μακρια απο αρνητικους ανθρωπους ,ατομα που σε κοροιδευουν ,σε μειωνουν , και σε φερνουν σε δυσκολη θεση .Η ψυχολογια ειναι το παν( και στο καμακι ) ,οι γυναικες μυριζονται σαν αρπακτικα τον <<λουζερ>>,μην περιμενεις και επιμενεις ντε και καλα να κανεις σχεση και ειδικα με καραφλα να κανεις σχεση της μιας βραδιας η εφημερες πολλες σχεσεις .Κακα τα ψεματα το μαλι παιζει μεγαλο ρολο στο <<πεσιμο>>,αν δεν μπορεις να κανεις τιποτα ,μεταμοσχευση ,προσθετο η οτιδηποτε αλλο πρεπει να βελτιωθεις οικονομικα να αποκτησεις αλλον αερα,με καλο ντυσιμο αυτοκινητο κ.τ.λ.Εγω προσωπικα το εριξα στο κυνηγι του χρηματος ,αγοραζα και αγοραζω <<σχεσεις>> και ας το βλεπουν μερικοι καταντια ,-ναι καλα!!!!! βλεπω και αλλους πως περνανε με τις σχεσεις τους.Γιατι οταν χορταινεις ......γινεσαι επιλεκτικος και εκλεκτικος,οταν ομως εχεις μια εικονα μουνοζητιανου (σορυ για την εκφραση ) τοτε δεν θα σε θελει καμια ,οχι γιατι εχεις καραφλα αλλα θα ντρεπεται να σε δειχνει στις φιλες της ,και δυστυχως οι φιλες μετρουν πολυ περισσοτερο απο οτι νομιζουμε ,και ιεραρχικα πιστευω εγω ,εδω παντρεμενες βαζουν τις φιλες πανω απο τον συζυγο.Ειναι πολυ σημαντικο η εικονα που εχουμε ,π.χ. δες τον Βεγγο ,δες και τον Αλεξανδρακη ,καλοι ηθοποιοι και οι 2, αλλα τι ρολους επαιζαν ??ο ενας του κακομοιρη ,αδικημενου ,κ.τ.λ. και ο αλλος του γυναικα ,του εξυπνου του καταφερτζη κ.τ.λ.το παραδειγμα φαινεται καπως αλλα δειχνει την πραγματικοτητα ,καραφλας ο ενας ,με μαλι ο αλλος ,φαντασου λοιπον τον εναν στους ρολους του αλλου και θα καταλαβεις τι λεω
Φίλε μια ερώτηση θα κάνω; τα πιστεύεις αυτά που γράφεις; δάκρυσα από τα γέλια αλήθεια. Θα αρκεστώ να πω ότι δεν είναι σινεμά η ζωή ούτε παλιά ταινία. Και το να έχεις αυτοπεποίθηση και και λεγειν είναι το θέμα της επιτυχίας στο αντίθετο φύλο. Αυτοί που κλαίγονται ότι δεν γαμανε επειδή δεν έχουν μαλλί ή δεν έχουν λεφτά αν τα ειχαν θα κλαιγοντουσαν για κάτι άλλο γιατί πάλι δεν θα είχαν επιτυχία. Το να έχεις ψυχολογία looser δεν είναι θέμα μαλλιού
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nik1994

Active Member
Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε.Πράγματι η δότρια μου ήταν που ήταν αδύναμη,μου την ''ξετίναξαν'' αρκετά και με τη μεταμόσχευση,που όπως φαίνεται δεν ήταν και πολύ πετυχημένη.Δυστυχώς δεν μπορώ και να τα ξυρίσω όλα κοντά διότι υπάρχουν τα σημάδια από το FUE.
Πόσα grafts είχες βάλει; Τα έχεις ξυρίσει ποτέ και φαίνoνται τόσο πολύ τα white dots?
 
Μπλουζα