Ότι θέλατε να μάθετε για τη Φιναστερίδη και δεν ξέρατε που να ρωτησετε

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Δεν θα το δεχτω να αρχισεις πριν απο εμενα :p
Καλά εσύ ακόμα ρε ? Δεν το πιστεύω και κάθομαι και διαλογίζομαι στο άλλο νήμα περι επιστήμης :p . Μαλλιά για πάντα είναι το σύνθημα που όλυς μας ενώνει, μινοξιδίλη, ντούτα και proscar σε σκόνη.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
αυτό λεω να μην ανεβάσει δόση αν τον πιάσει αυτή που παίρνει ήδη, γιατί συσσωρεύεται με τον καιρό στον οργανισμό.

Μα δεν παίρνει ακόμα τίποτα. Αυτό δεν λέμε; Αύριο ξεκινάει με 3x1.25=3.75mg. Όπως έγραψα σε περιπτώσεις διάχυτης το ελάχιστο είναι γύρω στο 4mg. Το έχω συζητήσει εκτενώς με Λορένζο αυτό το θέμα στα cons.
 

vag25

Well-Known Member
Εκεί εσύ είσαι φάουλ όπως και ο oreo στα εμβόλια.
Ήθελα να στο πω να ξέρεις.
Υπαρχει μια μεγαλη διαφορα με τον φιλο oreo. Εγω ξερω οτι ειμαι φαουλ και οτι ειναι δικη μου φοβια μη ρεαλιστικη (αν και υπαρχει ενας λογος τελος παντων προσωπικος που εχει βαση).
Δεν θα παρω το αμαξι να παω αντιθετα στο ρευμα προσποιουμενος οτι πηγαινω σωστα ενω ειμαι αναποδα. Ξερω οτι ειμαι αναποδα. Ο oreo θελει να πεισει τον εαυτο του οτι παει σωστα :p


Για αυτο και εχω πει για τον εμβολιασμο, οτι αν καποιος πει ...παιδια εχετε δικιο αλλα φοβαμαι χωρις λογο το εμβολιο, θα το καταλαβω απολυτα. Ειναι απολυτα σεβαστο και ανθρωπινο να φοβομαστε.

Eντελως διαφορετικοι τροποι αντιμετωπισης. Ξερω οτι ειμαι λαθος για την φιναστεριδη και εχεις δικιο σε αυτο που λες (με εναν αστερισκο για το προσωπικο θεμα μου).

Σορρυ oreo :p
 
Τελευταία επεξεργασία:

Gianney

Well-Known Member
Μα δεν παίρνει ακόμα τίποτα. Αυτό δεν λέμε; Αύριο ξεκινάει με 3x1.25=3.75mg. Όπως έγραψα σε περιπτώσεις διάχυτης το ελάχιστο είναι γύρω στο 4mg. Το έχω συζητήσει εκτενώς με Λορένζο αυτό το θέμα στα cons.
Σχετικά με εξετάσεις που κατά καιρούς από μέλη ακούγονται ;; σκέφτεσαι να τον τσεκαρεις;
 

witcher

Well-Known Member
Μα δεν παίρνει ακόμα τίποτα. Αυτό δεν λέμε; Αύριο ξεκινάει με 3x1.25=3.75mg. Όπως έγραψα σε περιπτώσεις διάχυτης το ελάχιστο είναι γύρω στο 4mg. Το έχω συζητήσει εκτενώς με Λορένζο αυτό το θέμα στα cons.
Εννοώ την δοση που αποφάσισες να ξεκινήσει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σου εξήγησα. Για διάχυτη το low είναι περίπου 4mg. Είχε τεθεί πολλές φορές στα cons με Λορενζο και το έχω ακούσει κατ' επανάληψη.
 

obi one

Active Member
Επειδή παίρνω κι εγώ 5mg τη βδομάδα (1/4 μέρα παρά μέρα) δεν υπάρχει διαφορά στην αποτελεσματικότητα στο πως θα τα πάρεις, ετσι; είναι πολύ βολικό αυτό που λες και λέω να το ακολουθήσω
γειά σου φίλε, να σε ρωτήσω 1. πόσο καιρό παίρνεις? 2. έχεις δει ικανοποιητικο αποτέλεσμα? 3. γιατί 1/4 μέρα παρά μέρα κ όχι κάθε μέρα? ευχαριστώ εκ των προτέρων..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Σου εξήγησα. Για διάχυτη το low είναι περίπου 4mg. Είχε τεθεί πολλές φορές στα cons με Λορενζο και το έχω ακούσει κατ' επανάληψη.
Έχεις παρατηρήσει εσύ mod να δυναμώνει δοτρια σε όσους έχουν διάχυτη κατά τη περίοδο λήψης φιναστεριδης;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Προφανώς υπάρχουν και οι εξαιρέσεις. Εμείς μιλάμε για τον κανόνα.
 

naruto

Well-Known Member
@CVIAL εσυ το pattern A δεν εχεις ομως (απο μπροστα προς τα πισω,με το crown να χανετε τελευταιο)?
Η μηπως θα χαρακτηριζες και το δικο σου pattern σαν diffuse ?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καθόλου, είμαι το αντίθετο του diffuse. Δεν έχει πάρει το δικό μου pattern.
 
Μπλουζα