Ήρθε και η δική μου ώρα μάλλον...

aeratos28

Just aeratos
φιλε δεν κουραζεις κάποιον εδώ..γι αυτο μπαινουμε..ανταλασουμε γνώμες εμπειρίες και γνώσεις..όσον αφορα το Δημήτρη που λες είχε πρόβλημα ναι..μόνο την α ζώνη όμως που ήταν εντελώς κενή..εσυ εχεις ενα τσουλουφι αραιο..οκ.!από πίσω είχε πολύ μαλλί στην β ζωνη ο Δημήτρης όμως.ενώ φιλε imouthis εσύ β ζώνη,έχεις αδειασει πολύ.όπως βλέπω στις πρώτες σου φωτό.άρα θα επέμβει και εκεί ο γιατρός..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Επειδη μια φορα κανεις μμ και οι επιλογες σου ειναι εντος Ελλαδας απο οτι βλεπω απο τα οικονομικο πακετο που διαθετεις δες ολες τις επιλογες σου και επελεξε οποια κρινεις εσυ καλυτερη. Καλη επιτυχια σε οτι αποφασισεις. Αν ειχες παραπανω χρηματα η μπορουσες να μαζεψεις θα ειχες και την επιλογη της κυπρου
 

aeratos28

Just aeratos
Επειδη μια φορα κανεις μμ και οι επιλογες σου ειναι εντος Ελλαδας απο οτι βλεπω απο τα οικονομικο πακετο που διαθετεις δες ολες τις επιλογες σου και επελεξε οποια κρινεις εσυ καλυτερη. Καλη επιτυχια σε οτι αποφασισεις. Αν ειχες παραπανω χρηματα η μπορουσες να μαζεψεις θα ειχες και την επιλογη της κυπρου

dimitris50423 εδώ είναι το θέμα..να δώσουμε στον φίλο να καταλάβει τι πρόβλημα έχει ακριβώς..γιατί νομίζει ότι έχει το μισό πρόβλημα από εσένα..κάτι που κατά την γνώμη μου είναι λάθος..δεν έχετε το ίδιο πρόβλημα,αλλά δεν απεχετε και πολύ με το πως ήσουν πριν..αυτό που του λες τώρα για λεφτά δεν νομίζω να τον βοηθάει καθόλου γιατί πες ότι είχε την δυνατότητα να πάει Κύπρο..πιστεύεις ότι θα του έλεγαν καταρχήν λιγότερα από 3000 grafts??? με τίποτα όμως..άρα ας κατανοήσει ο φίλος πρώτα την κατάσταση του μαλλιού του και μετά όλα τα αλλα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ειναι αυτονοητο οτι με 2000 τριχες θα εχει αραιο αποτελεσμα κ του το ειπατε ηδη. Δεν παει ετσι μισο προβλημα με μισες τριχες εχεις ιδιο αποτελεσμα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πιστευω εγινε λαθος και ενοουν grafts αποκλειεται τετοια μαλακια να ελεγε και η medi jenes (λεμε τωρα)
 

Stripar

Established Member
Μα είναι δυνατόν να μου προτείνουν κάτι τόσο λάθος.... (στην κλινική εννοώ).
ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ !!!
:D

Πάλι καλά , που μπήκες και έγραψες και σε ξυπνήσαμε λίγο!

Πάντως αύριο που θα πάς πές τους ότι στο HairlossGR σου είπαν ότι :
2000 τρίχες , περίπου 800 grafts (αναλόγως τον λόγο)=2,5 euro το graft είναι εξωφρενικά τα λεφτά που ζητάνε για τις μέτριες πυκνότητες που δίνουν!.
Θα μπορούσες άνετα με τα ίδια λεφτά/ανα graft να πήγαινες στην Kυπρο και να έπερνες μια αξιοπρεπή πυκνότητα με αεροπορικά εισητήρια και διαμονή στην τιμή μέσα!.

Τώρα άν θα μπορούσες να λύσεις το πρόβλημά σου με 1000graft?....Σίγουρα όχι!.
Μάλιστα το αποτέλεσμα που θα είχες θα ήταν τόσο αστείο (μιά τρίχα εδώ μία παραπέρα)και η όλη ταλαιπωρία η ίδια ,που στο τέλος θα μετάνιωνες που ασχολήθηκες.

Για το πρόβλημά σου χρειάζεσαι τουλάχιστον 2500 grafts.Ενώ άν θα ήθελες να έχεις ένα αξιοπρεπεί αποτέλεσμα σε όλη την περιοχή που θέλεις να καλύψεις 3000+

Μήν αποφασίζεις με γνώμονα το οικονομικό και μήν συγκρίνεις περιπτώσεις , άλλο Caiber τρίχας εσύ , άλλο ο Δημήτρης

Καλή Συνέχεια
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ας μας βγαλει μια φωτο το χαρτι να δουμε και εμεις τουλαχιστον..μηπως κανει καπου λαθος
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ελα και στη h*c αν πας αδιαβαστος ισως να σε πουνε παραπανω βαση το καταλογο τους παντα.
 

aeratos28

Just aeratos
χαχαχα εννοείται ρε συ παντού το κάνουν..αν θυμάμαι καλά και στον cvial αν δεν κάνω λάθος του είχαν πει κάτι για 3.5€ ή 4€ ??κάτι τέτοια πάνω κάτω..αν κάνω λάθος ας διορθώσει ο cvial.
 

imouthis

Active Member
Το χαρτί λέει 2000 ΤΡΊΧΕΣ τιμή 2500 ευρώ (προσφορά 2000) δηλαδή τρίχα και ευρώ.
Πάντως προς αποφυγή παρεξήγησης θα ήθελα να τονίσω ότι: μου είπαν ότι έχω ελάχιστο πρόβλημα ζώνη Β αλλά αρχίζει το πρόβλημα στην ζώνη Γ ( εγώ πάντως δεν το βλέπω το προβλημα). Επίσης πάντα ήμουν με κρόταφους από τότε που με θυμάμαι και η επιθυμία μου είναι κυρίως να γεμίσω το τσουλουφι και σε καμία περίπτωση να μην κατέβει η hairline αλλά να γεμίσουν λίγο οι κροταφοι ( 1 δάχτυλο ας πουμε)
 

aeratos28

Just aeratos
δεν βοηθάς φιλε imouthis να καταλάβουμε και τι θες να φτιάξεις εσύ.βασικά αν σου είναι εύκολο,πάρε μια φωτό σου από αυτές που ανεβασες και σχημάτισε στη ζωγραφική του pc σου που ακριβώς θες να βάλεις μαλλάκια..γιατί τουλάχιστον εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοεις με το 1 δάχτυλο..δηλαδή δεν θα έχεις hairline??πως θα είναι το σχήμα? ένα τριγωνικό πράγμα?βασικά προτείνουν 2000 τρίχες και μετά σου λένε ήταν λίγες έλα να ξανά κάνουμε πάλι άλλη μια συνέδρια.στην ουσία πελάτη τον κάνουν.
 
Μπλουζα