Έφτασε και η δική μου ώρα κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη...

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Λοιπόν παίδες, ο Ζόντος μάλλον δεν θέλει άλλους πελάτες... επικοινώνησα ξανά μαζί τους και μέχρι στιγμής δεν με έχει καλέσει κανένας!! Στα άλλα νέα της ημέρας, πήγα DHI, μέχρι στιγμής είναι οι μόνοι που μπήκαν στον κόπο να κάνουν κάτι σαν μέτρηση, με κάμερα. Μου έδωσαν αριθμό τριχών μου ανά εκ2 (Μ.Ο. 140 τρίχες/εκ2) και μου είπαν ότι θα μπορούσα να πάω για μονοήμερη συνεδρία για να καλύψω τις Α Β ζώνες και για διήμερη για όλο το κεφάλι. Στο ερώτημά μου για αριθμό μοσχευμάτων δεν πήρα απάντηση και ούτε εκεί έίδα γιατρό. Δεν μου έκαναν καμιά τρομερή εντύπωση και υπήρχε αρκετή πίεση να "ψωνίσω" με ατάκες στο στιλ αν κλείσεις τώρα ημερομηνία θα έχεις έκπτωση και ότι είναι fully booked κλπ. Στις τιμές: 3000 για μονοήμερη 5000 για διήμερη....

Κάτι που ακόμα θα ήθελα να θίξω είναι ότι στο φόρουμ υπάρχουν μέλη που "ψαρεύουν" πελάτες με Προσωπικά Μηνύματα και αυτό δεν το βρίσκω καθόλου κομψό. Δεν θα πω ονόματα, αλλά δύο μέλη μου στέλνουν μηνύματά για την advance και τον Βεκρή λέγοντάς μου ότι θα μου κάνουν καλύτερη τιμή και ότι ο Βεκρής είναι κορυφή κλπ. Ο ένας δε, μου έγραψε ότι είναι κομμωτής και ότι τους έχει στείλει πάρα πολλούς γι' αυτό του κάνουν καλύτερες τιμές. Σε γενικές γραμμές καλύτερο είναι νομίζω να γράφουμε φανερά και όχι έτσι. Αυτό για μένα είναι άλλο ένα πράγμα που με απομακρύνει από την κλινική του Βεκρή.

Τα ονόματα παρακαλώ.
 

giorgosv

Active Member
Να πει τα ονόματα ο cre. Προσωπικά σε εμένα έστειλε ο ίδιος μήνυμα να με ρωτήσει κάποια πράγματα. Δεν πιστεύω να εννοεί εμένα.
Όποιος στέλνει μηνύματα για να τραβήξει κόσμο από οποια κλινική και αν προέρχεται είναι για Μπαν. Ας είναι και η κλινική του lorenzo που λέει ο λόγος. Και αυτό πρέπει να υπάρχει και στους κανόνες αν δεν είναι ήδη.
 

oreo

Well-Known Member
Να πει τα ονόματα ο cre. Προσωπικά σε εμένα έστειλε ο ίδιος μήνυμα να με ρωτήσει κάποια πράγματα. Δεν πιστεύω να εννοεί εμένα.
Όποιος στέλνει μηνύματα για να τραβήξει κόσμο από οποια κλινική και αν προέρχεται είναι για Μπαν. Ας είναι και η κλινική του lorenzo που λέει ο λόγος. Και αυτό πρέπει να υπάρχει και στους κανόνες αν δεν είναι ήδη.
Ελπίζω μην απαγγέλλεσαι κομωτής ? :p
 

Cre1974

Member
Εξακολουθουμε να περιμένουμε τα ονόματα...

Έχω στείλει στον Cvial σχετικές πληροφορίες και περιμένω την απάντηση από εκείνον σε πρώτη φάση μιας και είναι mod. Δεν θέλω να το κάνω αμερικαν μπαρ το νήμα μου οπότε ας κρίνει ο Cvial και βλέπουμε...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Καταρχήν να τονίσω ότι τα pm μεταξύ 2 μελών δημοσιεύονται ΜΟΝΟ μετά την σύμφωνη γνώμη και των 2 και αφού επικοινωνήσουν μαζί μου. Όντως ο Cre1974 μου έστειλε τα pm από τα οποία προκύπτει fishing.

Τα μέλη GiorgosV και hairfollicle μπαναρίστηκαν δια βίου για fishing του Cre1974 υπερ της κλινικής Advanced Hair Clinic. O GiorgosV πιο προσεκτικά, ο hairfollicle "κομμωτής" πιο direct, με διαφορά φάσης αυτοί οι 2 αλλά συντονισμένα. Πιθανολογώ ότι είτε είναι το ίδιο πρόσωπο είτε διαφορετικό, μέλος(η) της γνωστής ομάδας που μπαναρίστηκε πριν κάτι χρόνια. Μπορεί και φρέσκο αίμα.

Μάλιστα ο GiorgosV για όσους θυμούνται είχε πρωτοστατίσει στον αγώνα να φύγουν οι κλινικές από το φόρουμ. Πολύ βολικό αφού έτσι μειώνεται ο ανταγωνισμός και είναι ευκολότερο το ψάρεμα με τον μανδύα του "επώνυμου" μέλους που έχει γνώσεις και ταυτόχρονα είναι "αμερόληπτο".

Τα έχω ξαναπεί αλλά θα το ξαναπώ για τους γνωστούς ανεγκέφαλους. Επιλήψιμο δεν είναι να εκτίθεσαι στο "κακό" που το έχεις απεναντί σου, το ξέρεις και το πολεμάς. Επιλήψιμο είναι να εκτίθεσαι στα γλυκά και φιλικά λόγια του "συμπαθητικού", τον "αμερόληπτου", του "επώνυμου" που έμμεσα ή άμεσα σε στέλνει εκεί που θέλει χωρίς να ανοίξει ρουθούνι.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nik.Mos

Well-Known Member
Ο giorgosv εκανε μπαμ.Οταν προτεινε την καραμελα των 2500 grafts της advanced αποκαλυψε τα φυλλα του απο μονος του.Αντε να γλιτωνουμε απο ολους αυτους,μπραβο στην διαχειριση.Και οσοι γινονται αποδεκτες τετοιων συμπεριφορων και πρακτικων να μιλουν,αν οχι ανοιχτα στο φορουμ εστω μεσω pm σε cvial,μην τους αφηνουμε να καταλαμβανουν ζωτικο χωρο του φορουμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Επιλήψιμο είναι να εκτίθεσαι στα γλυκά και φιλικά λόγια του "συμπαθητικού", τον "αμερόληπτου", του "επώνυμου" που έμμεσα ή άμεσα σε στέλνει εκεί που θέλει χωρίς να ανοίξει ρουθούνι.
Αυτό σηκώνει πολύ μεγάλη κουβέντα
 

panos1234

Well-Known Member
Συγχαρητήρια για την άμεση τακτοποίηση της υπόθεσης από τον διαχειριστή μας.
Τέτοιες μέθοδοι και πρακτικές πρέπει να μένουν εκτός.
 

Legwg James

If you try to take it, .40 with a laser
Έχω στείλει στον Cvial σχετικές πληροφορίες και περιμένω την απάντηση από εκείνον σε πρώτη φάση μιας και είναι mod. Δεν θέλω να το κάνω αμερικαν μπαρ το νήμα μου οπότε ας κρίνει ο Cvial και βλέπουμε...
Σε ευχαριστούμε για την ενημέρωση. Συγγνώμη αν σου φάνηκα πιεστικός.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην το λες, Ακόμη και αν ξαναμπούν σημασία επέχει τι ζημιά κάνουν. Για αυτό όλα τα μέλη πρέπει να κάνουν report αμέσως τέτοιες πρακτικές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα