Έλληνας γιατρός....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

crossfire

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

nikosgf7 είπε:
[quote author=danceworld_2001 link=topic=3102.msg55974#msg55974 date=1309811670]
Καλά μιλάμε έχω μείνει άναυδος!! Ο Χριστός και η Παναγιά και τα 12 Ευαγγέλια...!!!! Μακελειό, αυτό πρέπει να μπει στα ρεκόρ Guiness σαν την χειρότερη μεταμόσχευση ever. Του έκαναν διατομές Φ40 για να περάσουν σωλήνες πετζετάκης για μεταφορά φυσικού αερίου απο Ρωσία. Εκτός αυτού πρέπει να του έβαλε μέγιστο 200-300 grafts που μάλλον μπαξεβανικά το κόβω να του έβαλε.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D κανονικη γεωτρηση μιλαμε :D :D :D :D :D :D :D
[/quote]

Παντως μια ιδεα της τεχνικης την εχει.......μπροστα εβαλε τα μονοτριχα και πισω διτριχα τριτριχα κτλ :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Μπροστά έβαλε παροχές για ρεύμα και πίσω για νερό, και πιο πισω την αποχέτευση. Κρίμα στο παλικάρι.
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

danceworld_2001 είπε:
Μπροστά έβαλε παροχές για ρεύμα και πίσω για νερό, και πιο πισω την αποχέτευση. Κρίμα στο παλικάρι.
:D :D :D :D :D :Dγελαμε με τον πονο του κακομοιρη αλλα φανταστειτε να μας συνεβαινε εμας τπτ τετοιο εκει να δεις γελοιο :'(
 

xDante

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

danceworld_2001 είπε:
Του έκαναν διατομές Φ40 για να περάσουν σωλήνες πετζετάκης για μεταφορά φυσικού αερίου απο Ρωσία.

:D :D :D :D :D danceworld Έγραψες :tease:

αυτός είναι χασάπης ............. μου αρέσει που ο τυπάς δεν έβαλε και το μετα μετά την μεταμόσχευση που θα φαίνεται το κεφάλι του σαν του φρανκενστάιν επιεικώς......

προσεχώς και τρίχες Φ40 με τσιμουχάκια έτοιμα περασμένα :D :D :D :D :D
 

comb

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Καλά μιλάμε έχω μείνει άναυδος!! Ο Χριστός και η Παναγιά και τα 12 Ευαγγέλια...!!!! Μακελειό, αυτό πρέπει να μπει στα ρεκόρ Guiness σαν την χειρότερη μεταμόσχευση ever. Του έκαναν διατομές Φ40 για να περάσουν σωλήνες πετζετάκης για μεταφορά φυσικού αερίου απο Ρωσία. Εκτός αυτού πρέπει να του έβαλε μέγιστο 200-300 grafts που μάλλον μπαξεβανικά το κόβω να του έβαλε.

+1

Μόλις είδα το βίντεο και έχω κυριολεκτικά ανατριχιάσει! Πως γίνεται ο τύπος να πιστεύει οτι μπορεί να έχει ένα καλό αποτέλεσμα, δεν μπορώ να καταλάβω.

Για τη σύγκριση μια δικιά μου φωτό αμέσως μετά τη μεταμόσχευση:
 

comb

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Και ακολουθεί βίντεο με την "εκ των κορυφαίων του κόσμου" που, λεπτομέρεια, κόβει τα μοσχεύματα χωρίς να είναι αυτά κάτω από ειδικό εργαλείο μεγέθυνσης....

Ούτε έστω μεγεθυντικά γυαλιά, ειλικρινά δεν μπορώ να τα χωνέψω αυτά τα βίντεο!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Ρε αυτος θελει καταγγελια τουλαχιστον...αλλα τοσα καραγκιοζηδες ειναι μερικοι που του εφτιαξαν και βιντεακι για να τον τιμησουν...το βιντεο ειναι ταινια τρομου για να κανεις εμετο...Ελληνες γιατροι και πολιτικοι ιδια φαρα....και ναι λοιπον τους βαζω ΟΛΟΥΣ τους Ελληνες γιατρους στο ιδιο καζανι...αυτο για μερικους ασχετους εδω μεσα που χωρις να εχουν κατσει σε καρεκλα να δουν την γλυκα βγαινουν και κανουν και υποδειξεις.
 

txc25

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω από το βίντεο που είδα. Είναι κυριολεκτικά ότι πιο αηδιαστικό έχω δει τον τελευταίο καιρό. Δε ξερω τι θα εκανα αν ημουν στη θέση του συγκεκριμένου παθόντα. Πιθανόν να τον σκότωνα.
 

txc25

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Αμφιβάλλω. Εμένα δε μου φαίνεται καθόλου ειρωνικό ΔΥΣΤΥΧΩΣ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

jim250781

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

badday είπε:
προφανως το video ειναι για δυσφημηση...

Το video (όσο απίθανο και αν φαίνεται) είναι επίσης αναρτημένο από την ίδια την "κλινική" του "γιατρού" στο youtube.
Η κλινική ονομάζεται viphairclinic...
Ορίστε και ο σύνδεσμος με όλα τα videos που έχει αναρτήσει.... οι ίδιοι κάνουν δυσφήμηση στον εαυτό τους και πρέπει οι μη παθούντες να τους ευγνωμονούν....

Υ.Γ Τα βιντεάκια με το όνομα topothetisi 1,2 κτλ.
http://www.youtube.com/user/VipHairClinic
 

John83

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Το Videaki είναι άκρως ανατριχιαστικό... Καλό είναι να κατέβει διότι λειτουργεί αποτρεπτικά για όσους θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση..!!! Μία στις τόσες να πέσεις σε τέτοιον "χασάπη" σου κατέστρεψε για πάντα την ψυχολογία....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

ειμαι σιγουρος οτι για να του ανοιξει τις τρυπες.......εστησε τον ασθενη στα 5 μετρα....και του ριξε με φυσιγγια 9ρια διασπορας με bereta.......
 

jim250781

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

John83 είπε:
Το Videaki είναι άκρως ανατριχιαστικό... Καλό είναι να κατέβει διότι λειτουργεί αποτρεπτικά για όσους θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση..!!! Μία στις τόσες να πέσεις σε τέτοιον "χασάπη" σου κατέστρεψε για πάντα την ψυχολογία....

Είναι η καλύτερη "διαφήμιση" για τους Έλληνες γιατρούς απλά....

ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ να μάθουν τι παίζει εδώ πέρα... φτάνουν πια τα θύματα... καιρός ήταν...
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

jim250781 είπε:
[quote author=John83 link=topic=3102.msg56079#msg56079 date=1309940123]
Το Videaki είναι άκρως ανατριχιαστικό... Καλό είναι να κατέβει διότι λειτουργεί αποτρεπτικά για όσους θέλουν να κάνουν μεταμόσχευση..!!! Μία στις τόσες να πέσεις σε τέτοιον "χασάπη" σου κατέστρεψε για πάντα την ψυχολογία....

Είναι η καλύτερη "διαφήμιση" για τους Έλληνες γιατρούς απλά....

ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ να μάθουν τι παίζει εδώ πέρα... φτάνουν πια τα θύματα... καιρός ήταν...
[/quote]

Δεν προκειται ποτε να γινει αυτο.....παντα θα υπαρχει καποιος που θα μπαινει στο forum και θα λεει ''δεν γινεται ρε παιδια να μην υπαρχει ενας αξιολογος γιατρος στην ελλαδα.....''
Και.......εμεις απο την πλευρα μας θα προσπαθουμε να του ανοιξουμε τα ματια...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Έλληνας γιατρός....

Δεν προκειται ποτε να γινει αυτο.....παντα θα υπαρχει καποιος που θα μπαινει στο forum και θα λεει ''δεν γινεται ρε παιδια να μην υπαρχει ενας αξιολογος γιατρος στην ελλαδα.....''
Και.......εμεις απο την πλευρα μας θα προσπαθουμε να του ανοιξουμε τα ματια...
και αυτος θα επειμενει οτι εχουμε αδικο οπως προσφατα με ενα μελος που του ειπα να ψηφισει like με το αποτελεσμα μου αλλα like δεν ειδα ::)
 

panzo58

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Αγαπητοί αναγνώστες του forum , φαίνεται από αυτά που γράφετε για το συγκεκριμένο βίντεο ότι δεν έχετε ιδέα τι σημαίνει μεταμόσχευση μαλλιών. Ο ίδιος που υποβλήθηκε στην μεταμόσχευση το έβγαλε στο youtube και φυσικά εάν θέλετε, εφ'όσον το θίξατε στο φόρουμ μπορείτε να τον δείτε από κοντά αν φαίνονται οι τρύπες και τώρα και μετά από 4 μήνες όταν θα μεγαλώσουν τα μαλλιά του. Φυσικά δεν φταίτε εσείς γιατί η ενημέρωση για την μεταμόσχευση μαλλιών γίνεται σε επίπεδο κομμωτηρίου.
Θα γράψω για την μεταμόσχευση μαλλιών μόνο μία φορά και θέλω να προσέξετε καλά αυτά που θα διαβάσετε.
\
\
\
EDIT
\
\
\
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα