Έλληνας γιατρός....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

jim250781

Member
Μια πολύ ωραία και "λεπτή" δουλειά από Έλληνα γιατρό...
Πολύ ωραίο βιντεάκι που σε πείθει ότι ακόμα και στην Ελλάδα βρίσκεις κορυφαίου επιπέδου αποτελέσματα...
Απολαύστε το ειδικά από το 1:24 και μετά που δείχνει τις φωτογραφίες κατά την επέμβαση...
Φοβερές υποδοχές...πολύ διακριτικές....

Enjoy!!!!

hair transplant in greece dr.Valvis μεταμοσχευση μαλλιων

Υ.Γ Από το site του γιατρού "Ένας από τους σημαντικότερους λόγους για να μας επιλέξετε είναι η συνεργάτης μας στον διαχωρισμό και την τοποθέτηση των τριχοθυλακικών μονάδων, η οποία θεωρείται από τις καλύτερες παγκοσμίως (20ετής εμπειρία )"

Και ακολουθεί βίντεο με την "εκ των κορυφαίων του κόσμου" που, λεπτομέρεια, κόβει τα μοσχεύματα χωρίς να είναι αυτά κάτω από ειδικό εργαλείο μεγέθυνσης....

diatomi 1
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Έλληνας γιατρός....

ανετα μπορει τωρα να φυτεψει ροδακινα στο κεφαλι 8)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Έλληνας γιατρός....

nikosgf7 είπε:
αυτες οι τρυπες αληθεια πως θα κλεισουν?? :down
δεν θα κλεισουν,θα αφησουν σημαδια βαρβατα,που θα φαινονται ακομα και αν τα ξυρισει
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

και τωρα αυτος ο ανθρωπος εχει αδεια να ασκει το επαγγελμα του γιατρου :downΑθανατη Ελλαδα furious3
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Έλληνας γιατρός....

μου θυμιζει εναν τρελαρα οδοντιατρο πριν χρονια που εβαζε βιδες μπριζας στα δοντια και ολοι οι ασθενεις ειχαν κανει φλεγμονες και μολυνσεις,
αλλα αυτος επεμενε πως εχει δικιο :D
 

vag25

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Εκτος αν θελει να περασει κορδόνια παπουτσιων απο τις τρυπες ...
 

txc25

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Όχι ρε μάγκες. Δηλαδή έτσι θα φαινόμαστε αν κάνουμε μεταμόσχευση?? Στο βίντεο μετά την μεταμόσχευση μου ερχόταν να κάνω εμετό από αυτά που έβλεπα ειλικρινά. Το στομάχι μου σφίχτηκε και μόλις παρήγγειλα πιτόγυρα ρε γαμώτο και με κόπηκε η όρεξη.

Ελπίζω αυτό το έκτρωμα που είδα να μην ισχύει σε κάθε μεταμόσχευση γιατί όσον αφορά αυτόν τον τομέα δε γνωρίζω σχεδόν τπτ.
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

txc25 είπε:
Όχι ρε μάγκες. Δηλαδή έτσι θα φαινόμαστε αν κάνουμε μεταμόσχευση?? Στο βίντεο μετά την μεταμόσχευση μου ερχόταν να κάνω εμετό από αυτά που έβλεπα ειλικρινά. Το στομάχι μου σφίχτηκε και μόλις παρήγγειλα πιτόγυρα ρε γαμώτο και με κόπηκε η όρεξη.

Ελπίζω αυτό το έκτρωμα που είδα να μην ισχύει σε κάθε μεταμόσχευση γιατί όσον αφορά αυτόν τον τομέα δε γνωρίζω σχεδόν τπτ.
Αν πας σε Ελληνα λιγο καλυτερα θα φαινεσαι :-XΗ αληθεια ειναι οτι αυτος το παραχεσε το θεμα furious3Απο την αλλη αν πας στο εξωτερικο σε καλο γιατρο μετα απο 3-4 μηνες θα εισαι τζιτζι ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: Έλληνας γιατρός....

τουλάχιστον είναι ωραία η μουσική στο video ;D
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

καλα ο τυπος τα πιστευει αυτα που λεει στο βιντεο κ στα σχολια η ειρωνευεται? :tease:
 

jim250781

Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

nikosgf7 είπε:
καλα ο τυπος τα πιστευει αυτα που λεει στο βιντεο κ στα σχολια η ειρωνευεται? :tease:

Αυτός που έχει φτιάξει το βίντεο προφανώς και τα πιστεύει...

Αυτός που κάνει τα σχόλια, εγώ δηλαδή, προφανώς και ειρωνεύομαι...
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

jim250781 είπε:
[quote author=nikosgf7 link=topic=3102.msg55966#msg55966 date=1309808862]
καλα ο τυπος τα πιστευει αυτα που λεει στο βιντεο κ στα σχολια η ειρωνευεται? :tease:

Αυτός που έχει φτιάξει το βίντεο προφανώς και τα πιστεύει...

Αυτός που κάνει τα σχόλια, εγώ δηλαδή, προφανώς και ειρωνεύομαι...
[/quote]
καλα για εσενα φιλε jim το καταλαβα αλλα αυτος ειναι δυνατον να τον εχει κανει σουρωτηρι και να του κανει κ βιντεο :tease:Επισης οταν κανει μπανιο ποσο νερο να μενει αραγε μεσα σε αυτα τα λαγουμια?? :D
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

Καλά μιλάμε έχω μείνει άναυδος!! Ο Χριστός και η Παναγιά και τα 12 Ευαγγέλια...!!!! Μακελειό, αυτό πρέπει να μπει στα ρεκόρ Guiness σαν την χειρότερη μεταμόσχευση ever. Του έκαναν διατομές Φ40 για να περάσουν σωλήνες πετζετάκης για μεταφορά φυσικού αερίου απο Ρωσία. Εκτός αυτού πρέπει να του έβαλε μέγιστο 200-300 grafts που μάλλον μπαξεβανικά το κόβω να του έβαλε.
 

nikosgf7

New Member
Απ: Έλληνας γιατρός....

danceworld_2001 είπε:
Καλά μιλάμε έχω μείνει άναυδος!! Ο Χριστός και η Παναγιά και τα 12 Ευαγγέλια...!!!! Μακελειό, αυτό πρέπει να μπει στα ρεκόρ Guiness σαν την χειρότερη μεταμόσχευση ever. Του έκαναν διατομές Φ40 για να περάσουν σωλήνες πετζετάκης για μεταφορά φυσικού αερίου απο Ρωσία. Εκτός αυτού πρέπει να του έβαλε μέγιστο 200-300 grafts που μάλλον μπαξεβανικά το κόβω να του έβαλε.
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D κανονικη γεωτρηση μιλαμε :D :D :D :D :D :D :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα