Αραιωση μαλλιων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν τα αφησεις μεγαλα φαινεται σαν να κλεινει και να μην υπαρχει θεμα. Η δεν βλεπω καλα.
 
καλησπερα φιλε μου..πηγα σε δερματολογο που λεγαμε και μου εδωσε αυτα...γνωριζεις καποιο απο αυτα να μου πεις αν ειναι αποτελεσματικο? το πρωτο ειναι μια λοσιον που μ εδωσε τη συνταγη ο γιατρος το ευτερο σαμπουαν και το τριτο χαπια
 

Συνημμένα

  • IMG_20240421_162532.jpg
    IMG_20240421_162532.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 19
  • IMG_20240421_162619.jpg
    IMG_20240421_162619.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 19
  • Screenshot_2024-04-21-16-27-39-447_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg
    Screenshot_2024-04-21-16-27-39-447_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg
    659.6 KB · Προβολές: 19

LoverBoy

Well-Known Member
καλησπερα φιλε μου..πηγα σε δερματολογο που λεγαμε και μου εδωσε αυτα...γνωριζεις καποιο απο αυτα να μου πεις αν ειναι αποτελεσματικο? το πρωτο ειναι μια λοσιον που μ εδωσε τη συνταγη ο γιατρος το ευτερο σαμπουαν και το τριτο χαπια
Το πρώτο είναι λοσιον που περιέχει μινοξιδιλη βιοτινη κ άλλα συστατικά.....Αν θυμάμαι καλά ειχες ξεκινήσει με μινοξιδιλη regaine!Σταματησες? Το άλλο είναι καλό σαμπουαν που σου έγραψε κ οι βιταμίνες το ίδιο καλές αλλά είναι απλά βοηθητικα...Με την μινοξιδιλη είδες καμία διάφορα?
 
Το πρώτο είναι λοσιον που περιέχει μινοξιδιλη βιοτινη κ άλλα συστατικά.....Αν θυμάμαι καλά ειχες ξεκινήσει με μινοξιδιλη regaine!Σταματησες? Το άλλο είναι καλό σαμπουαν που σου έγραψε κ οι βιταμίνες το ίδιο καλές αλλά είναι απλά βοηθητικα...Με την μινοξιδιλη είδες καμία διάφορα?
την επαιρνα 1 μηνα δεν ειδα καμια διαφορα..ως τοσο να τη συνεχισω η να βαζω μονο τη λοσιον π εδωσε ο γιατρος?
 

LoverBoy

Well-Known Member
την επαιρνα 1 μηνα δεν ειδα καμια διαφορα..ως τοσο να τη συνεχισω η να βαζω μονο τη λοσιον π εδωσε ο γιατρος?
Δεν βλέπεις στο μήνα την διαφορά! θέλει υπομονή κ χρόνο για να δείξει το αποτέλεσμα..... τουλάχιστον 3 μήνες να δεις τα πρώτα σημαδια! Εγώ προσωπικά θα συνεχιζα με την regaine... τα υπόλοιπα σαμπουαν κ βιταμίνες οκ κανονικά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LoverBoy

Well-Known Member
ναι ειναι πολυ λιγο ο ενας μηνας το καταλαβαινω...να βαζω συνδιαστικα και το regaine και τη λοσιον?
Οχι δεν θα το συνδύαζα!Εκτός αν βάζεις το πρωί την λοσιόν που σου έγραψε ο γιατρός!Καλό θα ήταν όμως να τον ρωτήσεις!Θα συνέχιζα κανονικά regaine βιταμίνες και το σαμπουάν!
 
Μπλουζα