Bobby, 7-8 June 2023, 3.601 grafts, Dr. Jose Lorenzo

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Δεν είμαι ειδικός στα συστήματα ψύξης αλλά ούτε πότε είδαμε κάτι τέτοιο σαν ευθύνη στην μη φυτρωση ...δηλαδή έμενα μου φαίνεται αστείο...όταν 2 καλές κλινικές Λορεντζο και Αναστασακης να πέφτουν ευθύνες στο σύστημα ψύξης...δηλαδή σε κλινικές δεύτερης και τρίτης κατηγορίας δεν θα έπρεπε να υπάρχει καν φυτρωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Ρε παιδια τι λετε????
Καθεστε κ κατηγορειται (παντα) τον γιατρο Αναστασακη π καμια εμπλοκή δεν εχει με τις μμ σας αντι να ψαχτειτε με τον γιατρο π σας εκανε τη μμ. Εδω σας ειπε οτι δεν ηταν καν παρων στο ιατρειο.

Αλλο παλι αυτο με τη ψυξη, ο ενας εχει 3 διαφορετικα συστημα ψυξης των τθ κ ο αλλος μια παγοκυστη κ παλι ψαχνεστε να κατηγορησετε την ψυξη ακομη κ οταν σας λεει ο ΓΙΑΤΡΟΣ οτι τα τθ αντεχουν ως 4 ωρες εξω απο το σωμα.
Κ να σας πω κατι, αυτος π σας εκανε τη μμ γιατρος ειναι κ μαλιστα ικανοτατος και πολυ εμπειρος. Εχει την κριση να μην ξεκινησει ενα χειρουργειο!!!εκρινε ομως οτι ολα ηταν σωστα κ μαλιστα το επανελαβε με τη δευτερη του επισκεψη στο χωρο!!! Διπλο λαθος??? Δεν νομιζω

Και κατι τελευταιο, "ξαφνικα" το ιερο τοτεμ του φορουμ εκπιπτει του αξιωματος του και πλεον δεν ξερετε απο π να γαντζωθειτε.
Μάλλον άλλου ήθελες να γράψεις και αλλού έγραψες. Εκτός τόπου χρόνου και υπεργαλαξιακου διαστηματος
 

tasos33

Well-Known Member
Lorenzo said :
  • ""Όπως είπα και στον άλλο ασθενή δεν μου άρεσαν τα συστήματα ψύξης που είχαν στην κλινική, καθώς επίσης και το γεγονός ότι την τελευταία φορά που ήμασταν εκεί δεν μας διευκόλυναν ιδιαίτερα.
  • Πιστεύω ότι τα συστήματα ψύξης εκεί δεν παρείχαν ομοιογενή ψύξη σε όλη τους την επιφάνεια και για αυτό μέρος του πρώτου δισκακίου της δεύτερης μέρας απέτυχε να φυτρώσει. Ευτυχώς τα υπόλοιπα πήγαν όλα καλά. ""

Με βάσει τα παραπάνω αντιλαμβανόμαστε ολοι ότι dr Lorenzo θεωρεί ως αιτία για την αστοχία στη φυτρωση των χειρουργειων του στην Αθήνα, την ανεπάρκεια ψύξης που είχε στην κλινική εδώ στην Αθήνα σε συνδυασμό με το γεγονός ότι δεν ειχε την αντιμετώπιση και τη φιλοξενία από την κλινική που θα επιθυμούσε για να υπάρχει ένα ήρεμο κλίμα στα χειρουργεία και να κυλήσουν ομαλα και τα χειρουργεία του χωρίς προβλήματα. Τώρα για να τις αναφέρει αυτές τις αιτίες για την ελλιπή φύτρωση ο ιδιος o Dr Lorenzo σίγουρα κάτι θα ξέρει...
θα το πούμε ακόμα μια φορα, εφ οσον ο Lorenzo είχε εντοπίσει λειτουργικά θέματα που θα μπορούσαν να επηρεάσουν τις ΜΜ έπρεπε να ακυρώσει τα χειρουργεία. ΤΕΛΟΣ.
 

Xristos87

Well-Known Member
Λες οτι δεν κατηγορεις τον γιατρο Αναστασακη κ υπευθυνος για τη μμ σου ειναι ο γιατρος Λορεντζο αλλα αφηνεις να εννοηθει οτι φταίει κατι απο τον Αναστασακη επειδη στο εγραψε ο Λορεντζο.

Αναφέρεις αυτο π σ εγραψε ο γιατρος Λορεντζο, οτι πιθανοτερη αιτια ειναι η ψυξη των τθ, υποδεικνυοντας εμμεσα οτι το λαθος στη μμ σου εγκειται σε αλλον εξωγενη παραγοντα απο τη σφαιρα ευθυνης του Λορεντζου οπως η ψυξη, κατι για το οποιο σιγουρα ειχε ελεγξει ο Λορεντζο ή εστω ηταν σιγουρος πως θα παρεχει επαρκη ψυξη. Να σ πω οτι ενας γιατρος δεν εχει μονο μια επιλογη (πχ ψυξης) αλλα εχει κ δευτερη ισως κ τριτη επιλογη σε περιπτωση π η πρωτη για τον χ λογο στραβωσει(πχ κοπηκε το ρευμα)

Το παραδειγμα π εδωσες με τον Διοικητης των Υατ κ τον τοπικο Διοικητη επιβεβαιωνει γιατι σ ειπα για τοτεμ!!!

Παντως σε νιωθω κ λυπαμαι π κατι δεν πηγε καλα. Τα τθ χαθηκαν κ δεν επιστρεφουν.
 

Xristos87

Well-Known Member
Οσο για τα 350 ευρω εικαζω οτι θα επρεπε να φανει καποια εισοδος εξοδος πελατη ωστε σε περιπτωση ελεγχου απο την εφορια να δικαιολογησει οτι μεσα σ αυτον τον χωρο γινονται 3 χειρουργεια γιατι η δικαιολογια χορηγησα σε εναν φιλο συναδελφο Ισπανο τον χωρι για μμ Ελληνων πελατων δεν θα επειθε.

Αποψη μ ετσι...
 

gregkont13

Verified MM member
Οσο για τα 350 ευρω εικαζω οτι θα επρεπε να φανει καποια εισοδος εξοδος πελατη ωστε σε περιπτωση ελεγχου απο την εφορια να δικαιολογησει οτι μεσα σ αυτον τον χωρο γινονται 3 χειρουργεια γιατι η δικαιολογια χορηγησα σε εναν φιλο συναδελφο Ισπανο τον χωρι για μμ Ελληνων πελατων δεν θα επειθε.

Αποψη μ ετσι...
ρε φίλε πολλά ξέρεις για τη κλινική του Αναστ.... Πάρα πολλά βασικά.

Εμένα η απορία μου είναι πως γίνετε τα τελευταια 2-3 χρόνια να έχουν θέμα με τον δόκτωρα σου τόσα άτομα... Φανταζόμαι ότι ο Λορέτζο μάλλον ήταν ενοχλήμενος με τον Δόκτωρ επειδή είναι και αυτός ένας ζηλόφθονος ανθρωπάκος που δεν έχει στον ήλιο μοίρα και περπατάει με καδένες και τσαπόνυχτα :) Έπρεπε απλα να μην είχε γίνει το deal.... Και να απολαμβάναμε ακόμα και σήμερα τα εκπληκτικά αποτελέσματα του γιατρού σου που μας θάμπωναν προ Λορετζο.
 

tasos33

Well-Known Member
Οσο για τα 350 ευρω εικαζω οτι θα επρεπε να φανει καποια εισοδος εξοδος πελατη ωστε σε περιπτωση ελεγχου απο την εφορια να δικαιολογησει οτι μεσα σ αυτον τον χωρο γινονται 3 χειρουργεια γιατι η δικαιολογια χορηγησα σε εναν φιλο συναδελφο Ισπανο τον χωρι για μμ Ελληνων πελατων δεν θα επειθε.

Αποψη μ ετσι...
Αυτά τα 350 επιπλέον μετρητά υποτίθεται? ήταν το ΦΠΑ στα 1500 που καταθέσαμε στον λογαριασμό της κλινικής. Θα μπορούσαμε να καταθέταμε λιγότερα και το ΦΠΑ να ήταν λιγότερο , αλλά λέω εγώ τώρα @bobby ,τα 1500 τα πήρε ο Ισπανός? Η μήπως η φιλοξενία δεν ήταν κ τόσο φιλοξενία. Αλλά και 350 να βάλεις επί τόσους επί πόσοι έκαναν δε τα λες λιγα
 

gregkont13

Verified MM member
Αποψη σου αλλα μαλλον σε "τυφλωνει" η επιθυμια για δραμα, κουτσομπολιο και μαλλιοτραβηγμα (αυτο που λεγεται "να μαθουμε την αλήθεια") ενω εγω οταν εχει να κανει με καποιον συναδελφο που ΔΕΝ εχω εξετασει τον ασθενή ΤΟΥ, ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να εκφερω οποιαδηποτε αποψη
Για εναν ΙΑΤΡΟ ειναι αντιδεοντολογικό, ανωριμο και γελοιο.
Εσεις που ΔΕΝ ειστε ιατροι, μπορειτε να κανετε οτι θελετε, να κανετε οτι υποθεσεις θελετε, να βγαζετε συμπερασματα, πορισματα, καταδικες και ποινές.
Εγω ΜΟΝΟ αν εχω εξετασει τον ασθενή επιτρεπεται να εχω αποψη.
παλιά το ψιλοέκανες βέβαια

(https://www.hairlossgr.com/forum/th...νάκι-1440-grafts-04-01-2020.12775/post-230136).

1710692792795.png
 

bobby

Well-Known Member
Αυτά τα 350 επιπλέον μετρητά υποτίθεται? ήταν το ΦΠΑ στα 1500 που καταθέσαμε στον λογαριασμό της κλινικής. Θα μπορούσαμε να καταθέταμε λιγότερα και το ΦΠΑ να ήταν λιγότερο , αλλά λέω εγώ τώρα @bobby ,τα 1500 τα πήρε ο Ισπανός? Η μήπως η φιλοξενία δεν ήταν κ τόσο φιλοξενία. Αλλά και 350 να βάλεις επί τόσους επί πόσοι έκαναν δε τα λες λιγα
Δεν υπάρχει ΦΠΑ….
 

Συνημμένα

  • IMG_0840.jpeg
    IMG_0840.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 84
  • IMG_0839.jpeg
    IMG_0839.jpeg
    2.7 MB · Προβολές: 84

Chris34

Active Member
Λες οτι δεν κατηγορεις τον γιατρο Αναστασακη κ υπευθυνος για τη μμ σου ειναι ο γιατρος Λορεντζο αλλα αφηνεις να εννοηθει οτι φταίει κατι απο τον Αναστασακη επειδη στο εγραψε ο Λορεντζο.

Αναφέρεις αυτο π σ εγραψε ο γιατρος Λορεντζο, οτι πιθανοτερη αιτια ειναι η ψυξη των τθ, υποδεικνυοντας εμμεσα οτι το λαθος στη μμ σου εγκειται σε αλλον εξωγενη παραγοντα απο τη σφαιρα ευθυνης του Λορεντζου οπως η ψυξη, κατι για το οποιο σιγουρα ειχε ελεγξει ο Λορεντζο ή εστω ηταν σιγουρος πως θα παρεχει επαρκη ψυξη. Να σ πω οτι ενας γιατρος δεν εχει μονο μια επιλογη (πχ ψυξης) αλλα εχει κ δευτερη ισως κ τριτη επιλογη σε περιπτωση π η πρωτη για τον χ λογο στραβωσει(πχ κοπηκε το ρευμα)

Το παραδειγμα π εδωσες με τον Διοικητης των Υατ κ τον τοπικο Διοικητη επιβεβαιωνει γιατι σ ειπα για τοτεμ!!!

Παντως σε νιωθω κ λυπαμαι π κατι δεν πηγε καλα. Τα τθ χαθηκαν κ δεν επιστρεφουν.
Οσο για τα 350 ευρω εικαζω οτι θα επρεπε να φανει καποια εισοδος εξοδος πελατη ωστε σε περιπτωση ελεγχου απο την εφορια να δικαιολογησει οτι μεσα σ αυτον τον χωρο γινονται 3 χειρουργεια γιατι η δικαιολογια χορηγησα σε εναν φιλο συναδελφο Ισπανο τον χωρι για μμ Ελληνων πελατων δεν θα επειθε.

Αποψη μ ετσι...

Φίλε Xristo εσύ ξέρεις περισσότερα για τις τεχνικές λεπτομέρειες της κλινικής, την τιμολόγηση και τα διοικητικά και από τον ίδιο τον ιδιοκτήτη.
Σε συνδυασμό με το πάθος σου για ότι έχει σχέση με τη συγκεκριμένη κλινική κάτι δεν μας λες.

Για το περιστατικό είναι φάουλ η μειωμένη φυτρωση ότι και να συνεβει.
Αυτοί που πάνε στους πιο ακριβοπληρωμένους γιατρούς και τα σκάνε χοντρά το κάνουν για τη μειωμένη πιθανότητα να πάει κάτι στραβά. Αν είναι να χρειάζεται touch up και δεύτερες επεμβάσεις τότε θα μπορούσαν κι άλλοι που κρίνονται επίσης αυστηρά σε παρόμοιες περιπτώσεις.
Αν υπήρχε πρόβλημα στην κλινική με την ψύξη όπως λέει ο Lorenzo η θα έπρεπε να αναβάλει την επέμβαση ή να πάει σε άλλη λύση αν ήταν εφικτή.
Το να το λέει εκ των υστέρων θα μπορούσε η κλινική που τον φιλοξένησε να πει ότι είναι δικαιολογία για μια αστοχία.
 

bobby

Well-Known Member
Λες οτι δεν κατηγορεις τον γιατρο Αναστασακη κ υπευθυνος για τη μμ σου ειναι ο γιατρος Λορεντζο αλλα αφηνεις να εννοηθει οτι φταίει κατι απο τον Αναστασακη επειδη στο εγραψε ο Λορεντζο.

Αναφέρεις αυτο π σ εγραψε ο γιατρος Λορεντζο, οτι πιθανοτερη αιτια ειναι η ψυξη των τθ, υποδεικνυοντας εμμεσα οτι το λαθος στη μμ σου εγκειται σε αλλον εξωγενη παραγοντα απο τη σφαιρα ευθυνης του Λορεντζου οπως η ψυξη, κατι για το οποιο σιγουρα ειχε ελεγξει ο Λορεντζο ή εστω ηταν σιγουρος πως θα παρεχει επαρκη ψυξη. Να σ πω οτι ενας γιατρος δεν εχει μονο μια επιλογη (πχ ψυξης) αλλα εχει κ δευτερη ισως κ τριτη επιλογη σε περιπτωση π η πρωτη για τον χ λογο στραβωσει(πχ κοπηκε το ρευμα)

Το παραδειγμα π εδωσες με τον Διοικητης των Υατ κ τον τοπικο Διοικητη επιβεβαιωνει γιατι σ ειπα για τοτεμ!!!

Παντως σε νιωθω κ λυπαμαι π κατι δεν πηγε καλα. Τα τθ χαθηκαν κ δεν επιστρεφουν.
Νομίζω ήμουν απόλυτα ξεκάθαρος στο ποιος φταίει. Το είπα πολλές φορές.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
Ρε παιδια μια υποθεση εκανα ελεος...μια υποθεση π κανει οποιοσδηποτε...

Τελος παντων.
Τελικα bobby τι θα κανεις?
 

bobby

Well-Known Member
Θα περιμένω το 12μηνο και μετά στην την 2η μμ για Κράουν θα διορθώσω και μπροστά.
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Δεν κατηγόρησε κανένας τον Αναστασάκη. Εγώ τουλάχιστον από την αρχή είπα σε όλους τους τόνους ότι υπεύθυνος είναι ο γιατρός που έκανε την ΜΜ ανεξαρτήτως του εξοπλισμού ή των χώρων. Δηλαδή ο Λορεντζο.

Δε ξέρω αν χρησιμοποίησε παγοκύστη, ειδικό ψυγείο, καταψύκτη, ειδικές ψύκτρες κατασκευασμένες από την ΝΑΣΑ ή δίσκο σούσι, γεγονός είναι όμως ότι αυτός που έκανε την δουλειά (Λορεντζο) ως πιο πιθανή αιτία αυτό προσδιόρισε. Και αυτό γιατί δεν υπήρχαν άλλες ενδείξεις όπως αιμάτωμα ή φιμπρινη ή δεν ξέρω και εγώ τι άλλο.

Τοτέμ έχουν μόνο οι ιθαγενείς της Αμερικής, εκτός αν μιλάς προσωπικά και για το δικό σου τοτέμ.

Όταν το τοτέμ σου λέει ανακρίβειες (περί των άρτιων χειρουργείων που διατέθηκαν, τα οποία ήταν και δωρεάν….χαχαχα ακόμα περιμένω να πει για το 350άρι τι ήταν), κάποιος που το έζησε και ζωντανά αυτό πρέπει να το διορθώσει.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έδωσα σημασία σε τέτοιες λεπτομέρειες (τι ψύξη χρησιμοποιήθηκε) αλλά ο χώρος που έκανα εγώ την ΜΜ δεν ήταν χειρουργείο όπως αυτά που διαφημίζει η κλινική.
Το 350αρι για την χρήση των χωρών της κλινικής πληρώθηκε κανονικά και από εμένα και από άλλους που έκαναν ΜΜ. Το γιατί δέχτηκε ο Λορενζο να χειρουργήσει εκεί αποτελεί ευθύνη του Λορεντζο.

Μια που από ότι έχω καταλάβει είσαι ένστολος θα σου περιγράψω μια κατάσταση που μπορείς να καταλάβεις. Υπηρετείς στα ΥΑΤ της ΔΑΕΘ και σε στέλνουν απόσπαση στην Χίο γιατί οι λαθρομετανάστες εκεί είναι ανήσυχοι και χρειάζονται επιτήρηση/αντιμετωπιση. Σας φιλοξενούν στο εκεί ΑΤ Χίου (δωρεάν) όμως τα κρεβάτια που σας δίνουν είναι εκστρατείας (του Β´ΠΠ) καρέκλα και γραφείο να κάτσετε δεν έχετε και τα κάνετε όλα στο πόδι, τηλεόραση, ψυγείο κουζινάκι προβληματικά, επικοινωνίες με μαμά μονάδα μηδέν, κωλοχαρτο λίγο, κρότου-λαμψης λιγοστές, δακρυγόνα λίγα κλπ κλπ, με λίγα λογια ο Δκτης του φιλοξενώντος ΑΤ σας έχει ολίγον (ή πολύ) κλασμένους μην πω ανεπιθύμητους. Μετά από μερικές μέρες σκάει εξέγερση των λάθρο και πρέπει να κάνετε επέμβαση, όμως λόγω κούρασης από τους διατιθέμενους χώρους και των ελείψεων σε εξοπλισμό (κρότου-κάμψης κλπ) κάποιοι λάθρο ξεφεύγουν και βάζουν φωτιά σε αυτοκίνητα ντόπιων …..ποιος φταίει; Ο Δκτης σας φυσικά που έκανε την επιχείρηση όχι ο Δκτης του φιλοξενώντος ΑΤ. Δεν τον διευκόλυνε όμως……..και όλοι οι συνάδελφοι σου των ΥΑΤ μαζί με κάποιους από τους πολίτες που τους κάηκαν τα αυτοκίνητα το σχολιάσαν….
Αν δεν ξερεις οπως λες τι χρησιμοποιηθηκε, σε ενημερωνω εγω.
Μια παγοκυστη απο το πρωι μεχρι το βραδυ σε καθε χειρουργειο, ενω παρειχα 4 διαφορετιακ και ΠΟΛΥ πιο ασφαλη συστηματα
Ακομα και σε μενα μια παγοσκυστη εβαλε οπως σου εδειξα σε ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ. (εγω χεστηκα, γιατι ξερω πως ΔΕΝ παιζει ρολο!)
Τι αλλο χρειαζεσαι ως αποδειξη?
 

Anastasakis Hair Clinic

Κλινική αποκατάστασης τριχωτού
Ναι, θυμαμαι να μου ειχε ζητηθει απο τον @CVIAL να σχολιασω
Και απο οτι ειδα, ενω σας προσεφερα με απολυτη ευγενεια, χωρις καμια μομφη, ΓΝΩΣΗ και μαλιστα με απολυτη τεκμηριωση, κατανοητα και συγκεκριμενα, καποιοι ΠΑΛΙ ενοχληθηκαν οτι δηθεν δεν θα επρεπε να σχολιαζω!
Τραγικο!
Να σχολιαζουν οι μη-ιατροι (αλλα παντογνωστες) μονο γιατι αν μιλησει ιατρός, μπορει να φανει οτι μαλλον δεν τα ξερουν ολα ...

Εσυ παλι, ΘΕΟΣ!!!
Ενω ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΣ τοτε που σχολιασα, τωρα εφαγες ενας Θεος ξερει ποση ωρα να βρεις νημα απο το 2020!!!! για να αποδειξεις ΤΙ?
Οτι δεν ειμαι συνεπης???
ΜΙΑ φορα σχολιασα, ειδα ποσο ...... ειναι καποιοι και καταλαβα πως ΔΕΝ ειναι χωρος να δινεις γνωση γιατι ΠΑΝΤΑ υπαρχει ο .....
που επειδη εχει προσωπικα θεματα θα προσπαθησει ΚΑΘΕΤΙ να το ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ και να το χρησιμποιησει εναντιον μου.
Οπως κανεις εσυ αυτη τη στιγμη.
Δες τι εγραφες τοτε!
Screenshot 2024-03-18 at 14-30-06 FUE Μεταμόσχευση Hair Genesis Clinic (Κολωνάκι) - 1440 graft...png


Οποτε, καταλαβαινεις
 

gregkont13

Verified MM member
Ναι, θυμαμαι να μου ειχε ζητηθει απο τον @CVIAL να σχολιασω
Και απο οτι ειδα, ενω σας προσεφερα με απολυτη ευγενεια, χωρις καμια μομφη, ΓΝΩΣΗ και μαλιστα με απολυτη τεκμηριωση, κατανοητα και συγκεκριμενα, καποιοι ΠΑΛΙ ενοχληθηκαν οτι δηθεν δεν θα επρεπε να σχολιαζω!
Τραγικο!
Να σχολιαζουν οι μη-ιατροι (αλλα παντογνωστες) μονο γιατι αν μιλησει ιατρός, μπορει να φανει οτι μαλλον δεν τα ξερουν ολα ...

Εσυ παλι, ΘΕΟΣ!!!
Ενω ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΣ τοτε που σχολιασα, τωρα εφαγες ενας Θεος ξερει ποση ωρα να βρεις νημα απο το 2020!!!! για να αποδειξεις ΤΙ?
Οτι δεν ειμαι συνεπης???
ΜΙΑ φορα σχολιασα, ειδα ποσο ...... ειναι καποιοι και καταλαβα πως ΔΕΝ ειναι χωρος να δινεις γνωση γιατι ΠΑΝΤΑ υπαρχει ο .....
που επειδη εχει προσωπικα θεματα θα προσπαθησει ΚΑΘΕΤΙ να το ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙ και να το χρησιμποιησει εναντιον μου.
Οπως κανεις εσυ αυτη τη στιγμη.
Δες τι εγραφες τοτε!
Προβολή συνημμένου 62923

Οποτε, καταλαβαινεις
Μα τότε εγώ συμφωνούσα να είσαι εδώ. Εγώ είχα ζητήσει ένα paper για τα combo που είχε ανεβάσει ο @CVIAL και στο νήμα μου που έκανα μμ. Χαίρομαι που πόσταρες το μνμ μου... Αποδεικνύει ότι ποτέ δεν είχα κάτι μαζί σου μέχρι που μου έδειξες έναν άλλο χαρακτηρά και με έκανες να μη σε θέλω εδώ... Αν το πρόβλημα μου ήταν τα κομπλεξ, ότι είμαι κακομοιρής και όλα όσα νομίζεις για όλους μας εδώ μέσα, δεν θα σε ήθελα από την αρχή. Την αλλαγή στασής εμού και πολλών άλλων την έχεις προκαλέσει μόνο εσύ.


Προσκλήθηκες στο νήμα με τον Γεωργίου. Σε αυτό που πόσταρα δεν είχες προσκληθεί νομίζω.
 

tasos33

Well-Known Member
εγω χεστηκα, γιατι ξερω πως ΔΕΝ παιζει ρολο!)
Τι αλλο χρειαζεσαι ως αποδειξη?
εγω χεστηκα, γιατι ξερω πως ΔΕΝ παιζει ρολο!)

Αυτό γιατρέ το έχουμε καταλάβει , ότι δεν παίζει ρόλο η παγοκυστη εννοώ, όχι αν χέστηκες, αυτό είναι λίγο δύσκολο να το καταλαβουμε

Τι αλλο χρειαζεσαι ως αποδειξη?

Προσωπικά θα ήθελα να μας απαντήσεις εκείνα τα 350ε τελικά τι ήταν ? ΦΠΑ ? ΦΜΑ? ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ? ΕΞΟΔΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ.?
 
Μπλουζα