gregun, Dr. Jose Lorenzo, fue, 3501 grafts, 30-31 August 2023

LoverBoy

Well-Known Member
Αγαπητέ φίλε τα μόνα εγγυημένα στην ζωή είναι δύο…….death & taxes…… σε ελεύθερη μετάφραση: όλοι κάποτε θα πεθάνουμε και (μέχρι τότε) θα πληρώνουμε φόρους……όλα τα υπόλοιπα δεν είναι δεδομένα……επίσης η η ζωή είναι άδικη…..γιατί λοιπόν όποιος πληρώνει 15.000 ντε και καλά να πάνε όλα τέλεια;;; Απλά μειώνει τις πιθανότητες να πάνε άσχημα…..δεν τις εξαφανίζει…..δυστυχώς αυτό ισχύει και για εμένα……μακάρι να μην ήταν έτσι….δεν είναι καταστροφή ένα mishap είναι, δεν θα κάτσω να σκάσω, θα κάνω ότι προβλέπεται για να το διορθώσω.
Ναι bobby ετσι είναι!Απλά εννοούσα όπως είπε και ο Σερίφης παραπάνω ότι πρέπει να υπάρχει κάποια εγγύηση τουλάχιστον ως προς το οικονομικό θέμα γιατί είναι πολλά τα λεφτά!Απο εκεί και πέρα δεν είναι ούτε θεοί ούτε μάγοι για να μην έχουν τις αποτυχίες τους!Εσύ bobby θυμάμαι δεν έβαλες και ποτέ μίνο....Λες να ευθύνεται και αυτό για τυχόν απώλειες στην περιοχή?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Ναι bobby ετσι είναι!Απλά εννοούσα όπως είπε και ο Σερίφης παραπάνω ότι πρέπει να υπάρχει κάποια εγγύηση τουλάχιστον ως προς το οικονομικό θέμα γιατί είναι πολλά τα λεφτά!Απο εκεί και πέρα δεν είναι ούτε θεοί ούτε μάγοι για να μην έχουν τις αποτυχίες τους!Εσύ bobby θυμάμαι δεν έβαλες και ποτέ μίνο....Λες να ευθύνεται και αυτό για τυχόν απώλειες στην περιοχή?
Μόλις έστειλα μειλ στον Χοσέ.... Θα μας πει αυτός. Ανεβάζω σε λίγο και στο νήμα μου.
Εγώ πιστεύω ότι κάτι μεταξύ χρόνου εκτός σώματος? πρόβλημα στην συντήρηση τους (ειδικό ψυγείο που χρησιμοποιούν)?, πολλή αναισθησία? Δεν ξέρω..... Θεωρώ ότι θέμα harvesting, pen loading, implantation δεν υπάρχει διότι μιλάμε για σουπερ εκπαιδευμένη ομάδα και γιατρό.
 

Vdupa

Well-Known Member
Αγαπητέ Γιάννη δεν έχουμε δει ανεξάρτητα δικά σας για να δούμε τυχόν αστοχίες, διόρθωσε με αν κάνω λάθος αλλά δεν θυμάμαι κανένα ανεξάρτητο εκτός από ένα ενός υπαλλήλου σας (που αυτό δεν το λες και ανεξάρτητο) και το οποίο είχε κάτι θέματα και δεν το είδαμε ολοκληρωμένο ….οπότε……σίγουρα η κλινική σας προσπαθεί να έχει μόνο επιτυχίες (όπως όλες) αλλά (επίσης σίγουρα) δεν θα διαφημίζει τις μέτριες ή κακές δουλειές της αναρτώντας τις εδώ….οπότε……
Θυμάμαι πάντως ένα εξαιρετικο ανεξάρτητο

Το βρήκα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

JimKan1

Well-Known Member
Εχει πολλα ανεξαρτητα η HDC παιδια τι λεμε τωρα, τα περισσοτερα καλα , καποια αποτυχημενα και καποια μετρια, του pagoura ειναι μακραν το καλυτερο.
 
Μπλουζα