Anastasakis Hair Clinic,#monotovideometraei, video 12, στάδιο 4 προς 5, FUE, 3000 τριχοθυλάκια | 9 μήνες μετά

ch7.panos

Active Member
Ένας από τους λόγους για τοποθέτηση placeholder στην πρώτη σελίδα….. μάθε μπαλίτσα φίλε μας «μαλλιά» :p :p :p :p Έτσι και η «κόλαση του Δάντη» να γίνει από σχόλια θα είναι από κάτω…..
Εγώ δεν τα ξέρω επειδή είμαι πιο πολύ Reddit guy. Και της αμέσως επόμενης γενιάς Ίντερνετ…
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ότι να ναι...!! Κατάλαβες γτ δεν δίνουν οι περισσότεροι σημασια καν σε τύπους σαν εσένα?? Είστε πολλοί τέτοιοι παρτακηδες που το μόνο που κοιτάτε είναι η πάρτη σας..άρα προς τι η κρίση για το τι δουλειά γίνεται στο φόρουμ?? Όσοι βγάζουμε τοξικότητα στα νήματα του Αναστασάκη είναι γτ ο ίδιος ο Αναστασάκης προκαλεί τοξικότητα..εσύ δεν θες να μάθεις γτ δεν απαντάει στην κατηγορία ότι είπε σε πελάτη να σταματήσει την παρουσίαση στο φόρουμ επειδή δεν πηγαινε καλά??
Έτσι βοηθάς και το φόρουμ αλλά και κάποιον που θα μπει εδώ μέσα..αν ήταν όλοι σαν εσένα παίζει να μην υπήρχε φόρουμ κιόλας..
Και πολλά σου έγραψα αλλά τεσπά... συνεχισε εσύ να "βοηθάς" όπως λες.
Καλά καλά, η καράφλα φτιάχνεται. Αυτή η τοξικότητα ποτέ. Εγώ φτιάχτηκα και μπαίνω μόνο και μόνο επικουρικά και από περιέργεια ή όντως να βοηθήσω κανέναν όσο μπορώ. Εσύ απλά για να τσακώνεσαι και να κάνεις νήματα άχρηστα.
 

Harris_G

Well-Known Member
Αερατε δε τη θυμαμαι την ιστορια αλλα ειμαι μαζι σου. Να ειμαστε δικαιοι ομως φιασκο παρουσιασης μεγιστο και του Στριπαρ και μαλιστα με στραβα ματια απο τον moderator
 

aeratos28

Just aeratos
Σε εμένα τα λες??? Για πήγαινε δες το νήμα του στριπαρ...και τι λέω για τον στριπαρ
Αερατε δε τη θυμαμαι την ιστορια αλλα ειμαι μαζι σου. Να ειμαστε δικαιοι ομως φιασκο παρουσιασης μεγιστο και του Στριπαρ και μαλιστα με στραβα ματια απο τον moderator

..τι εννοείς να είμαστε δίκαιοι?
 

aeratos28

Just aeratos
Μου κάνει εντύπωση που θυμάσαι τον στριπαρ που είναι πολύ παλιότερο περιστατικό ,και δεν θυμάσαι του γιατρού εδώ ?? Για τον Aldo λέω .
Επίσης ποια έκτροπα ακριβώς εννοείς? Απλά σταμάτησε να ανεβάζει φωτο ο στριπαρ και χάθηκε από το φόρουμ...εδώ,σταμάτησε να ανεβάζει φωτο μετά από προτροπή του γιατρού,το είπε ο ίδιος ο ασθενής αυτό..ρωτάμε τον γιατρό γτ είπε στον ασθενή να σταματήσει να βάζει φωτό,και δεν έχει δώσει απολύτως καμία απάντηση,αντιθέτως ,προσβάλει οποιον του πει κάτι ,προσβάλει το φόρουμ με ανακρίβειες και προσβάλει και τον γιατρό που δουλεύει καρμπον πλέον τις τεχνικές του...το που έχουν γίνει τα έκτροπα,νομίζω δεν χρειάζεται συζήτηση...μπερδεμένα τα έχεις στο μυαλό σου φίλε μου...
Οτι και στην περιπτωση αυτη εγιναν εκτροπα και με ολοκληρες σκηνοθεσιες.Case Lorenzo δλδ
 

edyuser1

Active Member
Ρε παιδια αν δεν συμφωνουνε οι χαρακτηρες σας σεβαστο η δεν σας αρεσει η δουλεια του παλι σεβαστο ειναι κατι αισθητικο οποτε ειναι κατι που κρινετε. Αλλα τωρα προσωπα και γελια και περιφρονηση νομιζω δεν αρμοζουν στις ηλικιες μας ε; σιγα σιγα πρεπει να ανεβαινουμε επιπεδο και μιλαω γενικως σε ολους. Εγω διαβασα ολα τα σχολια και ειμαι ετοιμος να παρω τα κουβαδακια και να παω σε καμια παραλια :)
 

jersey

Well-Known Member
Μου κάνει εντύπωση που θυμάσαι τον στριπαρ που είναι πολύ παλιότερο περιστατικό ,και δεν θυμάσαι του γιατρού εδώ ?? Για τον Aldo λέω .
Επίσης ποια έκτροπα ακριβώς εννοείς? Απλά σταμάτησε να ανεβάζει φωτο ο στριπαρ και χάθηκε από το φόρουμ...εδώ,σταμάτησε να ανεβάζει φωτο μετά από προτροπή του γιατρού,το είπε ο ίδιος ο ασθενής αυτό..ρωτάμε τον γιατρό γτ είπε στον ασθενή να σταματήσει να βάζει φωτό,και δεν έχει δώσει απολύτως καμία απάντηση,αντιθέτως ,προσβάλει οποιον του πει κάτι ,προσβάλει το φόρουμ με ανακρίβειες και προσβάλει και τον γιατρό που δουλεύει καρμπον πλέον τις τεχνικές του...το που έχουν γίνει τα έκτροπα,νομίζω δεν χρειάζεται συζήτηση...μπερδεμένα τα έχεις στο μυαλό σου φίλε μου...
Επίσης εκτός από τον @Aldo που μας ειπε οτι ο Αναστασ@κης του έδινε οδηγίες για το τι να κάνει για να αποκρύψει την ελλιπή του φύτρωση από τα μέλη του φόρουμ και μετά να σταματήσει την παρουσίαση του, έχουμε και τον @jacksmith που και αυτός μας ειχε πει στο νήμα του οτι ο γιατρός του ειχε πει στην συνάντηση τους από κοντά οτι "θα αλλάξουν οι σχέσεις μεταξύ τους" αν ανεβάσει το αποτέλεσμα του με την ξεχειλωμένη ουλή στο φορουμ....
Οπότε έχουμε ηδη 2 περιστατικά (που βγηκαν στην επιφάνεια) προσπάθειας απόκρυψης αρνητικών περιστατικών από τον γιατρό κατά τα λεγόμενα των ασθενών του...Οπότε με βάσει αυτά φαντάζεται ο καθένας τι μπορεί να γινεται και σε αλλα περιστατικά του γιατρού.
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Συμφωνώ ..δες ποιος μίλησε για φάτσες κτλ και μίλησε υποτιμητικά ..ποιος κάνει ζημιά στο φόρουμ με αυτά?
Το πρόβλημα,ξεκινάει όχι σε αυτό .στο ότι κατηγορεί ο γιατρός το φόρουμ με ανακρίβειες και το λασπωνει κιόλας,και δείχνει ασέβεια με τον τρόπο που αναφέρεται στον Λορέντζο..
Ρε παιδια αν δεν συμφωνουνε οι χαρακτηρες σας σεβαστο η δεν σας αρεσει η δουλεια του παλι σεβαστο ειναι κατι αισθητικο οποτε ειναι κατι που κρινετε. Αλλα τωρα προσωπα και γελια και περιφρονηση νομιζω δεν αρμοζουν στις ηλικιες μας ε; σιγα σιγα πρεπει να ανεβαινουμε επιπεδο και μιλαω γενικως σε ολους. Εγω διαβασα ολα τα σχολια και ειμαι ετοιμος να παρω τα κουβαδακια και να παω σε καμια παραλια :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Ο καθε ανθρωπος μπορει να εχει τις ιδιετεροτητες του δεν πρεπει να θιγονται ποτε και απο κανεναν εκτος αν ειναι στα ορια του χαβαλε
 

edyuser1

Active Member
Συμφωνώ ..δες ποιος μίλησε για φάτσες κτλ και μίλησε υποτιμητικά ..ποιος κάνει ζημιά στο φόρουμ με αυτά?
Το πρόβλημα,ξεκινάει όχι σε αυτό .στο ότι κατηγορεί ο γιατρός το φόρουμ με ανακρίβειες και το λασπωνει κιόλας,και δείχνει ασέβεια με τον τρόπο που αναφέρεται στον Λορέντζο..
Οσο για αυτο το σκελος αερατε με το φορουμ και μενα δεν μου αρεσε που το ακουσα απο τον γιατρο και να σου θυμησω εχω κανειβμεταμοσχευση σε εκεινον. Και σιγουρα θα το διαβασει αυριο χαρη στο φορουμ και τις νεες παρουσιασεις που εκανε στο φορουμ πηγα σε εκεινον. Απο την αλλη παιδια και αυτος ειναι γιατρος ξερει 2 πραγματα παραπανω απο μας. η δουλεια του ειναι.δεν πρεπει να λιθοβολησουμε καλο ειναι να ακουμε καπου θα εχει μια βαση σε αυτα που γραφει και αναφερομαι στα ιατρικα επανω ετσι.
 

aeratos28

Just aeratos
Προφανώς δεν κατάλαβες τι συζητάμε μου φαίνεται ,και έγραψες αυτό το μνμ...τι σχέση έχει τώρα το ιατρικό κομμάτι,σε αυτά που συζητάμε ? Κρίνουμε,τον τρόπο που προσπαθεί να διαβάλει το φόρουμ και τον Λορέντζο ,με βιντεάκια στο youtube ...κρίνουμε τα περιστατικά του,στα οποία είπε στους ασθενεις να μην συνεχίσουν τις παρουσιάσεις τους λογω μη αποδεκτων αποτελεσμάτων τους και ότι τον ρωτάμε αν ισχύει και γτ έγινε κάτι τέτοιο ,και απάντηση δεν παίρνουμε...η μόνη απάντηση που παίρνουμε είναι πως είδε φάτσες και δεν μπαίνει στην διαδικασία να ασχοληθεί...Εμένα δεν με καλύπτουν αυτά..εσένα ίσως..
Αυτός συνεχίζει να καρπώνεται το φόρουμ,με το σκεπτικό ακριβώς αυτό που είπες μόλις τώρα...θα μπεις εσύ,και θα πεις....γιατρός είναι,ξέρει 2 πράγματα παραπάνω ,ας τον ακούσουμε..το έπιασες??
Σε τσίμπησε εσένα..χαχαχαχα
Και γνώση πήρε λόγω φόρουμ,και πελάτες έχει μέσω του φόρουμ, και το κατηγορεί κιόλας..αναίδεια λέγεται αυτό και για μένα είναι κατακριτέο..σε όλο αυτό τον τρόπο είμαι ενάντια ...που δείχνει κουτοπονηριά..κατάλαβες??
Οσο για αυτο το σκελος αερατε με το φορουμ και μενα δεν μου αρεσε που το ακουσα απο τον γιατρο και να σου θυμησω εχω κανειβμεταμοσχευση σε εκεινον. Και σιγουρα θα το διαβασει αυριο χαρη στο φορουμ και τις νεες παρουσιασεις που εκανε στο φορουμ πηγα σε εκεινον. Απο την αλλη παιδια και αυτος ειναι γιατρος ξερει 2 πραγματα παραπανω απο μας. η δουλεια του ειναι.δεν πρεπει να λιθοβολησουμε καλο ειναι να ακουμε καπου θα εχει μια βαση σε αυτα που γραφει και αναφερομαι στα ιατρικα επανω ετσι.
 

aeratos28

Just aeratos
Και ο harris πιο πάνω κάτι τέτοιο λέει..αλλά για τον στριπαρ το γνώριζε,και τον έβαλε στο ότι ήταν case lorenzo ..τι σχέση έχει το ένα με το άλλο,δεν καταλαβαίνω .ο στριπαρ εξαφανίστηκε από το φόρουμ ,από ότι ξέρουμε μόνος του εντελώς ...ενώ με aldo και jacksmith,υπάρχουν οι μαρτυρίες των ίδιων των ασθενών,που τα λένε αυτά,και απάντηση δεν δίνει ο γιατρός...αλλά για τον harris g,τα έκτροπα ήταν ο στριπαρ...ενώ αυτά του Αναστασάκη,του έχουν διαφύγει...:rolleyes:
Δεν γνωριζω επι του θεματος φιλε
 

ds5010

New Member
Καλα αερατε ηρεμησε με το φορουμ. Σιγα μη περιμεναμε το φορουμ και εσενα για να ενημερωθουμε για θεματα υγειας. Που στο θίξανε και ολας και το εχεις παρέα πατριωτικα. Κατεβα απο το καλαμι σου, δεν κανεις κανενα κοινωνικο εργο. Ενα φορουμ ειναι που απλα ο καθενας ανεβαζει αποψεις. Ευτυχως εχουνε ιατρους και επιστημη για να θεμαρα υγειας. Σιγα μην περιμενα εσενα για να ενημερωθω για το προβλημα μου.
 

edyuser1

Active Member
Προφανώς δεν κατάλαβες τι συζητάμε μου φαίνεται ,και έγραψες αυτό το μνμ...τι σχέση έχει τώρα το ιατρικό κομμάτι,σε αυτά που συζητάμε ? Κρίνουμε,τον τρόπο που προσπαθεί να διαβάλει το φόρουμ και τον Λορέντζο ,με βιντεάκια στο youtube ...κρίνουμε τα περιστατικά του,στα οποία είπε στους ασθενεις να μην συνεχίσουν τις παρουσιάσεις τους λογω μη αποδεκτων αποτελεσμάτων τους και ότι τον ρωτάμε αν ισχύει και γτ έγινε κάτι τέτοιο ,και απάντηση δεν παίρνουμε...η μόνη απάντηση που παίρνουμε είναι πως είδε φάτσες και δεν μπαίνει στην διαδικασία να ασχοληθεί...Εμένα δεν με καλύπτουν αυτά..εσένα ίσως..
Αυτός συνεχίζει να καρπώνεται το φόρουμ,με το σκεπτικό ακριβώς αυτό που είπες μόλις τώρα...θα μπεις εσύ,και θα πεις....γιατρός είναι,ξέρει 2 πράγματα παραπάνω ,ας τον ακούσουμε..το έπιασες??
Σε τσίμπησε εσένα..χαχαχαχα
Και γνώση πήρε λόγω φόρουμ,και πελάτες έχει μέσω του φόρουμ, και το κατηγορεί κιόλας..αναίδεια λέγεται αυτό και για μένα είναι κατακριτέο..σε όλο αυτό τον τρόπο είμαι ενάντια ...που δείχνει κουτοπονηριά..κατάλαβες??
Ειδες εσυ απαντησες για μενα. Ηδη σου εχω απαντησει σε ολα οσα μου εγραψες τωρα σε αυτο το σχολιο
 

Kostas97

Well-Known Member
Καλα αερατε ηρεμησε με το φορουμ. Σιγα μη περιμεναμε το φορουμ και εσενα για να ενημερωθουμε για θεματα υγειας. Που στο θίξανε και ολας και το εχεις παρέα πατριωτικα. Κατεβα απο το καλαμι σου, δεν κανεις κανενα κοινωνικο εργο. Ενα φορουμ ειναι που απλα ο καθενας ανεβαζει αποψεις. Ευτυχως εχουνε ιατρους και επιστημη για να θεμαρα υγειας. Σιγα μην περιμενα εσενα για να ενημερωθω για το προβλημα μου.
Δεν ειναι κοινωνικο εργο να παρουσιαζεις αφιλοκερδως το αποτελεσμα σου βγαζοντας βιντεο φωτογραφιες κλπ για να βοηθησεις αλλους χωρις "φιλτρα" κλινικων, ενδιαμεσα?
 
Μπλουζα